99 99 99 00 mom Spannende weken voor 't Vliegdorp Sovoco op achterstand in halve finale MMUS ÜKSl L Ander pand en nieuwe naam, maar de cultuur blijft hetzelfde AL CLEAR, M OF SISI {UITMAN IA SCH BIER IIDDELEN ÏOMFORT ETPAPIER IKOMMER HUPPEN Gefaseerde aanleg van complex 't Vliegdorp KVO heeft clubhuis in winter ook zelf nodig 'Dag om nooit te vergeten' Aanvallend Hees komt in Shot legt al zich neer bij derby tegen TOV te kort vertrek uit derde divisie PAGINA in 9ffërtë I diverse smaken t|J pak 1 liter t24 flesjes a 30 cl diverse soorten per stuk 500 gram 2.79 risiDaKB WOENSDAG 30 MAART_2005SOESTER COURANT Toekomst hangt deels af van tussenoplossing aan Kerklaan PAGINA 11 TENNIS Bijna 500 kinderen op proef bij sportverenigingen actief Jan siemerink opent seizoen LTC Soestdijk Aanstaande zaterdag strijden we voor de periodetïtel! Soesters trainen bij Henk Gem'ser Linden Bedrijfskleding Martinus herstelt zich snel na verrassende eerste set VOLLEYBAL AUTOSPORT Pim Hoekzema op de goede weg KORFBAL TAFELTENNIS Budo Ryu als Sportschool Van Diermen aan Soester Engweg Korfbalzege op boerenkoolveld Mooie Hollandse bloemkool per stuk 0.79 Komkommers 2 stuks 0.79 0.50/1 iter 62 22 12 1! Voor 't Vliegdorp staan zes cru ciale weken voor de deur en dan gaat het nog niet eens om de pro motiekansen van het eerste elftal. Als de gemeente vóór medio mei niet een geschikte tussenoplos sing treft aan de Kerklaan. komt het voortbestaan van de drie jaar oude Soesterbergse voetbalvereni ging ernstig in gevaar. Er ligt nu een gemeentelijk plan Jat in drie jaar tijd gefaseerd moet leiden tot een volwaardige accom modatie voor 't Vliegdorp aan de Kerklaan (zie kader). Maar de club eist dat ze in de overgangsfase ook al op het sportpark terecht kan. Als dat over anderhalve maand niet is geregeld door de gemeente, dan zal het bestuur per direct aftreden. Nog eens drie jaar zonder eigen honk heen en weer geschud te worden tussen de Kerklaan en het terrein van Abrona zal de kaderle den evenmin enthousiasmeren. Het is niet uitgesloten dat zij afhaken als ze onder de huidige omstan digheden verder moeten werken. Daarmee zou de toekomst van de vereniging op het spel komen te staan. Zoveel is donderdagavond duidelijk geworden tijdens de bij zondere ledenvergadering. In ruimtelijke zin is er aan de Kerklaan plaats voor in ieder geval één voetbalveld, zeker als KVO een kunstgrasveld krijgt, waarop ze al haar trainingen en wedstrijden kan afwerken. (Daarnaast is ook een klein stukje grond van Skischool Otto Zoetelief nodig). Het is zo goed als zeker dat de gemeente raad in mei geld uittrekt voor het kunstgras. Maar: 't Vliegdorp wil ook de be schikking over een clubhuis. Daar voor zijn volgens voorzitter Henk Timmerman twee opties: een nood- voorziening of 't Vliegdorp maakt tussen eind oktober en eind maart (wanneer de korfballers in de zaal sporten) gebruik van het clubhuis van KVO (zie ander kader). 'Er zijn geen grote investeringen voor nodig', zegt Timmerman stel lig. Wij willen zo weinig mogelijk kapitaalvernietiging, met een een voudige behuizing zijn we al tevre den. Het sleutelwoord is dat we als club kunnen functioneren. Mensen moeten na een training of een wed strijd elkaar zien, leren kennen en met elkaar zaken kunnen afstem men. Daar heb je een onderkomen voor nodig.' Jan Paauw van de Sportfedera tie Soest, die als tussenpersoon fungeert, betwijfelt sterk of de gemeente op het financiële vlak concessies zal doen door een tij delijk clubhuis neer te zetten. 'Ik denk dat gebruik door 't Vliegdorp van de KVO-kantine de enige op lossing is.' De Sportfederatie, belangenbe hartiger van de sportclubs, gaat er volgens hem de komende weken alles aan doen om 't Vliegdorp uit het vacuüm te trekken. Pauw en Piet Morce zullen gaan overleggen met het korfbalbestuur en bij de ge meente een pleidooi afsteken voor een scenario, waarmee alle partijen uit de voeten kunnen. 'Het wordt spannend, maar we gaan er in ieder geval voor. Linksom of rechtsom, maar een oplossing moet er ko men', aldus Paauw. De ledenvergadering volgt nauwlettend de presentatie van het gemeentelijke plan voor de accommodatie van 't Vliegdorp. Die werd overigens verzorgd door Jan Paauw en Piet Moree van de Sportfederatie Soest die als tussen personen fungeren. Foto: Herman van Dam Volgens Timmerman is dit hét moment voor de gemeente om te bewijzen dat ze het voetbal in Soesterberg een serieuze kans wil geven. 'Als er een wil is, dan kan het. Het zit meer in de wil dan in het geld. Laat de gemeente na drie jaar maar laten zien, dat het haar ernst is.' Een kleed- en clubgebouw en twee of drie speelvelden voor 't Vliegdorp. Dat wil de gemeente in drie jaar tijd voor de voetbal lers realiseren aan de Kerklaan in Soesterberg. De totale kos ten liggen rond de 2,5 miljoen Door een kunstgrasveld aan te leggen voor KVO moet er op korte termijn plaats vrijkomen voor een voetbalveld, zodat in elk geval de jeugd van 't Vlieg dorp volgend seizoen alle wed strijden daar kan spelen. De aanleg van een tweede speelveld (met lichtmasten) is gepland in de zomermaanden van 2006. In september van dat jaar is de ge plande start van de bouw van het clubhuis met kleedkamers. Dat zou betekenen dat 't Vliegdorp vanaf het seizoen 2007-2008 een volwaardige accommodatie heeft. Dat was de club enkele jaren ge leden ai min of meer toegezegd voor 2005, maar als gevolg van diverse knelpunten is al geruime tijd duidelijk dat zoiets onhaal baar was. Soest kon en wilde niet de huidige gebruikers (KVO, LTV Soesterberg en Skischool Otto Zoetelief) wegsturen of deels laten plaatsmaken. Voor de uitbreiding van het sportpark is grond nodig van Abrona. Soest onderhandelt met deze instelling over een gron druil. Verder is Soest afhankelijk van Zeist, omdat een deel van de benodigde grond binnen de grenzen van deze buurgemeente ligt. Overleg met Otto Zoetelief is ook vereist. Voor het eerste speelveld is een stukje van zijn teirein nodig. Naar verluidt is hij bereid mee te werken aan een snelle oplossing. Het idee van 't Vliegdorp om de kantine van KVO te gebrui ken, is voor korfbalpreses Kees Dutscher nieuw. Hij staat open voor constructief overleg, maar ziet toch ook veel haken en ogen aan de suggestie van de voetbal vereniging. Praktisch probleem is dat KVO ook tijdens de wintermaanden het clubhuis nodig heeft. Dart en jeugdavonden en andere ac tiviteiten vinden er dan plaats. En omdat de sporthalbar Time Out vaak gesloten is, zoeken de korfballers na de zaalwedstrijden in de Banninghal meestal hun toevlucht in de eigen kantine. Ruggespraak met bestuur en le den is nodig, voordat Dutscher concreet iets kan zeggen. 'Dit komt voor mij als een verrassing. Hoe zit het bijvoorbeeld met de spullen en onze voorraden?' Met de komst van 't Vliegdorp naar de Kerklaan heeft KVO geen enkele moeite. Er is zelfs een convenant met die club over onder meer het gebruik van een veld en de kleedkamers. 'We hebben de afgelopen jaren op diverse manieren meegewerkt aan de oplossing van problemen en zijn nog steeds bereid naar oplossingen te zoeken. Wat dat betreft heeft de Sportfe deratie ook goed werk verricht. Maar dit is iets dat ik met mijn achterban moet bespreken. Op dit moment kan ik niets anders zeggen.' De korfballers investeerden in 1978 zelf 100.000 gulden (45 duizend euro) in hun clubhuis. Dutscher: 'Er zit geld van de leden in en ik weet niet hoe zij hierop reageren.'Dit is iets wat we goed moeten bespreken!' Achttien clubs en sport- en dans scholen krijgen de komende we ken in totaal 465 basisscholieren over de vloer. Zij doen mee aan het breedtesportproject 'Kies je Sport'. Vandaag is daar een begin mee gemaakt. Doel ervan is om de kinderen uit de groepen zes en zeven op een leuke en ongedwongen manier kennis te laten maken met sport en ze daadwerkelijk aan het sporten te krijgen. Ze volgen deze maand een aantal trainingen of lessen, waarna het voor hen wellicht gemakkelijker is een keuze te maken. Daarvoor betalen ze slechts vijf euro. Bijna de helft van de 1100 uitgenodigde leerlingen doet mee. Het samenwerkingsverband tus sen gemeente en sportaanbidders is voor de derde keer georgani seerd. Toegevoegd aan het pro gramma zijn twirling, basketbal en hockey. Verder kan er onder meer worden gevoetbald, gevolleybald, gedamd en gebadmintond. Ook ae robics, rugby, jeu de boules, judo en dansen behoort tot de moge lijkheden. Wie Jan Siemerink in levende lijve aan het werk wil zien, kan zondag 3 april zijn vizier op scherp stellen. De voormalige proftennisser geeft dan een clinic bij LTC Soestdijk aan de Schrikslaan. Hieraan kan alleen door senioren van de ten nisvereniging worden meegedaan, maar belangstellenden zijn welkom om een kijkje te komen nemen bij de opening van het tennisseizoen. Het actieve deel van de clinic be gint om 11:30 uur met een war- ming-up door clubtrainster Rachel Beijer en vanaf 12:00 uur neemt Siemerink de deelnemers groeps gewijs onder handen. Om vier uur 's middag verricht hij ook de prijs uitreiking. Siemerink geeft overal in het land clinics. Met zijn ervaring en ten- niskwaliteiten staat hij garant voor een interessante 'les' die ook voor de passieve toeschouwer leerzaam kan zijn. De kracht van de reclame ligt in de herhaling De wedstrijdbal wordt aangeboden door: Hoofdsponsor: Brink Kantoorartikelen Sub-sponsors Bar Eetcafé d'Oude Enghe Procar B.V Bar Eetcafé Centraal Co-5ponsor: Bosman Bedrijven B.V €B Adviesgroep Jeugdsponsor René de Bruin Bouwbedrijf Kledingsponsor: Sport 2000 Overige selectie ondersteunde Bakker Bedrijfswagen Groep Becker Int Transport Bouwbedrijf Van den Hengel Deelen B.V. Makelaars Harrie Toonen Assurantiën Linden Bedrijfskleding B.V. Printkado Promotie/ Relatiegeschenken sponsors zijn: Van Hengstum Apparatenbouw B.V. Van de Meer Dakbedekkingen Van de Munt Automaterialen B.V. Van der Wardt Horeca Amusement Van 't Net B.V. Verhuizingen Wasiel Steitner Wrtgoedspedalist In de halve finale om het Neder lands kampioenschap is StamS- ovoco op een 1-0-achterstand gekomen. De volleybalsters be gonnen zaterdag tegen Martinus net zo verrassend als dat ze legen AMVJ waren geëindigd (23-25), maar werden daarna enigszins overlopen door de favoriet in deze serie: 3-1. De uitgangspunten tegen Martinus zijn voor de Soester volleybalploeg identiek als tegen AMVJ. De Am- stelveners zijn de gedoodverfde fi nalist, maar ook in de kwartfinale was StamSovoco de underdog. Het kwam toen terug van een 2-0-ach- terstand door de laatste drie duels met 2-3 te winnen. Normaal gesproken lijkt het on mogelijk dat de debutant nog maals voor een huzarenstukje zorgt. De wetten in volleyballand worden echter doorlopend aan de laars gelapt. Niet alleen door StamSovoco, ook door Pollux dat zaterdag landskampioen Longa'59 in het hol van de leeuw op een ne derlaag trakteerde. De anarchie bij de vrouwen lijkt uitgebroken. Martinus kon zaterdagavond dè troepen op tijd mobiliseren en de Soester lente vooralsnog in de kiem smoren. Na de setwinst van StamSovoco stelde de nummer twee van Nederland orde op za ken. De service bracht de Soesters in de problemen en als er een bal over het net kon worden gespeeld, stond de Amstelveense defensie als een huis: 25-14, 25-13, 25-19. Het mag zo zijn, dat die cijfers er niet om liegen, de genadeklap is nog niet uitgedeeld. Het taaie StamS ovoco moet drie keer worden ver slagen. Barricades Vanavond (19:00uur) kan Marti nus een nieuwe invasie verwach ten uit Soest. Dan zullen de vol leybalsters wederom de barricades beklimmen en zich niet zomaar gewonnen geven. StamSovoco moet dan in topvorm verkeren en Martinus dient daar net onder te blijven. Dan hebben De Saegher en co. een kansje. Zo was het in de 'best of five' tegen AMVJ en zo is het nu weer. Een setje winnen van Martinus is al iets, een wedstrijd pakken zou al helemaal een nieuw hoofdstuk zijn in de successtory van StamS ovoco. Achter de spotlights is het echter donker, want de Stichting Topvolleybal Soest heeft nog geen financier gevonden voor een ver volg op het veelgelezen boek. Het blijft gissen of de prima resultaten op de sportvloer van invloed zijn op de toeschietelijkheid van de i potentiële sponsors, met wie het stichtingsbestuur in gesprek is. Wat rest is een schuld van circa tienduizend euro aan diverse le- veranciers. Na een eerder 'nee' is de gemeente nu toch bereid om eenmalig 1800 euro bij te dragen. Dat geld zal worden overgemaakt naar de Ie- f verancier van de speciale sportvloer die in Spleasure Centrum wordt ge- legd voor de thuiswedstrijden. Of die ondergrond volgend seizoen nog nodig is, zal afhangen van de zoektocht naar een nieuwe hoofd sponsor, of een aantal 'suikerooms' die gezamenlijk circa veertig- tot vijftigduizend euro op tafel willen i leggen. VOETBAL-zaterdag Oefenmeester Jan Bos van Hees was na de verloren derby tegen TOV niet ontevreden. 'We staan dan wel zo'n dertig punten achter op de ploeg uit Baarn, maar dat verschil heb ik vandaag niet op het veld gezien.' Dat beide ploegen niet voor een punt gekozen hadden, was al van meet af aan te merken aan de Verlengde Oude Utrechtseweg. Er werd voor de aanval gekozen, en er kwamen mogelijkheden aan beide zijden. De 120 toeschouwers kregen een leuke pot voorgescho teld. Dat was ook waar doelman Rick van den Bosch op gehoopt had. 'Het kan wel eens leuk worden vanmiddag. Ik hoop dat het met mij ook weer eens wat beter gaat', doelend op de vormcrisis waarin hij dit seizoen verkeert. 'Het gaat alweer wat beter. Voorlopig blijf ik nog maar bij Hees, want Ut heb nog een hoop goed te maken.' Toch was het Van den Bosch die na zeventien minuten de bal uit zijn heiligdom mocht rapen. Daarvoor hadden de roodwitten nog wat kansjes gekregen, met name de beweeglijke Marco Kaasdrager stichtte nogal wat onrust in de Baarnsé verdediging. Hilarisch moment was de inzet van de twaalfde man van Hees. Maar de van zijn baas ontsnapte hond werd Een plaats bij de eerste drie is dit seizoen het doel voor Pim Hoek zema en zijn teamgenoot René Oudshoorn. Het tweetal is op de goede weg, want in de eerste race in de Seat Cupra Cup eindigde het tweetal als derde. Zaterdag wisselden de twee elkaar af in de endureancerace over twee uur in Zandvoort. Dat leverde de derde plaats op. Op hetzelfde circuit eindigde Hoekzema een dag later weer als derde, nu in de race over twaalf ronden. De voorsprong op de nummer vier bedroeg welgeteld zevenduizendste van een seconde. 'Zijn spiegel zat naast mijn ruit, een verschil van ongeveer acht centime ter', aldus de Soester na het bestu deren van de finishfoto. Kees van de Vendel, die in een an dere auto van Teamwork Racing rijdt, moest in het paasweekeinde wegens griep verstek laten gaan. 'Meisjes, de beentjes mogen even rusten, maar het koppie erbij houden hè!' Henk Gemser, ex-coach van verschillende schaatskampioenen, gaf woensdag training aan vijf meisjes van 5 F Eemland. Hij schaafde hen drie kwartier op het ijs van het Thialf stadion bij, verzorgde een theo rieles en liet de meiden nog 15 rondjes op het kampioensijs rijden. Met een handtekeningensessie en een bezoek aan de Galerij der Kampioenen werd het speciale bezoek aan de Nederlandse ijstempel afgesloten. De schaatssters hadden de clinic te danken aan het feit dat ze in het najaar de meeste loten van de Grote Clubactie hadden verkocht. Op de foto op de bovenste rij v.l.n.r. Tess de Ruygt, Britt Leeman, Henk Gemseren Lau- rien Walraven; zittend: Catalien Boelens (links) en Marese Borgts. met verenigde krachten gevangen, zodat deze trouwe viervoeter het duel niet kon beïnvloeden. In de 28e minuut kwam de 0-2. Een verre trap stoof van de lat recht omhoog, en heel Hees stond er bij en keek bijna met bewondering toe hoe de Baarnse spits de dalende bal intikte. De wedstrijd was daarna geen wedstrijd meer. TOV drong niet echt meer aan. En nadat Olaf Reyerse vertrokken kon met twee maal geel was het spel gespeeld. Jan Bos: 'We hebben er wel voor gevochten, maar we waren een ma tje te klein. Het is een verdiende overwinning voor TOV'. Jammer vindt hij het dat zijn ploeg in een vervelende afdeling zit met veel irritante Amsterdamse verenigin gen. 'Daar heeft mijn jonge ploeg aan moeten wennen, en dat heeft punten gekost.' Met nog drie wedstrijden te gaan in de voorjaarscompetitie lijkt het doek voor Shot dan toch gevallen. Na een gelijkspel tegen Twenty One Up 2 is de achterstand op de veilige vierde plaats zo groot geworden, dat degradatie uit de derde divisie niet meer te voorko men zal zijn. Shot begon nochtans goed aan de verre en late uitwedstrijd tegen Twenty One Up 2, de nummer laatst van de ranglijst. Martin Fran sen en Hans van Gooi wonnen in Rotterdam hun enkelpartijen en sa men ook het dubbel. Dit betekende de eerste winst in het dubbelspel van deze competitie. Daarna voeg den beiden nog een punt toe aan het totaal. Marcel Jansen kon hun voorbeeld echter niet volgen en verloor al zijn partijen. 'Ik denk dat ik te hard gewerkt heb de afgelo pen week', verklaarde de Utrechter zijn matige spel. 'Ik was niet scherp en mijn reacties waren slecht.' Ook Fransen en Van Gooi konden hun hoge niveau niet vasthouden. Ze verloren allebei wat teleurstellend hun laatste partij. De 5-5-eindstand die dat ople verde is voor Shot niet genoeg om nog een reële kans te houden op lijfsbehoud. 'We zijn zo goed als gedegradeerd', realiseerde Jansen zich. Toch vond hij de uitslag niet teleurstellend. 'Wij hebben tot nu toe prima gescoord in de compe titie. Twenty One Up verloor ook maar met 7-3 van koploper Bij- maat. Wel blijven we hun waar schijnlijk voor. We gaan er in de laatste wedstrijden voor zorgen dat we vijfde blijven.' Van een enigszins belegen com plex aan de Steenhoffstraat naar een modern onderkomen aan de Soester Engweg. En ook nog eens een vertrouwd in de oren klinken de naam wijzigen. Een cultuur schok? Nee hoor, bij Sportschool Van Diermen (Budo Ryu) gaan ze op de oude voet verder. De mensen achter de sportschool zijn immers dezelfde: Joop en Lidy, Jacqueline en Jefffey bewandelen een nieuwe weg, maar met het concept dat al 33 jaar met succes is gehanteerd. 'Daar zijn we groot mee geworden, dat is onze grote kracht en dat willen we zo houden. Wij blijven het met z'n vieren doen. -Wij kennen iedereen en iedereen kent ons. De mensen willen ook hun verhaaltje kwijt, ze komen niet alleen om te sporten', zegt Lidy van Diermen, terwijl Hans Wallet binnen de laatste technische werk zaamheden verricht. 'Zonder hem hadden we het nooit gered op tijd klaar te zijn. Hij staat ons met raad en daad bij', verklaart Lidy. Vier weken lang werd, naast de gebruikelijke lessen en trainingen, keihard gewerkt aan de inrichting en de verhuizing. Gisteren was de eerste lesdag aan de Soester Eng weg. De naamswijziging is het gevolg van een nieuwe loot aan de boom: de cardio-fitness. Budo Ryu (school voor Japanse sporten) dekt de la ding niet meer. Vandaar. 'We zijn heel veelzijdig. Fitness neemt nu een belangrijke plaats in en we hebben er yoga bij gekregen.' In de fitnesszaal staan 22 toestel len en hangt een televisie. Tussen 9:00 en 22:30 uur kunnen alle spiergroepen worden getraind. Een ledenkaart is naaf keuze vier, 24 of 48 weken geldig en kan een, twee, drie of een onbeperkt aantal keer per week worden gebruikt. Sportschool Van Diermen beschikt verder over twee lesruimten met spiegelwand, eentje voor judo en karate en eentje voor aerobic, tai bo en yoga. Deze kunnen om hy giënische redenen alleen via de dames- en herenkleedkamer (met elk drie douches) worden bereikt. In de ontvangstruimte (met tv voor de kinderen) is er gelegenheid voor de zeshonderd leden en de 'fitnes sklanten' om te ontspannen met een drankje en met een praatje. Op dezelfde plek stond in het ver leden de LTS Eemland. Technische aanwijzingen worden er nu weer gegeven, maar dan op een ander vlak. 'Het leuke is dat ik 37 jaar geleden in Soest ben komen wo nen, vijftig meter hier vandaan. De cirkel is rond', aldus Lidy van Diermen vorige week. Hoewel ze die indruk niet wekte, verklapte ze afgemat te zijn na enkele hectische maanden. 'Er komt nu ook wel emotie bij, omdat ik begonnen ben met het ontruimen van onze wo ning aan de Steenhoffstraat. Maar dat zal ook wel komen, omdat ik nu moe ben.' Inmiddels woont ze met haar man boven de sportschool aan de Soester Engweg. Het echtpaar besloot door te gaan om dochter Jacqueline de kans te geven op een nieuwe locatie hun levenswerk voort te zetten. Budo Ryu moest vertrekken in verband met een groot woningbouwproject in Spoordal. De locatie aan de Soester Engweg werd door de ge meente aangereikt als alternatief. Lidy en Joop zijn blij dat ze de grote stap hebben gezet. Met het oog op de toekomst van hun doch ter, maar ook voor de continuïteit van de lessen voor de honderden trouwe leden. Bovendien kondigt de derde generatie zich aan in de personen van kleindochter Rosalie (11) en de twee jaar jongere Jimmy. Oma van Diermen: 'Jacqueline zei vroeger als kind al dat ze les wilde gaan geven. Rosalie zegt nu precies hetzelfde. Als er een nieuw kind bij een groep komt, gaat zij er meteen bij staan en zorgt ze ervoor dat het in de groep wordt opgenomen en wegwijs wordt gemaakt. In feite werkt ze op die manier al mee in de sportschool.' Een speciale openingsactiviteit houdt Sportschool Van Diermen niet. Wel nodigt Lidy binnenkort de direct omwonenden uit om ze een kijkje achter de schermen te bieden en uit te leggen wat er alle maal gebeurt bij hun nieuwe buren. Misschien dat tegen die tijd een be gin is gemaakt met de aanleg van de Japanse tuin aan de voorzijde van de sportschool. Lidy van Diermen in de nieuwe cardio-fitnesszaal aan de Soester Engweg. Gisteren opende Sport school Van Diermen, zoals Budo Ryu nu heet, daar haar deuren. Foto: Herman van Dam Op paaszaterdag naar Hedel om de hekkensluiter het leven zuur te maken, is niet iets wat elke korfbal ler ambieert. KVO had geen an dere keus, kon zich aanvankelijk amper opkrikken, maar won met drie invallers uiteindelijk met 2-8 van Maaskanters. De eerste helft was het aanzien nauwelijks waard. De conditie van het boerenkoolveld speelde de teams parten. De Brabanders mis ten aanvallend iedere doelgericht heid, maar maakten het de Soes- terbergers verdedigend nog knap lastig. De pupillenstand bij de rust (1-3) was verklaard. Daarna was KVO duidelijk de betere ploeg. 'Een regelmatige overwinning met niet meer betekenis dan de twee punten', aldus de korfballers.

Soester Courant | 2005 | | pagina 11