M Bi a Sensatie veerkrachtig StamSovoco Eemvogels wacht rustig gemeente af 1 f, Rampzalige slotfase Soest MHC Soest dendert maar door unDni Ilse Vaessen speelt met Oranje om brons op EK Gemeente schiet dames StamSovoco niet te hulp OP Volleybalsters groeien door naar halve finale NK VOLLEYBAL MHC heeft 3e kunstgrasveld eigenlijk voor zichzelf nodig VOETBAL zaterdag Loerend Velsen slaat als dief in de nacht toe: 1-3 FUTSAL VOETBAL zondag Firtina'93 heeft in Urk felle wind tegen Optelsommetje geplaagd Hees bij titelkandidaat VOETBAL zaterdag VOETBAL zondag VOETBAL zaterdag Heren Sovoco: ziek, zwak en misselijk SEC houdt weer de nul en springt naar linker rijtje Dames en heren halen voor eigen publiek flink uit HOCKEY 't Vliegdorp kan SVP weer niet afschudden: 2-2 Adriaan Bos en Vera den Leeuwen bowlingkampioen '<r VOLLEYBAL VOETBAL zaterdag Remise SEC voelt als nederlaag PAGINA 1« ig met garage 19.000,- k.k. te Rijen. st; garderobe onder pen keuken met en vloer, tuindeuren (en en garage, badkamer met bad, slaapkamers (19,14 e verdieping: zeer kheid tot meerdere rustige wijk tegen liet in de aanvlieg- ouwjaar 1989, inhoud n2. Levering in overleg ig: alleen na afspraak: 289. 5" tot juni e> 2006 i met EBD vóór Airbag bestuur- jekrachtiging arstelbaar leien (60/40) 4.700,- 0,- navigatie ^vermogen WOENSDAG 23 MAART 2005 SOESTER COURANT PAGINA 19 flolly O'Brien zou eind deze „eek naar Barcelona vliegen. Nu ,e toch in Europa is, zou dat een mooi tussenstation zijn op haar te rugreis naar de Verenigde Staten, tiaar de volleybalster moest haar jjp annuleren, want StamSovoco moet in ieder geval nog driemaal jjgen Martinus aan de bak. je Amerikaanse en haar ploeg- sooten zorgden voor dé sensa- •evan het volleybalseizoen tot nu ne, AMVJ, dat drie weken geleden 3 de bekerfinale regerend lands- onipioen nog zo weergaloos partij •ood (2-3 verlies), werd letterlijk m figuurlijk uit het veld geslagen. Onmogelijk', dacht iedereen na de »ee nederlagen in de competitie, •en utopie' wist iedereen nadat Amstelveners in de Play Offs 2-0-voorsprong hadden geno- ,j. 'Ondenkbaar', meende ieder- en nadat het 2-1 in wedstrijden AS geworden. 'Zal niet lukken', «velde iedereen na donderdag- ,\ond (2-2). 'Het zal toch niet', jicht iedereen toen het zaterdag in ie beslissende wedstrijd ook weer >2 stond. 'Jammer dan', berustte edereen op 13-8 in de allesbeslis- ende slagenwisseling. 'Jaaaaaaaaa', donk het een stuk of tien klappen \erder: 14-16!!! Te gek voor woorden dat de de- jutant van de eredivisie en niet Je topclub van ons land de halve inale van het Nederlands kampi oenschap bereikte. 'Wij zijn steeds beter gaan spelen, zij iets minder. Va de overwinningen voor eigen publiek is het zelfvertrouwen ge boeid en zijn we zaterdag onbe vangen naar Amstelveen gegaan. Ons seizoen was sowieso geslaagd, ij AMVJ is er denk ik onzekerheid „ïgeslopen. Mentaal waren we dus sterker', zei Derk de Saegher. De trainer/coach relativeerde het ingekende succes meteen. 'Winnen is leuk, tot de volgende nederlaag. Je wint een paar keer en dan ben je de held, daarna verlies je. Voor hetzelfde geld hadden we al ruim een week vakantie gehad.' Fantastisch Dat zijn meiden een buitenpropor tionele prestatie hadden neergezet, daar was ook De Saegher het na- Molly Q Bricn, Floortje Kok en Meike Martijn vieren feest. Foto: Foto Bell tuurlijk roerend mee eens. Voor Soester begrippen i.s het uniek wat de volleybalploeg heeft bereikt. 'In de competitie hebben we niet spec taculair gespeeld, nu was het echt goed. Molly heeft fantastisch ge speeld, is na de competitie steeds beter geworden. Als zij weg moet, heeft ze een goede kans dat ze hier ben andere club vindt', zei De Saegher. Aanvalster Albertine de Haan en spelverdeelster Sanne Berculo speelden eveneens hartstikke goed in Amstelveen en Meike Martijn laaide het vuurtje op, voerde oor log en sloeg toe waar ze kon. Het dreigde in de vijfde ontmoeting even helemaal mis te gaan (10-25), maar toen begon StamSovoco te werken aan wat zelfs door Studio Sport als een 'daverende verras sing' aan het land werd verkondigd. Als Soest al niet op de volleybal- kaart van Nederland stond, dan is dat nu wel het geval. In de halve finale moet de ploeg AMVJ geklopt door StamSovoco. FotoJaap van de Broek het nu gaan opnemen tegen Mar- tinus, tweede in de reguliere com petitie. Ook daarin gaat het erom wie 't eerst drie wedstrijden wint. Het programma van deze reeks ziet er zo uit. Zaterdag 26 maart: 19:00 Martinus-StamSovoco Woensdag 30 maart: 19:00 Martinus-StamSovoco Zaterdag 2 april: 19:30 StamSovoco-Martinus (En indien nodig): Donderdag 7 april: 19:30 StamSovoco-Martinus Zaterdag 9 april 20:30 Martinus-StamSovoco Bus Jaap van der Vinne, onbezoldigd voorzitter van de supportersver eniging i.o. van StamSovoco heeft voor de uitwedstrijd van aanstaan de zaterdag alweer een bus gere geld. Bij voldoende belangstel ling wordt zonodig een tweede touringcar besteld. Heen en weer naar Amsterdam met de bus kan vóór 10,00. Het vertrek is om 17:45 uur bij sportzaal De Bunt aan de Oude Utrechtseweg. Na de wedstrijd rijdt de bus direct terug naar deze sportzaal. Voor aanmel ding: 06-48172768 of e-mail: busreis@stamsovoco.nl (Vervolg van voorpagina) Ward Steffens wil nog niet rea geren op het PvdA-plan, waarin De Eemvogels een plek op de Bosstraat-West is toebedeeld. De korfbalvoorzitter weet officieel nog van niets en heeft in de afge lopen jaren al vaker iets horen roe pen. 'Pas als de gemeente met een concreet plan komt, kunnen we er als bestuur op ingaan.' Dat zei Steffens vrijdagmiddag. Gisteren zou een afvaardiging van het bestuur van De Eemvogels, na het ter perse gaan van deze krant, op het gemeentehuis ontvangen worden voor een gesprek. De uit komst daarvan was niet bekend bij de redactie toen deze editie naar de drukker ging. Steffens wilde afgelopen week evenmin uitlatingen doen over hoe het bestuur aankijkt tegen de even tuele verplaatsing van zijn club naar In een rampzalige slotfase heeft Soest de punten moeten laten aan de ploeg uit Velsen. Met nog vijf minuten te gaan, stond het score bord nog op 0-0. Maar de gasten uit Noord-Holland loerden de hele wedstrijd al op de counter en dat had onverdiend succes. Met drie doelpunten in de slotfase forceer den ze een geflatteerde overwin ning. Logisch was het dan ook dat trainer lan Boes er na afloop een beetje verloren bijstond. 'Hoe onrecht- 'aardig kan voetbal zijn. De tegen stander voetbalde totaal niet en be haalde toch de volle winst.' Velsen was inderdaad niet naar Soest gekomen om offensieve da den te verrichten. Met tien man achter de bal werd er rustig afge wacht. Soest zocht wel de aanval en dat leverde een paar kleine kan sen op, maar Gerdo Kuenen, Ton Edelbroek en Jordie Brouwer kon den de uitstekende doelman Sander van der Lugt niet passeren. De 300 toeschouwers zagen na de thee een Soest dat nog meer voor de aanval koos. Brouwer en Kue nen konden andermaal de bres niet slaan. Er werd ook beter gecombi neerd door de blauwwitten, maar het zelfvertrouwen ontbrak duide lijk bij de thuisclub. Voorzetten die normaal ineens op de schoen wer den genomen, lieten de Soesters voorbij gaan. Net op het moment dat een ieder aan een punt zat te denken, gebeur de wat al zo vaak dit seizoen ge beurde. In een razendsnelle counter prikte invaller Tim Groenewoud de bal achter Olaf van de Grift, die tot Het nadeel van een weekblad is datje de soep niet altijd heet kunt opdienen. Ilse Vaessen speelde gistermiddag in Den Bosch om brons op het Europees jeugdkam pioenschap voor landenteams. Die wedstrijd was nog niet ten einde toen dit artikel dit plaatsje kreeg. Maar of de Soesterse badminton- ster nu wel of geen medaille met haar ploeg heeft gewonnen, de EK kan voor haar niet meer stuk. 'Het is voor het eerst sinds 1997 dat we bi) de laatste vier zijn geëindigd, dus we schrijven toch een stukje geschiedenis.' Nederland verraste zondag door poulewinnaar te worden. Dat had het te danken aan onder meer een "unstens zo'n historische zege op het sterke Frankrijk. Op gemid delden en onderling resultaat hield Oranje Frankrijk en de Oekraïne achter zich, Finland eindigde op grote afstand. Eergisteren vormde topfavoriet Denemarken het strui kelblok op weg naar de eindstrijd. 'De Denen zijn net te sterk voor ons, maar we hebben ze niets ca deau gegeven. De wedstrijd duurde twee uur', aldus Ilse die met haar mixpartner Jorrit de Ruiter tegen, het als eerste geplaatste Deense duo met 15-10 en 15-7 aan het kortste eind trok. Vlak voordat de inkt van deze krant zijn weg vond naar de pa gina's wist Ilse nog wel te vertel len dat zij en haar teammakkers zonder zenuwen de strijd om de derde plaats zouden aangaan. 'We hebben niets meer te verliezen, we hebben zondagavond ons feestje al gevierd.' Vandaag start het individuele kam pioenschap van de beste Europe se spelers. Met De Ruiter moet de Soesterse het opnemen tegen een Zweeds koppel. In het dubbelspel kreeg ze een bye, zodat ze in dat toernooi pas morgen voor het eerst in actie komt; tegen een Frans of Noors duo. Ilse Vaessen in actie tijdens het eerder gehouden NK. P? dat moment maar weinig in actie behoefde te komen. Het werd nog erger, want nog geen minuut erna schoof invaller Patrick de Goede de 0-2 in. Het antwoord van Jordie Brouwer was 18 karaats, vanaf 35 meter mikte hij in de kruising: 1-2. Op het moment dat de Soester aan hang nog even aan een punt dacht, maakte Marcel van Egmond aan alle illusies een einde: 1-3. Met gemengde gevoelens keek Boes terug. 'Tevreden ben ik over de prestatie van mijn jongens. On tevreden ben ik over het resultaat. Ik ben teleurgesteld, maar ik ken de tactiek van Velsen. Die leunen lek ker achterover en wachten op dat ene moment. Zij hebben drie keer geschoten en drie keer raak.' In paniek raakt de oefenmeester nog steeds niet: 'Als we zo blij ven spelen, dan komt het gewoon goed.' Jordie Brouwer beaamde dat. 'Dan winnen we ze alle vier.' Boes vindt het onvoorstelbaar dat zijn ploeg dit seizoen veel punten verspeelde in de slotfase. 'Ik tel zo maar uit mijn hoofd al 12 punten', aldus de oefenmeester die compli menten had voor Jörgen van Hat- tem en Brouwer 'Dat mag ook eens wel na het debacle van vorige week tegen Hoofddorp.' Firtina'93 heeft drie punten moe ten laten aan het tegen degradatie vechtende Urk. Het werd vrijdag 9-5 in een wedstrijd die onder hec tische omstandigheden plaatsvond. De Soesters konden geen beroep doen op doelpuntenmaker Zeki Kurt en verdediger Saban Aksit. Dat was van invloed op het spel van Firtina'93 dat met een rode en vijf gele kaarten werd bestraft. De ploeg vond dat de scheidsrechter veel milder optrad tegen het harde spel van Urk. Die ploeg had in alle opzichten de wind mee, stelde de 'Turkse storm' uit Soest. In Soest had Firtina'93 de Urkers nog met 8-1 afgedroogd, mi stond het binnen tien minuten 3-0 voor de zaalvoetballers uit het vissers dorp dat op de steun van een fana tieke aanhang kon rekenen. Slor dige fouten lagen ten grondslag aan de snelle achterstand. Daarna kon Firtina'93, mede door de vele tijd- straffen, geen orde op zaken meer stellen. Om de 4-0-nederlaag van Hees te verklaren, zijn geen psychologen nodig. Hees miste door schorsin gen en blessures vijf spelers en was bovendien op bezoek bij Nita dat in Koekoek een spits heeft die op een veel hoger niveau kan spelen. Het was een simpel optelsommetje. De club uit Kockengen stevent on bedreigd op het kampioenschap af en kon niet meer dan zijn best doen. De eerste 25 minuten bood het goed partij, daarna liet Mark Toonen zijn man binnendoor glip pen: 1-0. Drie minuten later was het - na vermeend buitenspel - 2- 0 en kort voor rust viel de derde treffer. Daarna scoorde Nita nog uit een strafschop. Jan Bos deed niet moeilijk over de nederlaag. 'Normaal heb je het al moeilijk tegen zo'n ploeg, laat staan als je zware problemen hebt in de personele bezetting. Ik had één wissel.' Zaterdag tegen TOV kan Bos weer over een complete selec tie beschikken, verwacht hij. Het is wel afwachten hoe snel Rick Alte- na van zijn kwetsuur hersteld. Afwezig, geblesseerd, ziek, zwak of misselijk. Te veel spelers van StamSovoco hadden zaterdag fy sieke problemen en dus viel er voor de ploeg van Jurjan van Slooten geen eer te behalen bij Keistad 2. In de tweede set waren er nog kan sen op minimaal een punt, maar verder in het geheel niet: 4-0. Gezien de omstandigheden komt het vrije paasweekeinde als geroe pen. Van Slooten hoopt dat zijn spelers daarna weer fit zijn, zodat in de thuiswedstrijden tegen Croo- nenburg en US weer kan worden toegeslagen. Dan moeten er punten worden gepakt, al maakt de vol leybaltrainer zich geen zorgen om degradatie. Zelfs als StamSovoco alle duels zou verliezen, mogen de onderste ploegen geen puntverlies meer lijden en dat lijkt voor die teams te veel gevraagd. ELKE WEEK EEN^\ SOESTER^COURATOTT \^JNDEBUS7__^/ Neem een abonnement: 9,25 per halfjaar! tel.(035)6014152 Vier duels voor het eind heeft SEC al meer punten vergaard dan in de vorige competitie, de ploeg staat nu in het linker rijtje en het pro gramma biedt perspectief. Al staat er geen prijs meer op het spel, het seizoen zal voor SEC niet als een nachtkaars uitgaan. Met een middenveld van gemid deld achttien jaar en een jonge voorhoede sloegen de Soesters Achterveld van zich af. Opnieuw hielden de groenwitten de nul: 0- 1. Gyan Sag, de kleinste man van het veld, kopte halverwege de eer ste helft het enige doelpunt binnen. SEC domineerde een uur en had de wedstrijd eerder kunnen beslis sen. In het laatste half uur bleef het overeind tegen Achterveld. Bij af wezigheid van Antek Wojtkowski en Timo Timmers vormden Mike van de Broek en Dave Koffrie het centrale verdedigingsduo. Trainer René Ribberink was zeer te spre ken over de inzet van de jonge spe lers op wie hij een beroep deed. 'Dat is voor de club een fijn idee met het oog op de toekomst.' SEC ontmoet na Pasen nog koplo per HDS en de nummers tien, elf en twaalf. 'Dat betekent dat alle wedstrijden nog van belang zijn. Wij mikken op een plaats bij de eerste zes.' de Bosstraat, zoals de PvdA heeft bedacht. Op het achtergelaten ter rein aan de Staringlaan zouden dan 39 goedkope (jongeren)woningen gebouwd kunnen worden. 'In het verleden wilde De Eemvo gels altijd graag aan de Staringlaan blijven. Op zich zitten we daar per fect', aldus Steffens die verder niets uitsluit. Zijn collega-preses Lex van Wijk van MHC Soest vindt het gewel dig als de hockeyers er een derde kunstgrasveld bij krijgen, maar het feit dat ze dit nieuwe veld moeten gaan delen met de korfballers, tem pert de vreugde. Vooral gezien het feit dat, volgens het PvdA-plan, de korfballers op de zaterdag (tussen maart en oktober) voorrang zou den moeten krijgen. 'Dan schieten we er niet veel mee op', aldus Van Wijk die niet officieel op de hoogte is gesteld van het plan. Uit zijn stuipen De jeugdafdeling van MHC Soest groeit uit zijn stuipen, vooral aan de meisjeskant. Sinds de hockey- vereniging enkele jaren geleden van de Koningsweg naar de Bos straat verhuisde, steeg het aantal jeugdleden van 350 naar 500 en de stijgende lijn zet zich nog steeds voort. Van Wijk zegt dat de club vanaf begin 2006 het derde kunstgrasveld eigenlijk de hele zaterdag nodig zal hebben voor de thuiswedstrijden van de jeugd. De hockeyers spe len buiten van begin maart tot eind mei en van eind augustus tot begin december. De veldcompetitre van korfbal loopt van augustus tot eind oktober en van eind maart tot in het voorjaar. Volgens Kees Boerkoel, namens de PvdA bedenker van het plan, is de keuze van MHC Soest simpel. 'Het is kiezen of delen, kiezen tus sen iets of niets. Als MHC het niet ziet zitten, krijgt ze ook geen derde kunstgrasveld.' Volgens Boerkoel kunnen de clubs er wel met elkaar uitkomen. 'We hopen met het plan de solidariteit binnen de sport te vergroten.' Net zo min als De Eemvogels en MHC Soest wist SEC nog niets van het jongste plan. Voor Jan van Rees, bestuurslid van de voet balvereniging, is het echter geen nieuws dat de groenwitten het derde veld moeten inleveren. De afgelopen seizoenen werd dat ge deeld met MHC. 'Nu traint er nog wat jeugd van ons, maar we hebben al gehoord, dat we er volgend sei zoen niet meer op mogen. De ge meente kijkt naar het aantal leden en hanteert de NOC/NSF norm, dus we kunnen er niet veel tegen doen. We hebben geen recht op meer velden.' Met speels gemak consolideerden zowel de dames als de heren van MHC Soest hun leidersrol in de tweede klasse. De vrouwen ver sloegen Lochem met 5-0, daarna zag de Soester aanhang haar favo riete mannen over Spandersbosch heen walsen: 6-1. Het duurde tot de tweede helft, al vorens de productielijn van MHC in gang werd gezet. Uit een straf- corner doorboorde Tim van Tol de 'nul'. Pas toen kwam de machine goed op gang. Pepijn Goedhart, Rein Jansen, Justin van den Bom en Wouter van Rensen bouwden de score op, voordat de gasten ook een keertje blij konden zijn. Het laatste woord was voor Van den Bom die met zijn tweede treffer de eindstand vorm gaf. Na veertien van de 22 duels lijkt MHC Soest al zeker van promo tie. Wat het kampioenschap betreft, lijkt alleen Strawberries roet in het eten te kunnen gooien. Die ploeg zou 6 maart naar Soest komen voor de hervatting van de compe titie. Door sneeuwval werd dat duel aan de Bosstraat afgelast en het zal dus worden ingehaald. Dames Ook het damesteam van de Soester hockeyvereniging stoomt naar de eerste klasse. De hockeysters lopen bijna fluitend de kampioensschaal tegemoet. Zelfs als de ongeslagen formatie in het restant van de wed strijdenreeks driemaal zou verlie zen, kan ze de titel niet ontgaan. Lochem kon de Soesters geen stro breed in de weg leggen. Weliswaar kregen de bezoeksters een ideale mogelijkheid de score te openen, maar Myrthe Steenhuis maakte de strafbal onschadelijk. Toen vond Soest het welletjes. In wat er daar na gebeurde, speelde Lisanne Kok een hoofdrol. Eerst bediende ze Chris Marije Sudmeijer die de bal beheerst langs de keepster mikte. Daarna was Kok ook de aangeefster bij beide tref fers van Britt Dorrestein, waardoor de rust met 3-0 werd bereikt. In de tweede helft sloeg de topscorer zelf nog tweemaal toe. MHC Soest probeerde toen meer via de buiten kant te spelen, maar het spel bleef bij vlagen rommelig. Ondanks dat boekte de onbetwiste koploper een simpele zege. Weer een doelpunt van MHC Soest in de maak. Foto: Foto Bell SVP ontpopte zich tot reuzendo- der in de vijfde klasse zaterdag. De Veenendalers klopten verschillende toppers, bracht 't Vliegdorp eerder dit seizoen de eerste nederlaag toe en was ook zaterdag een plaag voor de Soesterbergers. De schade bleef ditmaal beperkt tot 2-2, maar de hoop op de titel kan 't Vliegdorp nu langzamerhand tot volgend jaar in de ijskast zetten. Joey Knaapen zorgde voor de 0-1, maar voor de rust werd het nog ge lijk. Daarna miste 't Vliegdorp ver schillende kansen op de 1-2. SVP bleef geconcentreerd en legde de bal wel in het doel. De meest uit gelezen kans om te scoren kreeg Gerard Gerrits, maar hij wist zich geen raad met een strafschop. Tien minuten voor tijd maakte hij zijn misser goed door met een geca moufleerd schot te scoren. Richard van Velzen was daarna nog dicht bij de winnende treffer, maar zijn vrije trap werd net niet omgezet in een doelpunt. Doordat de nummer twee van de ranglijst zoveel kansen verprutste, bleef ze op een gelijkspel steken. Troost is dat de ploeg vrijwel ze ker is van deelname aan de nacom- petitie. Vera van Leeuwen en Adriaan Bos gaan de boeken in als de winnaars van het paastoernooi van de Soes ter Bowling Vereniging. Tijdens het toernooi, dat met een dubbele han dicap werd gespeeld, bereikten ze in de finale een totale pinfall van 997 en daar kon geen ander duo aan tippen. Hans van de Pol en Henk Hengeveld kwamen met 979 het dichtst in de buurt. Met een pinfall minder eindigden Remco van de Broek en Ries Hermsen als derde. Vlak daarachter werden Bert Sukel en Marianne Spronk (975) vierde, gevolgd door Jonathan Peters en Marco Hermsen (936). Zesde en laatste in de eindstrijd waren Robin Barkel en Thea Klok (847). De hoogste games kwamen op naam van Gerard den' Enting (209) en Thea Klok (193). ondergebracht, heeft diverse reke ningen liggen met een totale kos tenpost van ongeveer tienduizend euro. Dat is ongeveer tien procent van het jaarbudget. Volgens Ver ver wordt met de leveranciers over leg gevoerd over uitstel van beta ling. Zij stellen zich coulant op, zegt hij. De TVS vond anderhalve week geleden wel een groep sponsors bereid om de vergoedingen voor speelsters en begeleiders voor het lopende seizoen op zich te nemen. Voor komend seizoen is nog geen nieuwe (hoofd)sponsor gevonden, zodat de toekomst van het uiterst succesvolle volleybalteam onze ker is. Met drie (Soester) bedrijven voert de TVS in dit stadium overleg. Volgens Verver bestuderen ze se rieus wat de consequenties van eventuele sponsoring voor hen zijn Eén hoofdsponsor of drie grote sponsors, de TVS houdt alle op ties open. De gemeente is niet van plan bij te springen in de financiële pro blemen van de Stichting Topvol- leybal Soest (TVS). Met alle drie voorstellen viste de volleybalorga nisatie achter liet net. Het verzoek om een eenmalige subsidie van tienduizend euro werd terzijde geschoven. De vol gende optie, een garantstelling voor een banklening van hetzelf de bedrag, ook. De gemeente wil de zelfs niet zo ver gaan om een rekening van 1800 euro (voor de speciale volleybalvloer in Spleasure Centrum) over te nemen. Op die laatste beslissing had de TVS niet gerekend. 'Als ze de rekening had betaald, zou de gemeente ons al enorm hebben geholpen. Daar hadden we op gehoopt, de eerste twee opties waren misschien opportu nistisch van ons uit', zegt Leo Ver ver. Het bestuurslid van de TVS begrijpt het standpunt van Soest wel, maar noemt het toch 'teleur stellend'. De gemeente heeft geen budget en voert bovendien geen topsportbeleid, was de argumen tatie van het college. De rekening voor de sportvloer is nog steeds niet voldaan, omdat hoofdsponsor Conesco vanwege problemen niet aan de verplichtin gen kan voldoen. De TVS, waarin het damesteam van StamSovoco is Openingstijden kantoor SOESTERCÖURANT ma. 9.00 - 17.00 uur di. 9.00 - 16.00 uur woe. 10.00. - 17.00 uur do. 10.00 - 16.00 uur vr. 10.00 - 15.00 uur TEL. 035 - 6014152 SEC heeft zaterdag in Utrecht een uitgelezen kans laten liggen om afstand te nemen van de staart- ploegen van de ranglijst. Omdat de Soesters de vele droomkansen niet benutten, veroverde het tien tal van Sterrenwijk een onverwacht punt (1-1). SEC trad aan zonder keeper Yahja Dinler. Hij moest met een gebro ken vinger toezien hoe laatste man Wim Turksma het doel verdedigde. Het weinige werk dat de gelegen heidsdoelman kreeg, deed hij goed. Alleen op een houdbare vrije trap in de tweede helft bleef hij het ant woord schuldig. Meer kansen kreeg de thuisploeg niet. Dat viel niet te zeggen voor SEC, bij wie Zaman Kundi en Remi van der Pol de twijfelachtige eer had den om de mooiste kansen te mis sen. Maar ook andere spelers be zondigden zich aan het nonchalant omspringen met de geboden moge lijkheden. Sterrenwijk speelde van af de twintigste minuut overigens al met tien man, nadat de doelman de doorgebroken Bas Verheijen het scoren had belet. Toen middenvelder Hans Veltme- ijer halverwege de tweede helft de bal wel zuiver in de hoek mikte, lag een grote overwinning voor SEC in het verschiet. Maar gestuntel in de voorhoede en een 'lucky' vrije trap aan de overzijde voorkwa men succes. J,si fftlfttuu/ I'<WJt.Ht.'

Soester Courant | 2005 | | pagina 19