IvELKOM SWnWP-« Van Breukelen heeft ze o p een ri, jtj Mm Liefde ontstond op dansvloer Wake tegen 'mensonterende situatie' in detentiecentrum VLUCHTE LINGENS niGIW® Mariënburg neemt afscheid yan Fred van Ringelenstein l VARIA/ Reizigerspanel bewaakt kwaliteit van Regiotaxi Campagne voor schone en spaarzame gemeente Tweede fase van werk aan rioolstelsel bedrijventerrein Jnoeischouw op de fiets PAGINA 4 A/OENSDAG 6 APRIL 2005 SOESTER COURANT pril 2005 'Bruidspaar Van Boeijen al 65 jaar gelukkig PAGINA 5 Inschrijving voor Oranje vrijmarkt vanaf morgen AAGU komt op voor vluchtelingen Richting Hospice Volgende week in Overhees ELKE WEEK EEN Van Breukelen, vast goed! Makelaardij, hypotheken en assurantiën Soest :atie 34 55 3@soest.nl ;.nl ders maken bekend dat zij de t kader van de Wet milieube- Drtbedrijven milieubeheer Plaat rheidsweg 24 Soest sloterweg W.Z. 23 Soest sgebouwen milieubeheer Plaats istelijk rheidsweg 13 Soest st rheidsweg 13 Soest imbachtsbedrijven Plaats strieweg 10 Soest 2n bezwaar worden ingediend jllen aan de algemene voor treffende algemene maatregel oen. WET MILIEUBEHEER ders maken bekend dat zij itvangen betreffende het ver- ffsetpersen/ het plaatsen van Op de dansvloer hebben Herniina en Willem van Boeijen elkaar ont moet. "We waren toen een jaar of 2(Jé Willem kon verschrikkelijk goed dansen. Van hem kreeg ik rnijn eerste volksdansles', aldus Herniina. Tijdens het dansen is de liefd e tussen het echtpaar ontstaan en nog net voor Wereldoorlog II rijn ze getrouwd. Zondag vierden *eI65-jarig huwelijk met de fa milie. Loco-burgemeester Harry Witte is ze die dag komen felicite ren en van de koningin hebben ze een brief gekregen. Hermina is geboren in Velp, via Baarn is ze in Soest komen wo nen. Willem heeft altijd in Soest gewoond. Ze hebben twee zonen gekregen, Willem Hendrik en Hans Rudolf. 'We hebben ook veel kreinkinderen en achterkleinkinde ren', aldus het echtpaar. Beiden zijh verbonden geweest met het koningshuis. Hermina: 'Ik heb in de huishouding gewerkt voor de intendant Van Schouten. Hij was werkzaam op het paleis Soest- dijk.' Willem heeft daar jarenlang de planten verzorgd. 'Ik heb zelfs Jiiliana en Bernhard een keer zien zwemmen. Dat was nog voor de pörlog uitbrak', vertelt hij. Willem heeft in de oorlog een tijd ondergedoken gezeten om te ver- komen dat hij voor de Duitsers moest gaan werken. Na de oorlog heeft hij zo'n twee jaar in Duits land gewerkt om bomen te zagen. In Nederland was het toen moeilijk werk vinden. Uiteindelijk is hij in de bouw gaan werken. 'Ik heb bij voorbeeld steigers gemaakt en ik ben opperman en kraammachinist geweest', aldus Willem. Hermina heeft naast huishoudelijk werk ook veel aan handwerken gedaan. Ze maakte o.a. spreien, kleedjes en kleren voor de kinderen. 'Ik heb zelfs mijn eigen trouwjurk gemaakt van een stuk stof dat ik toen in de winkel gekocht heb', vertelt ze. Hermina had graag handwerklera- res willen worden. Op haar school stopte de lerares handwerken met lesgeven. De gemeente vroeg haar om de lerares op te volgen. Daarvoor moest ze een opleiding doen in Utrecht. Van haar ou ders mocht ze niet. In die tijd was het nog niet vanzelfsprekend dat meisjes gingen studeren, maar ze heeft later wel een Nuso-diploma behaald. Door dit diploma was ze gekwalificeerd om leiding te geven bij verschillende activiteiten, zoals korfbalwedstrijden. Hermina is ook Echtpaar Hermina en Willem van Boeijen. Zij waren zondag 65 jaar getrouwd. Foto: Herman van Dam actief geweest als vrijwilligster in complex Honsbergen. Vakanties Hen van de mooiste herinneringen van de negentigjarigen zijn hun vakanties met het gezin op een boerderij bij Valkenburg. Willem: 'Het was daar ontzettend leuk. Ze hadden daar varkens en koeien. Ik voerde de varkens wel eens voor de boer, zodat hij ook eens even lekker weg kon. En ik vond het erg leuk om te doen. Maar het allerleuk ste van deze boerderij was dat er zoveel kersenbomen stonden. Van die hele grote rode kersen. Heer lijk waren die! En we mochten ze gewoon plukken.' Naast vakanties in Nederland zijn ze ook vaak in het buitenland geweest. Hermina: 'Daar boffen we heel erg mee. In die tijd was het best bijzonder dat je naar het buitenland ging. We zijn o.a. in Italië, Frankrijk, Spanje en Oostenrijk geweest. Heerlijke tij den waren dat.' Op donderdag 7, dinsdag 12 en woensdag 13 april vindt de in schrijving plaats voor de Oranje Vrijmarkt. Met ruim honderd marktkramen en vijfhonderd grondplekken op de Eng is die op Koninginnedag in de regio weer een van de grootste in haar soort. De organisatie is traditiegetrouw in handen van de Hopman Mas- selman Groep (HMG). Verschil lende scouts zitten volgende week en de week daarna in Breed Edu catief Centrum De Plantage aan de Smitsweg om jonge en oude, particuliere en zakelijke hande laren te registreren. Óp 7 en 12 april doen ze dat tussen 19:00 en 21:00 uur, op 13 april van 16:00 tot 18:00 uur. Voor een grondplaats van 3x4 meter betaalt men 3,50 5,00 borg). Een kraam kost voor parti culieren 20,00 en voor hande laren 50,00 (in beide gevallen 20,00 borg). Stroomgebruik kost 30 euro. Deze bedragen dienen bij de inschrijving te worden vol daan. De borg krijgt men terug als de kraam of de grondplaats weer schoon worden opgeleverd. Wie tot Koninginnedag wacht, mag hopen dat er wellicht nog een grondplaats vrij is. Die kost dan wel 5 euro borg) en men dient hiervoor tussen 7:00 en 9:00 uur op de Eng aanwezig te zijn. De HMG kan niet garanderen dat er dan nog ruimte is. Op het middenterrein mogen tij dens de Oranje Vrijmarkt geen etenswaren worden bereid. Wie vanuit een kraam etenswaren wil verkopen, wordt verzocht dit te melden bij de inschrijving. Het is strikt verboden alcoholische dran ken te verkopen. Voor meer informatie zie: www. hmg-soest.nl/vrijmarkt. Voor drin gende vragen kan men mailen naar: vrijmarkt@hmg-soest.nl maar het is onmogelijk via dit e-mailadres een plaats of kraam te reserveren. In totaal zo'n vijfentwintig men sen hebben zaterdagavond aan de Van Weedestraat en bij het detentiecentrum Zeist in Soes- terberg meegedaan aan een wake tegen de opsluiting van 'geïllega- liseerde' vluchtelingen daar. De gevangenis ligt deels in Soest. De Anarchistische Anti-Deportatie- groep Utrecht (AAGU) wilde de inwoners van Soest informeren over de mensonterende situatie in de 'vluchtelingenbajes'. De AAGU wilde graag contacten leggen met mensen uit de buurt. Met een groot spandoek werden vluchtelingen en migranten daarom welkom geheten. Ook werden er flyers met informatie in de brieven bussen van huizen in de buurt ge daan, met de oproep aan iedereen om in actie te komen! Tijdens het Europees Sociaal Forum, vorig jaar in Londen, is 2 april uitgeroepen tot Europese actiedag voor de vrij heid van beweging en voor recht op n nadelige gevolge voor het t noodzakelijk om aanvullende ige vergunning op grond van erbinden. 4 april 2005 kan door be korden gemaakt tegen deze hrift moet worden ingediend neester en Wethouders van de 2000, 3760 CA Soest kunt u tevens verzoeken om g, bijvoorbeeld het schorsen erzoek richt u aan: eling bestuursrechtspraak jw verzoek wordt door de geheven. Een verklaring it op het verzoek is beslist, de gemeente Soest, Raad- agen van 8:30 uur tot 13:00 3n 8:30 tot 20:00 uur bij balie igt de melding ter inzage. eerplaats aarpad Iers van Soest maken in in artikel 26 van het Besluit i inzake het wegverkeer sloten hebben: onderbord 56-GL-JZ bij het et RW-90 nabij de woning ïst, de parkeerplaats voor in te wijzen. E6 van bijlage I van het DD-GR nabij de woning een parkeerplaats voor ge- nnen tegen dit besluit ege van burgemeester en ken na de datum van de ïr dient te worden gericht in Soest, Postbus 2000, palingen over bezwaar) en jzondere bepalingen over wet bestuursrecht zijn van kan ook om een voorlopi- aagd, als er tijdelijke maat- n'et tot de beslissing op den gewacht. Het verzoek president van de recht- 005, 3500 DA te Utrecht. irschuldigd van 136,- of 273,- voor een de Algemene wet be- voorrijden en brengt de klant op de plaats van bestemming. Eventueel worden onderweg andere reizigers opgepikt. In het verleden kregen de overhe den met regelmaat klachten bin nen. Zo zou de Regiotaxi nog wel eens te laat verschijnen, waardoor ouderen niet meer terecht konden bij bijvoorbeeld hun therapeut. Provincie en gemeenten hechten er veel waarde aan dat het belang van de reizigers goed wordt behartigd. Zodoende werd gekozen voor de installatie van een Reizigerspanel die vanmiddag zijn beslag kreeg. De Regiotaxi Eemland verzorgt vervoer voor de gemeenten Soest, Amersfoort, Baarn, Bunschoten, Eemnes, Leusden, Nijkerk en Woudenberg. Het Reizigerspanel Eemland is het tweede in de pro vincie. In Amersfoort is vanmiddag het Reizigerspanel Regiotaxi Eem land geïnstalleerd. Om de kwali teit van deze taxidienstverlening te bewaken, zal dit panel structureel overleg plegen met de vervoer der, Klomp Groepsvervoer BV uit Soest. Het Reizigerspanel wordt gevormd door vertegenwoordigers van seni oren-, gehandicapten- en reizigers organisaties. Zij sloten vandaag met Klomp een intentieovereenkomst af, terwijl beide partijen ook een reglement ondertekenden. De opdrachtgevers van de Re giotaxi zijn de provincie en de Eemlandse gemeenten, want zij «rstrekken subsidie aan deze vervoersvorm. Daardoor zijn de tèrieven van de Regiotaxi lager. De Regiotaxi komt op bestelling Liever had Fred van Ringelenstein zijn jaren bij Mariënburg volge- maakt tot zijn pensioen, maar helaas liet zijn gezondheidstoe stand dat niet toe. De man die 13 jaar lang het onderhoud en de calamiteiten bij de bewoners van het complex oploste, moest nu afscheid nemen van de hem ver trouwde bewoners en collega's. Omdat hij samen met de perso neelsvereniging steeds ludiek ver voer bedacht voor jubilarissen en vutters, werd hij nu zelf binnenge haald met de antieke brandweer auto van Soest. In de toespraak van de directie werden zijn 'streken' van de afgelopen jaren nog eens onder de loep genomen. Zo was hij er ook de oorzaak van dat er plannen werden ontwikkeld voor allereerst een overstort voor de vij ver, vanwege de natte voeten voor de bewoners, die een rondje rond de vijver wilden maken. Dat resul teerde uiteindelijk in de oprichting van de stichting Vrienden van Ma riënburg, voor de sponsoring van de nieuwe brug, die er deze zomer moet komen. Hij zette de directie eenvoudig voor het blok door met een lijstje van sponsors te komen die hij al had aangezocht. Met de beste wensen nog naklinkend ver trok hij weer in een 'gewone' auto huiswaarts. Foto: Herman van Dam. Fred van Ringelenstein werd bin nengehaald met de oude nevel van de brandweer. verblijf. Door heel Europa vonden op die dag acties plaats, waaronder ook een manifestatie in Rotterdam tegen de daar gelegen detentiebo- ten voor illegalen. Sinds september 2003 zitten er vrouwen zonder verblijfsvergun ning vast in Detentiecentrum Zeist in Soesterberg, aldus de AAGU. 'Hier zijn cellen voor 90 geïllega- liseerde vrouwen gebouwd. Sinds januari vorig jaar worden er ook mannen zonder verblijfspapieren gevangen gehouden. Ze worden opgepakt tijdens zwart werk (hun enige overlevingsmogelijkheid) of omdat ze geen voor- of achterlicht hebben. Ze worden opgesloten voor onbepaalde tijd, zonder dat ze een misdrijf hebben begaan. Enkel wegens 'illegaal verblijf zitten ze maanden met 6 mensen in een cel van 10 bij 10,' aldus de actiegroep. Omstandigheden De omstandigheden waaronder deze mensen in het Detentie centrum vastzitten zijn ronduit slecht, vindt de AAGU. 'Er is geen juridisch spreekuur, zo dat ze met vragen rondom hun (vervolg)procedure nergens terecht kunnen. Ze zitten dagelijks van vijf uur 's middags tot acht uur 's och tends in de cel. Op woensdag wor den ze zelfs verplicht om de hele dag op cel te blijven. Het luchten is beperkt tot 1 uur per dag, in een grote ijzeren kooi. Van de recre atie- en fitnessruimte mag slechts 1 uur per week gebruik gemaakt worden.' Ook de medische zorg is volgens de actiegroep zeer slecht. 'Ge zondheidsklachten worden niet serieus genomen en ongeacht de ernst van een klacht moet er drie dagen gewacht worden op een verpleegkundige. Een arts krijgen Met een spandoek gaf de actie groep op de Van Weedestraat ui ting aan het protest tegen de opslui ting van 'geïllegaliseerde' vluchte lingen. Volgens de politie, die met honden en paarden toezicht hield, verliep de demonstratie rustig. ze al helemaal bijna niet te zien. Voor de kleinste 'overtredingen' worden mensen zonder papieren in de isoleercel gezet. Zo mogen ze niet op de grond zitten als ze wachten totdat de telefoon vrij is. Er mag niet tegen het raam wor den geleund. Na 9 uur 's ochtends mogen ze wel op bed liggen, maar niet onder de dekens. Voor zulke 'overtredingen' krijgen ze een rap port. Na drie rapporten en een ge sprek met de directeur worden ze bij de volgende 'overtreding' naar de isoleercel gebracht. 'Niet vrijwillig' De AAGU vindt dat mensen zon der verblijfsvergunning niet opge sloten moeten worden. 'Vluchtelin gen en migranten vluchten niet vrij willig. Ze zijn hun land ontvlucht vanwege oorlog, hongersnood of het gebrek aan vrijheid. Het is ui termate wrang dat mensen die het gelukt is te vluchten om een beter, vrijer bestaan op te bouwen, in een gevangenis terecht komen.' De AAGU wil een netwerk op bouwen van mensen en organisaties die kritisch ten opzichte van het vreemdelingen- en vluchtelingen beleid staan. Een beleid waarin het deporteren van vluchtelingen en 'vreemdelingen' een steeds grotere, centralere rol gaat spelen. Daarnaast wil de AAGU door ma nifestaties, demonstraties en directe actie laten zien dat het centrum ge sloten moet worden. mSÉnfh1'' Tot 22 april voert de gemeente campagne voor een schoon en Spaarzaam Soest. Hierin draait alles om het besparen van energie en geld en beschermen van het milieu. Tal van tips zijn gebundeld in een folder die onlangs is uitgedeeld Boor medewerkers van de ge- jieente. Dat gebeurde in diverse winkelcentra. Deze folder kan men gok downloaden van de website w.soest.nl bnderdeel van de campagne is jen wedstrijd. Op de site van de gemeente kan men een bespaartip plaatsen. De beste wordt beloond met een prijs. 'En daarin zullen we niet zuinig zijn', zegt milieuwethou der Harry Witte. In het kader van de klimaatbeheer sing probeert de gemeente zoveel mogelijk inwoners te motiveren energiebesparende maatregelen te nemen. In de hoop dat goed voorbeeld doet volgen, heeft ze zelf inmiddels allerhande maatregelen getroffen. Onlangs zijn op het dak van het raadhuis zonnepanelen in gebruik genomen. Alle installaties van de gemeente draaien op groene stroom. Op bedrijventerrein Soestdijk wordt maandag 11 april begonnen met de tweede fase van de werk zaamheden aan de riolering. Ook hierbij wordt de afvoer van vuilwa- ter en hemelwater gescheiden. Het hemelwater zal door het be staande hoofdriool stromen. Om milieutechnische redenen legt het Elburgse aannemersbedrijf Van Gelder een nieuw buizenstelsel aan voor het afvalwater. Tijdens en na de rioolwerkzaamheden gaan ook verschillende nutsbedrijven aan de slag om aanpassingen uit te voeren. Nadat het rioolwerk is afgerond, worden de betreffende wegen tijde lijk bestraat. Zodra de ondergrond zich heeft kunnen zetten, worden de wegen voorzien van een perma nent wegdek. Net als bij de eerste fase moet het verkeer rekening houden met afsluitingen, omleidingen en hin der. Als de weersomstandigheden geen vertraging veroorzaken, zijn de werkzaamheden medio juni af gerond. Er zal worden gewerkt op de Ko ningsweg (tussen de Dorresteinweg en de Belvedereweg), op de Belve- dereweg (tussen de Koningsweg en de Industrieweg) en op de Kost- verlorenweg. ELKE WEEK EEN SÖESTElïScOUKANT IN DE BUS? Neem een abonnement: tel.(035)6014152 door Marjan Haak De laatste weken zijn weer prettig hectisch. Ik heb in deze column dan ook een aantal nieuwsfeiten te melden. Niet handig voor een co lumn, want om je verhalen enigs zins aantrekkelijk te houden heb je juist wat spreiding van het nieuws nodig. Maar ja, nieuws is er niet of het komt allemaal tegelijk, daar valt weinig aan te sturen. Dan er maar niet langer omheen gepraat. We hebben een optie op een huis en de financiering is zo goed als rond! Het gaat om een groot oud huis, waar nog wel het één en an der aan vertimmerd moet worden, maar dat lijkt geen probleem. Zo gauw alles rond is hoort u meer. We hebben het laatste half jaar heel wat huizen met elkaar bespro ken. Dan had de één weer een fan tastisch pand op internet gezien. Dan had de ander een bericht over een kennis die een familielid had die weer iemand kende die zijn huis ging verkopen. Ook hoor den we van mensen die hun huis wilden verkopen en voor het hos pice misschien wel een schappelij ke verkoopprijs in gedachten had den. Toch merkte je meestal al snel dat we er niet allemaal enthousiast over waren. Bovendien blijft praten over fraaie panden altijd vrij theo retisch als je bijna zeker weet dat je de centen er niet voor hebt. Over dit huis waren we het allemaal di rect eens. Hu maar hopen dat ook de financiering snel helemaal rond is. Dan krijgt het hospice eindelijk een gezicht en een plek. Het is mooi dat we het afgelopen jaar overal contacten hebben ge legd. Die kunnen we nu benutten. Natuurlijk hebben we onze archi tect Rob Gommers al weer inge schakeld. Maar we kennen ook iemand die verstand heeft van de eisen waaraan het huis moet vol doen om het geschikt te maken voor zorgverlening. Die wil ons adviseren over aanpassingen en de indeling. Als we eenmaal ze ker van onze zaak zijn hebben we nog heel wat andere namen in ons hoofd van mensen die we in kun nen schakelen voor de tuin, het schilderwerk en noem maar op wat er verder allemaal nog nodig is. Toen de aanschaf van een huis op eens zo dichtbij kwam zijn we ook als een haas met de zorg aan de slag gegaan. We wisten voor ons zelf al wel met welke thuiszorgorganisatie we in zee willen gaan. Maar het is net als bij het kopen van een huis: zo lang je nog niet echt van start gaat is het praten erover vrij the oretisch. Nu het zo ver is kunnen we ook heel concrete afspraken maken. We stoeien nog over een paar berekeningen en dan kan de intentieverklaring met de thuiszorg getekend worden. Rian en Wil zijn ook druk doende met het selecteren van een coör dinator. We hebben het liefst dat de coördinator zo snel mogelijk mee gaat bepalen hoe de zorg eruit moet zien. Maar ook bij het inrich ten van het huis is het belangrijk dat degene die er de leiding heeft aangeeft wat werkbaar is en wat vooral niet. Ook hiermee moet nu dus haast gemaakt worden. Een hoop actie dus weer. Tele foontjes en mailtjes die heen en weer gaan. Verklaringen die op gesteld moeten worden. Overleg gen wat eerst moet en wat ook la ter nog kan. Maar ook het opzetten van nog weer een financiële actie om de laatste risico's af te dekken. Heerlijk, hier hebben we de hele tijd naar uit zitten kijken. Ik hoop dat ik over dat alles in mijn vol gende column nog wat concreter kan zijn. Matjan Haak is voorzitter van de ini tiatiefgroep voor het Hospice Soest- Baarn. Het hospice is bereikbaar via secretaris Jenny Sanders, 60.16.058. Soester Courant tachtig jaar thuis in Soes(terberg) Het Wijkbeheerteam Overhees [nodigt iedere belangstellende uit om op woensdag 13 april vanaf 19:00 uur deel te nemen aan een op de fiets te houden snoeischouw in de wijk. De plaats van samen komst is de brug bij Idea. Vaarom een snoeischouw? Bij Biverse gelegenheden hebben wijkbewoners laten blijken dat ze biet geheel tevreden zijn over de kwaliteit van het snoeiwerk. Men rindt onder andere dat er met de ^'botte bijl' wordt gewerkt, dat niet alle snoeisel wordt afgevoerd en dat er niets wordt gedaan aan de vervuiling door stukken hout, steen en zwerfvuil. schouw deel te nemen. Overige belangstellenden zijn eveneens welkom. Zie ook: www.overhees. com. Om tegemoet te komen aan de kritiek heeft het WBT Overhees besloten om, in samenwerking met de afdeling Groen van de ge meente, een snoeischouw te orga niseren. Het doel is na te gaan of het snoeiwerk naar het oordeel van de bewoners naar behoren is ver richt. Het WBT nodigt bewoners van Overhees graag uit om aan de boterham: im 100 gr IN DE BUS? per stuk Hade 100 gram1.39 Neem een abonnement: 9,25 per halfjaar! tel. (035) 6014152 299.000,- k.k. Leeuwerikweg, Soest In een kindvr. woonomg. (Soestdijk) ligt deze fraaie in 2004 geheel verbouwde hoekwoning met garage, carport en tuin. Ind.: hal, m.k., toilet, woonkamer met erker, parketvl. en opensl. deuren naar tuin en mod. open hoekkeuken (div. inb. app.). Verdieping: 2 ruime slpk., luxe badkamer (ligb. ap. douche 2e toilet, en ap. wasruimte voor wasm en droger Zolder: vaste trap, voorzolder met werk plek en ruime 3e slpk. met dakkapel (mogelijkheid voor 4e slpk.) 245.000,- k.k. Theo Dobbehof, Soest In leuk en gezellig hofje gelegen, ruime geheel gemoderniseerde middenwoning met 5 slaapkamers, blokhut en vrije tuin (ca. 147 m'). Ind.: hal, toilet, ruime woonk. met plav.vloer, open hoekkeu ken. Verdieping- 3 slpk., luxe badkamer, 2e toilet. Zolder: vaste trap, wasruimte voor wasm en droger en 2 grote slpk. met dakkapel. 199.000,- k.k. Hendrick de Keyserlaan, Amersfoort Op loopafstand van winkelcentrum 'Emidaer' rustig gelegen moderne mid denwoning (3 slaapkamers) met berging en tuin Ind. - hal, toilet, m.k., tuingerich- te woonk. met plav. vl., ged. open hoek keuken. Verdieping: 2 slpk., badkamer en 2e toilet. Zolder: vaste trap, ruimte voor wasm. en droger en 3e slpk. met velux dakraam. 136.000,- k.k. Van Goyenlaan, Soest Op één van de mooiste plekjes op de Van Goyenlaan ligt op de 4e etage dit 3-kamer (v.h. 4) appartement. Ind.: gang, toilet, hal, ruime woonk., 2 slpk., mod. keuken, bijkeuken en douchecel. Dit app is geheel gerenoveerd en is o.a. v, v.- kunstst. koz (dubb. glas), laminaatvl.en centr. intercominstallatie. De servicekos ten bedragen 168,- p.m. (ind. voor schot gas-c.v., watergebr., opstalverz., onderh., etc). TE HUUR 875,- per maand (excl. btw) Weteringpad, Soest Op modern bedrijventerrein, nabij uitvals wegen, gelegen bedrijfshal (bouwjaar 1998) van circa 240 m' (begane grond circa 120 m' en verdieping circa 120 m') met 2 parkeerplaatsen. De bedrijfshal is o.a. voorzien van krachtstroominstallatie, toiletgroep met keuken, verlichtingsappa- ratuur, alarminstallatie en centrale ver warming. "Tffff Soest en omstreken Soest kent veel goede taxateurs, maar het kan alleen veel goedkoper! Van Breukelen, vast goed! taxeert uw pand met 60% korting op het standaard tarief! Binnen 2 werkdagen het taxatierapport voor hypotheekverstrekker, bank, ver zekeringsmaatschappij of pensioenfonds in uw bezit! www.vbo.nl Gecertificeerd taxateur 04R802scvm Uitgebreide brochures Koninginnelaan 40, Soest Tel. 035 - 60 17 962 info@vanbreukelenvastgoed.nl

Soester Courant | 2005 | | pagina 5