NIEUWE COLLECTIE FIRSTLADY: Twintig jaar Firstlady Soest: vandaag extra koopavond! Natuurlijk Wonen Soest heet voortaan 'Tafel 7 Thuis' JHANDEL WANDEL L :org COÜRAWT KLEURRIJK EN VROUWELIJK Renata's Beautysalon promoot Elos-apparaat Open Dag 5 maart Fysiotraining Soestdijk breidt uit met 10.000 m2 THUIS De grootste verzekeringsadviseur van Nederland zit ai jaren bij u in de buurt. [afwerking mteyn b.v. orting JERS KWINTET 27,50 Voorjaarscollectie kleurrijk en vrouwelijk nu€ 14,95 gratis CvK-seminar over netwerken Als u niets van Soest en Soesterberg wilt missen SOESTER Heeft u een (koninklijke) onderscheiding? 7, 11 en 15 maart actiedagen Toestemming hondentrimsalon .soïsterScourant, Open Dag 5 maart 2005. Zaterdag open dag 11:00-15:00 uur Het is tijd voor de Rabobank. PAGINA^ WOENSDAG 2 MAART 2005 SOESTER COURANT er weer. n 18 maart 2005 mandagen. '0 p/man per dag. j>vesthof@cfonteyn.n| isite: www.cfonteyn.nl isduer met dillecrème Ossenstaartsoep met bosuitjes lolletje van gevogelte Pepersteak Straciatellaijs PAGINA 7 aktijk v. Rijn/Nijholt tgebitreparaties e adviezen iwe kunstgebitten ifondspatiënten g grote parkeerterrein) Baarn n 35 25 enHelziin^o 'n SOEST/BAARN. ks inschakelen voor: <e hulp n verpleging zorg (AndereZorg) schoten-Spakenburg :oon 033 - 299 46 69 IZEMENU 19,75 IT 2005 okte zalm en kaas ip en frambozendressing it gebakken seranoham e kip met cashewnoten met pesto spaghetti iet een stamppot van rode kool net notenbrood net chocolade sabayon ;e met bonbon asdag voor onze uitgebreide ingen Paasmenu a 24,50 op www.soeslerduinen.nl naandag menu inclusief as wijn en kopje koffie (niet op feestdagen) erbergsestraat 188, Soest 035 - 603 60 10 www.soesterduinen.nl (bak itief 2 olie-flessen van €22,95 UIL I AM I'S Gordijnen en votiw- gordijnen 1 week opmeten maken monteren irstlady, de bekende dames- nodezaak aan de Soesterbergse- itraat, viert dit jaar een bijzonder ubileum. Het is twintig jaar gele ien dat de familie Schuitemaker slch in het pand op de hoek van le Gallenkamp Pelsweg vestigde. Vanavond is er een extra koop- ivond en krijgen de klanten een waardebon voor 20% van het be- Irag dat ze besteden. )e jubileumacties van Firstlady loest gaan het hele jaar door en visselen voordurend van vorm ;n karakter. De 20%-waardebon fan vanavond is bijvoorbeeld te verzilveren' in de periode van 1 ot en met 9 april. Dat komt mooi lit, want dan is ook de nieuwe col- ectie binnen bij Firstlady (dat tot 'oor tien jaar nog de naam Sch'ui- emaker Mode droeg). De familie ïchuitemaker kon zich vanaf de •tart verheugen in een jaarlijks oenemende vaste-klantenkring, vaardoor de winkel in twintig jaar con uitgroeien tot een moderne, :igentijdse zaak met een daarbij jehorende modieuze collectie van liverse merken. Om de klanten te aten kennis maken met de nieuwe :ollectie is de extra koopavond van vanavond georganiseerd. Nieuw seizoen Ni feen nieuw seizoen. En dus in derdaad een nieuwe collectie. 3p dinsdag 8 maart organiseert le Kamer van Koophandel Gooi- n Eemland het seminar 'Netwer- cen, dat werkt!'. Het seminar is ledoeld voor ondernemers die willen leren hoe zij meer uit con- acten met andere ondernemers en ilanten kunnen halen. Bezoekers mtvangen in één avond alle prak- ische informatie die nodig is om :ffectief te netwerken. Er is volop elegenheid om te oefenen met ollega-ondernemers. Het seminar luurt van 19:00 tot 22:00 uur en 'indt plaats in het KvK-kantoor, 'rinterweg 6, Amersfoort. Prijs 100,00 per deelnemer. Direct lanmelden: www.kvk.nl/netwer- :enwerkt. Firstlady, de modewinkel voor de actieve vrouw, ziet het voor jaar vol vertrouwen tegemoet. Het zijn met name felle kleuren, vrouwelijke belijningen en jeans die de collectie van Firstlady een eigentijds gezicht geven. Laat je verrassen door het veelzijdige aan bod. Kleur, daar draait het ook dit seizoen weer om bij Firstlady. De basiskleuren zwart, grijs, wit zijn uitgebreid met diverse rood- en rozetinten. Grasgroen, zonnig geel en luchtblauw zorgen voor het vrolijke accent evenals het gebruik van verschillende prints als bloe men en strepen. De jeans speelt dit seizoen een absolute hoofdrol in de collectie. Vrouwelijk Kenmerkend voor de collectie is de vrouwelijke look die het heeft meegela-egen door onder andere de belijning en het gebruik van details. Zo kennen veel shirts uit de collectie opvallende extra's als glitters, strass, opgestikte roosjes en ruches. Jasjes hebben veelal een optisch slanke snit en bij de truitjes zien we de ronde hals weer terug komen. Ook de rok speelt dit sei zoen een belangrijke rol. Kortom, vrouwelijkheid ten top! Veelzijdige jeans Jeans is hot dit jaar! Dat is ook niet zo verwonderlijk. Je kunt een jeans zowel sportief al net jes dragen. Dat bewijst Firstlady met haar collectie. Het aanbod is gróót. Zo biedt Firstlady jeans in verschillende wassingen, een rok die loopt in een punt, een plooirok en jasjes met ruches. Bovendien heeft de modezaak ook een jeans met streep en ruitdessin. Er is veel oog voor details: zakken en ritsen, grote kragen en drukknopen in ringvormen. Wil je een sportieve look creëren dan combineer je de jeans met een kleurrijk shirt met een opvallend dessin of een polo. Kies je voor netjes, dan is een leuk colbertjasje een optie! Opvallend linnen Linnen mag binnen het aanbod niet ontbreken. Firstlady biedt een fraai pak in koraalrood met parel moerknoopjes. Het pak heeft een elegante wijde broek en kan mooi Foto: Herman van Dam gecombineerd worden met een voile topje in dezelfde tint met een fantasieprint. Bij dit topje is een bijpassende rok met onregelmatige punten verkrijgbaar. De rok kan op haar beurt weer prima worden gedragen met een rood linnen jasje dat wordt gekenmerkt door een asymmetrische sluiting en een gro te kraag. Firstlady biedt dus volop combinatiemogelijkheden Firstlady is een keten van 48 da mesmodezaken, verspreid over heel Nederland. Naast een actuele collectie onder eigen label biedt Firstlady een ruime keuze aan mode van onder meer de merken Angels, One Touch en Lerros. De winkels onderscheiden zich door een hoogstaande service. Wie zich daarvan nog eens wil overtuigen neemt vanavond natuurlijk een kijkje tijdens de koopavond (tot 21:00 uur) in de winkel aan de Soesterbergsestraat 49 A. www.soesfercouranf.nl Telefoon (035) 601 41 52 E-mail: soesfcrt@wanadoo.nl Oproep aan inwoners van Soest en Soesterberg Dan nodig ik u van harte uit voor de speciale gedecoreerdenbijeenkomst van de gemeente Soest 's ochtends op 29 april 2005 Dit jaar is het 60 jaar geleden dat er een einde kwam aan de Tweede Wereldoorlog. Bovendien viert Hare Majesteit de Koningin haar 25-jarig regeringsjubileum. Ook in Soest vinden vele activiteiten plaats om deze gebeurtenissen te herdenken en te vieren. De gedecoreerden bijeenkomst is één van deze activiteiten, georganiseerd door de gemeente Soest. In de afgelopen 60 jaar hebben veel mensen een Koninklijke onderscheiding in de Orde van Oranje-Nassau en de Nederlandse Leeuw toegekend gekregen. Naast deze civiele orden zijn er ook personen aan wie een dapperheidsonderscheiding is toegekend en personen die zijn gedecoreerd met een onderscheiding als lid van de Neder landse Krijgsmacht, het KNIL, de Koopvaardij, de Visserij of de Burgerluchtvaart of in Verzet hebben bijgedragen aan onze bevrijding. Ook na de bevrijding in 1945 zijn vele militairen voor (vredes)missies over de gehele wereld uitgezonden geweest en daarvoor onderscheiden. Is één van de bovenstaande onderscheidingen aan u toegekend en woont u in de gemeente Soest? Meld u zich dan aan voor de bijzondere bijeenkomst op 29 april 2005. U kunt zich aanmelden via onderstaande aanmeldingsbon of via www.soest.nl/gedecoreerdendag. U zult dan nader worden geïnformeerd. De burgemeester van Soest, drs. J.J.L.M. Janssen Ja, ik kom graag naar de speciale gedecoreerdenbijeenkomst van de gemeente Soest. (alle gevraagde gegevens vermelden alstublieft) Naam:M V Adres: Postcode-woonplaats: Geboortedatum en -plaats: Telefoonnummer: E-mailadres: Toegekende onderscheiding (officiële benaming): Datum en plaats van uitreiken: Deze bon in een envelop opsturen naar (postzegel niet nodig): Gemeente Soest, t.a.v. mevrouw L. van der Marei, Antwoordnummer 120, 3760 VB SOEST Wilt u kennis maken met deze collectie? Woensdag 2 MAART hebben wij een extra koopavond! (open van 9.00 tot 21.00 uur) Bovendien ontvangt u een waardebon vanwege ons 20-jarig jubileum! WOMENSWEAR Soesterbergsestraat 49a, Soest Tel. 035 - 602 35 84 Leusderweg 198, Amersfoort Tel. 033 - 476 68 93 Scheren, harsen, epileren, ieder een kent de drama's er wel van. Vaak zijn de behandelingen erg pijnlijk en het haar komt altijd terug. Daar is al een tijdje een op lossing voor, maar nog niet ieder een is ermee bekend. Vandaar dat Renata's Beautysalon op 7,11 en 15 maart daar meer bekendheid aan wil geven. En wie er toch is, kan gelijk de andere acties mee pikken. Het Elos-apparaat is in deze tijd dé manier om voorgoed van over- beharing af te komen. Met licht flitsen wordt elke haar, op elk type huid en elke plek op een veilige manier verwijderd. Na een aantal behandelingen zal het haar niet meer terugkomen. Het apparaat is sinds april vorig jaar aanwezig in de salon en ongeveer 50 a 60 mensen maken er al met succes gebruik van. Om meer bekendheid te geven aan dit 'wonderapparaat' kan iedereen op één van de drie dagen langskomen voor een gratis intakegesprek van ongeveer een half uur, waarin alles van A tot Z wordt uitgelegd. Een andere reden om op de dagen in maart even langs te wippen, is de korting op permanente make- up. Iedereen die voor de eerste keer komt, krijgt 20% korting op het aanbrengen ervan, mensen die de make-up laten bijwerken, krij gen 10% korting. Ook wordt er deze dagen gratis make-up advies gegeven. De salon staat geregistreerd en werkt met drie vrouwen die alle maal een Ambos-opleiding gedaan hebben. Daardoor vergoeden veel zorgverzekeraars de kosten van de Elos-methode. Genoeg redenen dus om op 7, 11 of 15 maart even langs te gaan bij Renata's Beauty salon aan de Ossendamweg 28a. Voor iedereen die geen zin heeft om te wachten op een intakege sprek of het aanbrengen van per manente make-up, is het handig om een afspraak te maken. Voor meer informatie of een afspraak: 6024492. Ondanks de bezwaren van de bu ren dat er te weinig parkeerplaat sen zouden zijn, heeft het College van B&W besloten toestemming te geven voor een hondentrimsa lon aan Ossendamweg 33b. Het College heeft de zaak uitvoerig doorgenomen cn is toen tot de beslissing gekomen dat de aard van het bedrijf waarschijnlijk niet voor een komen en gaan van men sen zal leiden. Er zal geen sprake zijn van lang parkeren of een grote toename van verkeersbewegingen en parkeren en daarom ziet het College geen bezwaar. ELKE WEEK EEN IN DE BUS? Neem een abonnement: 9,25 per halfjaar! tel. (035) 6014152 Fysiotraining Soestdijk breidt uit met 10.000 m2. Wilt u weten hoe? Kom dan naar onze U bent welkom tussen 11.00 en 15.00 uur. Koninginnelaan 37a, www.fysiolherapiesoestdijk.nl Soestdijk C3S-« 'Stdiik* 'Tafel 7 brengt wonen tot leven Thuis, woningstoffering op maat'. Dat is het motto waarmee de be kende interieurzaak Natuurlijk Wonen Soest, gevestigd aan de Burgemeester Grothestraat IA, de recente naamswijziging intro duceert. Oprichter en eigenaar Erik Sluyter legt uit waarom. 'In 1995 zijn we begonnen op de huidige locatie, een woonwinkel met de nadruk op riet en rotan en andere natuurlijke materialen. Het assortiment is in de loop der jaren aangepast aan de huidige smaak. Het riet en rotan uit de begintijd kwamen steeds meer op de ach tergrond.' Van mandjes en kruk jes groeide Natuurlijk Wonen naar complete interieurs: veel tafels, maar ook zitmeubelen en kasten. De woningstoffering kwam er in het jaar 2000 bij en vormt in middels een volwaardige 'shop- in-shop' van 80 m2 met volledig daglicht. Erik Sluyter: 'Hier ver kopen we gordijnen, vouwgordij- nen, vloerbedekking, raambekle- ding enz. Alles full-service on dersteund, dus opmeten, trappen stofferen, railmontage e.d. -wij verzorgen het allemaal. Al deze ontwikkelingen hebben geleid tot een naamswijziging. De nieuwe naam past beter bij onze huidige activiteiten en de uitstraling meer bij het gunstige prijsniveau.' De komende maanden heeft Ta fel 7 Thuis diverse aanbiedin gen. Het is dus zeker de moeite waard om te komen kijken. Dus: op naar Tafel 7 Thuis voor een massief houten tafel, een bank met verwisselbare hoezen, een karpet op maat, Lloyd loom-stoelen of een van de vele andere prachtige Eric Sluyter (r.) en zijn mede werksters voor de zaak aan de Burg. Grothestraat. producten van deze bijzondere woonwinkel. Informatie: Tafel 7 Thuis, Bur gemeester Grothestraat IA, 3762 CJ Soest, S 035-60.22.768. Fysiotraining Soestdijk, Koningin nelaan 37A, organiseert komende zaterdag (5 maart) een open dag. Belangstellenden zijn dan welkom tussen 11:00 en 15:00 uur. Het team van Fysiotraining wil Soest graag laten zien dat zij, juist door hun achtergrond als fysiothera peuten, de deskundigen zijn op het gebied van (sportief) bewegen. Al meer dan tien jaar geven de fy siotherapeuten van Soestdijk fysi- osport (ze noemden het tot dusver altijd 'fysiotraining') en 'gymfit'. Daarnaast zijn er osteoporose- en fibromyalgiegroepen, 'senioren- gymfit' en sinds kort ook de groep 'zwanger+fit'. Verder wordt al ja ren een wetenschappelijk onder bouwde fittest gebruikt. Al die tijd hebben ze bij Soestdijk niet stil gezeten en zijn er veel pro ducten bijgekomen. Zo kunnen ze nu verschillende testen aanbieden om iemands fitheid te bepalen en zijn er, naast de bovengenoemde producten, nu ook op maat gesne den trainingen zoals de physiocur- sus, preventieve training en phys- ioplan. Met deze laatste training kan men, wanneer en waar men maar wil, trainen onder begelei ding van een digitale coach. Een trainingsvorm dus die niet afhan kelijk is van plaats en tijd! Eigen tempo Physioplan is uitermate geschikt Het team van Fysiotraining Soest dijk. voor mensen die het te druk heb ben om naar een sportschool te gaan, maar ook voor mensen die in hun eigen tempo aan hun condi tie willen werken. Het is een pro duct met onbegrensde mogelijkhe den. Vandaar dat het team durft te stellen dat Fysiotraining Soestdijk 'uitbreidt' met 10.000 m2. Uiter aard is deze trainingsvorm, wan neer men ervoor kiest om onder persoonlijke begeleiding te blijven trainen, ook te combineren met physiosport. Sinds kort heeft Fysiotraining Soestdijk ook de beschikking over de 'fitvibe', waarmee men in korte tijd o.a. de spierconditie kan ver beteren. Er staat ook een fitvibe op Mariënburg - waarmee alleen gezegd wil zijn dat het niet leef tijdsgebonden is. Fysiotraining Soestdijk is aange sloten bij het Gezonde Net, een landelijk netwerk dat ook samen werkt met een aantal zorgverze keraars. Nieuwsgierig geworden? Kom dan op zaterdag 5 maart naar de open dag. Van 11:00 tot 15:00 uur is iedereen van harte welkom om kennis te maken met alle trai ningsmogelijkheden. Inschrijven op die dag levert bovendien een aantrekkelijke korting op! Rabobank De grootste van Nederland zijn heeft zo zijn voordelen. Een enorm netwerk van deskundige adviseurs bijvoorbeeld. Onze medewerkers blijven daardoor continu op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op het gebied van wet- en regelgeving en risicopreventie. Wij delen die kennis graag met u en bieden u op maat gemaakte adviezen. Als Rabobank Soest Baarn Eernnes kennen wij de lokale markt als geen ander. Wij kunnen u ook als geen ander van een totaal financieel advies voorzien. Benieuwd naar onze mogelijkheden? Bel voor het maken van een afspraak voor een persoonlijk adviesgesprek (035) 609 63 70.

Soester Courant | 2005 | | pagina 7