brandweer redt beknelde •eebok uit benarde positie 'Alternatieve genezeres is >ok een normaal mens' I; ERPE Twee uitvoeringen Polyhymnia van 'Die Verkaufte Braut' KERKDIENSTEN Vluchtpoging voor politie helpt Soesterbergers niet MEDISCHE DIENST Daniël Kwartet speelt in het Cenakel Soesterberg HULPVERLENING Maaltijd in Vredekerk in kader Vastenaktie Workshop in Soesterberg over energiebesparing PAQlNATfj W mk van der Meer in Soesterberg: KORTINGEN TOT 50% Collectanten gezocht in Soesterberg voor Hersenstichting Shockproof luidt Koninginnedag in 0800 - 0432 Tijdelijk ander klachtennummer mix van blues, soul, jazz en ro Mooie arrangementen. Check out In de jazz voorkeuren k-' hij het goed met medebandli' Frank vinden: Miles Davis is fav riet. Saxofonist Joshua Redman' een goede tweede. Gitarist Frani Hoffman trekt wat meer naar i blues en de country en lijkt zovc mogelijk vingers te gebruiken v0, de meest complexe akkoorden Een echte liefhebber dus. Bass Gibbo Hamoen geniet tijdens on tredens van de stevige basvibratie door zijn lichaam, komende ui3 zijn 5-snarige basgitaar. Vandaa datje hem meestal voor zijn eige basversterkcr kunt vinden. R0! Alfen is een drummer van het tv» lachen, zingen en doorgaan, reeL 14 jaar speelt hij in De Locfil Premier, Paiste, Sabian of Harl ley Davidson, als je iets met dej merken hebt kun je hem gerusi aanspreken. Van zijn hand komen ook meerdere eigen nummers vaak samen met Karei Goedkoonl geschreven. Karei speelt gitaar en is de zanger van de band. Met een niet onverdienstelijke 'strot' mogen we uit ervaring zcggCn Invloeden van zijn favoriete ar tiesten zoals Duke Robillard, The Paladins, The Kingsnakes, Albert Collins, Kid Ramos, Enrico Cri- vellaro vind je terug in de muziek van De Loeff. En wie vindt dat nu erg? Vijf heren, vijf karakteristieke koppen en voor 100 man plezier Aanvang: 22:00 uur. Entree; 10,00. Voorverkoop: 15:00- 16:00 uur aan de bar; zaal open 21:30, zaal dicht 23:30 uur (of eerder als het vohis). The Loeff Berchmaker Blues band. proefd en dat drukt' zwaar op het gemoed van de bewoners, want de winnende wijk geniet een jaar lang grote aanzien in Sienna. De 92-ja- rige Egidio laat in de Catellare, de kerk van Civetta, de 35 bronzen spijkers zien die het bewijs zijn van de overwinningen in het verleden. Egidio hoopt vurig dat er dit jaar een nieuwe spijker wordt ingesla gen, want Civetta is al te lang de underdog in Sienna. (Regie: John Appel; scenario: John Appel; ca mera: Erik van Empel; muziek: Wouter van Bemmel. Nederland 2003, 88 minuten.) Aanvang: 20:30 uur. Entree: 5,00; CJP/65+: 3,50. Reser veren: vrijdag en maandag 10:00- 13:00 uur, 60.29.367. Zie ook: artishock-soest.nl. Scène uit 'The Last Victory'. JUP U Traudl Junge. De film is deels gebaseerd op haar memoires en deels op het boek 'Inside Hitiers Bunker' van Joachim Fest. Door zijn zorgvuldigheid geeft regisseur Olivier Hirschbiegcl je werkelijk het gevoel dat het zó geweest moet zijn, daar in die bunker in april 1945. F In Duitsland zorgde 'Der Unter- gang voor opschudding. De film zou aanzetten tot rehabilitatie van de dictator. Mogelijk heeft dat te maken met het Duitse onvermo gen om te accepteren dat Hitier geen duivel was, maar een mens. Wel bezochten binnen één maand ruim 3 miljoen Duitsers de film. En de Britse historicus en Hitier- kenner Ian Kershaw noemde 'Der Üntergang' bij de BBC 'a superb reconstruction'. Hij kon zich geen betere film over Hitiers laatste da gen voorstellen. (Duitsland 2004, deur, 150 min.) Aanvang: 20:30 uur. Entree: 5,00; CJP/65+: 3,50. Reser veren: vrijdag en maandag 10:00- 13:00 uur, 60.29.367. Zie ook: irtishock-soest.nl. Scène uit 'Der Üntergang'. OESTERBERGSE COURANT WOENSDAG 23 FEBRUARI 2005 Redactie-adres Jan van Steendelaar, tel. 06-22450173. Klachten bezorging: tussen 18:30 en 19:30 uur C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035-602 18 41 f jstS. brandweer is er allang niet leer alleen voor het blussen van rand. Het takenpakket is in de >op van tientallen jaren dusda- ig uitgebreid, dat ook in geval an andere calamiteiten de inzet an de brandweer wordt gevraagd, [et redden van mens en dier staat aarbij altijd voorop. [et korps Soesterberg moest voor o'n reddingsoperatie vorige week itrukken, toen een jonge reebok ekneld was geraakt tussen twee rijlen van een hek op het terrein an de waterleiding aan de Van Veerden Poelmanweg in Soestdui- en. Volgens Jan Tupker, beheer- er bos, natuur en landschap van e gemeente Soest, komt het niet aak voor dat dieren in het bos of lders zich vastlopen. Ook in dit eval was het niet nodig geweest: ,e reebok had gemakkelijk over et hek kunnen springen. Het is iet duidelijk waarom hij dat niet ;edaan heeft. 'Hij zou in het bos ichterna gezeten kunnen zijn door ;en hond, maar gezien het tijd stip, 's morgens vroeg, is dat niet aarschijnlijk', zegt Tupker. Feit is at de reebok halverwege het hek •leef steken. Zijn heupen waren te reed om tussen de spijlen door te unnen. Bij de pogingen zichzelf :e bevrijden, kwam het dier steeds 'aster te zitten. 'oor zijn klagelijke geluid trok het bokje de aandacht van mensen op het terrein. Zij waarschuwden de politie, die Tupker inschakelde en de hulp van de brandweer inriep. Terwijl twee politiemannen de reebok in bedwang hielden om te voorkomen dat het zich zou ver wonden, slaagde de brandweer er met behulp van een spreider in de spijlen zover uit elkaar te krijgen dat het dier los kon komen. Het ging er direct als een haas van door. Op het oog was het er goed van afgekomen, op schaafwonden ter hoogte van de heupen na. Na de geslaagde reddingsoperatie heeft de brandweer de uitgebogen spijlen weer in verticale stand te ruggebracht. Tupker heeft het Terwijl twee politiemannen de reebok stevig vasthouden buigt de brandweer de spijlen uit waartussen de reebok vastzit. Foto Brandweer Soest. waterleidingbedrijf geadviseerd gaas voor de spijlen van het hek aan te brengen, zodat dieren in de toekomst niet meer tussen de spijlen vast komen te zitten. De jonge reebok in de benarde positie waaruit de brandweer hem bevrijdde. Foto Brandweer Soest. Veel mensen vragen zich vaak af wat een paranormaal of alterna tief genezer eigenlijk is. Het ant woord is simpel: het is een 'nor- naar mens.' Dit zegt Agnes van der Meer uit Soesterberg, die zich i dit terrein beweegt. 'Gelukkig zijn de alternatieve geneeswijzen de laatste jaren meer in de belang stelling komen te staan, zodat een nagnetiseur niet meer zo vreemd wordt gevonden.' Agnes van der Meer is zo'n ge- Swoon mens. 'Ik ontdekte dat ik |met mijn handen kan voelen. Het Eis een gave. De één kan bijvoor- I beeld goed tekenen of piano spe llen, mijn handen zijn gevoeliger Idan van iemand anders. Ik regi- E streer wat in het lichaam is.' Zij volgde een HBO-opleiding aan het Johan Borgmancollege. I Voor die tijd had ze al psycholo- gie gestudeerd. Tijdens haar studie J werden niet alleen aspecten van de medische basiskennis behandeld, ook de alternatieve geneeswij- zen kwamen uitgebreid aan bod tijdens deze vierjarige opleiding. 'Alles wat leeft en alle materie die op aarde aanwezig is, heeft een uitstraling. Deze uitstraling is een zeer fijne vorm van energie. Ook de mens is elektrisch geladen. In het lichaam stroomt de levens energie die de verbinding tussen de cellen vormt. Zonder deze energie is er geen leven mogelijk. Door stress, verdriet, ongemak of andere emoties wordt deze energie ontregeld. Een magnetiseur voegt energie toe of laat deze weer stro men daar waar nodig is.' Agnes van der Meer heeft haar studie inmiddels afgerond en is al bezig mensen te helpen. Da gelijks ontmoet zij mensen met verschillende soorten problemen. Burn-out, niet lekker in je vel zit ten, relatieproblemen, angst en ook lichamelijke ongemakken als nekproblemen, RSI-arm, chroni sche pijnen enz. 'Wanneer iemand een afspraak maakt, is het voor mij heel belangrijk om te luisteren naar wat de mensen te vertellen hebben. Wat zit er achter het ver haal. Veel lichamelijke klachten komen voort uit een stuk verdriet of een andere emotie.' Veel mensen hebben de weg naar haar praktijk al gevonden. 'Het de zonnige kent van de schaduw Raamdecoratie rechtstreeks van de fabriek Sterk in kwaliteit, service en scherpe prijzen www.erpezonwering.nl Tel. 0346 - 35 11 79 Sterrenbergweg 15-A, Soesterberg De nationale collecte hersenziek ten en psychische ziekten wordt in de week van maandag 28 februari tot en met zaterdag 5 maart ook in Soesterberg gehouden. Tenmin ste, als er voldoende collectanten zijn. Dat is nu nog een probleem. Daarom is mevrouw Klinkenberg (©0346-35.37.89) onder het motto 'Loopt u een straatje mee?' op zoek naar vrijwilligers die voor de Hersenstichting Nederland en het Nationaal Fonds Geestelijke Volksgezondheid met de collecte bus willen rondgaan. De Hersenstichting bestaat sinds 1989. Ze streeft een drieledig doel na. Het eerste is de financiering van wetenschappelijk onderzoek naar oorzaak en behandeling van hersenaandoeningen. Het tweede is het geven van voorüchting over hersenen en hersenaandoeningen aan het publiek, en ten slotte wil de stichting de samenwerking be vorderen tussen organisaties die zich met hersenen en hersenonder zoek bezighouden, waaronder ook patiëntenverenigingen. De Hersenstichting is voor haar werk volledig afhankelijk van gif ten van particulieren. Daarom is het van belang een zo groot mo gelijke opbrengst uit de collecte te krijgen. Daarvoor is het nodig dat er voldoende collectanten op pad kunnen gaan. Het duurt nog twee maanden, maar nu al staat het eerste pro grammaonderdeel vast voor de viering van Koninginnedag. De feestdag wordt de avond ervoor ingeluid in de bar Time Out in de Banninghal aan de Banningstraat met een live optreden van de band Shockproof. Het muziekfeest be gint om 22:00 uur, het laatste nummer wordt omstreeks 03:00 uur gespeeld. De kaarten voor deze avond zijn met ingang van dinsdag 1 maart verkrijgbaar in de bar Time Out en bij tankstation J. van Ekris aan de Rademaker- straat. De prijs is €5,00. Kinder- en jongerentelefoon Elke dag en nacht bereikbaar Ank van der Meer in Soesterberg: alternatief genezeres, maar toch 'een normaal mens'. Foto: Jan van Steendelaar is voor mij een mooie zoektocht door het leven. Ik leer elke dag weer bij. Het is ook boeiend om te zien dat mijn handen iemand kunnen helpen.' Voor informatie of afspraken kan men contact opnemen met Agnes van der Meer, 06-38.28.70.54. Het adres is Versteeghlaan 50, 3769 BN Soesterberg. Zaterdag 26 februari zondag 27 februari Rooms-katholiek, Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zondag 10:30 pastor F. Zwarts; eucharistieviering; dameskoor Rooms-katholiek, Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 10:00 pastors P. Denneman en J. Litjens; tv-uitzending; koor 't Brandpunt Prot. Kerk in Ned., Vredekerk, Gen. Winkelmanstraat 101 10:00 ds. R. Zandstra Sterrenberg, 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10:30 drs. H. de Goede World Outreach Church (info locatie: 0346-35.04.58) 10:30 H.D. Gosseth Huisarts voor dringende hulp van de huisarts 's avonds, 's nachts, in het week einde en op feestdagen bellen met de huisartsenpost Zeist, 0900- 43.01.430. Apotheek, overdag: apotheek bellen, dan hoort men wie er dienst heeft. Apotheek, vanaf 17:30 uur: Centrale Apotheekdienst, Diakonessenhuis Zeist, Prof. Lorentzlaan 76, 030-69.95.952. Tandarts, spreekuren 13:00 en 19:00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts, weekenddienst na afspraak; P.J.J. Theuns en C.J. Schievink, Kampweg 50, 35.24.67; in andere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. Amant thuiszorg en Amant christelijke thuiszorg (voorheen Thuiszorg Eemland) Huishoudelijke verzorging, verzorging en verpleging, gespeciali seerde verpleging, overbruggingszorg, personenalarmering. U bent 24 uur per dag beschermd. 033-42.20.500; ook voor spoedeisende situaties tussen 17:00 en 08:00 uur en in de weekeinden. Amant uitleenservice Voor het lenen van hulpmiddelen en verpleegartikelen. Voor spoed eisende situaties 's avonds en in het weekeinde: 033-46.19.191. Christelijke Thuiszorg Voor alle aanvragen: 033-29.94.669; dag en nacht bereikbaar. Eén op Eén Thuiszorg AWBZ- en particuliere thuiszorg Soest e.o., 24 uur per dag huishou delijke verzorging, verzorging en verpleging, 035-54.12.016; buiten kantoortijden voor spoedeisende gevallen: 06-51.54.03.73. De politie in Leusden heeft vorige week enige moeite moeten doen om twee inwoners van Soester berg te kunnen aanhouden. Eén van hen, een 18-jarige jongen, zag kans ervandoor te gaan nadat hij staande was gehouden, maar kon even later voor de tweede keer, en toen geboeid, worden afgevoerd. De tweede verdachte, een 19-ja- rige jongeman, werd aangehouden op grond van belemmering van het onderzoek. Beide verdachten kregen een stop teken van een surveillerende mo toragent, die de bromfietser met passagier met hoge snelheid over het fietspad aan de Burgemeester van der Postlaan zag rijden. De bestuurder kreeg een stopteken en werd gevorderd aan een tech nisch onderzoek mee te werken. Dat weigerde de verdachte, de 18-jarige Soesterberger, waarop hij werd aangehouden. Toen hij in een ter plaatse gekomen politie wagen werd gezet, ging hij er ren nend vandoor. Na een korte sprint werd hij door de politiemensen die. de motoragent inmiddels waren' komen assisteren, achterhaald en ondanks verzet, geboeid. Toen de politiemensen bij de bromfiets waren teruggekomen, zagen zij de passagier, de 19-ja- rige Soesterberger, bij de bromfiets weglopen. Ook merkten ze dat de bougiedop van de bougiekabel was getrokken en was verdwenen, waardoor de bromfiets niet meer gestart zou kunnen worden. De politie ging ook achter de tweede verdachte aan en hield hem staan de. Hij zei niets van de bougiedop te weten, maar toen hij werd ge fouilleerd, werd de bougiedop in zijn jaszak aangetroffen. Daarop reageerde hij met: 'Hé, hoe komt die daar nou?'. Hij werd aange houden voor belemmering. De bromfiets is voor technisch on derzoek in beslag genomen. Tegen de beide verdachten wordt proces verbaal opgemaakt. Politie (Kon. Marechaussee) Veldm. Montgomeryweg 2; werkdagen 12:00-13:00 uur; centrale meldkamer: 0900-8844; alarmnummer: 1.1.2. V rij willigershulp Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp; werkdagen 09:30-11:00 uur, 035-6031119. Vrijwillige Terminale Zorg Extra hulp voor mantelzorgers. Coördinator: Marijke van den Berg, 06-30189317. Hulpdienst Stichting Hulpdienst Soesterberg, aanvragen dagelijks 09:00-10:00 uur, 351940, b.g.g. 351658 of 351346. Overige Huisvesting De Drie Eiken, mevr. D. Elie, 352391. Grofvuil; 0800-7662000. Op initiatief van de Carolusparo- chie en de Vredekerk is er op vrij dag 4 maart een bijzondere maal tijd in Soesterberg in het kader van de Vastenaktie. De maaltijd begint om 18:00 uur in de Vredekerk aan de Generaal Winkelmanstraat. Tot en met woensdag 2 maart kan men zich hiervoor opgeven. De vastentijd is van oudsher een periode van bezinning, leven en leefstijl. Een tijd om verschil te maken in eigen leven én het leven van minderbedeelden. Een Vaste- naktieMaaltijd biedt een kans om samen met andere mensen eens stil te staan bij de honger en het voedseltekort in het zuiden. Voed sel is niet iets vanzelfsprekends en hoewel er voldoende voedsel in de wereld is, is de verdeling niet zoals die zijn moet. De Vasten- aktieMaaltijd is een moment om gezamenlijk over dit soort onder werpen te praten. Het is een gemeenschappelijk ini tiatief van beide kerken in Soes terberg. De Carolusparochie en de Vredekerk hebben in het kader van de Vastenaktie voor vrijdag 4 maart deze bijzondere maaltijd voorbereid. Een maaltijd om el kaar te ontmoeten en te praten over de eigen levenshouding en die van anderen. Laat de Vasten- aktieMaaltijd een bron van inspi ratie zijn in deze tijd van bezin ning. Tijdens de maaltijd zullen de deelnemers samen bidden en zingen en luisteren naar verhalen van elkaar en eten uit het zuiden delen. De maaltijd is gratis, maar een vrijwillige bijdrage is welkom. Deze opbrengst is bestemd voor de projecten 'Gelooft u ook dat ieder mens telt?' in India, en 'Vast iets voor zijn oogst' voor de Maya indianen in Guatemala. Belangstellenden kunnen zich op geven via het deelnameformulier achter in de kerk of telefonisch bij: Conja Sebek, 35.28.62, Jannie Barlo, 35.24.75, Margriet van Rheenen, 35.22.47, uiterlijk tot 2 maart. Voor klachten over de bezor ging van de Soester Courant in Soesterberg geldt tot en met vrijdag 25 februari een ander telefoonnummer. Wie de krant niet heeft ge kregen, kan dan bellen naar 06-22909390 Op zaterdag 5 maart speelt het zeer bekende Daniël Kwartet in de kapel van het Cenakel, Amers foortsestraat 18 te Soesterberg. Het kwartet is met name in onze regio, maar ook ver daarbuiten, een bekende verschijning. Het stond aan de wieg van de Daniël Muziekdagen te Zeist en orga niseert mede de concerten en de masterclasses die ieder jaar gege ven worden. Ook in het Cenakel was het kwar tet eerder te gast en met veel suc ces. De leden van het Kwartet ontmoetten elkaar aan de Rubin Academy of Music in Tel Aviv, Israël. In 1976 verhuisden zij naar Nederland, van waaruit zij al snel een internationale reputatie op bouwden. Zo treedt het kwartet regelmatig op in de Verenigde Sta ten (Chicago Tribune: 'shining and warm'), waar zij tevens masterclas ses verzorgen aan de University of Washington en aan de Eastman School of Music.Op het concert van 5 maart zullen strijkkwartetten van Joseph Haydn, de Nederlandse componiste Henriëtte Bosmans en van Claude Debussy gespeeld wor den. Van Haydn het Strijkkwartet Op.64 nr 6 in es klein uit 1790. Dit kwartet werd gecomponeerd in opdracht van de Eszterhazy's. Het werk vertoont alle kenmerken van het klassieke strijkkwartet. Haydn is met zijn strijkkwartetten een in-; spiratiebron geweest voor Mozart en Beethoven. Henriëtte Bosmans begon met componeren op 17-jarige leeftijd en schreef onder meer twee 'con certo's en poème' voor cello en or kest, concertstukken voor fluit en, voor viool met orkest en een groot aantal liederen met pianomuziek en met orkest. Daarnaast compo neerde zij één strijkkwartet, dat deze avond ten gehore gebracht gaat worden. Bij Claude Debussy treft men beurtelings classicistische, impres sionistische en expressionistische elementen aan. Ook in zijn strijk kwartet in g kl. doen beide laatste; elementen zich gelden, een stem ming die van buitenaf ontroert, afgewisseld met een stemming die van binnenuit geladen is. Aanvang: 20:15 uur, zaal open 19:30 uur. Toegang: 17,00. Kaartverkoop: 0346-33.25.18 of aan de zaal op de avond van het concert. De workshop 'Energie' die de ge meente heeft opgezet voor alle in woners van de gemeente Soest, is voor Soesterberg vastgesteld voor donderdag 10 maart. In het dorps huis Burgstede aan het Dorpsplein kunnen belangstellenden vanaf 19:30 uur terecht om over dit on derwerp hun zegje te doen. De re sultaten van de workshop in Soes terberg worden gecombineerd met die van de twee workshops die in Soest over hetzelfde onderwerp gehouden worden. Inwoners kunnen hun mening geven over hoe je in en om het huis energie kunt besparen. De ge meente wil inventariseren hoe de inwoners denken zelf een bijdrage te leveren aan energiebesparing. Daarnaast streeft het gemeentebe stuur naar een betere afstemming van het eigen energiebeleid op de inwoners van Soest. Energiebe sparing en de inzet van duurzame energie vereist een gezamenlijke aanpak van de gemeente en haar inwoners. Voor de deelnemers aan de work shop staat winst voorop. Nadenken over energiebesparing moet leiden tot een besparing op de jaarlijkse kosten voor gas en elektriciteit. De kosten terugdringen voor energie kan op een aantal manieren. Door bewustwording, gedragsaanpas sing maar ook door het treffen van kleine en grote besparende maat regelen. De deelnemers hebben voor een groot deel de programmering van de avond zelf in de hand. Bij de schriftelijke inschrijving wordt ge ïnventariseerd waaraan de deelne mer vooral aandacht wil schenken. Een deskundige met de nodige praktijkervaring geeft antwoord op de verschillende vragen. Hoe je bijvoorbeeld kunt besparen, maar ook wat de diverse besparingsmo gelijkheden kosten. De resultaten van de workshops geven een antwoord op een aantal vragen: wat de bewoner zelf kan doen om energie te besparen; wat men gezamenlijk in de geselecteer de buurt kan bereiken; tevens wat bewoners, bij de concretisering van mogelijkheden, verwachten van de gemeente. Voor de workshops worden de bewoners actief bena derd vooral mee te doen. Naast af fiches op markante plekken in de buurt ontvangen de bewoners, van geselecteerde wijken, een persoon lijke uitnodiging met inschrijfbon in de bus. Op vrijdag 4 en zaterdag 5 maart geeft de Stichtse Muziektheater Vereniging 'Polyhymnia' haar jaarlijkse uitvoering in het Figi Theater te Zeist. In deze produc tie spelen een aantal koorleden en hun kinderen uit Soesterberg mee. De uitvoering begint beide avon den om 20:00 uur. Deze keer de speelse opera 'Die Verkaufte Braut' in 1866 gecom poneerd door Bedrich Smetana. 'Die Verkaufte Braut' wijkt door zijn bijzondere muziek af van de traditionele romantische operet tes, maar doet daar bepaald niet voor onder. Daardoor is deze ko mische opera aantrekkelijk voor liefhebbers die open staan voor afwisseling. Het stuk speelt zich af in een her berg aan een dorpsplein in Bohe- men en draait om een gearran geerd huwelijk met een aantrek kelijk dorpsmeisje, Marenka, dat daar haar eigen opvattingen over heeft. Het laatste bedrijf speelt zich af op een kermis met varié- tégasten, onder wie goochelaars, acrobaten van een circusje, etc. Alleen bij de zangstukken wordt gebruik gemaakt van de oorspron kelijke Duitse vertaling. De regie is in handen van Nelly Vogler, di rigent Wim Leising zorgt voor de muzikale omlijsting. De bezoekers staat een bijzondere avond te wachten met een geva rieerd gezelschap uit Haarlem, bestaande uit acrobaten, jeugdige artiesten in spé uit onze eigen omgeving, van de volksdansgroep ?erga en uiteraard een enthousi- Een gedeelte van het koor van Polyhymnia voor de uitvoering van 'Die Verkaufte Braut'. Foto Jan van Steendelaar ast Polyhymnia. Er staan minstens honderd uitvoerenden op de plan ken. Na de voorstelling op vrijdag wordt dansmuziek verzorgd door Wim Schindler en zaterdag door Massimo Bizzo. Deze zanger treedt ook regelmatig op bij restaurant Porto Nuovo in Soesterberg De toegangsprijs bedraagt 19,50. Kaarten zijn te bestellen bij: Ton Dijkshoorn, Versteeghlaan 34, 35.37.49; Wim van Werk- hooven, Hermes 3, 35.20.37,;: Gabriëlle Marquenie, de Brik 13, 35.11.29; Robert Schliessler, Anthonie van Leeuwenhoeklaan 59, 56.86.00.

Soester Courant | 2005 | | pagina 11