5,50 n 98 mam Arjan Roest nog steeds goud waard 'We moeten nu volgende stap zetten' Strijd om tweede plek eindigt in remise Revanche Hilversum op Soest Shot geniet van derde divisie TOLLEN ;kt soep TPAPIER 'FIEPADS l FRUIT LFRIETEN >APPELEN BONADEN Sovoco aan beterende hand INC net 2 kilo 500 gram 1.19 VVZ'49 krijgt Valleivogels niet op de knieën VOETB AL-zondag SEC richt zich op eerste plek in derde periode Trio maakt het verschil in derby: 3-1 SCHAKEN Routinier trekt Smeeing/BDC na slechte start vlot HANDBAL SEC schiet uit z'n slof en boekt klinkende zege Deelname nacompetitie zeker DVSB kan via achterdeur hoogste klasse betreden Stunt van SSC op Wageningen in bekertoernooi aute sineeing De Saegher pleit voor versterking bij Conesco/StamSovoco VOLLEYBAL VOLLEYBAL Spel stemt Van Slooten optimistisch Uitstekende wedstrijd levert overwinning op TAFELTENNIS FUTSAL Firtina'93 laat steekje vallen tegen Niumaga PAGINaT? WOENSDAG 2 FEBRUARI 2005 SOESTER COURANT PAGINA 13 met saus ular of cafeïnevrij -—i zak 24 stuks diverse soorten blik 800 ml 0.99/liter diverse smaken pak 1500 ml 0.66/Itter zak 1500 gram 1.00/Kilo 0.75/kilo VOETBAL-zaterdag Het was zaterdag aan de Eemweg goed te merken dat de tweede plaats op het spel stond. Er werd door VVZ'49 en Valleivogels voor elke me ter gestreden. Jammer was dat scheidsrechter Dijkers de wedstrijd niet aanvoelde. Met een serie merkwaardige beslissingen werd hij een on gewenste hoofdrolspeler in het doelpuntloze duel. De groenwitten kregen bedui dend minder krediet van de arbiter dan de gasten uit Scherpenzeel. 'De man was beslissend vandaag', was de reactie van trainer Ronald Heerschop, die verder niets wilde zeggen over de arbitrage. 'Ach laat maar, wat schiet je ermee op?' VVZ'49 startte met de van een schorsing teruggekeerde Wobbe Jan Reitsma in de basis. Verras send was de plaats op de bank voor Ahmed Sahraoui, de verdediger die in de gewonnen uitwedstrijd (0-2) de altijd moeilijk te bespelen Val leivogels spits Erik van Veldhuizen uitschakelde. 'Sahraoui heeft deze week niet getraind', was de uitleg van Heerschop. De 125 toeschouwers die de koude trotseerden, zagen dat beide ploe gen aanvallend speelden, en voor de volle winst gingen. Het eerste kwartier kwamen de Soesters onder druk te staan en beperkten ze zich tot uitvallen. Nadat Valleivogels in de 12e minuut verzuimde voor sprong te nemen, kwam de treffer voor de Soesters. Patrick Dorrestein bracht met een listig steekpasje Gijs Schaap in stelling, maar diens tref fer werd tot ieders verbazing afge keurd wegens vermeend buitenspel. Het was de eerste blunder van de arbiter, en helaas voor de thuisclub zouden er nog velen volgen. Verbazing Enkele minuten daarna liet Pastoor het leder door de vingers glippen, het speeltuig kwam weer voor de voeten van Schaap, maar de fluit klonk alweer op sportpark Zonne gloren, tot verbazing van vriend en vijand. Heerschop: 'Als er gewoon eentje goedgekeurd word, is het voor ons goed, want dan kunnen wij ons favoriete spelletje spelen en lekker achterover leunen.' Na de thee bleef Johan Walen ge blesseerd achter in de kleedkamer en kwam Sahraoui alsnog opdra ven. Veel kansen kreeg VVZ'49 niet meer in het tweede gedeelte. In de 58" minuut was er nog wel een hachelijk moment voor het doel van de gasten: een snoeihard schot van Saddy de Koning deed de bal via de doelman bij Ferry de Sma len belandden, maar diens kopbal was te zacht. Aan de overkant bleef het uitkijken bij de uitvallen van de Scherpenzelers, maar doelman Pascal Kamerbeek speelde een attente wedstrijd en liet zich niet verrassen. De thuisclub moest zelfs na ruim een uur met tien man verder. Zeki Kurt kreeg zijn tweede gele kaart en moest vertrekken. Tot overmaat van ramp blesseerden De Smalen èn Hidde Reitsma elkaar. Zij wer den vervangen door Gerard Becker en Ahmed Camci. VVZ'49 begon het punt te koesteren, en haalde op gelucht het eindsignaal. Het was het eerste gelijkspel dit seizoen voor de groenwitten die met nog twee duels te gaan tegen Montfoort nog steeds meedraaien in de top. Heerschop maakte zich kwaad om de rode kaart van Kurt 'Bij de te genstander kon hij er wel twee trek ken voor smerige overtredingen, en bij ons geeft hij hem voor een pe pernoot.' Over de wedstrijd was de trainer kort en bondig: 'spannend en koud, en toch wel een terechte uitslag.' Van Doorn Elftalleider Bas van Doom deelde die mening. 'Maar het is toch wel jammer van die punten. Koploper Montfoort is vandaag de grote win naar', aldus Van Doom die na een blessure van acht maanden weer actiefis. 'Ik train de E-pupillen en ben nu leider van de selectie.' Aan een rentree als voetballer denkt hij niet meer. 'Eerlijk gezegd durf ik niet meer zo. Als je weet dat het kantje boord met mij was, en dat ik zomaar in een rolstoel had kunnen belanden. Met al die pennen in mijn nek zijn de risico's te groot. Ik moet nu aan mijzelf gaan denken en aan mijn toekomst, tenslotte zal ik toch ook de zaak van mijn vader eens moeten overnemen.' Op sportpark Zonnegloren werd zaterdag niet gescoord, WZ'49 en Valleivogels blijven samen op de tweede plaats staan. Foto: Foto Bell In de oefenduels tijdens de win terstop probeerde SEC-zondag het drie spitsensys(eem uit. Tegen SCH'44 ontbraken de complete voorhoede en nog vier andere spe lers. Toch snoepte SEC een punt af van SCH'44 dat de voorgaande vijf duels had gewonnen. Uit een pingel had Antek Wojtkow- ski vroeg in de wedstrijd de Soes ters op voorsprong gezet, maar in de elfde minuut lag de gelijkmaker in het mandje. Nadat Robert Reehorst (geel omdat hij zijn shirtje over zijn hoofd trok) 2-1 had gemaakt, had SEC kunnen doordrukken. Maar Michael van der Laan en Mike van de Broek schoten in geheel vrije positie tegen de keeper aan. Een probleem bij SEC is de laatste tijd de slechte start van de tweede [helft. Ook tegen SCH'44 was dat met geval. Zeven minuten na de hervatting stond het alweer 2-2 en vervolgens hadden de groenwitten ichttien minuten niets in te bren- »en. Daarna knokten ze zich terug. Toen Jeffrey van den Hoed vijf ninuten voor tijd werd gevloerd, lacht iedereen aan een strafschop, lehalve de scheidsrechter die vol lens trainer René Ribberink verder uitstekend floot. £o leverde het eerste duel in de Berde periode een punt op. SEC [wil deze fase winnend afsluiten. Gelet op de tegenstanders die nog het pad kruisen en het feit dat de se- Ictie over twee weken weer breder zal zijn, dicht Ribberink zijn elftal [goede kansen toe. VOETB AL-zaterdag gelijkspel ging, vond het jammer dat er geen punten waren gehaald. 'Dat hadden we wel verdiend. We speelden vandaag vooruit en daar had Hilversum het moeilijk mee. We kregen veel kansen, maar be nutten ze niet. Ik wil wel een com pliment geven aan de veerkracht van mijn jongens, vooral de tweede helft. Jammer was dat toen de ge lijkmaker in de lucht hing de 3-1 viel.' De zwaar teleurgestelde Jordie Brouwer ging niet helemaal met de oefenmeester mee. 'Als we vol gende week tegen de Kennemers ook zo spelen, verliezen we die wedstrijd ook.' En daarmee legde Brouwer de vinger op de zere plek, volgende week is het cruciale tref fen tegen de ploeg uit Beverwijk. De blauwwitten zullen dan echt de punten moeten pakken om uit de onderste regionen verwijderd te blijven. Boes ziet nog geen reden tot paniek. 'We konden deze week door het weer weinig trainen, ik zie het allemaal nog wel zonnig in.' De uitslag van FC Hilver- sum-Soest (3-1) doet ver moeden dat de groenwitte formatie van coach Karei Bonsink een gemakkelijk middagje had, maar niets was minder waar. De ploeg van Jan Boes was duidelijk voor de punten naar Hilver sum gekomen, en maakte het de gasten bijzonder moeilijk. Het verschil zat hem echter in drie spelers: Dennis Ger ritsen, Tom Clobus en Paul Lieftink. Met dit trio in bezit zou ook de Soester club, afgezien van het kostenplaatje, hoofdklasse as piraties krijgen. Bij de Soesters ontbraken de geschorste Vincent Schokker en de geblesseerde Mi- chel Broodkoom. Ook Richard Pie- tersen moest verstek laten gaan. De Amersfoorter ondergaat deze week een operatie in verband met een hardnekkige blessure. De eerste helft was duidelijk voor Soest, er was sprake van een overwicht maar echte kansen kwamen er niet. De gastheren speelden voorzichtig en loerden op de counter. Aan de overkant bezorgde de hard werkende Gerdo Kuenen de defen sie van Hilversum handenvol werk, maar de treffers vielen toch aan de andere kant. In de achttiende mi nuut maakte Lieftink in de counter de 1 -0. Nog geen zes minuten later leek de wedstrijd gespeeld. Clobus soleerde door de Soester defensie heen, en Mark van der Lee kon hem alleen onreglementair afstoppen. De door de uitstekend leidende arbiter Both toegekende strafschop werd door Clobus zelf verzilverd. De 2-0 betekende tevens de ruststand. Na de hervatting kwam Soest sterk uit de startblokken. En de tegentref fer van Kuenen was verdiend. Als een Leopardtank walste hij over drie man heen en verschalkte de doelman: 2-1. Het wachten was op de gelijkmaker. Kansen voor nogmaals Kuenen en de uitstekend spelende Nico Verburg werden niet benut. Het was dan ook zuur dat de ex-prof Dennis Gerritsen met een wereldgoal Olaf van de Grift het nakijken gaf: 3-1 De bij Soest debuterende Alwin van Steenis kon terug zien op een goede wedstrijd. 'Lekker zo'n debuut, en dan gelijk deze pot tegen Hilver sum, maar ik had liever een punt gepakt.' Boes, die vooraf voor een ELKE WEEK EEN ^SOESTGHSCOURANT^ IN DE BUS? Het was een duel tussen de ploeg die eindelijk weer aan het winnen was en het team dat vijf nederlagen aaneen reeg. Een grillig score verloop, onbegrijpelijke beslissingen, juwelen van doelpunten, spectaculaire reddingen én een routinier die de wedstrijd naar zijn hand zette. Anderhalf jaar geleden kon Arjan Roest niet eens badmintonnen met zijn dochter. Niet omdat bijna twintig jaar handbal op hoog niveau zijn tol had geëist, maar omdat een zware knieblessure een medische ingreep noodzakelijk maakte. Het (voormalig) boegbeeld maakte dit seizoen een verrassende rentree en wat invalbeurten in de vooral vanwege blessures uitgedunde se lectie. Op de thuiswedstrijd tegen De Gazellen drukten zoveel belangen, Neem een abonnement: €9,25 per halfjaar! tel.(035)6014152 OETBAL-zaterdag De zaterdagvoetballers van SEC hebben in de drie wedstrijden in het nieuwe jaar al meer punten gehaald dan in de eerste competi- anehelft. Ditmaal was het Utrechtse <yVOO het slachtoffer van de Soes ter dadendrang. 'SEC begon overrompelend en liet de gasten niet in de wedstrijd ko- Kien. Dat resulteerde in een snelle [3-0-voorsprong door doelpunten ian het sterke spitsenkoppel Bas 'erheijen (2) en Mehmet Caglayan. 'oorstopper Ed Hooijer kon het iich zelfs veroorloven een penalty fe missen. jn de tweede helft kende de ploeg an trainer Cees Kuipers een korte loeilijke periode. Hierin maakte 'VOO de 3-1. Maar aanvoerder [ans Veltmeijer maakte kort daarna iet een schuiver in de hoek aan alle loop van de Utrechters een einde. [SEC raaktè voorts nog vijfmaal paal m lat alvorens Kemal Bayzan zijn ;oede wedstrijd in de laatste minuut ocht bekronen met de 5-1. 'e topper in de vijfde klasse, tus- ;en 't Vliegdorp (tweede) en Delta Sports (derde) werd afgelast. Met een 15-5-zege op Troesoe heeft DVSB zich verzekerd van deelname aan de nacompetitie. Via deze achterdeur hopen de dammers de ereklasse te bereiken. Als koploper DUO een punt verspeelt, behoort directe promotie naar de hoogste ladder zelfs tot de mogelijkhe den. Uiterst geconcentreerd werd er zaterdag door DVSB gespeeld en de tactische opstelling bleek al na een half uur spelen suc cesvol. Piet Karregat maakte de sterke Michael Palmer een puntje afhandig. Daarmee was een belangrijke troef van Troe soe onschadelijk gemaakt. Andrew Tjon A Ong was niet blij met de loting tegen de jeugdige betondammer Joost Verplak. Na twee uur spelen eindigde de partij in remise (2-2). Paul Sier had aan bord 1 weinig moeite met tegenstander Beeke en ook Francis Tholel, momenteel in bloedvorm, had geen kind aan de doorgaans taaie Beeke: 6-2. De kopman van Troesoe, Bart Terwei, speelde tegen Bert Zwart. Hoewel Zwart in het mid denspel een schijf moest inleve ren, kon hij in de tijdnoodfase van Terwei aan een nederlaag ontsnappen. Hiermee was het verzet van Troesoe gebroken. Met nog winstpartijen van Harry Clasquin, Eric van Dusseldorp en Klaas Bor en de remises van Kees Binnenkade en Leo van de Laan kon DVSB voor de vijfde maal dit seizoen de eindstand op 15-5 bepalen, met de vermel ding dat Van Dusseldorp door zijn overwinning de eerste plaats heeft bereikt in de landelijke topscorerlijst. Een schitterende prestatie voor deze nieuwe spe ler van DVSB. DVSB heeft nu met twee wedstrijden nog te gaan vier punten voorsprong op drie achtervolgers. De voorsprong betreffende het aantal bord- punten is dermate groot dat de tweede plaats is veiliggesteld. Verder hopen de Soester dam mers dat koploper DUO wellicht nog een puntje laat vallen zodat het kampioenschap kan worden gevierd. Met een stunt in het bekertoernooi heeft de Soester SchaakClub de laatste 32 bereikt. De ploeg, die na een teleurstellend begin van de reguliere competitie in een op waartse spiraal is terechtgekomen, schakelde eersteklasser Wagenin gen uit. De kopman van de gasten, de in ternationaal meester Afek, speelde niet mee, omdat hij alleen voor competitiewedstrijden geld krijgt. SSC had met de twee ex-meester klasse schakers Reynir Helgason en Eric de Haan twee aardige troe ven in de hand en het beloofde een spannend duel te worden. Dat werd het ook. Gerrit Muis stond voortdurend met zijn rug tegen de muur en moest opgeven na een truc van zijn te genstander. Ondanks een aardige stelling verloor ook Bram Otto. In tijdnood was hij niet nauwkeurig genoeg en verspeelde hij remise. Helgason daarentegen was zeer bij de les en voorkwam dat zijn tegenstander met een stukoffer een gewenste compensatie kon halen. De Wageninger zag zijn toren niet meer terug en ging onderuit. In de laatste partij stond De Haan verloren, maar hij ging niet in op het tactische remiseaanbod van zijn opponent. Daama bleek dat deze een blunder had begaan, zodat De Haan de stand gelijk trok. Om een beslissing te forceren, moesten de spelers snelschaken. Ook daarin werd het 2-2, maar de reglementen zeggen dan dat de laatste partij niet meetelt. Dat betekende dat een nederlaag van de SSC werd doorgestreept en de Soesters via een 1 -2-zege de vol gende ronde bereikten. dat Paul van den Deijssel zijn oude ploegmakker zaterdag opriep. Toen Smeeing/BDC op een dwaalspoor zat (1-7 na acht minuten) werd hij van stal gehaald. Roest zette de lijnen als vanouds uit, scoorde er lustig op los (vijfmaal) en trok de ploeg vlot: 23-22. Met dank aan onder anderen de veertigjarige Richard van den Hoef en doelman Manasse Wisse. Nog voor rust kwam Smeeing/BDC op gelijke hoogte (12-12) en met een vrije worp uit stand schoot Roest de Soesters in de laatste seconde voor het eerst op voor sprong. In een rommelig begin van de twee de helft grossierden beide teams in gemiste kansen en de scheidrechters in merkwaardige oordelen. De gas ten uit Doetinchem herpakten zich als eersten in een poging eindelijk weer eens winst te kunnen proe ven. Op 16-17 besefte ook Smee ing/BDC dat het de zaken anders moest aanpakken. Het schroefde het tempo omhoog, zodat De Gazellen Arjan Roest (39) is nog steeds van grote waarde voor Smeeing/ BDC. Dat bewees hij zaterdag in de spectaculaire wedstrijd tegen De Gazellen. vaker aan de noodrem moest trek ken. Achter de extra ruimte die door de tijdstraffen aan Doetinchemse zijde ontstond, liepen de Soester 1 zich stuk op doelman Frans Jor- dens. Hij kon niet verhinderen dat Koen Smeeing (topscorer met acht treffers) met een strafworp de stand naar 20-20 tilde. Korte tijd later viel de beslissing. Met een ongekende reflex stopte Wisse voor de zoveelste maal een strafworp en rondde Roest tot tweemaal toe fraaie combinaties af: 22-20. Onder leiding van Roest hield Smeeing/BDC vervolgens het hoofd koel, waarna de derde achter eenvolgende overwinning gevierd kon worden. De Gazellen stond drie weken geleden nog drie punten voor op Smeeing/BDC, nu heeft het een achterstand van drie punten. De kloof met de rode streep bedraagt nu zelfs acht punten voor de Soes ters die nog zeven duels voor de boeg hebben. Koploper Aalsmeer, Groene Ster (vierde), Hurry Up (zevende) en Nieuwegein (derde) zijn de eerst volgende tegenstanders van de nummer tien. Dan (12 maart) komt Quintus 2, dat nu op vijf punten staat. Het (teleurstellende) re sultaat van WC-Conesco/ StamSovoco (3-1) is mis schien wel tekenend voor de ontwikkeling die gaande is in de eredivisie volleybal. De tegenstanders worden beter, de Soester club dreigt stil te staan. Het komt er kort op neer, dat er zeker vier goede speelsters "gehaald moeten worden, wil de ploeg in het nieuwe seizoen niet afglij den. Het klinkt misschien vreemd voor een promovendus die met een zesde plaats alle reden heeft om in een goede bui te zijn. Zeven van de acht duels tegen ploegen uit het rechter rijtje werden gewonnen. Meer kan niet worden gewenst, laat staan geëist. Trainer/coach Derk de Saegher heeft echter vastgesteld dat de rek uit z'n selectie is. 'We komen ge woon te kort We missen slagkracht, zijn te klein, niet sterk genoeg. We kunnen blijven trainen, nog meer gaan trainen, maar iemand van J .75 meter wordt daar niet tien centime ter langer van. Als iemand nu nog niet hard kan slaan, kan ze dat ook niet meer leren. Ook niet bij Avital Selinger die een betere trainer is dan ik.' Conclusie Het is geen kritiek aan het adres van zijn speelsters, maar een een voudige conclusie na vijftien wed strijden op het hoogste niveau van Nederland. Handhaving en deel name aan de Play Offs zijn zeker gesteld, maar achter de schennen is er werk aan de winkel. 'Als Co nesco/StamSovoco hogerop wil. De stap van de zesde naar de vijfde plaats is een grote. Onderneem je niets, dan denk ik dat je volgend seizoen achtste of negende wordt. De andere teams worden beter, kijk naar WC. Wij staan stil en stilstand is achteruitgang.' Twee beukers voor de buitenkant, een killer op het midden en een goede passer/loper staan op het ver langlijstje van De Saegher, wiens contract doorloopt tot de zomer van 2006. De beste bij elkaar houden en versterking zoeken. Volgens hem is er niets vreemds aan als de se lectie op vier, vijf plaatsen wijzigt. Zo werkt dat in de sport, vindt de Noord-Hollander. 'Jongere, ster kere, meer atletische meiden heb je nodig.' De twee Amerikanen hebben geen toegevoegde waarde voor het team, verder zijn te veel speelsters van eerste divisieniveau. Ze hebben het tot nu toe goed gedaan, volgens Dë Saegher vooral omdat ze zich verdedigend, passend en tactisch wisten te redden. 'Maar op een ge geven moment moet je ook de bal tegen de grond kunnen slaan.' Voorwaarden De volgende stap moet worden gezet. Het woord is dus aan de Stichting Topvolleybal Soest die de financiële voorwaarden moet scheppen. Concreet is er nog niet over gesproken, zegt De Saegher. Speelsters benaderen, heeft in dit stadium nog geen zin. De carrousel zal op z'n vroegst in het voorjaar op gang komen. Nu is iedereen nog druk bezig met de naderende p/d wedstrijden of de Play Offs. Intern is het de vraag of iedereen straks nog de tijd en energie heeft om viermaal per week te trainen. Leeftijd, maatschappelijke carrière en sportieve doelstelling zijn fac toren die meespelen. De Saegher: 'Ervan uitgaande dat het budget gelijk blijft, kun je in plaats van twee dure Amerikanen twee dure Nederlandse speelsters halen. Er zitten bij de topteams meiden op de bank, die bij ons basisspeelster zouden zijn. Met sommigen van hen heb ik vóór dit seizoen con-n tact gehad, maar ze vonden ons nietg goed genoeg. Misschien zeggen sommige speelsters nu wel: jullie hebben het goed gedaan, en willen ze toch komen.' v vijf punten die klaar lagen. v De side-out werd gemakkelijk ge.- haald en de servicedruk die volgde, was de aanzet tot de winst in de eerste set. Het slordig uitspelen vaiv de rally's kostte de ploeg tegen de ervaren tegenstanders de kop in dë tweede en derde set. StamSovoco pakte de draad op en vanaf 16- f6 zorgde Remco Holterhues met een serviceserie voor het beslissende gaatje: 2-2 in sets. Dat AMVJ de vijfde set inpakjp vond Van Slooten terecht. Hij heeft zijn vizier al gericht op de volgende serie duels, waarin koploper Madr joe waarschijnlijk een maatje Ce groot zal zijn, maar waarin winst kansen in het verschiet liggen te gen onder meer Keistad 3, Keistad 2, Huizen en Volendam. 'Als we het goede spel van de laatste twee! weekeinden kunnen voortzetten',; aldus Van Slooten. Soms zijn trainers na een nederlaag redelijk tevreden en zien ze een basis voor de nabije toekomst. Jurjan van Slooten, herentrainer bij StamSovoco, verkeert mo menteel in zo'n fase. Zijn ploeg is aan de beterende hand en kan de komende weken wellicht weer 'naar boven kijken'. Tot die conclusie kwam de vol- leybaloefenmeester nadat de Soes ters met 3-2 waren geklopt door AMVJ. De promovendus maakte zich weinig illusies tegen de gere nommeerde Amstelveense ploeg, maar verdiende toch twee van de Shot speelde zaterdag een uitstekende wedstrijd te gen Twenty One Up 2. In de gezellig drukke zaal van het Orlandogebouw haalden de Soesters een hoog niveau. Dat leverde zowaar een 7-3- overwinning op. Met volle teugen genieten de spe lers van Shot van hun terugkeer in de landelijke competitie. Martin Fransen speelt weer op het niveau waar hij thuishoort, Paul Roest is eindelijk verlost van de druk die hij zichzelf altijd oplegt en ook Hans van Gooi en Marcel Jansen laten zich niet zomaar wegspelen. Zaterdag bleek dat het geen toeval was dat Shot vorige week zo goed meedeed. Ook tegen Twenty One Up werd het een echte wedstrijd met veel strijd. De steun van het talrijk op gekomen publiek deed de spelers daarbij goed. In tegenstelling tol het duel met GTTC bleef de thuisploeg dit keer meestal aan de goede kant van de score. Pas in het dubbel behaalden de gasten uit Rotterdam het eerste punt. Dankzij overwinningen van Fransen en Roest liep Shot zelfs uit naar 5-1Daama snoepte alleen de lastige, linkshandige kopman van Twenty One Up de Soesters nog twee punten af. Van Gooi vindt het allemaal ge weldig. 'Wat wil je nog meer? Paul overstijgt zichzelf en Martin wint gewoon drie partijen. Het leuke aan de derde divisie is dat de kwaliteit van de wedstrijden en de rally's veel hoger is dan in de hoofdklasse. Ondanks het plezier en het goede resultaat van de laatste wedstrijd^ houdt men bij de Soester club nog steeds geen rekening met handhaV ving. 'Nee, dat is uitgesloten als je kijkt naar de andere uitslagen in de poule. Twenty One Up is per slot van rekening ook gepromoveerd. Martin Fransen is weer terug op liet niveau waar hij thuishoort. Foto: Foto Bctt Hoewel Firtina'93 tegen het laag-, geklasseerde FC Niumaga een steekje liet vallen (5-8), bezet de ploeg nog steeds de vierde plaats in de eerste divisie. Die positie moet ze nu delen met Dynamo en Snetse- laar. Bovendien liepen de Soesters op de top drie grotere achterstand op. Daarin kan verandering komen als Firtina'93 de inhaalwedstrijd wint. In Spleasure Centrum was de suc cesvolle ploeg niet bij machte om FC Niumaga (toen nog twaalfde) te kloppen. Ondanks doelpunten van Alemdar Kurt (driemaal), Jakki Gursoy en Saban Aksit werd met 5-8 verloren van de outsider.

Soester Courant | 2005 | | pagina 13