a Hypotheek oversluiten interessant? 75% 1 60 Jssr bevrtjd/ng Groots programma bij 60 jaar bevrijding €4," soestekScourant Verdwenen Soest hervonden Oproep aan eigenaars van militaire 'oldtimers' Deelname oldtimertocht (chauffeurs) Oproep aan veteranen en Indische Nederlanders Deelname oldtimertocht (passagiers) PAGINA 8 CHTELING WOENSDAG 23 MAART 2005 SOESTER COURANT PAGINA 9 De Klarinet' Warme maaltijd Eet-Villa Van Den Brink Bevrijdingsoptocht op 5 juni Uitnodiging voor Oldtimeroptocht Informatiepanelen wandelroutes in Laag Hees HOOGPOLIGE TAPIJTTEGELS PIET VAN HEUGTEN 1000 m2 topijttegelshowroom ledete cttrtettadeuy Cu de wtet maar 9,25 feest AeUffexevt. maanden geen rente betalen lagere oversluit kosten Interessant? Jazeker! Het is tijd voor de Rabobank. teactienummer 3 i niet in behandeling genomen. s C H T I N G lijzondere voorwaarden, i enkele woningen met :er. In die gevallen iorwaarden voor die n. Het betreft hier ongerenwoningen, n en woningen voor et u niet aan de in de voorwaarden, dan d de betreffende woning :oek wordt dan niet :t uw woonbon? list ingevulde woon- mdeld. Bovendien wordt tan alle voorwaarden zoekende doen nooit ies mee. Indien er meer iden worden alleen de omen in de verdeling, alles klopt worden door ezet. Als u bovenaan de t wordt de woning door 'der aan u aangeboden, ling dan krijgt u via de ivestingsvergunning van waarvoor u leges ad etalen. t I voor een woning, 5 werkdagen na de reactietermijn erhuurder. Zonder een het niet mogelijk de te bekijken. Het heeft i te informeren naar uw ET IN AANMERKING VOOR EEN WONING EN BERICHT!!! gtoewijzing je woningtoewijzingen sn in een overzicht, gegeven hoeveel reacties ijn ontvangen en of de f aan een voorrangs wezen. "Op internet gegeven op welke plaats i is geëindigd." oekenden n is het mogelijk sociale gronden een te verkrijgen. Slechts t aantal gevallen zal daring, die slechts van een flatwoning, worden tie hierover kunt u S of op de internetsite: erdelina.nl. pt een serieuze klacht r de woningtoewijzing, riftelijk indienen bij 6, 3760 AG Soest, ter ichtencommissie. sn heeft over het n dan kunt u daarvoor of op de internetsite: 'erdelina.nl. Op 3 februari heeft burgemeester Janssen van Soest in een vergade ring met het bestuur van de Stich ting 60 jaar bevrijding i.o. op het gemeentehuis te Soest het stich tingsbestuur definitief het groene licht gegeven om een aantal eve nementen te organiseren in het kader van 60 jaar bevrijding. Met goedvinden van de gemeenteraad Van Soest is voor de viering een budget aan het stichtingsbestuur ter beschikking gesteld. Het bestuur van de Stichting 60 jaar bevrijding Soest ziet er als volgt uit. Anneke Pronk (secretaris); Ber- nie van Schalkwijk (2e secretaris); Gijs Kok (penningmeester), Johan Hilhorst (lid); John van Kempen [lid); Renzo Hilhorst (vertegen woordiger Scouting Soest tevens lid); Mark van Zijtveld (voorzitter Hopman Masselman Groep tevens lid); Mels van Vulpen (vertegen woordiger Markt Oude Ambachten tevens lid); Roy Schippers (voor zitter Oranjecomité Soest tevens lid); Cees Vos (voorzitter). Gezien het feit dat rond de viering van 60 jaar bevrijding ook Ko ninginnedag gevierd wordt en er weer een Markt Oude Ambachten pp touw wordt gezet, is besloten deze organiserende verenigingen c.q. stichtingen nauw bij de or ganisatie van 60 jaar bevrijding te betrekken en vertegenwoordi gers van het Oranjecomité, Markt Oude Ambachten en de Hopman Masselmangroep in het stichtings bestuur op te nemen. Met het be stuur van het cultuurplatform, de organisatie van de Nacht van de Democratie en met Idea is afge sproken hun evenementen ook n het programma op te nemen. Immers deze organisaties beste den ook ruime aandacht aan het :hema 'Vrijheid delen is de kunst'. Zo ziet men dat in het programma ook andere evenementen dan die rechtstreeks worden georganiseerd door de Stichting 60 jaar bevrij ding, in het programma zijn opge nomen. Op deze wijze wordt een goed beeld gegeven van wat er in de periode van 29 april tot en met 5 juni in Soest onder andere in het kader van 60 jaar bevrijding wordt georganiseerd. Programma •Lintjesregen Op vrijdag 29 april zal burgemees- :er Janssen tijdens een bijzondere Bijeenkomst met gedecoreerden uit Soest en Soesterberg aan enkele inwoners uit de gemeente Soest enkele koninklijke onderscheidin gen uitreiken. Plaats: Open Hof, Veenbesstraat 2. •Boom Nassauplantsoen Op vrijdag 29 april om 16:00 uur wordt er in het kader van het ambtsjubileum van koningin Beatrix een boom geplant op het Nassauplantsoen. Lampionoptocht Op vrijdag 29 april organiseert het Qranjecomité Soest een lampio noptocht; start: om 20:00 uur bij het ontmoetingscentrum De Kla rinet, Klarinet 39. Ontbinden van ie stoet ook bij De Klarinet. Oranjefeest Soest Pp zaterdag 30 april organiseert iet Oranjecomité Soest diverse ictiviteiten in het kader van de wering van Koninginnedag. Zie /oor het volledige programma het Boekje dat is uitgegeven door het Dranjecomité. Oranjefeest S'berg Dp zaterdag 30 april organiseert iet Oranjecomité Soesterberg di verse activiteiten in het kader van le viering van Koninginnedag. Zie /oor het volledige programma het boekje dat is uitgegeven door het Oranjecomité Soesterberg. Oranje Vrijmarkt Op zaterdag 30 april organiseert de Hopman Masselman Groep een Oranje vrijmarkt op het eve nemententerrein De Eng. Tijden: voor deelnemers 07:00-15:00 uur; voor bezoekers 10:00-15:00 uur. Dodenherdenking Soest Op woensdag 4 mei worden in een speciale viering in de Maria- kerk (Nieuwerhoekplein) en bij het monument aan het Verzetsplein de gevallenen uit de Tweede Wereld oorlog herdacht. Aanvang dienst in Mariakerk: 19:00 uur. Aanvang herdenking bij het monument: on geveer om 19:40 uur. Dodenherdenking S'berg De dodenherdenkingen te Soester berg zijn op woensdag 4 mei van 10:00 tot 12:00 uur op de vlieg basis Soesterberg. De herdenking bij het monument aan de Kamp weg wordt voorafgegaan door een dienst in de r.k. Carolus Borrome- uskerk, aanvang 19:00 uur. Aan vang herdenking bij het monument 19:55 uur. Nacht v.d. democratie De Soester Nacht van de democra tie wordt gehouden in de Plantage vanaf donderdag 5 mei om 21:00 uur tot vrijdag 6 mei omstreeks 02:00 uur. Bevrijdingsvuur In de nacht van woensdag 4 op donderdag 5 mei zullen 30 spor ters uit Soest het bevrijdingsvuur in Wageningen gaan ophalen. Vertrek vanaf het gemeentehuis 5 mei 04:00 uur; terugkomst rond 09:30 uur. Oude Ambachten Op donderdag 5 mei wordt van 10:00 tot 17:00 uur in de Ker- kebuurt weer de jaarlijks terug kerende Markt Oude Ambachten gehouden. Bevrijdingsontbijt Op donderdag 5 mei wordt er voor 1000 inwoners van Soest van 09:00 uur tot 11:30 uur een bevrijdings ontbijt georganiseerd. Bevrijdingstocht Op donderdag 5 mei trekken ongeveer 80 geallieerde militaire voertuigen met 350 deelnemers in origineel tenue door Soest. Aan komst omstreeks 10:15 uur op de Van Weedestraat. •Feestmiddag Voor de kinderen in de leeftijd van 4 tot 14 jaar is er op donderdag 5 mei een kindershow met allerlei at tracties in de ene helft van de tent. In de andere helft van de tent op tredens van clowns, Goochelaars en Sponge Bob. Bevrijdingsconcert Op donderdag 5 mei wordt er in de Petrus en Pauluskerk een be vrijdingsconcert georganiseerd met medewerking van de Soester mu ziekvereniging PVO en het koor Chorus Line. Het concert wordt gehouden van 20:00 tot 22:00 uur. Bevrijdingspop Voor de jeugd in de leeftijd 14+ wordt op donderdag 5 mei van 20:00 tot 01:00 uur een Yorin FM Drive Inn Show georganiseerd. De show wordt afgewisseld met enkele optredens van b.v. Cooldown Café Crew. Classic Party 25+ Op vrijdag 6 mei wordt er van 20:00 tot 01:00 uur voor de 25- plussers een Classic Party georga niseerd met diverse optredens. Hollands Hits Festival 16+ Op zaterdag 7 mei wordt er van 20:00 tot 01:00 uur voor de 16- plussers, een Hollands Hits Festival georganiseerd met de dj Willow, af gewisseld met enkele optredens. Bevrijdingsconcert S'berg Op donderdag 12 mei wordt er in de r.k. Carolus Borromeuskerk te Soesterberg van 20:00 tot 22:00 uur een bevrijdingsconcert georga niseerd met medewerking van het Canadese zangkoor Vancouver Pa cific Spirit Singers, het koor Chorus Line uit Soest en een soliste. Ballonnenfestival Op zaterdag 14 mei vindt er van 19:00 tot 21:00 uur weer een bal lonnenfestival plaats op het eve nemententerrein De Eng (onder voorbehoud), afhankelijk van het aantal beschikbare ballonnen en het aantal passagiers. Cultuurfestival Op zaterdag 21 mei vindt weer het jaarlijks terugkerende cultuur festival plaats op diverse locaties: gemeentehuis vanaf 11:00 uur; Witte boerderij, Soesterengweg, vanaf 11:00 uur en Raadhuisplein vanaf 20:00 uur. •Idea Idea biedt op zaterdag 28 mei een voorstelling over vrijheid vol ver halen en muziek: 'Carrousel van Liefde en Geluk'. Zes vertellers en acht muzikanten uit Europa en Afrika doen hun verhaal over hun leven vóór en na de reis. 'De Carrousel van Liefde en Geluk' is een afwisselende voorstelling met verhalen en muziek. Soms autobi ografisch, soms verzonnen. Maar altijd meeslepend. Legerkampje '40-'45 Op zaterdag 4 en zondag 5 juni wordt er op het evenemententer rein De Eng aan de Soester Eng- weg een legerkampje ingericht anno 1940-1945. Het legerkampje is te bezichtigen van 4 juni' om 12:00 uur tot 5 juni om 17:00 uur. Oldtimerdag Op zondag 5 juni wordt er we derom een oldtimerdag georgani seerd. 100 oldtimer personenauto's en militaire voertuigen zullen weer door Soest en omgeving trekken. Aanvang: 10.00 uur; einde: ca. 17:00 uur. Locatie: in en rondom het gemeentehuis. Museum Oud Soest. Van vrijdag 29 april tot en met zondag 19 juni is er in het museum Oud Soest een tentoonstelling over de jaren 1940-1945 te bezichtigen. Zie voor verdere bijzonderheden de website van de Stichting 60 jaar bevrijding: www.@60jaarbevrijdin gsoest.nl. Wie vergelijkt leest de Soester Courant In De Klarinet wordt dinsdag 12 april om 12:30 uur weer een maaltijd geserveerd voor 55-plus- sers. Óp het menu staan avocado met garnalen, kabeljauwfilet met wortels of erwten, gemengde sla en een aardappelkroket, en als toetje ijs met warme kersen en slagroom. De kosten bedragen vier euro. Vanaf morgen kunnen ouderen zich inschrijven voor de gezamenlijke maaltijd in het ontmoetingscentrum aan de Klarinet. Dat kan aan de bar en telefonisch, tel. 6023139. Ziekenfondswet Alle wijzigingen in de Zieken fondswet worden donderdag 24 maart aan de orde gesteld door een medewerker van AGIS Zorgver zekeraar. Hij is uitgenodigd door de werkgroep Seniorenvoorlichting van de SWOS. De voorlichtingsbij eenkomst begint om 10:00 uur. De toegang is gratis. PAASBRUNCH 27 EN 28 MAART De paashaas is weer uit zijn leger gekropen en zal acte de présence geven tijdens de brunch van 11.30 uur tot 15.00 uur (Op beide dagen). Hij zal de kinderen begeleiden met paaseieren zoeken en verder staat onze kinderkamer klaar voor gebruik. Prijs per persoon 29,50 Prijs kinderen is afhankelijk van wat er genuttigd is. PAASBRUNCH Soep: Runderbouillon met kruidencroutons Koude gerechten: Gerookte zalmreepjes met ijsbergsalade Huisgemaakte tonijnsalade Salade van zeevruchten Carpaccio van rosbief met cranberrydressing Ardennerham met meloen Huzarensalade, waldorfsalade en eiersalade Diverse soorten kaas en zoet broodbeleg Diverse soorten zachte en harde mini broodjes en paasstol Warm: Hotdogs, roerei, krokant spek, pasta Bolognese, Kip Tandori met wilde rijst, Lasagne van vis, gefrituurde gamba 's, frietjes, mayonaise en appelmoes Dessert Paasdessert Soesterbergsestraat 122 3768 EL Soest Telefoon 035-6012706 Internet www.eetvilla.nl E-mail vdbrink@eetvilla.nl Mede op initiatief van B. en W. is voor de viering van 60 jaar be vrijding in de gemeente Soest de 'Stichting 60 jaar bevrijding' op gericht. Die organiseert in de pe riode van 29 april tot en met 5 juni met een groot aantal vrijwilligers verschillende evenementen. Daar toe behoort ook een tocht met mi litaire 'oldtimers'. Vorig jaar werd in het kader van het 975-jarig bestaan van de ge meente Soest een succesvolle tocht met oldtimers georganiseerd. Van diverse kanten is het comité bena derd om weer zon happening te organiseren. Dit jaar zal de tocht in het teken staan van 60 jaar bevrij ding, in combinatie met het 100- jarig bestaan van de Rabobank te Soest, die dit evenement mede mo gelijk maakt en als hoofdsponsor zal optreden. Gezien het 100-jarig bestaan van de bank is het streven erop gericht met 100 voertuigen op pad te gaan. De helft daarvan zullen militaire voertuigen zijn. Daardoor is het comité genood zaakt om op uitnodiging 50 old timer-personenauto's toe te laten. Die uitnodigingen zijn inmiddels verzonden. Het comité is nog op zoek naar zo'n 40 militaire voertuigen (oldtimers). Dat mogen allerlei voertuigen zijn: van jeep tot vrachtwagen. Deze dag wordt de vrijwilligers aangeboden. Het comité verzorgt de koffie, ui teraard met iets lekkers erbij, de lunch en twee drankjes. Uiteraard krijgt men een herinnering aan deze dag. Ook zal er een verkie zing (zowel technisch als schoonste geheel) plaatsvinden van de mooi ste voertuigen, waaraan prijzen zijn verbonden. Doelgroepen Wie meerijdt wordt gevraagd één of twee zitplaatsen beschikbaar te stellen voor twee doelgroepen die dit jaar een onvergetelijke dag krijgen: een groep Indische Ne derlanders, die in het voormalig Nederlands Indië de oorlog van dichtbij hebben meegemaakt, en een groep veteranen uit de jaren 1940-1950. In verband met o.a. het budget kan men zelf maximaal met twee personen komen (mits er dan ook nog een zitplaats over is). Het comité wil er voor deze speci ale gasten een fantastische dag van maken. Zij hebben het verdiend. Wie mee wil doen kan de ant- woordstrook vóór 15 april insturen naar onderstaand adres of per fax of email, met vermelding van merk type en bouwjaar van het voertuig waarmee men mee gaat rijden. Na aanmelding krijgt men z.s.m. een bevestiging. In de 2e helft van de maand april wordt het definitieve programma thuisgestuurd. Zie ook onze website www.60jaarbevrijdin gsoest.nl. Informatie: werkgroep oldtimer- tocht 2005, p/a J. Donkervoort, Wilhelminalaan 16 a 3761 DN Soest, 60.10.487, fax 60.26.601, e-mail: hans. donkervoort@planet.nl. Ja, ik kom graag naar de oldtimerdag op zondag 5 juni 2005. Naam (chauffeur) Adres Postcode en woonplaats Geboortedatum en - plaats Telefoonnummer Ik kom_ O alleen O met partner Naam (partner) Adres Postcode en woonplaats Geboortedatum en - plaats Evt. e-mail adres (chauffeur) Merk en type voertuig Bouwjaar kenteken (Volledige personalia zijn benodigd voor het betreden van terreinen die in de route zijn opgenomen en die alleen toegankelijk zijn voor vergunninghouders). Gaarne eventuele bijzonderheden van het voertuig (bijvoorbeeld de historie of de restauratie) vermelden. Deze antwoordstrook vóór 15 april 2005 insturen c.q. faxen of per e-mail verzenden naar het adres dat vermeld staat onaer de oproep. Zie ook de website: www.60jaarbevrijdingsoest.nl. Soest heeft acht informatiepane len geplaatst in het gebied Laag Hees, dat velen ook kennen als 'Pijnenburg'. Deze panelen staan langs de wandelingen van de His torische Vereniging Soest (HVS). De wandelingen zijn ook beschre ven in 'Laag Hees (v)erkend', het themanummer van de HVS. Op de twee grote informatiepane len, aan het begin van de Turfweg en de Verlengde Oude Utrechtse- weg, staat een overzichtskaart van het hele gebied met daarop aan gegeven het tracé van de cultuur historische wandeling. Daarnaast bevatten de borden informatie over het wandelgebied. Zo is er onder meer te lezen over de ontstaansge schiedenis, de eerste ontginningen - en wat je daarvan nu nog kunt herkennen - de verschillende eige naren met hun eigenaardigheden, de geschiedenis van de boerderijen, flora en fauna. De routes zijn niet gemarkeerd langs de paden, maar aan de hand van het themanummer van de HVS kan men de routes gemakkelijk vinden. Het themanummer bevat daarnaast een schat aan informatie over het gebied. Deze uitgave is verkrijgbaar bij boekhandel Van de Ven en bij de VW's van Baarn en Soest. Zoals uit het artikel hiernaast blijkt wordt op 5 juni een tocht met oldtimers georganiseerd, in samenwerkring met de Rabo bank die 100 jaar bestaat. Daarom wordt de tocht met 100 voertuigen gereden. De stoet bestaat uit 50 personenauto's van 25 jaar en ou der en 50 militaire voertuigen in bezit van particulieren. Gezien het feit dat ook Soest dit jaar 60 jaar bevrijding viert wordt deze tocht aangeboden aan de ve teranen uit de jaren 1940 -1950 en de Indische Nederlanders (inclusief de oud KNIL-militairen) die de oorlog in het voormalige Neder lands Indië van nabij hebben mee gemaakt. Voor beide doelgroepen geldt dat zij thans woonachtig zijn in de gemeente Soest (Soest en Soesterberg) en Baarn. In totaal kan de organisatie zo'n 120 personen op deze tocht mee nemen. Het streven is er op gericht 60 veteranen en 60 Indische Ne derlanders aan deze tocht deel te Succesvol adverteren, het ligt voor de hand, dat doen ondernemers in de Soester Courant N UIT EIGEN TAPIJTFABRIEK kl.wil, <«hnI, Wauw, zwart, ojna< tijdelijk p.t Sê x S$ cm zoon vü. urTVWoa vut heuga Turumtm Utrechtseweg 4, RENSWOUDE Méér dan 560 kleuren en dessins dkk www.vanheugten.nl Tel: 0318-571225 Altijd benrinekcslen vergoeding binnen Nederland laten nemen. De tocht wordt vooraf gegaan met een ontvangst op het gemeentehuis van Soest, met koffie en iets lekkers. Na terugkomst van de toer wordt alle gasten een lunch aangeboden. De dag wordt afge sloten met een borrel. Het geheel zal plaatsvinaen tussen ongeveer 10:00 en 17:00 uur. Na aanmelding krijgt men in de tweede helft van april het defini tieve dagprogramma thuis toege stuurd. Aan deze dag zijn voor de gasten geen kosten verbonden. Deze dag wordt hun aangeboden. Bij meer dan 120 aanmeldingen telt de volgorde van binnenkomst van de antwoordstrook. Vanaf nummer 120 worden de liefhebbers op een reservelijst geplaatst. Hierbij nodigen wij u graag uit om deze dag mee te maken. U kunt zich aanmelden door bijge voegde antwoordstrook vóór 15 april 2005 op te sturen naar de Stichting 60 jaar bevrijding, p/a C.J.Vos, Heuvelweg 22, 3761 XP Soest. Voor eventuele vragen kan men contact opnemen met de heer Vos, 035-60.21.008, per e-mail: CeesJVos@zonnet.nl. Na ontvangst van de antwoordstrook krijgt men van de stichting zo snel mogelijk een bevestiging. Zie ook de website www.60jaarbevrijdingsoest.nl. Namens het College van B. en W., de burgemeester van Soest, drs. J.J.L.M. Janssen Namens de Stichting 60 jaar bevrijding Soest, C.J.Vos, voorzitter Ja, ik kom graag naar de oldtimerdag op zondag 5 juni 2005. Naam Adres Postcode en woonplaats Telefoonnummer e-mail adres Geboortedatum en -plaats Ik komO alleen O met echtgenote/echtgenoot Naam echtgenote/echtgenoot Geboortedatum en -plaats echtgenote/echtgenoot Evt. militair onderdeel waarbij u gediend heeft Korte omschrijving van uw tijd in dienst of in het voormalig Nederlands Indië: De antwoordstrook vóór 15 april 2005 opsturen naar: Stichting 60 jaar bevrijding, p/a C.J. Vos, Heuvelweg 22, 3761 XP Soest. ir@CriflNGEN: TELEFOON 035 - 601 41 52 Van Weedestraat 227 - 3761 CD Soest www.soestercourant.nl - E-mail: soestcrt@wanadoo.nl Vandaag in Verdwenen Soest Hervonden een foto van een ka- Iholieke meidengroep uit de tijd Van pastoor Wilhelmus Voss. Hij heeft van 1931 tot 1956 de Petrus- en Pauluskerk gediend. We schrijven gediend, maar de pastoors van die tijd voerden het bewind over de parochie waar zij werden geplaatst. Pastoor Voss was de opvolger van Pastoor Vossenaar die volgens An- ton van den Dijssel slecht beslui ten kon nemen. Ze dachten aan Voss een krachtige en bestuurlijk •bekwame pastoor te hebben ge kregen. Dat was ook zo, maar de geestelijke zaken hadden zijn voor- l'keur. Als je pastoor van de Petrus en Paulusparochie werd, was je ook meteen voorzitter van de school, het koor, het St. Joseph gesticht met de nonnen en bekleedde je nog andere bestuurlijke zaken. Dat al les lag de pastoor minder. Pastoor Voss was een geestelijke en een opvoeder. Bij de oudere parochianen was Voss geliefd, maar bij de jeugd minder. Nel Kuier vond hem streng en een heerser. De vragen en antwoorden van de catechismus werden erin gestampt. Bij het overhoren of je de les wel goed had geleerd moest je de pastoor recht aankijken. Wie niet oplette kon een draai om de oren krijgen. Stein van der Lugt kreeg nog wel eens een pets. Over waar de foto is gemaakt, hoorden we twee versies. Nel Kuier herinnert zich dat het bij het retrai- tehuis is geweest, even voorbij de bocht bij Dierenpark Amersfoort. Zij zouden daar vormingslessen krijgen van de nonnen en er drie dagen en twee nachten verblijven. Nel vond het een belevenis met de meiden onder elkaar op een zaal slapen. Even weg van de boerde rij thuis, niet melken; even geen koeien, kippen en varkens en min der vliegen. Thuis werden de katholieke re gels ook streng in acht genomen. Hoewel, als het gezin zomers van het werk aan tafel zat om te eten, deed vader het gebed in een paar seconden af. De pet af, een kruisje, een 'prevelementje' en hup, de pet weer op. Want voordat je het wist, zaten er enkele vliegen op zijn be zwete kop. Jo Hilhorst weet te vertellen dat deze foto in de oorlogsjaren is ge maakt. 'We gingen met een groep naar een vormingscentrum in Del den, de regio waar pastoor Voss vandaan kwam (Goor). Alles was al schaars en wij moesten boter en suiker en bonnen meebrengen en we kregen daar weinig te eten. De nonnen zagen er daarentegen wel doorvoed en dik uit.' Twee verschillende herinneringen bij een foto, u begrijpt, dat maakt ons nieuwsgierig. De dames op de foto hebben een nummer en graag horen wij van u, zover dat nog mogelijk is, de juiste namen en de verhalen die er bij horen. 1. An de Bruin 2. An Schalks 3. 4. Jenny Wantenaar 5. Nel Kuier gehuwd met Jaap Hofslot 6. Hilhorst 7. Riek van Logtenstein 8. Agnes Schothorst 9. Ans Beuken 10. Bep van den Dijssel 11. An? Butzelaar van de grote melm 12. Bep de Bruin 13. Aartje Sukel 14. Bets Epskamp 15.? 16. Nel van den Breemer (Krom- mert) 17. Alie van Doorn 18. Epskamp Deze rubriek wordt namens Mu seum Oud Soest verzorgd door Gijs van Bnimmelen. Voor reacties tel. 6012158. Sluit vóór 15 mei 2005 uw hypotheek over bij de Rabobank en profiteer dubbel van het aantrekkelijke actie-aanbod. U betaalt tot 3 maanden geen rente en bovendien verzorgt de Rabobank snel en deskundig uw nieuwe hypotheek voor het totaalbedrag van slechts 720,-*, Bel nu voor de actievoorwaarden of een afspraak, telefoon (035) 609 63 19. 'Dit bedrag is nelto, gebaseerd op he Rabobank Soest Baarn Eemnes Rabobank

Soester Courant | 2005 | | pagina 9