Ct Van Breukelen heeft ze op een rijtje.. Vleander Baarn houdt open dag JTER 1AN C4 feestelijk uit startblokken Jarige maakt ritje op poepzuiger ACTUEEL! v Van Breukelen, vast goed! -^-^2ü^A4WOENSDAG 23 FEBRUARI 2005 februari 2005 SOESTER COURANT Dp elke etage vernieuwingen mÊÊÊÊÊKÊKÊÊKm I Fotomanifestatie in Meander(s) V erkeersongeval door alcohol Veel belangstelling in De Plantage PAGINA 5 Gemeente vervult bijzondere wens Lekker gegeten niet betalen Valse aangifte Richting Hospice College steunt jongerenparty GLISEJ -.1# Makelaardij, hypotheken en assurantiën 34 55 l@soest.nl .nl ouders van Soest maken be ien: van de Algemene Plaatse- DO vergunning te verlenen: :ollecte met collectebussen ve van: ing voor het gehandicapte 14 tot en met 19 november ien collecte in de vorm van loeve van: en Eemgeuzen in de met 29 oktober 2005. nnen tegen dit besluit lege van burgemeester en ;ken na de datum van de ar dient te worden gericht an Soest, Postbus 2000, palingen over bezwaar) en ijzondere bepalingen over wet bestuursrecht zijn van kan ook om een voorlopige igd, als er tijdelijke maatre- niet tot de beslissing op het gewacht. Het verzoek moet ident van de rechtbank te ■00 DA te Utrecht, erschuldigd van 136, of 273, voor een rechts- Igemene wet bestuursrecht RGUNNINGEN net 17 februari 2005 or een kapvergunning zijn spar, 2 inlandse eiken, larix, 1 berk, i belangen te worden le vergunning kunnen binnen 4 weken na deze :en bij de afdeling Wijkbe- r van de gemeente Soest, >t, telefoonnummer 035- ijn van 4 weken liggen de ngen ook ter inzage op ïn en Infrastructuur in het •eriingstijden van 8.30 uur MINGEN net 17 februari 2005 iri 2005 en het genomen besluit i/erzending van het be- iiend bij het college van s van de gemeente Soest, t )e afgelopen jaren is er veel erboumi en verhuisd op loca tie Baarn van Meander Medisch Centrum. Inwoners van Baarn, |oest, Bunschoten/Spakenburg en andere belangstellenden uit ^le regio kunnen een kijkje komen nemen op de open dag die het zie kenhuis organiseert op zaterdag 26 februari van 11:00 tot 15:00 uur aan Molenweg 2. Bezoekers worden ontvangen bij de hoofdingang. Een aantal af delingen presenteert zich in het restaurant en van daaruit starten rondleidingen door het ziekenhuis. Tijdens de rondleiding kunnen bezoekers kennismaken met de diverse afdelingen zoals het Ope- iatiekamercomplex, de Radiolo gie, het Laboratorium, de afdeling Dagbehandeling voor Kinderen en Volwassenen en het Oogheelkun dig Dagcentrum. Er is onder an dere te zien hoe de voorbereiding Óp een operatie in zijn werk gaat, hoe een MRI-scan werkt, hoe een endoscoop werkt en hoe de pa- tiëntenkamers eruit zien. In het Restaurant vinden bezoekers behal ve algemene informatie over het ziekenhuis, ook informatie over Iwerken en leren in Meander Me disch Centrum. Bovendien kunnen belangstellenden hun bloedsuiker, bloeddruk of Body Mass Index laat meten of een voedingsadvies ontvangen. -Meander heeft de zorg verdeeld over vier locaties in Amersfoort, Baarn en Soest. Om deze verdeling vorm te geven, waren op locatie Baarn verbouwingen en verhuizin gen nodig en werd er veel verhuisd van Soest naar Baarn. Meander houdt in Soest een prikpunt voor bloedafname, een radiologiefacili teit ter ondersteuning van huisart sen en de mogelijkheid om echo's te maken bij gezonde zwangere vrouwen. Inmiddels heeft locatie Baarn alle faciliteiten die nodig zijn om een breed aanbod van planbare, laagcomplexe zorg van ïoge kwaliteit te bieden. Meander reeft met de open dag bezoekers Ie gelegenheid een kijkje te nemen achter de schermen. Begane grond Locatie Baarn maakt voortaan gebruik van één in- en uitgang: 3e hoofdingang. Daarop vooruit lopend zijn de hoofdreceptie en fsprakenbalie verbouwd en is het Patiëntenservicebureau verplaatst laar de centrale hal. Bezoekers :unnen zo gemakkelijk even bij iet Patiëntenservicebureau langs lopen voor informatie. De polikli nieken Revalidatiegeneeskunde, Dermatologie en Keel-, Neus- en ^Oorheelkunde en de prikcabines /an het Laboratorium hebben ïieuwe ruimten gekregen. Het vernieuwde stiltecentrum an- lex islamitische gebedsruimte is :en plek waar veel patiënten en lezoekers langs kunnen komen om :e bidden of gewoon even weg te dwalen uit de dagelijkse besognes. De ruimtes ademen rust uit, in een verder zo bruisend ziekenhuis. Patiënten kunnen op locatie Baarn ook terecht voor alle sportkeurin gen, blessureconsulten en -behan delingen op de afdeling Sportge neeskunde. Omdat alle afdelingen zo dicht bij elkaar liggen, kunnen ViComputer Amersfoort tervakman.nl MA/VR 13.00-18.00 ZA 10.00-16.00 op afspraak ersfoort mputervakman.nl de sportartsen indien nodig mak kelijk overleggen met orthopeden en fysiotherapeuten. Ze kunnen gebruikmaken van alle diagnos tische mogelijkheden van het zie kenhuis. Eerste en tweede etage Op de eerste etage liggen de nieuwe poliklinieken Chirurgie en Orthopedie. Ook zijn er twee poliklinische operatiekamers voor kleine ingrepen. Terwijl de patiënt in de ene kamer uitslaapt van de narcose kan de arts in de tweede poliklinische operatiekamer vast starten met het behandelen van een nieuwe patiënt. De nieuwe gipskamer op de eerste etage is groter dan de oude. Er kunnen twee patiënten tegelijk behandeld worden. De komst van de gipsver- bandmeester maakt meer mogelijk dan voorheen bij de behandeling van botbreuken. Op de eerste etage bevinden zich ook de operatiekamers. Er is een vierde operatiekamer bijgekomen die vijf dagen per week speciaal wordt gebruikt voor nagenoeg alle oogheelkundige ingrepen bij patiënten uit de hele regio Eem- land. Niet alleen worden op loca tie Baarn bijna alle oogheelkun dige operaties verricht, ook vinden veel planbare operaties plaats voor KNO, Orthopedie en Chirurgie. Zo worden er twee dagen per week schouderoperaties uitgevoerd. Door soortgelijke ingrepen achter elkaar te plannen is het aantal met zo'n 20% toegenomen en is het nieuwe systeem erg efficiënt. Naast de operatiekamer voor oogheelkundige ingrepen is het Oogheelkundig Dagcentrum ge situeerd. Daar worden onder an dere patiënten ontvangen die een staaroperatie ondergaan. Voor de vaak oudere patiënten is het heel comfortabel dat zij zich niet meer hoeven om te kleden maar enkel een operatiekamermuts en operatiekamersloffen aan krijgen voordat zij geopereerd worden. Er komt geen bed meer aan te pas. In een stoel krijgen de patiënten oogdruppels en lopen aan de arm van de anesthesioloog, die de plaatselijke verdoving geeft, naar de operatiekamer. Daar nemen zij plaats op een stoel, die gekanteld wordt waarna de operatie kan beginnen. Na de operatie kan de patiënt weer op verhaal komen in de wachtruimte. Derde en vierde etage De derde en vierde etage zijn ver bouwd ten behoeve van diverse poliklinieken en functieafdelin gen. De nieuwe poliklinieken In terne Geneeskunde, Cardiologie en Reumatologie huizen op de derde etage. Daar heeft de poli kliniek Diëtetiek in de buurt van de Interne Geneeskunde, de po- dotherapeute en de diabetesver- pleegkundige ook haar vaste plek gekregen. De spreekuurtijden op de afde ling Interne Geneeskunde (derde etage) en de bijbehorende afdeling Endoscopie (eerste etage) zijn ver drievoudigd, mede door de komst van een maag-darm-leverarts. De afdeling Endoscopie heeft niet al leen nieuwe scopen maar ook de nieuwste reinigingsmachines voor desinfectie van het gebruikte ma- De nieuwe afdeling Endoscopie op locatie Baarn heeft niet alleen nieuwe scopen, maar ook de nieuw ste reinigingsmachines. teriaal. (zie foto) Voor patiënten die een ingreep ondergaan beschikt locatie Baarn over een afdeling Dagbehandeling Volwassenen en Kinderen. Voor sommige ingrepen of operaties is het nodig dat patiënten tot vijf-en- een-halve dag in het ziekenhuis verblijven. Voor deze patiënten zijn op de tweede etage patiënten kamers ingericht met een televisie, een telefoon en speciale bedden. Op de vierde etage zijn de nieuwe poliklinieken Plastische Chirur gie, Urologie en Gynaecologie gevestigd. Een breed pakket aan plasticchirurgische zorg van di agnose tot nabehandeling wordt daar geboden. Op de vierde etage bevindt zich een poliklini sche operatiekamer voor kleine ingrepen. Hier worden bijvoor beeld ooglidcorrecties uitgevoerd of moedervlekken verwijderd. Behandeling van niet-complexe aandoeningen aan de prostaat en blaas of bijvoorbeeld sterilisaties en urodynamische onderzoeken vinden daar ook plaats. Omdat de polikliniek Urologie en Gynaeco logie zich naast elkaar bevinden is samenwerking voor bijvoorbeeld behandeling van incontinentie problemen bij dames eenvoudiger geworden. Op de vierde etage be vinden zich ook de poliklinieken Kindergeneeskunde, Neurologie en Longziekten met een geheel nieuwe longfunctieafdeling. Pa tiënten uit Baarn of Soest hoeven niet meer voor een longfunctie test van een kwartier naar Amers foort te reizen, want nagenoeg alle longfunctieonderzoeken kunnen op locatie Baarn gedaan worden. Een andere nieuwkomer is het MS Informatiecentrum op de vierde etage. Meander Medisch Centrum kent een speciaal verpleegkundig spreekuur voor MS-patiënten. De informatie die vrijwilligers van het MS Fonds aan lotgenoten geven is een welkome aanvulling op de zorg die Meander Medisch Cen trum aan MS-patiënten geeft. Kelder In de kelder op locatie Baarn be vinden zich het Centraal Steriel Magazijn en de Centrale Sterilisa tie Afdeling. Het ziekenhuis heeft twee centrale magazijnen. Het ma gazijn voor niet-steriele goederen bevindt zich op locatie Lichtenberg in Amersfoort. Het magazijn voor steriele goederen bevindt zich op locatie Baarn. Het oude magazijn op locatie Baarn is hiervoor uitge breid en verbouwd. Het magazijn herbergt artikelen zoals naalden, infuussystemen, katheters en ste riele handschoenen. Vanuit locatie Baarn wordt de totale voorraad steriele goederen over alle loca ties van het ziekenhuis verspreid. Ook de Centrale Sterilisatie Af deling (CSA) op locatie Baarn is uitgebreid. De inpak-opdekruimte, waar instrumentensets voor ope raties worden samengesteld, is vergroot. Bijna twee jaar van verbouwingen zijn achter de rug en het resultaat mag er zijn. Iedereen kan dit met eigen ogen komen bekijken. Op vrijdag 18 februari startte in Meander Medisch Centrum een prachtige fotomanifestatie. Onder de titel 'Holland zonder haast' en 'De zondag' exposeert de stichting MeanderKunst foto's van de foto grafen Catrien Ariëns (1944), Ma ria Austria (1915-1975) en Henk Jonker (1912-2000). De werken zijn te zien op de twee Amers- foortse locaties van Meander en in Baarn. De tentoonstelling duurt tot en met 21 mei 2005. Jan Kleijne, voorzitter van de Raad van Bestuur van Meander is enthousiast. 'Kunst is een prachtig middel om het verblijf van patiën ten, bezoekers en medewerkers in ons ziekenhuis te veraangenamen. MeanderKunst streeft er naar om twee keer per jaar een grote ex positie te realiseren in Meander. Daarnaast zullen ook regelmatig kleinere tentoonstellingen worden georganiseerd.' Het thema 'Holland zonder Haast' is gebaseerd op het feit dat de fo to's van Henk Jonker en Maria Austria zijn genomen in de vijti- ger en zestiger jaren van de vorige eeuw. De periode van wederop bouw en vrijheid. Van recenter datum is de fraaie serie foto's 'De zondag' van Catrien Ariëns. Deze serie is het resultaat van de op dracht 'Document Nederland', die Catrien Ariëns in 1997 ontving van het Rijksmuseum Amsterdam en NRC Handelsblad. De zondag, een dag als alle andere? Of juist niet. Afgelopen zaterdag heeft de po litie rond 19:30 uur een 22-jarige Soester aangehouden wegens het rijden onder invloed. De politie had eerder een melding gekregen over een ongeluk op de Clemens- straat. Het bleek dat de Soester in een flauwe bocht te veel aan zijn stuur had getrokken, waardoor de auto in de sloot terechtkwam. Uit de gebruikelijke blaastest kwam naar voren dat de man twee keer de maximaal toegestane hoeveel heid had gedronken. Hij werd meegenomen naar het bureau en kreeg een rijverbod van vijf uur. De Soester is vrijgelaten, de politie onderzoekt het verkeersongeval. Cultuur Communicatie Coöperatie Contact Het was behoorlijk druk, afgelo pen zaterdag in De Plantage aan de Smitsweg. Zeker honderd be langstellenden - van uiteenlopen de herkomst - waren afgekomen op de eerste bijeenkomst van de interculturele vereniging C4, die daar feestelijk van start ging. Of ze allemaal ook lid worden moet nog worden afgewacht, maar de stemming was opperbest. Voorzitter (en initiatiefnemer) Farhad Efemad sprak een kort welkom uit en wenste iedereen veel plezier. Wethouder Harry Witte hield daarop een toespraak je, waarin hij uitlegde waarom hij de plannen voor een interculturele vereniging in Soest zo hartelijk on dersteunde. Hij legde een direct verband met de toestanden sinds de moorden op Pim Fortuyn en Theo van Gogh - 'Wat is er toch met ons land gebeurd?' - en stel de vast dat de tolerantie tot 'een slecht punt' is gedaald. Witte wees in dat verband naar de geëmotioneerde bijeenkomst van de maandag daarvoor in het gemeentehuis, waar gesproken was over de nieuwe plek voor de Fa- tih-moskee, aan de Vrijheidsweg. 'Toen ik binnenkwam voelde ik de agressie onder de mensen al, en dat maakte me verdrietig. Dat was heel slecht, én onterecht,' al dus Witte, die vond dat het in de multiculturele samenleving van Soest in het algemeen juist heel goed ging tussen de verschillende bevolkingsgroepen. 'We zouden alleen wat vaker mét dan óver el kaar moeten praten...' En daarvoor was de interculturele vereniging C4 - de vier Cs staan voor cultuur, contact, communi catie en coöperstie - dus een uit stekend instrument, vond Witte, en ook om wat meer van eikaars achtergronden te weten te komen. 'Ik heb de tijd nog meegemaakt dat een neger in Soest op straat werd nagekeken, want dat was vroeger iets heel bijzonders! Nu is dat gelukkig niet meer zo.' Hij vond de vereniging een verrijking voor Soest en hoopte dat ook veel De 26-jarige Soesterse Jacque- line Waterreus had vanaf haar tiende een bijzondere wens. Ze wilde graag een keer meerijden op de hondenpoepzuiger van de gemeente. Haar zus Esther had dat blijkbaar goed in haar oren geknoopt en zorgde voor een leuk plan voor de 26ste verjaardag van haar zus. Op vrijdag 18 februari werd de Soesterse meegenomen naar het Kwekerij terrein aan de Molen straat waar niet alleen een ver sierde poepmachine en de 'eige naars' daarvan op haar stonden te wachten, maar ook cameraploegen en krantenjournalisten. 'Ik schrok echt. Ik dacht dat het een redelijk normale wens was, maar als je zo veel aandacht krijgt, denk je dat je niet helemaal tof bent. Zelfs uit1 de Nederlandse Antillen hebben ze contact gezocht'. Toch mocht al die aandacht de pret niet drukken. Op de voet gevolgd door haar moeder, haar zus en een paar vriendinnen, 'want zoiets doe je niet alleen', stapte ze vrolijk in de machine. Van de Kwekerij reed ze naar de Thorbeckestraat, waar ze zelf woont. 'Het was heel leuk, absoluut. Ik vind het ook erg leuk van de gemeente dat ze hieraan hebben meegewerkt.' Als klap op Soesterse Jacqueline Waterreus straalt als haar wens, een ritje op de hondenpoepzuiger van de gemeente, in vervulling gaat. Foto: Herman van Dam de vuurpijl kreeg de Soesterse ook nog een taart mét nepdrol van de gemeente. Jacqueline zal de ervaring niet snel vergeten, maar kijkt nu wel uit met wat ze wenst. 'Ik heb gelukkig geen rare wens voor mijn volgende verjaardag en dat ga ik ook niet proberen. Dan ben ik weer de klos als ik het tegen mijn zus zeg'. Wethouder Harry Witte knipt zich omhoog door de 'vlaggende C4-bestuursleden Pierre Somers en Farhad Efemad (r.) kijken of het wel goed gaat. Foto: Soester Courant. Soester 'knollen' de moeite zouden nemen om eens te komen kijken. Vlaggen Witte knipte zich vervolgens een weg over de met banen van crêpe- papier - in de kleuren van de vlag gen van o.a. Iran, Afghanistan, Turkije, Marokko en Nederland - versierde trap, waarmee ook de officiële openingshandeling erop zat. Het publiek werd vervolgens onthaald op een geanimeerd pro gramma met muziek (saz-band), liedjes (Marijke te Vaarwerk) en dans (de Turkse 6-mans dans groep Efeler), met uiteraard de gebruikelijke 'exotische' hapjes. De bedoeling is dat C4 maande lijkse bijeenkomsten organiseert, vermoedelijk in De Plantage, maar dat staat nog niet helemaal vast. De bezoekers konden zich ter plaatse al opgeven als lid en zich aanmelden voor een van de werkgroepen. Van die gelegenheid werd door een aantal gasten ook direct gebruik gemaakt. Informatie over de vereniging is verkrijgbaar via 60.31.316 of 60.27.076. Vorige week woensdag zijn twee Soesters van 29 en 46 jaar aan gehouden voor flessentrekkerij. Rond 22:45 uur kreeg de politie de melding dat een conflict bij een restaurant aan de Krommestraat uit de hand dreigde te lopen. Een 48-jarige restauranthouder had problemen met twee klanten die wel van zijn eten hadden genoten, maar niet konden betalen. Dat was in het verleden al eerder met beide mannen gebeurd. De restaurateur deed aangifte en de twee werden aangehouden. Ze zijn voor ver hoor ingesloten. De aangifte van beroving die een 30-jarige taxichauffeur op 12 fe bruari deed, blijkt vals te zijn. De man had de politie verteld dat zijn portemonnee tijdens een rit op de Zandlaan was gestolen. Het blijkt nu dat de chauffeur op dat moment vrienden heeft ver voerd en een hapje met hen is gaan eten. Daardoor kreeg hij een gat in zijn budget van 150,- en hij verwachtte problemen met zijn baas. Vandaar dat hij besloot aan gifte te doen van beroving. Tegen de man is een proces-verbaal op gemaakt en hij zal zich binnenkort tegenover de rechter moeten ver antwoorden. door Maijan Haak Vorige week zijn Rian en Ab weer eens met het verhaal van het hospice de boer op gegaan. In de Open Hof was een diaconale wijkavond van de PKN-kerken in Soest georgani seerd. Zij mochten op deze avond een presentatie van het plan voor het hospice geven. Op zo'n avond bereik je natuurlijk maar een beperkte groep mensen. En je bent er een hele avond mee kwijt. De vraag of dit niet een veel te arbeidsintensieve manier van wer ken is blijven we onszelf dan ook steeds stellen. Perslot van rekening weten we aardig in de krant te ko men en merken we ook dat heel veel mensen dat lezen. Toch was de re actie van Ab en Rian ook nu weer dat het heel zinvol is om de mensen op te zoeken. Het grote voordeel van mensen zien en spreken is dat je ook ziet wat er wel en niet van je boodschap over komt. Dat zegt mijn dochter trouwens ook. Zij heeft een communicatiestudie ge daan en vertelde ons dat één van de eerste dingen die je leert is dat het vrijwel onmogelijk is om te com municeren. Nu is dat misschien ook wel weer een beetje pessimistisch, maar toch heb ook ik wel de ervaring dat vaak maar een zeer beperkt deel van wat je wilt zeggen ook overkomt. En eerlijk gezegd heb ik daar zelf als hoorder ook nog wel eens last van. Zelfs bij het lezen van een interes sant verhaal ontdek ik nog wel eens dat ik al een hele tijd zit te lezen, maar ook al heel lang aan iets an ders zit te denken. Waar communi ceren dus moeilijk is moet je zorgen dat je de boodschap op verschillen de manieren vertelt. Daarom zijn, naast de stukken in de krant, dit soort presentaties ook zo zinvol. Zo ontdekten Ab en Rian dat de meeste aanwezigen wel wisten dat er actie gevoerd wordt voor een hospice en dat mensen ook wel weten waar voor een hospice bedoeld is, maar dat het toch wel heel belangrijk is om nog eens precies te vertellen hoe het nu allemaal in elkaar zit, omdat er toch ook gemakkelijk een aantal misverstanden ontstaan. Als ik mijn columns schrijf denk ik regelmatig dat ik nu echt niet meer over de financiën wil schrijven. Dat de lezers er een keer spuugzat van zullen worden als ik wéér schrijf dat donateurs zo belangrijk zijn voor dit initiatief. En toch sprak ik kort geleden met iemand die overal van wist, maar er nog nooit van gehoord had dat er ook donateurs gevraagd worden. Dus als u zich bij het lezen van één van mijn columns afvraagt waarom ik over een bepaald on derwerp nu voor de zoveelste keer schrijf, dan weet u nu dat het om een bewuste tactiek gaat. U bent één van die zeldzame uitzonderingen die het allemaal onthouden heeft. De conclusie is dat communiceren en publiciteit steeds een groot deel van onze tijd zullen blijven vergen. En voor het geval u het na het le zen van dit stukje nog niet helemaal begrepen hebt: als u ons vraagt om ons verhaal persoonlijk te komen toelichten, dan komen we graag. Maijan Haak is voorzitter van de ini tiatiefgroep voor het hospice in Soest. Informatie op www.hospicesoest.nl of Het College van B&W heeft beslo ten de huurkosten en de leges voor de vergunning van een LAN-party voor jongeren te betalen. Het feest is in 2003 en 2004 ook al georga niseerd en bleek een groot succes. Beide keren heeft de gemeente de party financieel ondersteund, om dat het valt onder het beleid voor jongerenparticipatie. Bovendien verliep de organisatie vlekkeloos en kwamen veel jongeren op het evenement af. De enige voor waarde die het College stelt is dat er bekend gemaakt wordt hoeveel Soester jongeren daadwerkelijk zijn gekomen. wzr. Soest en omstreken Soest kent veel goede taxateurs, maar het kan alleen veel goedkoper! Van Breukelen, vast goed! taxeert uw pand met 60% korting op het standaard tarief! Binnen 2 werkdagen het taxatierapport voor hypotheekverstrekker, bank, verze keringsmaatschappij of pensioenfonds in uw bezit! 136.000,- k.k. Van Goyenlaan, Soest Op één van de mooiste plekjes ligt op de 4e etage dit 3-kamer (v.h. 4) apparte ment, Indgang, toilet, hal, ruime woonk., 2 slpk., mod. keuken, bijkeuken en douchecel. Dit app. is geheel gereno veerd en is o.a. v. v.; kunstst. koz. (dubb. glas), laminaatvl., vrij uitzicht over plant soen en centr. intercom installatie. De servicekosten bedragen 168,- p.m. (ind. voorschot gas-c.v., watergebr., opstalverz., onderh., etc.). Prijswinnaar Alleen door het inzenden van hun eigen e-mailadres konden alle relaties van Van Breukelen, vast goedl een verzorgd weekend in Chateaux St. Gerlach (met Michelin ster) winnen. Uit de vele duizen den reacties heeft Wouter van Veeren (van Notariskantoor Schippers) de Fam. P.J. Huisman (op foto met dochters Jennifer, Chantal en Michelle) van de Koninginnelaan 115 te Soest als winnaar uitgeloot. Jennifer en Van 8reukelen, vast goed' zorgen ervoor dat Pap en Mam binnenkort Maastricht gaan bezoeken. Bent u de volgende winnaar? (hou dan onze site www.vanbreukelenvast- goed.nl) in de gaten. 319.000,- k.k. Leeuwerikweg, Soest In een kindvr. woonomgeving (Soestdijk) ligt deze fraaie in 2004 geheel verbouw de hoekwoning met garage, carport en tuin Ind.: hal, m.k., toilet, woonkamer met erker, parketvl. en opensl. deuren naar tuin en mod. open hoekkeuken. Verdieping: 2 ruime slpk., luxe badkamer, 2e toilet, en wasruimte voor wasm. en droger. Zolder: Vaste trap, voorzolder met werkplek en ruime 3e slpk. met dakkapel (mogelijkheid voor 4e slpk.). 295.000,- k.k. Libel, Soest Een prachtige hoekwoning met berging, uitgeb. serre en een schitterend aangel vrije tuin (360 m'), gel. aan vijverpartij in 'Overhees'. Ind.: entree, m.k., gang, gangk., toilet, woonk. met uitgeb. serre en mod. keuken. Verdieping: 3 ruime slpk., badk. en 2e toilet. Zolder: vaste trap, ruimte met aansl. wasm. en droger en 4e slpk. 329.000,- k.k. Nachtegaalweg, Soest Aan een rustige laan in Soestdijk, staat deze karakteristieke helft van een dubbel woonhuis met berging (bj. ca. 1930) en besloten tuin. Ind.: hal, kelderk., m.k., toilet, L-vormige woonk. v.v. parketvl. en ruime eetkeuken. Verdieping: 3 ruime slpk., apart 2e toilét en douchecel met vaste wastafel. Zoider: vaste trap en c.v. opst. met boiler. L -■ 239.000,- k.k. Kornet, Soest Op loopafstand van winkelcentrum 'Overhees' rustig gelegen ruime midden woning (4 slaapkamers) met carport, berging en tuin. Ind.: gang, toilet, m.k., garderobekast, L-vormige woonk. met schouw en houtk., plav. vl., luxe keuken en opensl. deuren naar achtertuin. Verdieping: 3 slpk., luxe badkamer en 2e toilet. Zolder: vaste trap, ruimte voor wasm. en droger en 4e slpk. met dak kapel. 469.000,- k.k. Beukenlaan, Soest Deze sfeervoilé geheel gerenoveerde vrij staande woning met ruime garage (met zolder) en fraaie tuin (600 m') ligt aan een doorgaande weg in Soestdijk. Ind.: hal, toilet, m.k., L-vormige woonkamer en ruime eetkeuken. Verdieping: 2 ruime slpk., luxe badkamer, 2e toilet en was ruimte met aansluiting wasm. en droger. Zolder: bergzolder met vlizotrap. www.vbo.nl Koninginnelaan 40, Soest Tel. 035 - 60 17 962 info@vanbreukelenvastgoed.nl

Soester Courant | 2005 | | pagina 5