Van Breukelen heeft ze op een rijtje... 'Tafeltje-dek-je' Humor, handwerk en advocaat Huurbeleid en WOZ Wie vergelijkt leest de Soester Courant ACTUEEL L y Van Breukelen, vast goed! EEN SOESTER SPIEGELTJE Drie jaar cel voor leider van inbrekersbende soEsretóSccwBAwr 'Overweg' bij Gouden Ploeg gaat dicht pagina WOENSDAG 16 MAART 2005 SOESTER COURANT PAGINA 5 -naart 2005 Meningen I ^^vanlezersj OZB (2) Weidevogels (5) Discussieavond over huisvesting van jongeren Mevrouw Vonno viert honderdste verjaardag Demonstratie politiehonden Aanrijding Makelaardij, hypotheken en assurantiën (of AV Pijnenburg) Allicht weet u nog van de zondagplicht Hoe klokken streng luidden de Soester band De dam aangeharkt, uw haar mooi gekamd De preek was weer lang, uw oogjes weer dicht Nu loop ik door duinen, door bos, in galop Door Soester natuur op de zondagmorgen Met Frans, Fons en Harry, we zijn zonder zorgen Met Piet, Paul, Wim, Kees, kijk Rob gaat voorop We zijn niet meer jong, maar doen het mooi toch We lopen de KNAU, alle achttien nog En staan we eens even naar lucht stil te happen Dan neemt Piet de ruimte een mopje te tappen Een specht klopt de stam, wat zou dat beduiden? Plots hoor ik ver weg de klokken weer luiden Jan Menne De plannen van minister Dekker zijn helaas vrijwel ongeschonden de Tweede Kamer door gekomen. De enige onduidelijkheid bestaat nu nog uit de hoogte van de WOZ waarden die worden toegepast om woningen te liberaliseren. De komende jaren kunnen huurwo ningen van corporaties worden ingedeeld in drie categorieën. 1. Woningen in het gereguleer de gebied. Dit.zijn woningen die onder de laagste, nog te bepalen WOZ-waarden vallen. De aanvan kelijk genoemde WOZ-waarde lag op 115.000 euro, prijspeil 1999. Het zou moeten gaan om 75% van het woningbezit. Deze woningen krijgen vanaf 2006 een'maximale huurverhoging van inflatie 1,5%. Deze loopt stapsgewijs op tot in flatie 3% in 2009. Bij nieuwe verhuur wordt de maximale huur net als nu bepaald door het pun tensysteem. De WOZ waarde zal waarschijnlijk wel de waarde voor de woonomgeving gaan bepalen. 2. Woningen in het overgangsge bied. Dit zijn woningen die een WOZ-waarde hebben tussen de laagste en de hoogste, nog nader door de minister te bepalen, cate gorieën. Tot nu toe ging het om WOZ-waarden tussen 115.000- 150^000 prijspeil 1999. Hier zou het om 20% van de woningen moeten gaan. De huurverhoging vanaf 2006 loopt hier stapsgewijs op van infla tie 2% tot inflatie 4% in 2009. Als er voldoende gebouwd wordt laat de minister de huur van deze woningen vrij vanaf 2008. Van nieuwe huurders mag een huur worden gevraagd van 5,4% van de WOZ-waarde van een woning. De huur kan hiermee oplopen tot 5,4% van de WOZ-waarde, dwz 700 euro. De brancheorganisatie van verhuurders Aedes en de insti tutionele beleggers vinden dit be drag echter te laag nu blijkt dat zij meer mee moeten betalen aan de huursubsidie. 3. Woningen in het geliberaliseerde gebied. Dit zijn woningen met de hoogste WOZ-taxaties. Het zou hier om 5% van de huurwoningen gaan. De maximale huurverhoging voor deze woningen wordt vanaf 2006 inflatie 2% tot inflatie 4% in 2009. Na 2009 zijn de hu ren van deze woningen ook voor Ik vind dit echt heel erg. Jammer ook dat men zo met de natuur om gaat. Ik zou zeggen: ga eens wat vaker wandelen in de duinen en geniet van deze mooie omgeving. Misschien dat degenen die hieraan schuldig zijn, toch een beetje gaan nadenken. Marianne van de Coterlet zittende huurders vrij. Vanaf 1 juli 2006 kunnen voor nieuwe huurders vrije prijzen worden gevraagd! Conclusie: er zullen stevige huur verhogingen worden gevraagd de komende jaren en voor nieuwe huurders of mensen die gaan ver huizen wordt de situatie helemaal onplezierig. Er is nog enige hoop op bijstelling van de WOZ-waar den in de gebieden zoals hier en in de rest van de Randstad waar de WOZ-waarden hoog zijn. Het k5n ook zijn dat de minister de vrijheid laat aan de corporaties en de ge meenten om samen af te spreken welke woningen gaan vallen in het gereguleerde gebied, welke wonin gen in het overgangsgebied zitten en welke woningen tot het gelibe raliseerde gebied behoren. Hoe verder? De VHOS zal in ieder geval met Portaal en de gemeen te Soest praten over het te voeren huurbeleid en proberen te voorko men dat vele huurders gedupeerd worden. U kunt zelf goed controle ren hoe het zit met de aanslag voor de WOZ-waarde die u onlangs van de gemeente heeft ontvangen. Het is immers zeer waarschijnlijk dat deze aanslag gaat bepalen welke huurverhoging u in de toekomst gaat ontvangen! Protesteer bij de gemeente als de gegevens van de aanslag niet kloppen zoals een te grote tuin, een groter woonopper- vlak dan u werkelijk heeft of een heel ander type woning dan waarin u woont. U kunt ook protesteren als uw wo ning met een heel ander type wo ning wordt vergeleken of als de stij ging van de WOZ- waarde extreem veel hoger is. De landelijke stijging is gemiddeld rond de 45% Verder kunt u lid worden van de VHOS als u huurt van Portaal Eemland. Of actief gaan meedoen aan het bestuur van de VHOS. Zo versterkt u de positie van de huur ders bij onderhandelingen over za ken die voor huurders van belang zijn. Om actief te worden of lid te worden kunt u bellen, tel. 6090601, of mailen: V.H.O.S@12move.nl. Kosten lidmaatschap 0,60 per maand. Dit bedrag wordt in de huur verrekend. Een nuttig adres. http:/www.futd. nl/content/futd/index.html. Hier vindt u informatie over de bereke ning van de WOZ. Namens de VHOS B. Verschoor Zie boekhandel: 'In onze straat' II Een 21-jarige man uit Soesterberg die heeft bekend 24 inbraken te hebben gepleegd, is vrijdag door de rechtbank in Utrecht veroor deeld tot drie jaar cel, waarvan drie maanden voorwaardelijk. De straf was vrijwel gelijk aan de eis. De verdachte had bekend 24 inbra ken te hebben gepleegd, waarvan alleen al twintig in Soesterberg. Hij werd door de rechtbank gezien als de leider van een inbrekersbende die ook actief was in Amersfoort en Huis ter Heide. De andere bendeleden kregen eveneens celstraffen opgelegd. Een 21-jarige Amersfoortcr moet vijftien maanden brommen. Deze verdachte was bij een groot aantal inbraken betrokken. Tegen hem was twee jaar cel geëist. Een 25- jarige Soester die toegaf bij vijf in braken een rol te hebben gespeeld, werd veroordeeld tot bijna zeven maanden cel waarvan een groot deel voorwaardelijk. Hij kwam direct vrij en kan gelijk aan een werkstraf van 140 uur beginnen, die hem ook nog werd opgelegd. WEEKEEpTN. Neem een abonnement: - 9,25 per half jaar! tel.(035)6014152 Het College van B. en W. heeft vorige week besloten akkoord te gaan met de opheffing van de on bewaakte fietsers/voetgangersover weg over het spoor bij de Gouden Ploeg. Daarvoor in de plaats moet er langs de spoorlijn een half ver hard pad worden aangelegd, dat de verbinding zal gaan vormen tussen het Chris Uiterwijkpad en de Van Goyenlaan. Beheerder ProRail moet de aanleg van dat pad gaan betalen, want die wil in het kader van de beveiliging van de spoorbaan af van de over weg. Eerder was er sprake van een fiets/voetgangersbruggetje, maar dat hebben B. en W. vorig jaar al van de hand gewezen. Met de aanleg van het nieuwe pad blijft het voor wandelaars mogelijk een 'rondje Eng' te lopen. De wan delaars die vanaf de Kerkebuurt de Eng opgaan moeten overigens straks altijd omlopen via de Veld weg of de Molenstraat. Ook de fietsers/voetgangersover wegen bij de Kastanjelaan, het Heezerspoor OZ en de Zoom worden t.z.t. opgeheven. De eerste twee worden vervangen door een tunneltje; de laatste - alleen nog in gebruik bij ruiters - verdwijnt helemaal. De 'overweg' tussen de voormalige kaasfabriek (Mid delwijkstraat) en de autosloperij (Soest-zuid) liggen op particulier terrein. De gemeente heeft daar geen bemoeienis mee. king:] :e verlenen aan Weikoop ationsweg 20 te Soest, onder ling van het milieu. ioest atie 34 55 l@soest.nl ,nl •1PLANTSOEN ers van Soest maken in in artikel 26 van het Besluit inzake het wegverkeer iloten hebben: ien van bord Cl -gesloten in jurders- van het RW-90 met uren en dagen aangegeven gesloten te verklaren tij de speeluitleen Jan Huigen, eek en gedurende maximaal Saenredamplantsoen ter over een lengte van ca 12 nnen tegen dit besluit be- e van burgemeester en ïken na de datum van de be dient te worden gericht aan oest, Postbus 2000, 3760 CA palingen over bezwaar) en ijzondere bepalingen over wet bestuursrecht zijn van kan ook om een voorlopige igd, als er tijdelijke maatre- niet tot de beslissing op het i gewacht. Het verzoek moet iident van de rechtbank te >00 DA te Utrecht, erschuldigd van 136, voor 273, voor een rechtsper- mene wet bestuursrecht is IRGUNNINGEN 110 maart 2005 or een kapvergunning zijn jk >ulier juglassparren in belangen te worden ge- a vergunning kunnen dit innen 4 weken na deze aken bij de afdeling Wijkbe- lur van de gemeente Soest, 'est, telefoonnummer 035- nijn van 4 weken liggen de ningen ook ter inzage op oen en Infrastructuur in het Openingstijden van 8.30 uur 4NINGEN ït 10 maart 2005 rt 2005 parren igen het genomen besluit a verzending van het besluit nd bij het college van burge- n de gemeente Soest, Post- Ik las een artikel in Uw courant wat volgens mij niet correct is, er werd gesuggereerd dat de stijging voor 2005 ca 4.5% zou zijn, in mijn is dit geval is dit 14%. (aan slag 2005, waardepeildatum 01- 01-2003, WOZ tijdvak 01-01- 2005/31-12-2006) k zou dan denken dat ook vol- »cnd jaar de waarde van 2003 zal worden aangehouden. In de krant itaat niets daarover, uit het arti- cel kun je opmaken dat volgend aar de nieuwe waarde wordt aan gehouden. vlijn gegevens zijn als volgt: Waarde woning 2004: 113.445 OZB-gebruikersdeel: 89,00). Vaarde woning 2005: 187.000 OZB-gebruikersdeel: 101,00). /olgens mij werd voor 2005 de vaarde aangehouden van 2004 in dan is de stijging geen 4.5% naar 14%. Wanneer in 2006 de ieuwe waarde zou worden gehan- ccrd, dat suggereert u, dan wordt Ie stijging enorm. 'oals bekend wordt de OZB de sluitpost op de begroting. Dat is jrg gemakkelijk, maar een huis- ouden dat tekort komt, kan dit iet afwentelen op een ander. Met idere woorden: reorganiseer het btenarenapparaat, want uit een itgeperste citroen kun je geen sap teer halen. >e OZB zal worden gebruikt om de blunders van wethouder Krol te financieren, want hij heeft zo'n :etje overal problemen door zijn ioghartigheid. Denk aan Socster- :rg, Soestduinen, Soest, Moskee larokkaans en Turks, jn dat allemaal om een projectont- [ikkelaar zijn zin te geven. Huizen ior Modaal worden niet meer ge- 'uwd. B.v.d. Kolk bwk32@wunadoo.nl 'aarschijnlijk zullen met mij meer :zers zijn, die de mening van de ieer Zeegers niet meer kunnen vol- ;en. Zo stelt hij eerst dat de wei- levogels verdwenen zijn door de laling van de grondwaterstand en u beweert hij dat de eieren van die "verdwenen weidevogels in gelijke nate geroofd worden door vos, •ermelijn, buizerd en egel. Hij ba seert dit op een onderzoek van de icer Teunissen. Dp 23 december jl. heeft de heer Teunissen in Bunschoten samen met de andere onderzoekers ge meld dat deze resultaten voorlopig waren. Er is een landelijke preda- tiekaart gemaakt waarbij de con clusie was dat nestroving in bos rijke gebieden hoger was dan in echte poldergebieden, dit had ik zelf wel op mijn klompen kunnen aanvoelen. Verder was opvallend het aantal niet verklaarbare preda- tiegevallen, de bewijsvoering van de dader moest waterdicht wezen voordat het aan een diersoort toe geschreven werd. Het mogen dan volgens de heer Zeegers details zijn, hoe gaat de egel van het ene weiland naar het andere, de meeste sloten zijn te breed en te diep om doorheen te gaan. Verder schrijft hij alleen over de eieren maar de jonge kuikens zijn pas redelijk veilig voor de vos als ze vliegvlug zijn. Volkomen :ens ben ik het met de laatste zin: 'Eigenlijk is er sprake van een men selijk probleem'. Wat mij betreft is dit het slot van Weidevogels' in deze rubriek. Ton Hartman AG WELKOOP adhuisplein 1, ligt vanaf 17 Jgen van 8:30 uur tot 13:00 in 8:30 tot 20:00 uur bij balie er inzage de beschikking en Ik ben in het bezit van honden en icn dus in de gelukkige omstan- Ügheid iedere dag te genieten van inze prachtige bossen en duinen, "orige week waren er nog veel eer mensen die er van konden ;enieten.Het was een waar winter sportgebied. Prachtig! .aar vanmorgen (vorige week- :ed.) was de sneeuw praktisch weer 'erdwenen. En nu moet me toch (ets van het hart. Het is namelijk ^voorstelbaar wat ik daar aantrof. Wat men daar achtergelaten heeft, is verschrikkelijk. Ik ga het ook niet 'allemaal opnoemen, maar wat ik aan plastic aantrof is diep treurig. Jongerenhuisvesting vormt een van de rode draden in het beleid van de PvdA in Soest. Vandaar dat de lokale afdeling morgen een discus sieavond over dit onderwerp houdt. Deze begint om 19:30 uur in De Plantage aan de Smitsweg. Nadat Osman Suna, lid van de af deling, de resultaten van zijn on derzoek onder circa vijftig jonge ren uit de doeken doet, wordt een paneldiscussie gehouden. Onder leiding van Werner Paans gaan Vincent van Oordt (directeur wo ningcorporatie Portaal), Wim Bos (PvdA-Statenlid en deskundige op woongebied) en Kees Boerkoel (projectontwikkelaar uit Soest) met elkaar in debat. Vervolgens kan de zaal zich in de discussie mengen en daarvoor wordt, aldus de PvdA, een aantal 'prikkelende stellingen' aangedragen. De toe gang is gratis. De huiskamer van huisje 6 in het verpleeghuis Daelhoven hangt vol slingers en ballonnen, want het is groot feest. Cornelia Helena Fran- cina Vonno-Sweers is (vorige week dinsdag) honderd jaar geworden. Een zeer bijzondere dag voor de jarige en haar familie. Doorgaan met ademhalen, veel humor en volop genieten van advocaat met slagroom op verjaardagen, zijn de 'geheimen' van de eeuwlinge. Ditmaal krijgt Mevrouw Vonno een grote slagroomtaart met vruchtjes Het terrein van zorgcentrum Abro- na aan de Amersfoortseweg is za terdag 26 maart het speelveld van politiehonden in opleiding. Dan geeft de politiehondendressuur- club Huis ter Heide een demon stratie. Deze begint om half twee. De honden zijn nog niet zover in de opleiding dat ze al geschikt zijn om voor politiewerk ingezet te worden. Het gaat overigens niet alleen om jonge honden. Ook oudere dieren zijn vaak nog uitstekend in staat om nuttig werk voor de politie te kunnen doen. Er worden verschil lende spectaculaire oefeningen ge demonstreerd, waarbij de bekende pakwerker niet ontbreekt. De toe gang is gratis. en chocolaatjes erop. Op de taart staat 'Van harte gefeliciteerd, 100 jaar'. De jarige krijgt als eerste een stukje taart gepresenteerd. Haar dochters, Henny en Cor, laten haar de brief zien, die ze van de koningin heeft gekregen. Ook bur gemeester Koos Janssen feliciteert haar. Janssen: 'Het is altijd weer erg bijzonder om een honderdja rige te feliciteren, dat is iets wat niet iedere dag voorkomt'. Ook de familie is ontzettend trots. Mevrouw Vonno slaapt vandaag veel. Wanneer ze wakker is, ge niet ze van het gezelschap en de mooie bloemen. Haar momenten kunnen erg wisselend zijn, vertellen haar dochters. 'Ze kan bijvoorbeeld 's ochtends slecht bij kennis zijn, dan doezelt ze veel weg. Een ander moment is ze er weer helemaal bij en maakt ze grapjes. We gaan vaak met haar naar buiten, dat vindt ze heerlijk'. Cornelia Vonno is een erg geluk kig vrouw. Ze woont inmiddels al vijftien jaar in Soest. Tot haar 97e woonde ze geheel zelfstandig. Drie jaar geleden is ze erg ongelukkig gevallen en brak ze haar heup. Ze heeft toen vier maanden in het ziekenhuis gelegen. Haar on derlichaam is erg verstijfd, waar door ze niet meer kan lopen. Ze is vanaf het ziekenhuis naar het verpleeghuis Daelhoven verhuisd. De familie is erg tevreden over het Cornelia Vonno-Sweers met haar dochters en schoonzoon. Foto: Herman van Dam zorgcentrum. 'Onze moeder wordt hier goed verzorgd'. De jarige is altijd een drukke vrouw geweest. Ze droeg de zorg voor haar man en kinderen en het huishouden. Ze heeft drie kinde ren gekregen, twee dochters en één zoon. Ze is vijfenzestig jaar getrouwd geweest en heeft inmid dels zeven kleinkinderen en één achterkleinkind. Naast het zorgen voor haar gezin deed mevrouw Vonno vrijwilligerswerk voor het Rode Kruis. Ze is namelijk ontzet tend goed in handwerken. Haken, borduren en breien was haar werk en haar hobby. Tot tachtigjarige leeftijd zette ze zich in voor het Rode Kruis. Ze maakte onder' andere kleding, kleedjes, poppetjes en schilderij tjes. Auto's werden volgeladen met haar zelfgemaakte spulletjes en naar de beurs gebracht. De op brengsten daarvan gingen naar het Rode Kruis, die er vervolgens weer andere goede projecten mee be kostigde. Ook gaf mevrouw Vonno andere mensen les in het breien, borduren en haken. Zo heeft ze bijvoorbeeld een blinde vrouw van het blindeninstituut in Ermelo een Noorse trui leren breien. Ruim honderdvijftig bezorgers met introducés van de werkgroep warme-maaltijdvoorziening van de SWOS - in de wandeling wel 'Tafeltje-dek-je'genoemd - za ten maandagavond zélf aan tafel in partycentrum De Weegbree. Om de twee jaar wordt er een speciale feest avond georganiseerd. In het afgelopen jaar brachten de vrijwilligers 53.000 warme en 20.000 koude maaltijden bij voornamelijk ouderen in Soest en Soesterberg. De cijfers stabiliseren zich, zei voorzitter Hans van den Berg van de werkgroep, zodat verwacht wordt ook in 2005 eenzelfde hoeveelheid maaltijden te bezorgen. Ze gaan er voor! Een veertigjarige Soester was vori ge week dinsdag betrokken bij een ongeval in Amersfoort. Op de Am- sterdamseweg werd hij rechts in gehaald door een bromfietser. De bromfiets en de wagen raakten el kaar en de bromfietser kwam ten val. Hij werd later in het ziekenhuis behandeld aan armletsel. De Soes ter bleef ongedeerd. Foto: Foto Bell dat ze haar verjaardag niet meer zou halen. Naast het burgemeesters echtpaar en de familie gaf ook de Thuiszorg van Daelhoven acte de présence. Het werd al met al een genoeglijke dag, waarbij mevrouw Scheuer- mann echt op haar praatstoel zat en 's avonds, tijdens een feestmaal met de directe familie, met voldoe ning kon terugkijken op een heel gezellige 103e verjaardag. hier wonen. Ze is moeder van twee dochters en grootmoeder van een kleindochter en heeft o.a. haar spo ren verdiend in de bewonerscom missie van Honsbergen. De verjaardag werd gevierd met 'gedoseerd' bezoek, gezien haar hoge leeftijd en broze gezondheid. Mevrouw Scheuermann heeft dan ook niet zo'n makkelijk jaar ach ter de rug, o.a. door een gebroken pols. Ook had ze onlangs nog kou gevat, waardoor ze volgens een van de dochters wel even had gevreesd Burgemeester Janssen en zijn vrouw zijn zondagmorgen op vi site geweest bij mevrouw H.C.M. Scheuermann-Schulz, die in Honsbergen haar 103e verjaar dag vierde. Zij brachten namens dè gemeente en de bevolking de hartelijke gelukwensen over. Mevrouw Scheuermann werd in 1902 in Amsterdam geboren. Ze is een van de oudste inwoners van Soest. In 1974 kwam ze met haar man, die al een jaar later overleed, <king kan, binnen zes weken re kennisgeving, worden in- ïantonen dat zij redelijken/vijl st tegen de ontwerp-beschik brengen; [en hebben tegen wijzigin- /an de beschikking ten op daarvan zijn aangebracht; ;en hebben ingebracht tegen l •rden gericht aan de Afdeling s Raad van State, Postbus :nhage. Zij die beroep instel den tot het treffen van een IING binnen genoemde termijn rzitter van de hierboven ge- aad van State. loop van de beroepstermijn Jatum een verzoek is ge- n voorlopige voorziening. De t van kracht voordat op het www.vbo.nl Gecertificeerd taxateur 04R802scvm Uitgebreide brochures Koninginnelaan 40, Soest Tel. 035 - 60 17 962 info@vanbreukelenvastgoed.nl 239.000,- k.k. Kornet, Soest Op loopafstand van winkelcentrum 'Overhees' rustig gelegen ruime mid denwoning (4 slaapkamers) met car- port, berging en tuin. Ind.: gang, toilet, m.k., garderobekast, L-vormige woonk met schouw en houtk., pfav. v(., luxe keuken en opensl. deuren naar achter tuin. Verdieping: 3 slpk., luxe badkamer en 2e toilet. Zolder: vaste trap, ruimte voor wasm. en droger en 4e slpk. met dakkapel. 875,- p.m. (exd. btw) Weteringpad, Soest Op modern bedrijventerrein, nabij uitvals wegen, gelegen bedrijfshal (bouwjaar 1998) van circa 240 m1 (begane grond circa 120 m' en verdieping circa 120 m1) met 2 parkeerplaatsen. De bedrijfshal is o.a. voorzien van krachtstroominstallatie, toiletgroep met keuken, verlichtingsappa- ratuur, alarminstallatie en centrale ver warming. 259.000,- k.k. Theo Dobbehof, Soest In leuk en gezellig hofje gelegen, ruime geheel gemoderniseerde middenwoning met 5 slaapkamers, blokhut en vrije tuin (ca. 147 m'). Ind.: hal, toilet, ruime woonk. met plav.vloer, open hoekkeu- ken. Verdieping: 3 slpk., luxe badkamer, 2e toilet. Zolder: vaste trap, wasruimte voor wasm. en droger en 2 grote slpk. met dakkapel. 319.000,- k.k. Leeuwerikweg, Soest In een kindvr. woonomgeving (Soestdijk) ligt deze fraaie in 2004 geheel ver bouwde hoekwoning met garage, carport en tuin. Ind.: hal, m.k., toilet, woonkamer met erker, parketvl. en opensl. deuren naar tuin en mod. open hoekkeuken (div. inb. app.). Verdieping: 2 ruime slpk., luxe badkamer (ligb. ap. douche 2e toilet) en aparte wasruimte voor wasm. en droger Zolder: Vaste trap, voorzolder met werkplek en rme 3e slpk. met dakkapel (mog.heid voor 4e slpk.) 136.000,- k.k. Van Goyenlaan, Soest Op één van de mooiste plekjes op de Van Goyenlaan ligt op de 4e etage dit 3-kamer (v h. 4) appartement. Ind.: gang, toilet, hal, ruime woonk., 2 slpk., mod. keuken, bijkeuken en douchecel. Dit app. is geheel gerenoveerd en is o.a. v.v.: kunstst. koz. (dubb. glas), laminaatvl. en centr. intercominstallatie. De servicekos ten bedragen 168,- p.m. (ind. voor schot gas-c.v., watergebr., opstalverz., onderh., etc.). 295.000,- k.k. Libel, Soest Een moderne hoekwoning met berging, uitgeb. serre en een schitterend aan- gel. vrije tuin (360 m2), gel. aan vijver partij in 'Overhees'. Ind.: entree, m.k., gang, gangk., toilet, woonk met uitgeb serre en mod. keuken. Verdieping: 3 ruime slpk., badk. en 2e toilet. Zolder- vaste trap, ruimte met aansl wasm. en droger en 4e slpk. 195.000,- k.k. Weteringpad, Soest Op modern bedrijventerrein, nabij uitvals wegen, gelegen bedrijfshal (bouwjaar 1998) van circa 240 mJ (begane grond circa 120 m' en verdieping circa 120 m!) met 2 parkeerplaatsen. De bedrijfshal is o.a. voorzien van krachtstroominstallatie, toiletgroep met keuken, verlichtingsappa- ratuur, alarminstallatie en centrale ver warming. Soest en omstreken Soest kent veel goede taxateurs, maar het kan alleen veel goedkoper! Van Breukelen, vast goed! taxeert uw pand met 60% korting op het standaard tarief! Binnen 2 werkdagen het taxatierapport voor hypotheekverstrekker, bank, verze keringsmaatschappij of pensioenfonds in uw bezit!

Soester Courant | 2005 | | pagina 5