Geen fitte wisselspelers BDC Sukel kampioen bowlingclub Soest 50 jaar geleden (jeilenkaas mkeit tij "De Raastpecialisi", komi u ISPORTr SportprogrammaTonnie Fugers exposeert in De Soester Duinen Zal de pyromaan worden ontmaskerd? Shot kweekt zelfvertrouwen Voortreffelijk Escher Trio bij Muziekkring Eemland Bedrijven gaan weer sporten SCH Turn (jeitenlMias gei,e„kaai MMka Pittig €4,50 Bankbezetting geeft doorslag in voordeel Hurry Up HANDBAL Ria van de Broek pakt titel bij dames va/OENSPAG 2 Burlisto maakt zijn signalement bekend! Klassenbehoud wellicht geen utopie TAFELTENNIS sobtekScourant, Sportuitslagen Vier avonden volleybal en zaalvoetbal so Soest BEDRIJFSSPORT In e-mail s.v.p. foto's/plaatjes apart houden dascao choco Samen feesten in Baarn: tal van culturen bij elkaar De lopers van de wee Kom gezellig langs in ons eetcafé. KT71 inge ge Kaas Heerlijk eachl! ~iÖógrüm\ Kaasspeciahsf naaSspeciatisl RgerenkaaS mitd en itchl oon swtaafe? (JÏÓgram) Oud en lekker pittig! f25Tgram] Tip.- Geitenkaas bolletjes, gratis proeven, per zakje nü 7.5911 anderezorg de Zoefe Verleiding Nieuw: IEDERE WEEK Sen jij ook vrijwilliger? WOENSDAG 2 MAART 2005 SOESTER COURANT De gehavende ploeg van Smee- ing/BDC kon zaterdagavond in het hoge noorden niet voor een stuntje zorgen. Runner-up Hurrv- Up was in eigen huis te sterk voor de Soester l'ormatie 31- 25. Pas halverwege de tweede helft kon de ploeg van de Duitse trainer Axel Mensing het verschil maken, door dat de bank beter was bezet. Zijn Soesterbergse collega Paul van den Deijssel had slechts de beschikking over zes fitte basis spelers en drie licht geblesseerde wisselspelers. Met name het gemis van topscorer Koen Smeeing, bij wie anderhalve week geleden de linkerschouder uit de kom schoot, speelde in de tweede helft de Soes ter formatie parten. In de openingsfase vielen de doel punten als rijpe appelen. Na zes minuten stond er een 4-3 stand op het scorebord van Sporthal de Eendracht. Tot 5-5, na elf minu ten, ging de strijd gelijk op, daarna trok Smeeing/BDC het initiatief onder aanvoering van een fantas tisch spelende Charles van Kor- delaar naar zich toe. De 37-jarige routinier die na lang blessureleed een week eerder een geslaagde rentree maakte, was aanvallend op de positie van de geblesseerde Smeeing geposteerd en nam de honneurs van de geblesseerde top scorer meer dan waar. De opbou wer schoot negenmaal raak. Via 5-8 kwamen de gasten zelfs na twintig minuten op een verras sende 7-11-voorsprong. Op die stand zag de gedreven spelende Robert Wynen zijn strafworp ge keerd door keeper Albert Paas. In een ietwat rommelige slotfase van de eerste helft kroop de thuis ploeg dichterbij, aanvallend werd al duidelijk dat de krachten van de Soester formatie afnamen. Volwaardig De wederom prima acterende doelman Dennis Diemers was er uiteindelijk verantwoordelijk voor dat zijn ploeg toch nog met een voorsprong (13 - 14) ging rusten. Met een drietal prima reddingen en het stoppen van twee strafwor- pen van topscorer Kees Rutgers liet hij zien dat hij als pas 19-jarige reeds een volwaardige eerstedivi- sie-keeper aan het worden is. In de tweede helft kwam de thuis ploeg al snel langszij. Via treffers van Rutgers en de op de linker hoek acterende Duitser Christian Wenderoth nam ze een 17-16- voorsprong. Verdedigend kraakte het bij Smeeing/BDC, de tegen doelpunten kwamen te gemakke lijk tot stand. Het was dat Van Kordelaar zijn vizier op scherp had staan in deze fase van de wedstrijd. Met een drietal treffers hield hij zijn ploeg (tijdelijk) op de been: 20-19. De door privé-omstandigheden de laatste twee wedstrijden niet beschikbare aanvoerder en sluit post Manasse Wisse had inmiddels Dennis Diemers vervangen, die volledig door zijn dekking in de steek werd gelaten. Via 23-20 stootte de thuisploeg via twee benutte strafworpen van Rutgers en een fraaie treffer in overtalsituatie in de 50ste minuut door naar 26-20. In de slotfase van de door het jeugdige scheidsrechtersduo Ferry van de Beek/Dennis Naron prima geleide wedstrijd bleef Smeeing/ BDC vechten voor wat het waard was en kon ondanks het 31-25 verlies met opgeheven hoofd de sfeervolle sporthal verlaten. VRIJDAG 4 MAART Futsal 21:05 ZVU'95-Firtina'93 (Via- nen) ZATERDAG 5 MAART Atletiek 11:15 Clubkampioenschappen cross Pijnenburg (Wieksloterweg, spoor over) Handbal 20:40 Smeeing/BDC (H)-Nieu- wegein (Beukendal) Korfbal 18:15 KVO-Wolderwijd (Ban- ninghal) 14:45 Eemvogels-RDZ 4 (Spleasure Centrum) Volleybal 18:00 Huizen-StamSovoco (H) (Huizen) Waterpolo 20:45 Het IJ 3-Duinkikkers (H) (Amsterdam) ZONDAG 6 MAART Fietssport 09:00 Jaap Coermantocht Tempo Toer, 40-80-120 km (Industrie weg) Hockey 12:45 MHC Soest (D)-Ede (Bos straat) 14:30 MHC Soest (H)-Strawber- ries (Bosstraat) Volleybal 15:00 AMVJ-Conesco/StamS- ovoco (D), eerste duel kwartfinale Play Offs (Amstelveen) Waterpolo 20:45 Duinkikkers (D)-VZC (Spleasure Centrum) MAANDAG 7 MAART Futsal 21:05 Baron-DVS (Hilversum) Uit de Soester Courant van Vrijdag 25 Februari 19x eloven, ïeb En- Enrico Negen heren en drie dames stonden zondag in de finale van de clubkampioenschappen van de Soester Bowling Vereniging. Zij hadden zich geplaatst tijdens de voorronden in de voorafgaande weken. De finalisten speelden zondag eerst zes games, alvorens de eindronde begon. Bart Sukel eiste daarin de club titel op, wantnie' mand kon tippen aan zijn 2143 pinfalls. Peter Brehler, die met de hoogste score de finale was ingegaan, werd tweede met 2080pinfalls, gevolgd door onder anderen Edwin Pino (2041), Bart Breunesse (2040) en Robin B rakel (2008). Spannend was het ook bij de dames, van wie Ria van de Broek kampioen werd. Zij boekte een score van 1930. Ada Brehler (1903) en Marianne Spronk(1886) volg den op de voet. De hoogste games werden gerealiseerd door Peter Brehler (224) en Ada Brehler (210). Na de wedstrijd tegen Rega 2 van zaterdag is het zelfvertrouwen van de spelers van Shot behoor lijk gestegen. De Soesters hielden de thuisclub knap op 5-5 en zien daarom kansen om toch in de der de divisie te blijven. Tot zijn eigen verbazing kwam Shot zomaar met 0-3 voor. 'We wisten niet wat we meemaakten', lachte Marcel Jansen. 'We hadden dit totaal niet verwacht, want een tijdje geleden verloren we nog met 10-0 van dit team!' Hans van Gooi en Martin Fransen verloren vervolgens het dubbel, maar de bezoekers bleven goed spelen. Toen de geweldige tussen stand van 2-5 bereikt werd, was het over. De Soesters verloren alledrie krap hun laatste partij, waardoor Rega er nog een benauwd gelijk spel uit wist te slepen. Jansen en Van Gooi wonnen twee partijen, Fransen moest het dit keer doen met één overwinning. Jansen was erg blij met de knappe prestatie van zijn team. 'Dit is een meevaller die ons een goed gevoel geeft. We hebben er vertrouwen in dat we niet kansloos gaan de graderen. Misschien lukt het zelfs nog om erin te blijven als we onze puntjes blijven pakken. Bij het be gin van het seizoen hadden we dat totaal niet verwacht.' Shot blijft ondanks alles op de één na laatste plaats staan met een kleine achterstand op GTTC Groesbeek en Rega 2. ELKE WEEK EEN IN DE BUS? Neem een abonnement: 9,25 per halfjaar! tel. (035) 6014152 Soester Bowling Vereniging Big Splitters - Fysio and Fitness 0-5, de Rode Duif - SNS 0-5, de Keuntjes - Danger Zone 1-4, Strajk - Briljantjes 2-3, Teamwork - Pinshakers 3-2, Out siders - the Big Lebowski's 1-4. Sepp Internationale wedstrijd Ierland. Eric en Charlotte Voorn: 3e open klasse standaard; Frans en Roelie Kerstens: 6e intermediate. NADB-wedstrijd Kerkdriel. Hans en Colette Alma: le 2e klasse B senioren standaard; San- der Egges en Linda Westerveld: 2e B-klasse standaard. SCHAATSEN SVEemland Langebaanwedstrijden. 500 meter: Es- ther de Zeeuw 54.63, Alieke Breure 54.87. Maarten Faddegon 41.08, Tom Versteeg 44.54, Eddy van Dijk 46.96 (PR), Daan van Rhee 48.32, Tijs van der Steen 49.22, Atjen Schoenmaker 55.18. 1000 meter: Daan van Rhee 1.37.52, Tijs van der Steen 142.62. 1500 meter: Alieke Breure 2.58.09 (PR), Tom Versteeg 2.09.91, Maar ten Faddegon 212.11, Eddy van Dijk 219.67. 700 meter: Esther de Zeeuw 1.15.64 (PR), Arjen Schoenmaker 1.17.38 (PR). Ze is in de jaren '90 als hobby be gonnen met aquarelleren, maar al snel werd ze verslaafd en wilde ze niets anders meer. Nu, vijftien jaar later heeft ze al een paar keer geëxposeerd, geeft ze zelf les in haar eigen atelier en volgt ze nog steeds trainingen om bij te blijven. De werken van Tonnie Fugers zijn op dit moment te bewonderen in De Soester Duinen. 'Het is heerlijk. Ik kan me met schilderen helemaal uitleven en het geeft zoveel voldoening', al dus een gepassioneerde Tonnie. De Soesterse is 67 jaar en met de VUT en het liefste dat ze met haar vrije tijd doet is aquarelleren. Haar zolder is inmiddels omgebouwd tot atelier waar ze schildert, maar ook lesgeeft. Twintig leerlingen komen op verschillende dagdelen bij haar langs om twee uur les te krijgen. 'En twee uur is echt lang zat. Je merkt dat de meeste leerlingen na ongeveer anderhalf uur zijn uit geblust, omdat het zo inspannend is. Zelf heb ik daar geen last meer van. Ik kan de hele nacht door schilderen, dan ben ik zelfs het productiefst.' Tonnie exposeerde al in galerie De Zoete Inval in Baarn en het rouw- centrum Van Haren hangt vol met haar werken. Een aantal maanden per jaar gaat ze naar Frankrijk en zodoende hangt er ook daar werk van haar in een aantal huizen. Vorig jaar besloot ze zich aan te melden bij De Soester Duinen aan de Soesterbergsestraat. Het restau rant wisselt om de paar maanden van schilderijen en dus van kun stenaar. In januari kreeg ze bericht dat haar werk welkom was. 'Het restaurant wilde grote schilderijen voor in de hal hebben en de meeste grote werken die ik gemaakt heb, zijn bloemen. Er hangen ook nog een paar kleinere landschappen, maar bijvoorbeeld dieren die ik schil der, hangen er helemaal niet'. Het recente werk van Tonnie kan vol gens haar het beste omschreven worden als romantisch. Een echte favoriet heeft ze niet. 'Ik ben over alles tevreden. Als ik ergens niet gelukkig mee ben, dan hang ik het niet op. Ze zijn me allemaal even lief. De schilderijen van Tonnie Fugers zijn nog tot eind maart te bezich tigen. Voor de 43e achtereenvolgende keer is de bedrijfssportcompeti- tie op de agenda gezet. Onder de vlag van de Soester Zakenkring kunnen lokale ondernemingen en firma's tegen elkaar uitkomen bij volleybal en zaalvoetbal. Organisator Rinus Valk krijgt daarbij weer de volledige mede werking van volleybalvereniging StamSovoco en voetbalvereniging SEC. Voor beide sporten zijn vier avonden in Beukendal gereser veerd. Het zaalvoetbal is op de maanda gen 9, 23 en 30 mei en 6 juni; het volleybal op de donderdagen 12, 19 en 26 mei en 2 juni. De uit nodigingen zijn vorige week ver spreid en de bedrijven kunnen tot 11 maait teams inschrijven bij: Ri nus Valk, Postbus 548, 3760 AM Soest. Deelname kost 50,00 per team. Volgens de Soester Zakenkring spelen de recreatieve toernooien een belangrijke rol voor het be drijfsleven. 'Elk bedrijf zal onge twijfeld zijn uiterste best doen het beoogde doel te bereiken. Dit is in het belang van het bedrijf, de klan ten en natuurlijk ook de medewer kers. Naast werken is ontspanning hierbij zeker op zijn plaats'. De kracht van de reclame ligt in de herhaling A-junioren: Huizen A2 - SO Soest Al 2-3; B-junioren: Quick BI - SO Soest BI 1-0; SO Soest B2 - Hoogland B3 5- 1; Hooglanderveen BI - SO Soest B3 2-0; C-junioren: SO Soest Cl - Voor land Cl 3-2; Baarn Cl - SO Soest C2 -2; Nieuwland C3 - SO Soest C4 3-8; Hoogland C8 - SO Soest C5 3- 0; D-pupillen: SO Soest Dl - Huizen Dl 3-1; SO Soest D2 - WZ'49 D4 19-2; SO Soest D3 - Nieuwland D2 2-4; SO Soest D4 - KWA D3 8-4; SO Soest D5 - Achterveld D2 4-2; MD-pupillen: Achterveld MD1 - SO Soest MD1 5-0; E-pupillen: IJ'vogels El - SO Soest El 1-3; SO Soest E2 - APWC El 4-2; Nieuwland E7 - SO Soest E5 5-3; SO Soest E7 - TOV F4 0-2; Spakenburg ME3 - SO Soest E10 7-2; F-pupillen: Spakenburg F1 - SO Soest F1 3-1; SO Soest F2 - Spaken burg F2 2-4; SO Soest F3 - Nieuwland F3 0-5; SO Soest F4 - IJ'vogels F4 2-7; KWA F2 - SO Soest F5 1-2; KWA F3 - SO Soest F6 1-7; WZA F9 - SO Soest Fll 5-1; SO Soest F12 - Roda F13 3-4; CJW F6 - SO Soest F1416-0; G-team: SO Soest G1 - de Zebra's G1 7-3. Het Escher Trio - Jeroen Bal, piano; Sonja van Beek, viool en Johan van Iersel, cello - presen teerde zich vorige week voor de Muziekkring Eemland met een zeer boeiend programma, waar bij vooral het deel voor de pauze opviel. Geopend werd met 'Three Noc turnes' van Ernest Bloch (1880- 1959). Van het grote oeuvre van Bloch (twee opera's, vijf symfo nieën, twee vioolconcerten; te veel om alles op te noemen) hoort men tegenwoordig eigenlijk alleen nog zijn 'Rhapsodie Shelomo' voor cello en orkest en 'Nigun' voor viool en piano. De drie nocturnes bleken korte fantasierijke stukken te zijn, boeiend vertolkt in perfect samenspel. Vervolgens Charles Ives (1874- 1954). Ook deze bijzonder origi nele Amerikaanse componist liet een zeer grote hoeveelheid werken na, die nog maar sporadisch wor den uitgevoerd, zoals de orkest werken 'The unanswered Questi- on' (1906) en 'Central Park in the dark' (1906). Van hem speelde het Escher Trio zijn driedelig trio uit 1911. Het bleek een echte Ives te zijn vol onverwachte samenklan ken en ritmische sprongen; zeer boeiende muziek. De drie musici gaven een navenante uitvoering. Een prettige kennismaking met de beide werken. Na de pauze kwamen we weer op bekend terrein met het eerste pia notrio van Robert Schumann, zijn opus 63 in d kl.t., gecomponeerd in 1847. Samen met Mendelssohns pianotrio één van de mooiste wer ken voor deze bezetting uit de Romantiek. Ook hier bewees het Escher Trio weer zijn grote kwali teit. Het prachtige werk werd met veel fantasie, prachtig van klank en perfect samenspel gespeeld. De musici kregen terecht een langdu rig applaus van het enthousiaste publiek. J.W. Van tijd tot tijd bereiken ons via de e-mail persberichten en aankondigingen waarvan de tekst ook foto's of andere plaatjes bevat. In het alge meen is het lastig, soms zelfs onmogelijk om die te lezen. Ons dringend verzoek aan de 'leveranciers' is dan ook om foto's/plaatjes (bij voorkeur in jpg-formaat) voortaan apart te houden van de tekst (liefst in Word) en ze als los se bijlage mee te sturen. Wij rekenen graag op ieders me dewerking. Redactie Enrico Burlisto - wilt U dat ik steeds de neiging rico Caruso te schrijven Burlisto, de Amsterdamse teie_ paath, heeft opnieuw een bezoek aan Soest gebracht en wie zin en geld had kon naar restaurant "Eemland" komen, waar Burlisto z'n grote zienersgaven rondstrooi de. Hij schoot wel eens mis, maar de beste baker laat wel eens een kind vallen en je moet voor die dingen een ruime blik hebben. U voelt dat natuurlijk wel. Uw ver slaggever hoorde tot de uitverko renen, die door de grote Maestro bezocht werden en Burlisto liet zich vermoeid in een stoel vallen. "Dag Enrico, moe?" "Dag Soester Courant, erg moe "Kan ik me voorstellen, zoiets moet je wel vreselijk aangrij- pen." "Ontzettend. Ik leef niet, maar ik word geleefd. Ik moet nodig van dit beroep af." "Kan ik het niet van je overne men? Het lijkt me wel eens ge makkelijk, geleefd te worden. Vooral wanneer je er goed mee verdient." "ie wordt weer sceptisch, Soester Courant. Je gelooft niet, dat ik de twee pyromanen ontmaskeren zal". "Natuurlijk wel, Maestro, na tuurlijk wel. Ik ben één en al oor. Ga maar aan het ontmaskeren." "Ik heb een rapport in drievoud gemaakt. Eén exemplaar voor de justitie, één voor de notaris en één voor mezelf. Hier lees maar." "Ik las de verklaring, waarin het signalement stond, zoals mij dit reeds beschreven was. Verder aanwijzingen om de dader op te sporen. Een kind kan de was doen." "Hij heeft flaporen, hè En rico?" "Ja zeiloren. "Echte Pieter Bruin-oren, hè En rico". "Praat me niet van Pieter Bruin. Als ze me niet zo tegen gewerkt hadden, dan zou ik die jongen met z'n grote oren en z'n gestolen ton in Limburg hebben laten arresteren, maar de mensen werken me zo tegen. "Arme En rico." Zeg, ik zal dat signalement maar niet in de krant zetten, want anders schrikt die pyromaan zo, dat hij zichzelf gaat aanmelden en dan kun je naar die 500 gul den fluiten." "Ik werk niet om net geld, maar om de mensen te hel pen." "Goeie Enrico". "Schrijf maar, dat ik het exem plaar aan de justitie verzonden heb en dat daarmee voor mij de zaak van de pyromaan uit Eemnes afgedaan is." "Mooi, dat was dus Eemnes. En nu de Soester schalk. Of zijn er soms nog meer?" "Niet sceptisch worden Soester Cou rant. Hier is het signalement van de Soester pyromaan. Je kunt dit gerust publiceren, want bij mijn optreden in Eemland op 9 zal ik de Soester pyromaan ind open baar ontmaskeren." "Bes.j reclame, Enrico." "Ik heb geen reklame nodig ii ben geen charlatan." "0 nef natuurlijk niet, Enrico, het vm maar bij wijze van spreken. |U een man in Soest. Hij is i.8o m draagt een bruine driekwart re- genjas en een manchester broek Hij loopt veel blootshoofds, maa- draagt ook wel een baret" Is dat een typische pyromaan- dracht, Enrico? Die vrijer in Eem nes droeg ook al een baret' "Stil, ik moet me concentreren' "Ik zal zwijgen, Enrico Burlisto' "Hij heeft peper- en zoutkleurig haar." "Melkboerenhonden haar? "Nee, peper- en zoutkleurig. Blo zend gezicht, lichte hartkwaal. Hij handelt uit wraak tegen de maal schappij. Die van Eemnes alleen, omdat hij graag vuur ziet" "Dus die van Soest is eigenlijk niet raszuiver, Caruso?" "Ik heet geen Caruso, en over twee weken zal je staan kijken: "Dus 9 Maart maak je de Soester pyromaan bekend?" "Ja." "Heeft hij flaporen?" "Nee." "Dus ik kan het ook zijn, wantik heb mooie oren." De Maestro gaf hier geen ant woord op, maar keek dromend voor zich. "Hij woont hier in de omtrek." "Mooi." Zacht vloeiden nu de woorden uit de mond van de grote ziener. Eerst een licht ver wijt om een fout "Dominici is niet onschuldig, zoals je schrijft, maar wél aan de moord op het meisje Drummond. Dat heelt de kleinzoon gedaan. Het maakt echter weinig uit. Want de oude Dominici zal sterven voor de zaak afgehandeld is." Ijverig noteerde ik deze woorden, zonder Maestro Burlisto te onder breken, want ik voelde, dat hier geschiedenis gemaakt werd, en onder de indruk van het plech tige moment schreef ik: "Malen- kow zal dit jaar sterven door een moordaanslag, evenals Pandit Nehroe en -Tsjiang-Kai-sjek. Ook de Paus zal dit jaar overlijden. Ik voorzie een strijd tussen Com munisten en Neo-Nazi's in ons werelddeel." Dat leek me genoeg, want je kunt wel het onderste uit de kan nemen, maar die deksel weet U. "Tot 9 maart, Enrico. En oefen je maar vast in de sprint, wantje zult verschrikkelijk hard moeten lopen, wanneer blijkt, dat je de nobele Soester bevolking teleur moet stellen." "Ik zal de Soester bevolking niet teleurstellen." We zullen zien. tandtech Voor al uw Ook voor CE gecerti Torenstraat 13 - i jDWINKE jrtfiqDED£ZAM £(eenhoffstraat 9\ tel. 602 3mdat de Zwitsers beker k goede chocolademakers [e Europese eerlijke hand saties de productie van (l jocolade aan hen toever 'oordat deze specifieke ch j de winkel ligt, hebben d iënten ervan al een hele eis achter de rug. )e cacaoboter en -bonen ,a. uit Bolivia. Vanuit d; ekken de bonen over d iaden van de Andes naai [erkingsfabriek in La Paz. aan ze per schip naar I '/aar de rietsuiker uit de ien al klaar ligt. 1 de chocoladefabriek jrland komen de ingredië fikaar. De bonen worde thoongemaakt, daarna jn vervolgens vloeibaar g )an wordt alles gemeng< ;orrelige chocolademassa alst en vele uren in ee lachine door elkaar gero< et mengsel wordt in ee ;goten en weggezet om al :n. Daarna wordt alles vei ;an de reis naar de Wereld teginnen. De Mascao ch< is verkrijgbaar in puur, ha; nelk en cappuccino. Oc leze producten wordt een irijs betaald. Dat is te zien dax Havelaar keurmerk. )e Wereldwinkel is op n jeopend van 13:00 tot 17 n op dinsdag t/m vrije 30 tot 17:00 uur. De telefonisch te bereiken lummer: 6017536. Onder meer de Rotaryclub Soest- dijk is betrokken bij de organisatie van een groot feest op zaterdag 12 maart voor jong en oud, voor kort en lang, voor blank en bruin, kortom voor iedereen. De steel- band Steel in Harmony treedt op, er is een uitleg en demonstratie van de Bunschoter klederdracht en voor kinderen is er een speciaal programma. In de tussentijd is er voor volwassenen de mogelijkheid om mosfiguren te maken. Henna handschilderen kan ook, onder begeleiding van Marokkaanse vrouwen. Gratis zijn de Turkse, Marokkaan se en Nederlandse hapjes. Tegen betaling van een klein bedrag kan om 18:00 uur een Surinaamse of Afrikaanse maaltijd worden ge nuttigd. Het feest op 12 maart begint om 16:00 uur en duurt tot ongeveer half negen. Het vindt plaats in Het Poorthuis aan de Kerkstraat 28 te Baarn. Inmiddels zijn de 'lopei de week' een begrip in Onze bezorgers maken erezaak van. Op schoc ze er trots op. En het i niet niks: acht weken hel zonder één klacht de St Courant bezorgen, door en wind, winter en zom< Soester Courant is met trots op deze jongens en jes, die daarom een ext verdienen. Deze week krijgen de vol bezorgers een bonus: Niek den Harder Tim v.d. Hoeven Henriëtte Westeneng Iedere vrijdag- en zaterdagavond vanaf 18.00 unr. Hoofdgerechten van 10,- Soesterbergsestraat 188 In de kelder van de Soester Duinen 500 gram %VdLV^T4c: Winkelc. Zuidpromenade, Winkelc. Overhees in Soest. Geldig t/m dinsdag 15 maart 2005 w Christelijk Particulier Thuiszofgbureau AndereZorg... Het particuliere thuiszorgbureau van de Christelijke Thuiszorg in Huizen, Hilversum en Bunschoten- Spakenburg biedt zorg voor u als u dit nodig heeft. Ook wanneer u een indicatie Persoons Gebonden Budget heeft. AndereZorg biedt aan... Huishoudelijke verzorging Persoonlijke verzorging Verpleging Ondersteunende begeleiding Slaap en waakdiensten Zorgcoördinatie Voor nadere informatie kunt u tijdens de spreekuren van 8.00 -10.00 contact opnemen. Telefoon 035 - 523 26 47 Hoofdkantoor: 't Visnet - De Ruyterstraat 7 1271 SR Huizen christelijkethuiszorg@zorgpaletgooienvecht.nl www.zorgpaletgooienvecht.nl Uw winkelbakker Zuidpromenade 20 Soest (035) 6017355 Maandag: 1-PERSOONS PIZZA'S (van 1,32)1,- (Ham/Salami-Hawaii-Vegetarisch) Dinsdag: 3 verschillende BRODEN0,50 korting! Woensdag: «SAUCIJZEN/GEVULDE KOEKEN/ APPELFLAPPEN Alledrie 4 halen3 betalen!!! Donderdag: «10 zachte WITTE BOLLEN voor2,35 KRENTENBOLLEN 4 halen3 betalen! Vrijdag: «HARDE BOLLETJES 4 halen3 betalen! Iedere week bij De Zoete Verleiding Winkelcentrum "Hartje Zuid" Ps. Ter afsluiting van de winter bakken wij ZATERDAG nog 1 keer OLIEBOLLEN voor onze winkel. 10 voor n Nederland zijn dagelijks luizenden mensen als vrijwi n de weer. Bij verenigingen, n bejaardenhuizen, ils collectant of bestuurder. Us klusjesman voor oudere aalwacht in een museum. Jen jij ook vrijwilliger? k? Eh, ja, een beetje. Ik ga Tijwillig naar m'n werk. ü.ohé! Vat nou man? Ik werk bijnï lagen in vijf dagen tijd. Wet n'n hypotheek iedere maan iou dan. luurlijk, je houdt geen tijd )oe niet zo vervelend man. lartstikke druk. Laten ande naar doen, werken voor nik Us al die vrijwilligers dat z< eggen dan hebben we in N< en groot probleem, loezo? Visje ziet hoeveel mensen i ijn om in het weekeinde kil Jaten sporten, hoeveel men; feigen kosten kinderen naar en en sportvelden brengen, lat niet meer zouden doen tonden die verenigingen wi 'phouden. Vij gingen vroeger op de fi Tuurlijk, maar er ging altijd antal vrijwilligers mee, ooi iets, op zaterdagmorgen or Daar Huizen of Amersfoort Fn wat te denken van die m P-v. collecteren voor goede Allemaal vrijwilligers. Ja, als je het zo bekijkt... 'e moet zondagmiddag een laar Radio Soest. Dan hoo mensen praten over hun vr werk voor Het Rode Kruis. Wat doen die dan? Die zijn 's zomers weken in om ouderen en gehandicap een beetje vakantie te later Jaar in jaar uit zijn die men Daar kunnen heel wat Soei een voorbeeld aan nemen. Maar niet iedereen kan dal Nee, niet iedereen kan dat, zijn nog zoveel mensen die helpend handje kunnen ge Helpend handje? Ja, zo heet dat bij mijn klei op school, helpend handje. Nou, dat zou jij ook eens m Weet je wat? Nou? Ik ga me even vrijwillig do en ik zal zondag om 12 uu luisteren, wie weet.

Soester Courant | 2005 | | pagina 14