Sahara en actie War Child uitdagingen in Soest 1 Tijdens onze algemene vergadering geven de leden de toon aan Inhoud fooienpot voor Azië ranormaal laai? Speciale kunst in Abrona Margót Bultink exposeert in De Drie Eiken KERKDIENSTEN MEDISCHE DIENST PAGINA 12 )RIAL) Soesterberger Hans van Ee en collega in wedstrijdloop door woestijn WOENSDAG 16 FEBRUARI 2005 /Iuziek in Domkerk 'Olympics' verstandelijk gehandicapten Al5 u niets van Soest en Soesterberg wilt missen 'Ik schilder om te relaxen In memoriam Piet Geers Tijdelijk ander klachtennunimer Bingoavond in De Drie Eiken Warme maaltijd Het is tijd voor de Rabobank. en dat wij zuinig moeten zijn u ons gegeven is. Op 12/ebrul 28 mei kunt u aansluiten bij J lenden van Omnicum en u kZ et ons kennismaken op 24 nteij! ilmond en op 21 en 22 mei tij paranormaalbeurs in de Evene. entenhal in Rijswijk. lens healingen komen de licht- esters en lichtwezens om ons onze taak te helpen. Er komt jd iemand vanuit de Hiërarchie i de mensheid toe te spreken daarbij wegwijs te maken met n zijnsvorm op de aarde. Er irdt gebruik gemaakt van een naai dat vanuit de Hiërarchie is npend bij Maria V. Alleen zij is dit moment constant genoeg, i gebruik te kunnen maken van gecreëerde faciliteiten en mo- lijkheden om ons aan u, op de rde, te tonen in onze hoedanig- id. U te laten weten wat u weten oet, om gemakkelijker te leven, vrijheid en zuiverheid. Wij hm :n dat onze taal u aanspreekt en in staat bent de juiste woorden ontvangen op het, voor u juiste oment om zo gezamenlijk de irde te kunnen helpen naar een Dger plan. Wij zouden het zeer p prijs stellen wanneer de han- en ineen geslagen worden op het riste moment en u zich laat leiden oor onze woorden en uitingen an dank voor het luisteren. Voor e agenda zie de advertentie elders het blad. Vanneer u meer wilt weten kunt ons bellen of de site bezoeken: s 0492-56.09.09 of 0033-555- 189604 of www.omnicum.nl. Natuurlijk kunt u ons ook mailen nfo@omnicum.org. OESTERBERGSE COURANT Reductie-adres: Jan van Steendelaar, tel. 06-22450173. klachten bezorging: tussen 18:30 en 19:30 uur C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 06-22909390 Exclusief vlees per pakket van 12,5-25 kg of meer (voor uw vriezer) B.S.E. vrij j GERDATUPKER TEL. 035-6016991 www.schoonnatuurvlees.nl I aterdag 26 februari: 'Orgelwer- ïn van de familie Bach' door omorganist Jan Jansen, met: reludium en Fuga in Es dur van )hann Christoph Bach; 'Von ott will ich nicht lassen' van )hann Michael Bach; 'Du Frie- sfuerst, Herr Jesu Christ' van )hann Bernhard Bach; Allegro 1 dur van Johann Christian Bach; Vus der Tiefe ruf Ich' van Carl hillipp Emanuel Bach; 'Jesu leine Freude' van Wilhelm Frie- emann Bach; Preludium en Fuga i g moll (BWV768) en de Partita lei gegrucsset Jesu guetig' (BWV 58) van Johann Sebastian Bach. .anvang: 15:30 uur. Na afloop ijdrage 5,00 per bezoeker. let gaat om vijf etappes van in to- tal 120 kilometers, af te leggen in dagen. Op het eerste gezicht en makkie dus, maar deze loop omt ineens in een ander daglicht staan en krijgt een spectaculair irakter als het parcours erbij ordt vermeld: de Sahara. Het ircours dat Hans van Ee (44) uit oesterberg en zijn collega Martijn an Rijn (27) uit Amersfoort van 1 tol en met 14 maart samen met e andere 120 deelnemers afleg- n is 'off the road' en gaat voor in groot deel door het mulle ind. Een grote uitdaging voor eiden, van wie Van Ee weliswaar ehoorlijke loopervaring heeft, laar voor wie dit -na de marathon Berlijn in 2003- toch een onbe- ;nde uitdaging is. ;e trainen dagelijks, ook in 'de ihara van Soest', de Soester dui- :n. De structuur daarvan is wei- aar nauwelijks te vergelijken iet de onafzienbare zandvlakte in frika, maar de duinen zijn in de igeving het beste gebied om aan in zand parcours te wennen. Tij- :ns de afgelopen wintermaanden loest er ook 's avonds worden ge- lind en dat komt goed uit, want loodzware Sahara-loop wordt iet alleen overdag gehouden. Er ook een door fakkels verlicht 'ond parcours, dat de lopers af- Iggen met een hoofdlamp op. 'e wedstrijd met de naam '100 ilometer Del Sahara', waarvoor ran Ee en Van Rijn als enige Ne- :rlanders zich hebben ingeschre- :n, is een Italiaans initiatief dat it jaar voor de zevende achter- involgende keer wordt gehoudén. ij de eerste edities was het par- )urs 100 kilometer lang. Van Ee Van Rijn besloten eraan mee te Den en er een eigen project van maken, met als uitgangspunt er :n inzamelingsactie aan te kop- :len voor een goed doel. Dit was iel gevonden: War Child. Onder naam Desert Run gingen ze op Dek naar sponsors. Die hebben inmiddels in ruime mate gevon- ;n. Belangrijker dan de uitrusting e ze voor zichzelf kregen, vinden de bijdragen als prijs voor de agzinwedstrijd. Deelname daar- lan is weliswaar gratis, maar een inanciële bijdrage ten behoeve van Var Child is dé manier om de ac- ie te steunen. Hans van Ee is dan >ok verheugd dat de gemeente, zij het bij wijze van uitzondering voor een privé-project, een financiële bijdrage heeft gegeven. Liefde op eerste gezicht Het idee om aan de Sahara-loop mee te doen, ontstond bij Hans van Ee na zijn (eerste) deelname aan de marathon van Berlijn in september 2003. Zijn vrouw leg de de klassieke afstand van 42,2 kilometer op skeelers af. Bij dat evenement kreeg hij een brochure in handen met informatie over de Sahara-loop. 'Het was bij mij liefde op het eerste gezicht,' zegt hij. Hij e was toen al een paar jaar als hardloper actief, sinds hij in 1997 lid werd van de atletiekver eniging Fit in Zeist. Na verloop van tijd kwam het lopen op een laag pitje te staan en zegde hij het lidmaatschap op. Na verandering van werkkring kreeg hij weer wat meer tijd voor gezin en hobby en ging hij weer hardlopen. Ook tus sen de middag, samen met zijn col lega bij het pensioenfonds PGGM in Zeist, Martijn van Rijn, die lid is van de atletiekvereniging Triatlon in Amersfoort. Terug van de marathon in Berlijn probeerde hij zijn collega over te halen ook aan de Sahara-loop mee te doen. Van Rijn was aanvankelijk niet zo enthousiast. Ongeveer tege lijkertijd kreeg Van Ee het aanbod van prof. dr. Hein Daanen, met wie hij bevriend is en die werk zaam is bij TNO in Soesterberg als expert op het gebied van ther- mosfysiologie (hij onderzoekt hoe het menselijk lichaam reageert op extreme kou en hitte) om gebruik te maken van de klimaatkamer bij TNO. Toen Van Ee zijn collega vertelde dat ze een beroep konden doen op de expertise en faciliteiten bij TNO, vond Van Rijn het een reële onderneming waarop ze zich goed konden voorbereiden en be sloot hij om ook mee te gaan naar Tunesië voor de Sahara-loop. Op basis van de resultaten van de wisselende trainingen, soms met extra bepakking, soms door ge accidenteerd terrein of door het mulle zand van de Soester duinen, verzamelde Daanen in de loop Van Ee (links) en Van Rijn, trai nend in de Soester duinen voor de vijf etappes van de 120 kilometer lange wedstrijdloop door de Sa hara. De Emmakerk ten tijde van de officiële ingebruikneming in 1931- burgemeester Deketh vond de grote elangstelling voor deze gebeurte- tis maar niks! (Bron: Ecmland Pers)- www.soesfercourant.n Van Weedestraat 227 3761 CD Soest Telefoon (035) 601 41 52 E-mail: soestcrK3wanadoc».nl 'Ik hoop dat ik win. Maar als ik niet win, dan heb ik in ieder geval mijn best gedaan.' Deze eed leggen de'sporters af, voordat zij aan de World Winter Games beginnen die van 26 februari tot en met 5 naart 2005 in Nagano, Japan tölatsvinden. "er ondersteuning van dit spor- e evenement is er bij Abrona ast, Lunch en Cadeau aan de intaubanstraat 84 in Zeist een eiitoonstelling ingericht met als ia 'Sport'. De werken zijn ge- ct door mensen met een ver- tdelijke beperking, onder an- re op Sterrenberg. De tentoon- lling wordt geopend op vrijdag Ifebruari om 11:00 uur door de ir H. Jacobse, voorzitter Special mpics Nederland, tentoonstelling is te bezichtigen /rijdag 15 april. Abrona Kunst, ich en Cadeau is geopend van fsdag tot en met zaterdag van 10:00 uur tot 17:00 uur. Het is voor het eerst dat er een Special Olympics World Games evenement in Azië wordt gehou den. Er doen 2.500 sporters mee uit 80 landen, daarnaast zijn er 10.000 vrijwilligers en 650 offi cials. Er wordt grotendeels gebruik gemaakt van de sportaccommoda ties waar in 1998 de Olympische Winterspelen hebben plaatsgevon den. Er mogen zestien schaatsers, vier langlaufers en vier skiërs uit Nederland meedoen. Abrona is een innovatieve chris telijke organisatie, gespecialiseerd in 'een brede dienstverlening aan mensen met een verstandelijke Öeperking. Abrona is eveneens actief op het gebied van com merciële projecten waar mensen met een verstandelijke beperking 8 onder begeleiding - zelfstandig werk verrichten. Tot deze projec ten behoren onder andere een ho tel, een restaurant, een winkel en :n kunstuitleen. Deze projecten fl AUTOBEDRIJF V>-<V de vakgarage voor Soesterberg Reparaties en onderhoud volgens dealerspecificaties APK-keuring 50,- (incl.) Rademakerstraat 31a Soesterberg - Tel.: 0346 - 351 530 van de tijd gegevens over hun fysieke gesteldheid gedurende de hele voorbereidingsperiode. Zelf houden ze daarvoor al ongeveer een jaar een trainingslogboek bij. Dat doen ze zo nauwgezet dat ze bijvoorbeeld ook gegevens bij het KNMI opvragen over tempera tuur, luchtvochtigheid, windsnel heid enz. Sponsorloop Snel daarna ontstond het plan om van de sportieve uitdaging die de loop door de Sahara is, een spon sorloop te maken. Dat leidde niet alleen tot contact.met de media (kranten, radio, tv en ook het PGGM-bedrijfsblad) maar ook tot een eigen (gesponsorde) website www.desertrun.nl. Het doel was snel gekozen, War Child, waar van Marco Borsato ambassadeur is. 'War Child biedt psychosociale hulp aan kinderen die slachtoffer zijn geworden van oorlogsgeweld. Daardoor krijgen deze kinderen weer uitzicht op een betere toe komst. Het is een aansprekende organisatie die veel mensen ken nen, ook jonge mensen,' licht Van Ee de keuze voor een War Child- project in Soedan toe. Een goede keuze, zo werd al snel duidelijk aan de sponsors die ze binnenhaalden, grote bedrijven en organisaties. Het gros sponsort in natura, goederen bestemd voor de prijsvraag waarmee beide 'zand lopers' een zo groot mogelijk be drag bij elkaar willen zien te krij gen voor het goede doel. Als je de website bezoekt, kun je meedoen met de prijsvraag en ontdekken welke fantastische prijzen er te winnen zijn. Voor wie niet goed is in het bedenken van een slagzin en toch een bedrag wil overmaken, is rekeningnummer 61.33.74.185 ten name van Stichting Desert Run in Soesterberg beschikbaar. Het vol ledige bedrag van deze rekening komt ten goede aan_Wac Child. Alle kosten die het gevolg zijn van de actie, nemen Van Ee en Van Rijn voor eigen rekening. Over de afloop heeft Hans van Ee al op voorhand een goed gevoel. Zijn beste prestatie afgelopen jaar, op de 15 kilometer tijdens de Ze-, venheuvelenloop in Nijmegen was 1 uur en 3 seconden. 'Vijftien kilo meter per uur hou ik dus een uur vol. Als je erbij optelt dat het in de Sahara 35 graden is, een off the road-parcours en vier dagen achter elkaar lopen, dan ga ik voorzichtig uit van een finish binnen de tien uur. Dat vind ik een reëel doel. Ik gok op een klassering bij de eerste 25. Martijn heeft het in zich om bij de eerste 10 te eindigen.' Hans van Ee gaat echter niet in de eerste plaats voor een topprestatie. Hij beschouwt deelname vooral als een sportieve prestatie. Met als extra dimensie die de Sahara- loop voor hem en Van Rijn heeft gekregen het doel waarvoor ze lopen, War Child. 'Dit heeft er voor gezorgd dat onze deelname nu al een succes is door de vele De zoveelste test voor Hans van Ee in de klimaatkamer van TNO in Soesterberg ter voorbereiding op de wedstrijdloop door de Sahara, vol gende maand. Eén van de 'Olympische' kunst werken op de expositie van Abrona, geïnspireerd op de schaatssport. hebben tot doel om de ontmoe ting tussen mensen met en zon der verstandelijke beperking te bevorderen. Vanwege het succes ervan zal het aantal commerciële projecten de komende tijd worden uitgebreid. Hierbij wordt uiteraard onverminderd gestreefd naar een zorgvuldige balans van ontplooi ingsmogelijkheden en commerciële aspecten. De woonvoorzieningen, dagbestedingscentra en de com merciële projecten van Abrona zijn gevestigd in de hele provincie Utrecht. Tot eind maart zijn in het Soester- bergse ontmoetingscentrum De Drie Eiken (Dorpsplein) schilde rijen te zien van Margöt Bultink uit Soest. Haar onderwerpen zijn vooral 'landelijke' taferelen, de natuur en bloemen, o.a. gebaseerd op de landschappen van Toscane en Schiermonnikoog. Margöt is in Soest vooral bekend als seniorenadviseur van de SWOS en als coördinator van de VOS, de werkgroep die zich bezighoudt met activiteiten tegen eenzaam heid onder ouderen. Ze woont hier sinds 1997 en begon een paar jaar eerder met schilderen. Ze komt niet uit een artistieke familie, zegt ze zelf, dus het is haar niet met de paplepel ingegoten. Toen ze nog directeur van de welzijns- stichting voor ouderen in Eemnes was - voor haar komst naar Soest - nam ze min of meer bij toeval een kijkje bij de schilderlessen van Ellen Wennink. 'Ik werd meteen enthousiast en nam privéles bij haar. Daar heb ik een hoop van geleerd. Later, toen we in Lugano (Zwitserland) woon den, had ik alle tijd van de wereld en toen heb ik heel veel geschil derd. Iemand zei toen: je moet er iets mee doen, en ik heb in die tijd ook wel geëxposeerd in galeries, pizzeria's en restaurants.' Terug in Nederland volgden o.a. tentoon stellingen in Loosdrecht, Laren en een paar jaar geleden ook in Soest, in Axtishock. Ze beheerst intussen uiteenlopende technieken in di verse genres. Naast het schilderen heeft ze fotograferen als hobby, en ook hier vormt de natuur - naast architectuur - haar belangrijkste thema. Eigen stijl Ze heeft haar eigen stijl ontwik keld, maar geeft graag toe dat ze vooral de impressionisten bewon dert, zoals Renoir en Van Gogh. Ook het werk van Karei Appel en andere Cobra-schilders spreekt haar sterk aan. Ze schildert het liefst in olieverf. In de Drie Eiken is recent werk te zien, het meeste van vorig jaar. Een enkel schilderij is van oudere datum, zoals 'The Good, the Bad and the Ugly', dat overigens niet te koop is. Margöt houdt dat graag zelf, omdat het veel voor haar betekent. De an dere schilderijen zijn allemaal wel te koop en variëren in prijs van 100 tot 450 euro. 'In the mood' 'Ja, was het maar waar,' antwoordt ze op de vraag of ze iedere dag de penselen ter hand neemt. 'Daar kom ik niet aan toe. Ik schilder om te relaxen, en dat is toch meestal pas in het weekend. Maar als ik iets moois zie wil ik het meestal meteen schilderen, als ik 'in the mood' ben. Dan blijk ik maar pro duceren. Soms ben ik wel met drie schilderijen tegelijk bezig...' Margöt is komende vrijdag (18 februari) tussen 14:00 en 16:30 in De Drie Eiken present om tekst en uitleg te geven. Wie haar over de expositie wil spreken is daar hartelijk welkom. Margöt Bultink met een van haar schilderijen in Ontmoetinsgcentrum De Drie Eiken. Foto: Soester Courant. Veel Soesterbergers hebben hem gekend, Piet Geers. Door de gesprekjes die ze met hem hadden, of enkel door te groe ten. Zijn vertrouwde plekjes op het bankje tegenover The Oriëntal Swan aan de Radema kerstraat of bij het monument De Vleugel waar hij op z'n kussentje zat en waar hij vaak te vinden was, blijven voort aan leeg. Vorige week overleed Piet Geers, 78 jaar oud. Hij was drager van de eremedaille in zilver in de Orde van Oranje Nassau. Soesterberg kende 'lange Piet' zoals hij werd genoemd, van kindsaf. Het gezin Geers ver huisde al kort na zijn geboorte naar Soesterberg. Hij bezocht er de openbare lagere school. Na de voortgezette opleiding vond hij werk bij Defensie, in het accumagazijn aan het Zeis- terspoor. Daar heeft hij 41 jaar gewerkt. Velen in het dorp kenden Piet Geers, die tot de afbraak van Ons Belang in die wijk woon de, als krantenbezorger, een bijbaantje dat hij dertig jaar lang met plezier deed. Toen hij daarmee stopte, miste hij het bezorgen zozeer dat hij in Bloemheuvel waar hij net als veel anderen uit Ons Belang was gaan wonen, de Nieuwsbo de ging rondbrengen. Ook door het bezorgen van eieren hield hij contact met veel inwoners, evenals door het verzorgen van de lotto. Hij was dagelijks op z'n fiets onderweg. Piet Geers was ook in voetbal kringen geen onbekende. Hij heeft jarenlang in het eerste elftal an de voetbalvereniging •'Soesterberg gespeeld. Daarna was hij coach totdat de vereni ging werd opgeheven. Ook in de zomeravondcompetitie was hij actief. Kortom, Piet Geers was in Soesterberg een bekende inwoner. De laatste jaren, na het overlijden van zijn vrouw in 2001, verdreef hij de daar door ontstane eenzaamheid door de activiteiten in het dorp te volgen vanaf het bankje te genover The Oriëntal Swan aan de Rademakerstraat of vanaf de sokkel van het monument De Vleugel op de hoek van de Kampweg. Eind vorig jaar stuurde de politie hem daar nog weg. Omdat het te koud was. Met Piet Geers heeft Soester berg een markante persoon lijkheid verloren. Velen zullen zijn aanwezigheid in het dorp missen. Hij heeft nu op een andere plek rust gevonden. Zaterdag 19 februari zondag 20 februari Rooms-katholiek, Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zondag 10:30 pastor W. Veldhuis; eucharistieviering; gemengd koor Prot. Kerk in Ned., Vredekerk, Gen. Winkelmanstraat 101 10:00 ds. M.A.A. Nawijn Sterrenberg, 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10:30 ds. H. Henstra; avondmaal World Outreach Church (info locatie: 0346-35.04.58) 10:30 H.D. Gosseth Voor klachten over de bezor ging van de Soester Courant in Soesterberg geldt tot en met vrijdag 25 februari een ander telefoonnummer. Wie de krant niet heeft gekregen, kan dan bellen naar 06-22909390. positieve bijdragen die we hebben gekregen. Als je iets voor een goed doel doet, gaan er allerlei deuren open en ontstaat er een positieve energiestroom. Tot nu toe is al les een aaneengesloten reeks van hoogtepunten geweest.' Maar het grootste hoogtepunt moet wat hem betreft nog komen: zijn deelname aan '100 kilome ter Del Sahara'. Na zijn terugkeer uit de woestijn verwacht hij, na alle intensieve voorbereidingen in het afgelopen jaar, niet 'in een gat te vallen'. Hij is van plan om verslag te doen van zijn belevenis sen (en als het kan ook van zijn goede klassering) als hij daar om gevraagd wordt of bij gelegenhe den die daarvoor in aanmerking komen. 'Om ook op die manier uit te stralen: als je een mooi plan hebt, ga ervoor en realiseer het!' Samen met Brandsma Verf en Wand is er een speciale actie opgezet voor de inwoners van Soest(erberg). Zie hiervoor het artikel op pagina 7. Huisarts voor dringende hulp van de huisarts 's avonds, 's nachts, in het week einde en op feestdagen bellen met de huisartsenpost Zeist, 0900- 43.01.430. Apotheek, overdag: apotheek bellen, dan hoort men wie er dienst heeft. Apotheek, vanaf 17:30 uur: Centrale Apotheekdienst, Diakonessenhuis Zeist, Prof. Lorentzlaan 76, 030-69.95.952. Tandarts, spreekuren 13:00 en 19:00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts, weekenddienst na afspraak; P.J.J. Theuns en C.J. Schievink, Kampweg 50, 35.24.67; in andere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. Amant thuiszorg en Amant christelijke thuiszorg (voorheen Thuiszorg Eemland) Huishoudelijke verzorging, verzorging en verpleging, gespeciali seerde verpleging, overbruggingszorg, personenalarmering. U bent 24 uur per dag beschermd. 033-42.20.500; ook voor spoedeisende situaties tussen 17:00 en 08:00 uur en in de weekeinden. Amant uitleenservice Voor het lenen van hulpmiddelen en verpleegartikelen. Voor spoed eisende situaties 's avonds en in het weekeinde: 033-46.19.191. Christelijke Thuiszorg Voor alle aanvragen: 033-29.94.669; dag en nacht bereikbaar. Eén op Eén Thuiszorg AWBZ- en particuliere thuiszorg Soest e.o., 24 uur per dag huishou delijke verzorging, verzorging en verpleging, 035-54.12.016; buiten kantoortijden voor spoedeisende gevallen: 06-51.54.03.73. Op vrijdag 18 februari wordt is er voor 55-plussers uit Soesterberg een bingoavond in het ontmoe tingscentrum De Drie Eiken aan het Dorpsplein. De zaal is geopend vanaf 19:00 uur. De eerste ronde van het bingospel gaat om 20:00 uur van start. De kaarten kosten €3,50 inclusief een kopje koffie. Er zijn weer veel leuke prijzen te winnen. Dinsdag 1 maart zijn 55-plussers in Soesterberg in de gelegenheid aan te zitten aan een warme maal tijd in het ontmoetingscentrum De Drie Eiken aan het Dorpsplein. Het menu bestaat uit kippensoep, nasi goreng met saté, kroepoek en gebakken ei. Het toetje is een verrassing. De kosten bedragen €4,00. Opgeven is mogelijk tot 25 februari, 12:00 uur, in De Drie Eiken. /""ELKE WEEK EEN"\ SOESTER0OOURANT DE BUS?^^ Neem een abonnement: 9,25 per halfjaar! Werkers van Abrona Kunst, Lunch en Cadeau heb ben afgelopen weekeinde hun fooienpot van de maand januari 2005 geschonken aan giro 555. Trots overhan digden zij de cheque ter waarde van 150 euro aan een medewerker van de bank. De fooienpot wordt door werkers en medewerkers gebruikt voor een jaarlijks dagje uit met elkaar. Abrona Kunst, Lunch en Cadeau is gevestigd aan de Monlaubanstraat 84 in Zeist. Op de foto de trotse groep met de cheque. Bij Rabobank Utrechtse Heuvelrug geven leden de toon aan. Op 7 maart hebben zij de kans om daadwerkelijk iets van zich te laten horen, tijdens onze algemene leden vergadering. Deze staat in het teken van de voorgenomen fusie met het Heuvelrug gedeelte van Rabobank Rijn en Heuvelrug. De vergadering begint om 20.00 uur. Vanaf 19.30 uur zijn zij van harte welkom in Figi te Zeist. De volledige agenda, de notulen van de vorige algemene vergadering en de tekst van het voorgestelde huishoudelijk regle ment kunnen leden vanaf vandaag inzien op ons hoofdkantoor aan de 2e Hogeweg 83 te Zeist. Geeft u als lid van onze bank op 7 maart de toon aan tijdens onze algemene vergadering? Hieronder vindt u de verkorte agenda Opening Notulen vorige vergadering Voorstel tot afsplitsing conform het voorstel tot afsplitsing met de Coöperatieve Rabobank Rijn en Heuvelrug U.A. gevestigd te Amerongen als gevolg waarvan een deel van het vermogen van voornoemde bank onder algemene titel zal worden verkregen door onze bank en in verband daarmede: a. wijziging van het huishoudelijk reglement b. benoeming lid van de raad van commissarissen Mededelingen en rondvraag Sluiting Coöperatieve Rabobank Utrechtse Heuvelrug U.A. gevestigd te Zeist. Rabobank

Soester Courant | 2005 | | pagina 13