nurfit s.v. V.V.Z/49 Candia'66 ttwijk Knokkend Soest verrast koploper DWS Winnend BDC verliest Koen Smeeing VVZ'49 overwintert veel beter StamSovoco heeft aan AMVJ zware kluif in Play Offs serie Soestdijk glauwe leeuwen brullen eindelijk weer eens Coach Paul van den Deijssel zet vierde periode uit zijn hoofd Dames Red Stars zetten zich zelf weer op de kaart Ereklasse binnen bereik voor eerste team DYSB Ongestructureerd Vliegdorp blijft meedoen om promotie Van den Bosch niet in goede doen in derby met Eemboys PAGINAT2 |^eNSDAG 23 febRUARI Pnnc; SOESTER COURANT PAGINA 13 )Ctt 3763 LL SOEST inink tn Dijssel b.v. if1 Zn. TOF iPECMDRUKKERIJ b.v. iMAKER aazadsaaaza inden 3l esign VOETBAL-: HANDBAL TAFELTENNIS Geflatteerde overwinning voor groenwitten op Roda'46: 2-6 Bijmaat veel te sterk voor Shot BASKETBAL VOETBAL zondag SEC speelt rest seizoen voor spek en bonen SCHAATSEN KORFBAL Van de Weerd 'Marathonman' van Eemland Obligate zege van KVO tegen hekkensluiter SEC-zaterdag doet zich zelf te kort bij SVP DORRESTEIN WEG 72b yj Telefoon: 035-6012883 Fax: 035-6013606 Voor al uw infrastructuur Grondwerkzaamheden Bestra tingswerkzaamheden Rioleringen Sloopwerkzaamheden Ontwerp Infrastructuur ■enzonwering Tel. (033)-480 22 44 Tel. (033)-480 25 20 INSTALLATEUR centrale verwarming nische installatie ïlefoon 035 - 601 24 72 IGSSYSTEMEN www.fischer.nl herapie raining nelaan 37a, 3762 DA Soest - 6013814, Fax 035 - 6029686 otherapiesoestdijk.nl /siosoestdijk@zonnet.nl 5-6019666 Birkstraat 93 - Soest Tel. 601 23 54 Beukenlaan 46 - Soest Tel. 601 20 65 •RIJ Van Weedestraat 46A Soest - Tel. 601 38 77 Burg. Grothestraat 35 - Soest Tel. (035) 601 60 33 Fax (035) 601 37 05 E-mail: info@dejongaccountants.nl I www.dejongaccountants.nl RILLEN PREGEN SLITTEN STANSEN i NUMMEREN irging Familiebedrijf sinds 1938 I ling van uilvaarten, zoals u wenst. ioesterberg Dag en nacht bereikbaar: ■nj0346-351223 EST TELEFOON 035 - 6010344 I uw dranken! 5 - 601 24 90 Jlenbeek Assurantiemakelaars straat 32 Telefoon 035 - 601 13 04 I www.holenmolenbeek.nl EERN SOEST VIANEN ZEIST houdelijke apparatuur-Multimedia '2 3761 CG Soest Fax: 035 - 601 04 94 BOUWADVIES B.V. nische keuringen o.g. ileiding -Tel. 035-602 31 13 t voor telecommunicatie on voor mobiele communicatie weg 27-29a, Soest Telefax 035-6091009 ihaltelecom.nl ius Golfkarton 135 - 609 53 00 135-609 5311 'EVELOPMENT stigd aan de Koningsweg in Soest dat wij voor iedere website een wensen. 12305 F- (O35)-6032308 info@reto.nl )nk Trappen b.v. VOORHEEN Cj B** "«PW. tooat 2 - 3762 ER Soest 301 35 91Fax 035 - 601 91 47 nl zondag Vechtend voor elke nieter heeft Soest zondag de volle winst be viel op het Amsterdamse DWS ,3.1). Vooral' tekende trainer Jan Boes nog voor een punt. 'De eer lijkheid gebiedt te zeggen dat er undaaggeen punten te halen zijn. Maar toch gaan we er voor, er mag „el weer eens wat gebeuren, al is |l,et alleen maar voor de vereniging en haar vrijwilligers en het altijd irouwe publiek.' Gerdo Kuenen, de maker van twee goals, sloot zich hierbij aan. 'Het was even geen praten meer met eikaar. Maar de opdracht was: kijk eens even in de spiegel en daarna Je beuk erin.' Kuenen heeft het steeds naar zijn zin bij Soest, Maar een hoofdklasser zou ik na tuurlijk niet kunnen afslaan', aldus de boomlange spits die zondag een ware plaag was voor de bezoekers. Oefenmeester Boes kreeg zijn zin en tegen de verhouding in pakte Soest de volle drie punten. Je thuisclub, dat de geblesseerde Ton Edelbroek miste, begon be houdend aan de wedstrijd. De gas ten kregen diverse mogelijkheden maar troffen doelman Olaf van de Grift in vorm op hun weg. In de zevende minuut kreeg Dyron Daal ten dot van een kans, maar knullig trapte hij over de bal heen. In de :ountcr die daarop volgde, werd Kuenen door Mark van der Lee jelanceerd, rustig maakte Kuenen het karwei af: 1-0. Dat daarna de uitblinkende Jordie Brouwer wat minder gelukkig was met zijn schoten was jammer voor de thuisclub, want de gelijkmaker kwam als een koude douche. Boes zag het al aankomen: de Soesters kregen de bal niet uit de zestien en Adams Sarkodie kreeg alle tijd om ruitenhef - Www ru.'unnto* 1 Van der Grift te verslaan. Woe dend smeet de oefenmeester zijn balpen tegen de reclameborden. In de pauze moet er een har tig woordje zijn gesproken in de kleedkamer, want Soest kwam ongemeend fel terug. De Am sterdammers kregen nog wel wat kansjes, maar het was uiteindelijk toch Brouwer die na een schitte rende pass van Jörgen van Hattem de bal de goal inliep: 2-1. Hevige sneeuwbuien teisterden daarna het veld. DWS drong nog wel aan, maar Van de Grift wenste niet te zwichten. De bevrijding was dan ook de 3-1 van Kuenen die op aangeven van Brouwer niet mocht missen. Opgeluchte gezichten waren er na afloop. 'Als je weet dat ik eigenlijk' gewisseld wou worden vlak voor tijd, dan ben ik toch wel blij dat ik dat niet gedaan heb. De eerste tref fer kwam heel vroeg, en dan denk je er is nog een hele wedstrijd te gaan. Maar we hebben het gered', reageerde Kuenen. 'Ik was mijn basisplaats kwijt, maar door het vertrek van Neil Mountney kreeg ik weer een kans. Nou, die heb ik met beide handen aangepakt.' Boes was eerlijk. 'Natuurlijk was Meteen tegenstander vecht Gerdo Kuenen, maker van twee doelpun ten, een duel om de bal uit. Soest verraste koploper DWS. Foto: Foto Bell een gelijkspel terecht geweest. Maar we hebben ook wel eens onterecht verloren, dus dat moet je maar zo nemen. Een groot com pliment, zonder de andere jongens tekort te doen, had hij voor Jordie Brouwer. 'Hij is een raspaardje en moest er aan wennen dat wij dit seizoen werkvoetbal moeten leve ren, en daar begint hij zich steeds beter in thuis te voelen.' -w T--W -rr a m m ~m ~m Shot was zaterdag kansloos tegen Bijmaat. Tegen de koploper in de derde divisie werd het 1-9. Vooraf dichtte de thuisploeg zich al wei nig kansen toe en die voorspelling bleek terecht. Shot kwam nog wel op 1-1 door een goede overwin ning van Martin Fransen op Joris Gieskens, maar daarna pakte Bij maat eenvoudig alle partijen. Alleen de partij van Fransen te gen Bram van Sunder leverde nog spanning op. De kopman van Shot sleepte er tegen de regerend Soes- ter kampioen een vijfde game uit, maar moest daarin met 5-11 het hoofd buigen. Paul Roest en Mar cel Jansen waren kansloos tegen de ijzersterke Huizers. Bijmaat heeft alleen nog maar met 9-1 gewonnen', bleef Fransen rea listisch. 'Ik had dit wel verwacht.' Shot staat samen met Twenty One Up op de degradatieplaatsen en zal daar hoogstwaarschijnlijk ook niet meer vanaf komen. VOETBAL-zaterdag WZ'49 is aan een indrukwek kende reeks bezig. Sinds novem ber 2004 verloor de ploeg van Ronald Heerschop niet meer. Dit in tegenstelling tot Roda'46 dat, zoals coach Pieterkees Bom me moreerde, slecht 'overwinterde'. Heerschop constateerde tot zijn genoegen dat de Leusdenaren nu op zeven punten staan. De Soesters begonnen in Leusden zonder de geschorste Zeki Kurt en Ferry de Smalen, maar met Paul Hilhorst en de na een langdurige blessure weer teruggekeerde Pe ter Wolfsen voorzichtig aan het duel. De eerste mogelijkheden waren voor Paul Hilhorst en Gijs Schaap. In de vijfde minuut mocht de thuisclub van geluk spreken dat het met elf man verder mocht spe len. Michiel Snoek torpedeerde Eloy Kok. Met slechts geel mocht de boosdoener verder spelen. Het was overigens het enige incident in de sportieve ontmoeting, waarin arbiter O'Niel uit Amsterdam on nodig kwistig was met gele kaar ten. In de 24e minuut verbaasde hij vriend en vijand door WZ'49 een strafschop te geven. Schaap liet zich wel heel makkelijk vallen. Het was wachten op geel voor Schaap wegens een Schwalbe, maar de bal ging op de stip. Patrick Dorrestein maakte vanaf elf meter geen fout; 0-1. Tien minuten later maakte Snoek de niet onverdiende gelijk maker. Maar nog geen zestig tellen was het weer 1-2. Hilhorst knalde droog het leder achter de verbou wereerde doelman. Stroomversnelling Na de hervatting ging alles in een stroomversnelling, Hilhorst maak te zijn tweede. Even haakten de Leusdenaren aan, maar moesten toch nog met tien man verder. Snoek kreeg zijn tweede geel en mocht vertrekken. Het werd toch nog spannend voor het Soester doel. Maar nadat Schaap, Saddy de Koning en Hidde Reitsma alle drie voor een treffer hadden ge tekend, stond de 2-6 op het sco rebord. Een tevreden Heerschop na af loop: 'Een verdiende, maar wel wat geflatteerde overwinning. Het werd wel even spannend bij de 2- 3, maar we hebben goed gebruik gemaakt van de geboden ruimte. Die strafschop was curieus, ik re kende op geel voor Schaap wegens uitlokking penalty. Maar de bal op de stip was welkom. Lovende woorden had de oefen meester over zijn doelman Pascal Kamerbeek. 'Die jongen heeft ons tweemaal gered door attent op te treden.' De 36-jarige Peter Wolf sen, die na ruim zes maanden bles sureleed weer mocht opdraven, was opgelucht. 'Eindelijk weer eens op het gras en dat is een lek ker gevoel. Ik moet echter nog wel wedstrijdritme op doen, daar kun je niet op trainen. Vooral vandaag met een ploeg als Roda'46 dat met veel druk speelt. Maar het grote pluspunt is dat ik vandaag totaal geen angst had, ik was mijn arm totaal vergeten', aldus de midden velder die vorig jaar een gecom pliceerde armbreuk op liep in het bekertreffen tegen Baarn. Is spelbepaler Charles van Kor- delaar (toch nog) teruggekomen van een slepende knieblessure, valt topscorer Koen Smeeing uit. Diagnose: schouder uit de kom. Verwachting: komt dit seizoen niet meer in actie. Net nu het weer leuk begon te worden. 'Met vier thuiswedstrijden in een reeks van zes had ik de boys toch een kluif voorgehouden om mee te gaan doen voor de vierde periode. Door de afwezigheid van Koen kunnen we dat nu wel vergeten', aldus een teleurgestelde Paul van den Deijssel. Volgens de scorebordjournalistiek waren de handballers een goede maand geleden nog degradatie kandidaat. Nu kunnen ze zich, mede dankzij de verrassende 25- 21-overwinning op Groene Ster (de vierde zege in de laatste vijf duels), binnen een of twee weken officieel veilig achten. Van den Deijssel dacht alweer aan meer, maar de blessure van zijn linkshandige opbouwer (124 doel punten in negentien duels) gooit roet in het eten. Op een stand van 10-7 (Smeeing had al drie keer gescoord) werd hij hard aangepakt in een break-out. De handballer kwam ongelukkig ten val, waarbij zijn schouder uit de kom schoot. Die werd later teruggezet en on der dé röntgenapparatuur 'gelegd', maar spelen lijkt voorlopig geen optie. Vlak voordat Smeeing uitviel, was Groene Ster teruggekomen van een 10-4-achterstand. In de cha otische fase die volgde, hielden Van Kordelaar en Michiel van der Horst het hoofd koel, zodat er met een redelijk ruime voorsprong van 14-10 kon worden gerust. Daarna moest de nog niet volle dig herstelde Dragan Radojevic de verdedigende taken van Smee ing overnemen. Dat deed hij met verve, net als Bob van den Berg die hem in de aanval verving. Met vijf doelpunten was Van den Ber gen 'hot'. Maar het was wederom ook weer de achttienjarige sluit post Dennis Diemers die zijn ploeg verder op weg hielp. Kantelen De gasten uit Zevenbergen kre gen even de hulp van een van de scheidsrechters (die dat later trachtte te compenseren) en kwa men terug tot 19-17. In die fase was Van den Deijssel bang dat de wedstrijd zou kantelen, maar Diemers schoot te hulp. Hij keer de een strafworp en vervolgens maakte hij twee grote kansen van Groene Ster onschadelijk. Daar mee voorkwam de doelman dat de opponent langszij kon komen. Waarop Van den Bergen plaats nam achter de productieband en daar in de spannende slotfase vier doelpunten van liet afrollen. Top scorer bij Smeeing/BDC werd Ro- bert Wijnen met zes treffers, waar mee zijn totaal (in 21 wedstrijden) op 94 komt. Van Kordelaar vierde zijn rentree met vijf doelpunten. De stand in het rechter rijtje na 21 van de 26 wedstrijden: 8. DES'72 20, 9. Smeeing/BDC 18,10. Swift 17,11. De Gazellen 15,12. Quin- tus 2 11, 13. BDC'90 10, 14. Ge- mini 6. Nadat Koen Smeeing is getorpedeerd, probeert een hulpverlener de uit de kom geraakte schouder terug te zetten. De handballer viel uit en komt naar verwachting dit seizoen niet meer in actie. Foto: Foto Bell V O ETB ALrzaterdag VOLLEYBAL Met een enorme vechtlust hebben de dames van Red Stars zich weer op de kaart gezet. Nota bene tegen de ongeslagen koploper SBU werd de eerste overwinning van de voor jaarscompetitie gehoekt. Na de succesvolle rentree in het rayon kwam in december de klad erin. Ternauwernood plaatsten de dames zich voor de poule, waarin promotie naar de eerste klasse kan worden afgedwongen, maar daarin werden de eerste twee duels ver loren. Vooral omdat de basket- balsters het in de beginfase lieten lopen. Tegen SBU tapten ze uit een an der vaatje en domineerde Red Stars zondagavond de eerste helft. Met hard werken compenseerde de ploeg van Jan Mulders het lengteoverwicht bij de Utrechters: 32-24. In het derde kwart haperde de motor van de Soesters en bracht SBU de stand in evenwicht (39- 39), maar daarna gaf de inzet de doorslag. In de verdediging gaf Red Stars niets meer weg, in de aanval werd Tessa de Bruin top scorer met 21 punten. Heren Na twee nederlagen moesten de heren van Red Stars de confron tatie met Leiden 3 aanpakken om mee te blijven tellen in de kop van het klassement. Het ging echter meteen mis. In het eerste kwart van de uitwedstrijd gaven de Soes ter basketballers niet thuis: 29-12. 'Niet scherp, niet attent', aldus coach Tommy van Eeten die na tien minuten al wist dat de beslis sing was gevallen. Dat was een kwartiertje voor tijd toen de marge werd teruggebracht tot acht pun ten (44-36). Leiden was even in last, maar verzette de bakens bin nen drie minuten: 57-37. Daarna kabbelde het duel naar het eind (75-54). Red Stars zakte naar de vijfde plaats (van de zes). 'We gaan proberen om de zes wedstrijden te winnen, maar als je reëel bent, speel je nergens meer om.' Dat was de nuchtere con clusie van René Ribberink na de 3-2-nederlaag van SEC bij Hoog landerveen. Het gat met het linker rijtje is nu zes punten en ook in de derde periode moet het raar lopen, wil SEC nog kansrijk worden. Tn vijf minuten hebben we de wedstrijd weg gegeven', vond Ribberink. Hij doelde op de dertigste tot de 35e minuut. Eerst verkeek Fred Ken- tie zich op een lange bal, waar hij onder door liep, even later werd dom balverlies geleden toen acht Seccers zich voor de bal begaven: 2-0. De ploeg had in de tweede helft, ondanks het uitvallen van Mike van de Broek, nog wel vertrou wen in een goede afloop. Toen alle Soesters stil bleven staan na een duidelijke handsbal, maar hel fluitsignaal niet klonk, stond het 3- 0. Ondanks de sneeuwbuien en de achterstand breide SEC nog een spannend slot aan het verloop. Antek Wojtkowski (tachtigste) en Faruk Augun scoorden, waarna Wesley Ribberink en Ramon Heij- nen zelfs nog de gelijkmaker op hun schoen hadden. Zo ver kwam het echter niet. Tegen De Zebra's, de vorige club van trainer Ribbe rink en een aantal spelers, hoopt SEC zondag de draad op te pak ken. In theorie kan DVSB nog de titel veroveren, waarschijnlij ker is het dat de dammers als tweede eindigen en dan op 12 en 26 maart om promotie naar de ereklasse spelen. Hoe dan ook, de hoogste afdeling ligt binnen bereik. Als DVSB zaterdag de thuis wedstrijd tegen Het Noorden in winst omzet en koploper DUO verliest van Huissen 2, dan zou het voor de derde achtereenvol gende maal kampioen worden. Bij elk ander resultaat blijft de combinatie Soest-Baarn tweede. Ze gaat dan in een tweekamp met waarschijnlijk ADG uitma ken wie er volgend seizoen in de ereklasse mag uitkomen. Het Amersfoortse ADG was in het verleden de club waar Evert Davelaar actief was. Hij is nu voorzitter van DVSB en team- coach van het eerste en tweede seniorenteam. Eind vorige eeuw schroefde hij de ambities van de club omhoog en sindsdien pro moveerde de hoofdmacht, die wordt getraind door speler An- drew Tjon A Ong, vijf keer. DVSB speelt de thuiswedstrij den in het Rode Kruisgebouw aan de Burgemeester Penstraat 6 te Baarn. De wedstrijd tegen Het Noorden begint om 12:00 uur. In de Play Offs, die zaterdag begin nen, moet Conesco/StamSovoco het opnemen tegen AMVJ. De ploeg die als eerste drie keer wint, gaat door naar de laatste vier in de strijd om het Nederlands kam pioenschap. De Soester club, in het debuutjaar in de eredivisie keurig als zesde geëindigd, zal een zware kluif hebben aan de Amstelveners. De afstand op de ranglijst is 'slechts' drie plaatsen, het niveauverschil is aanzienlijk groter. In de reguliere competitie (Üie za terdag werd afgesloten met een 3-0-nederlaag bij Pollux) slaagde Conesco/StamSovoco er een maal in een ploeg uit de top vijf te kloppen. Dat was anderhalve week geleden, toen het licht ge havende Sliedrecht Sport met 1-3 opzij werd gezet. Van AMVJ werd tweemaal verlo ren. Vorig jaar werd het onder de rook van Amsterdam 3-0, begin deze maand snoepte Conesco/ StamSovoco de komende tegen stander bijna een punt af: 1-3. AMVJ is dan ook de torenhoge favoriet in de kwartfinale van het nationale kampioenschap. Derk de Saegher, trainer/coach van de Soester formatie, zei al eerder dat zijn ploeg wellicht in één wedstrijd kan stunten. Maar hij stelde tevens onomwonden dat het een utopie is te veronderstellen, dat AMVJ in een 'best-of-five' aan de kant kan worden geschoven. De kans is daarom groot dat de debutant op het hoogste volleybalniveau van ons land medio maart op vakantie kan. VOETBAL-zaterdag Bert van de Weerd heeft binnen SV Eemland voor een grote ver rassing gezorgd door het club kampioenschap op de marathon te winnen. Hij bleef ervaren ma rathonrijders als Bert en Klaas-Jan Koelewijn voor. Zij werden ach tereenvolgens tweede en derde. Bij de dames prolongeerde Henri- ette Kuyt haar titel. Ze liet onder anderen Marjan Lam (tweede) en Carina Wegerif (derde) achter zich. Marloes Faddegon en Esther de Zeeuw rijden zaterdag 5 maart het NK jeugdmarathon. Zaterdag wa ren ze actief tijdens de baankampi- oenschappen in Utrecht. Faddegon werd zesde in haar leeftijdsgroep, De Zeeuw vierde. Daan van Rhee eindigde als vijftiende, terwijl Arj en Schoenmaker door twee valse starts werd gediskwalificeerd. Een overwinning kon KVO goed gebruiken na een magere serie van een-uit-drie. Hebbes, dat hulpe loos onderaan de ranglijst bungelt, kwam daarom precies op tijd als tegenstander. KVO speelde het eerste kwartier slecht, kwam zelfs tot twee keer toe op achterstand, maar toen het eerste aanvalsvak loskwam, kon eindelijk afstand worden genomen van Hebbes: 2-6. In de tweede helft ging het alle maal soepeler. Korfballend kwam KVO beter voor de dag en het verschil werd uitgebouwd tot tien doelpunten. Vooral Ilse van Rooien (zeven maal) en Dorien van Ettekhoven (4) konden zich naar hartelust uitleven: 9-21. Tegen KIOS uit Vriezenveen zal KVO zaterdag progressie moeten tonen, want dan staat de derde plaats op het spel. Chris van den Hoek, wier collega even later in de fout ging. Hij stond veel te ver voor zijn doel, Gerard Gerrits zag dat en mikte de bal over hem heen: 0-1. Op het inmiddels witte speel veld kwam 't Vliegdorp pas in de zestigste minuut tot rust. Victor Rosse gaf de doelman in de korte hoek het nakijken en vijf minuten later stond het al 0-3 dankzij Joey Knaapen. 't Vliegdorp creëerde veel kansen, maar sprong daar slordig mee om en leed ook te vaak balverlies. Bij WOO liepen de gemoederen hoog op, mede door de scheidsrechter die de thuisploeg geel en rood voorhield. Toch kon WOO de eer redden, omdat 't Vliegdorp ongestructureerd bleef spelen: 1-3. De Play Offs beginnen voor Co nesco/StamSovoco op zondag 6 maart met een uitwedstrijd. Ook het tweede duel vindt plaats in Amstelveen, daarna verplaatst het circus zich naar Soest, waar - voor het geval dat - ook een vierde op treden geboekt staat. Is er dan nog geen beslissing gevallen, dan kun nen de volleybalsters weer de Al, in noordelijke richting, op. Programma Zondag 6 maart: 15:00 AMVJ-StamSovoco (Emergohal, Amstelveen) Woensdag 9 maart: 19:00 AMVJ-StamSovoco (Emergohal, Amstelveen) Zondag 13 niaart: 16:00 StamSovoco-AMVJ (Spleasure Centrum, Soest) Donderdag 17 maart: 19:30 StamSovoco-AMVJ (Spleasure Centrum, Soest) Onder voorbehoud. Indien nodig moeten datum en aanvangstijdstip voor een vijfde duel in Amstelveen nog worden vastgesteld. De voetballers van SEC hebben zichzelf zaterdag tekort gedaan in het duel met SVP in Vecnen- daal. De kansen waren niet aan hen besteed deze middag. Ook de scheidsrechter drukte voor de Soesters trouwens met een aantal discutabele beslissingen een nega tief stempel op de wedstrijd. Zo verzuimde hij een verdediger van SVP uit het veld te sturen nadat deze de doorgebroken Za- man Kundi vasthield. De stand was op dat moment 1-0 voor de thuisploeg. Bijna perfect genomen vrije trappen van Wim Turksma en Hans Veltmeijer ranselde de sluitpost van SVP ook nog voor de rust uit de kruising. In de tweede helft speelde SEC veel beter dan in het eerste bedrijf en regen de opgelegde kansen zich aaneen. De mooiste was voor spits Kundi die de bal voor een leeg doel miste. Toen een kwartier voor tijd na klungelig verdedigen aan SEC-zijde de 2-0 viel, was het pleit beslecht. De 3-0 en 4-0 volg den snel daarna, alvorens Kundi toch nog zijn doelpuntje kon mee pikken. In de derde periode is 't Vlieg dorp nog kansrijk en anders kan de ploeg aan een hoge klassering nog een deelnameformulier aan de nacompetitie overhouden. Winst op het laaggeklasseerde VVOO was zaterdag daarom een voor- .waarde. De ploeg van Hans de Weerd slaagde daarin (1-3), maar het duurde geruime tijd voordat er zekerheid was. De Soesterber- gers vonden dat de scheidsrechter chaotisch leidde en waren alom verbaasd toen ze een strafschop tegen kregen. De slap ingeschoten bal was een makkelijke prooi voor VO E T B ALrzaterdag bij een vrije trap in de achtste mi nuut. De Hezianen stonden erbij en keken ernaar, anders had het duel wellicht een ander verloop kunnen krijgen. Nadat Van den Bosch op slag van rust voor de derde maal was ge passeerd, reageerde hij in de twee de helft te laat op een slap schot. 'Door knullige fouten verlies je de wedstrijd. Jammer voor Rick. Hij is een goede keeper en het heeft geen zin om dan tegen hem te keer te gaan. Dit kan een keer gebeuren en ik hoop dat hij er zaterdag weer staat', zei trainer Jan Bos. Dan speelt Hees, dat in januari een serie van drie overwinningen neer zette, de belangrijke wedstrijd te gen middenmoter AH'78. Zaterdag kan er weer een goede stap gezet worden richting de periodetitel aanvang 14.30 uur op Sportpark Zonnegloren Hoofdsponsor: Brink Kantoorartikelen Rick van den Bosch was zaterdag bepaald niet in beste doen. De doelman van Hees mocht zich de eerste twee tegentreffers tegen Eemboys aanrekenen. Binnen twintig minuten was de derby dan ook beslist. Het werd 6-0. In de vierde minuut was Van den Bosch niet attent op een verras send schot, een kwartier later trapte hij over de bal. Tussendoor had Hees verzuimd om de collega van Van den Bosch af te straffen. Hij laat nog wel eens een bal los, zoals trainer Jan Bos had verklapt en zoals daadwerkelijk gebeurde Co-Sponsor: Bosman Bedrijven B.V. €B Adviesgroep Kledingsponsor: Sport 2000 Sub-sponsors: Bar Eetcafé d'Oude Enghe Procar B.V. Bar Eetcafé Centraal Jeugdsponsor: René de Bruin Bouwbedrijf Overige selectie ondersteunde sponsors zijn: Bakker Bedrijfswagen Groep Becker Int Transport Bouwbedrijf Van den Hengel Deelen B.V. Makelaars Harrie Toonen Assurantiën Unden Bedrijfskleding B.V. Printkado Promotie/ Relatiegeschenken Van Hengstum Apparatenbouw B.V. Van de Meer Dakbedekkingen Van de Munt Automaterialen B.V. Van der Wardt Horeca Amusement Van t Net B.V. Verhuizingen Wasiel Stehner Wrtgoedspecialist

Soester Courant | 2005 | | pagina 13