m i io H 1 IR Spannende ontknoping bij VVZ'49 Aanval van Soest machteloos 'Deceptie' heren StamSovoco Dennis Diemers en Jos Lans in belangstelling van UDSV Veel 'vacatures' bij 't Vliegdorp m Titel ligt klaar aan de Bosstraat Dames LTC geven doorslag SEC klopt kampioen HDS WOENSDAG 20 APRIL 2005 SOESTER COURANT PAGINA 17 Soesters kunnen plotseling toch nog kampioen worden VOETBAL -zondag j BASKETBAL Heren Red Stars sluiten af op voorlaatste plaats Laatste speelronde eerste klasse uitgesteld tot 1 mei VOETBAL -zondag SEC speelt voor de derde keer in successie 1-1 Verrassing op NK turnen Bronzen Eric van Zandwijk TURNEN Volleyballers in de clinch met degradatiespook TURNEN HANDBAL Soester Jasper Kok tekent tweejarig contract bij Ajax KORFBAL VOETBAL Wedstrijd van Eemvogels heeft twee gezichten Ribberink nog 2 jaar hoofdtrainer VOETBAL-zondag Mogelijk personeel problemen in promotiestrijd BWrir~-W MHC dames ontvangen concurrent Arnhem HOCKEY Eenvoudige 6-2-zege op ALTA TENNIS i 03 Er gloort plotseling weer hoop op een kampioenschap aan de Eem- >veg. VVZ'49 speelt zaterdag in en tegen Montfoort dat drie pun ten morste tegen Benschop. De groenwitten zijn de koploper ge naderd tot op twee punten. Moch ten de pupillen van trainer Ronald Heerschop winnen en Valleivogels speelt gelijk tegen Roda'46, dan kan de boerenkar weer eens te voorschijn gehaald worden. Een verrassende ontwikkeling, vindt ook Heerschop. 'Het kan allemaal nog. Maar we moeten nuchter blijven. We hadden onze kansen eigenlijk al tegen Argon uit verspeeld. Maar nu het toch weer zover is, gaan we er voor.' WZ'49 moest het zaterdag doen zonder Pascal Kamerbeek. De doelman raakte geblesseerd in een oefen duel met Woudenberg, een par tij waarvan de Soesters behoorlijk spijt hadden. Grensrechter Cle ment Machelesen: 'Dat was een ware schoppartij. We zijn op een gegeven moment maar gewoon van het veld gestapt.' Michel Kok ver ving Kamerbeek zaterdag overigens bekwaam. Makkelijke middag Slechts vijftig toeschouwers waren op het duel met CSW afgekomen. De Wilnissers die niets meer te win nen of te verliezen hadden, kozen voor een makkelijke middag. Was er van enig verzet nog sprake, na de snelle openingstreffer van Paul Hilhorst al in de eerste minuut en de 2-0 van Hidde Reitsma na een assist van Hilhorst was het over en uit met de gasten. De thuisclub kon met Hilhorst in de hoofdrol heerlijk vrijuit spelen. Na de hervatting maakte Reitsma al snel zijn tweede. De 4-0 was er een om in te lijsten. Een knappe pass van Zeki Kurt op Saddy de Koning die op zijn beurt met een strakke voorzet Gijs Schaap in stel ling bracht. Later zou het nog 4- 1 worden. Voor die tijd wisselde Heerschop om wat spelers te spa ren, zoals Patrick Dorrestein die de hele week al last had gehad van buikloop: 'Dat kon ik goed mer ken. En met die stand op het bord kon ik er wel af.' De middenvelder ziet met genoe gen uit naar het duel van aanko mende zaterdag met Montfoort. 'Altijd leuk zulke wedstrijden met veel publiek. Maar ik word liever kampioen dan nog wat extra wed strijden voor de nacompetitie in mei.' Na afloop was het groenwitte kamp opgewonden. Alleen Johan Walen stond er wat sip bij. De linksback is voor lange tijd uitgeschakeld. 'Ik heb mijn kruisbanden gescheurd. Over zes weken wordt ik geope reerd. Daarna volgt er een lange revalidatie. Tot de kerst voetbal ik zeker niet meer.' Nopjes Heerschop was ondanks die tegen valler in zijn nopjes. 'Belangrijk is dat we zonder nieuwe blessures en kaarten de finale bereikt hebben. Het was een bijzondere sportieve wedstrijd. Ik heb geen verzorger op het veld gezien.' Op de vraag of de bloemen al virtueel klaar staan, re ageerde hij nuchter. 'Alles is moge lijk, maar ik hou wel van wedstrij den waarin het om het echt gaat. Het meest slechtste scenario is dat wij winnen en Valleivogel de titel pakt tegen Roda'46. Maar ik reken op de Leusdenaren.' Stand bovenin: 1. Montfoort 21-45, 2. Valleivogels 21-44, 3. WZ'49 21-43. Anderhalf kwart kon Red Stars de indruk wekken dat het wat had in te brengen tegen Leiden 3. De bas ketballers hadden een achterstand van veertien punten nodig om zich te motiveren, maar toen zag het er ook alleraardigst uit. Na 16-30 hadden de Soesters aan acht mi nuten genoeg om terug in de wed strijd te komen: 38-41. Na de rust ging het tien minuten gelijk op, maar in de vierde periode liep Leiden 3 toch weer snel weg bij Red Stars dat in de voorjaarscom petitie op yier zeges bleef steken en in de tweede rayonklasse op de voorlaatste plaats eindigde. De dames kwamen niet in actie, maar moeten nog duels met Zoebas en Oegstgeest inhalen. Worden bei de duels gewonnen, dan eindigen ze met deze teams op de gedeelde vierde, vijfde en zesde plaats. Ver liezen ze eenmaal, dan is de laatste positie het lot van de dames. Zelfs tegen het gedegradeerde ZAP lukte het Soest niet te scoren, laat staan te winnen. De ploeg in casseerde de vierde achtereenvol gende nederlaag (1-0) in een twee de seizoenshelft die de zege op de toenmalige koploper DWS ten spijt - dramatische vormen begint aan te nemen. Bij winst had Soest over ander halve week op de slotdag van de reguliere competitie alles in eigen hand gehad. Nu is op 1 mei op de Bosstraat-Oost winst op het vei lig gespeelde Hoofddorp absolute noodzaak en mag De Kennemers beslist niet winnen. Alleen met dat scenario kan Soest zich afzij dig houden van de lange nacom petitie, waarin voor de blauwwitten handhaving in de eerste klasse het enige is dat telt. Voor drie punten zal Soest uit een ander vaatje moeten tappen dat uit het holle, lege vat waaruit de laatste drie duels amper vloeiende aanvallen en zeker geen doelpun ten meer kwamen. Met 28 goals in 21 wedstrijden is duidelijk dat de productie van Soest niet op gang In Breezand had Jordie Brouwer na vijf minuten voetbal kunnen sco ren, maar zijn inzet werd gekeerd door doelman Kistenmacher met wie hij oog in oog stond. Kisten macher pareerde ook de inzet in tweede instantie van Ton Edel- broek en scoorde later het enige doelpunt van de wedstrijd. Uit een strafschop, toegekend na een over treding van Mark van de Lee. Kistenmacher kreeg daarna het meeste gevaar op zich af van een medespeler die het 'tikkie terug' had voorzien van een extra moei lijkheidsgraad. Verder kwam Soest niet dicht bij een treffer, omdat de bal telkens naar het centrum werd gestuurd, waar de lange Noord- Hollanders lachend het leder naar gevaarvrije zones kopten. Meer ri sico zat er in de inzetten van ZAP die achtereenvolgens door Reijer Ran en de lat onschadelijk werden gemaakt. De laatste wedstrijd van de compe titie van a.s. zondag is uitgesteld tot zondag 1 mei. De KNVB bepaalde dat eerst het inhaalduel DCG-Vel- sen moet worden afgewerkt, alvo rens de twaalf ploegen aan het slot akkoord beginnen. Dat betekent dat het volledige programma van de eerste klasse is verplaatst naar 1 mei. Voor de derde achtereenvolgende keer eindigde een voetbalwedstrijd van SEC op 1-1. Met dit verschil dat zaterdag een punt werd be haald bij een tegenstander uit de top drie, terwijl de voorbijgaande weken in feite punten werden ver speeld tegen kwalitatief mindere te genstanders. Delta Sport stond voorafgaand aan het duel in Houten op een gedeelde tweede plaats en was al verzekerd van deelname aan de nacompe titie. Misschien is dit laatste een verklaring waarom, ondanks de moeizame winst in Soest eerder dit seizoen, de thuisploeg wat ge makzuchtig aan de wedstrijd leek te beginnen. SEC had het betere van het spel en toonde zich scherper in de persoonlijke duels. Toch kwam Delta Sport halverwe ge de eerste helft op voorsprong. Een Soester verdedigingsfout ging daaraan vooraf. Maar SEC sloeg snel terug. Een door Remi van de Pol vanaf links mooi opgezette aan val werd door Zaman Kundi over tuigend verzilverd. Een bevrijdend doelpunt voor de spits die lang had drooggestaan. De ruststand werd tevens de eindstand. In januari keek het herenteam van StamSovoco fris uit de ogen. De debutant stond stevig in de derde divisie en leek zich te gaan ontpoppen als een degelijke sub topper. Daarna kwam de ploeg in een vrije val terecht met als kwa lijk gevolg dat ze nu twee extra duels moet spelen om degradatie te ontlopen. Op woensdag 27 april ontmoet StamSovoco zowel Unicornus als de winnaar van het duel Amster- dam-VCC. De drie teams strijden dan om één plek in de derde divisie. De opponenten kunnen promove- i ren en zullen ongetwijfeld met een I positievere gedachte uit de compe titie zijn gekomen dan de Soesters die de laatste maanden leken te ba lanceren tussen onzekerheid en een gebrek aan zelfvertrouwen. Een verklaring voor het feit dat zijn team als een baksteen uit de bovenste helft van de ranglijst viel, heeft Jurjan van Slooten niet. Of het zijn mededeling was, dat hij na dit seizoen stopt, de blessures of de serie nederlagen die niet kon wor den geblokkeerd, hij weet het niet. 'Anders had ik passende maatre gelen kunnen nemen.' Misère Kenmerkend voor de sportieve- misère na vierenhalf jaar succes vol volleybal was de laatste wed strijd tegen US 2. Zelfs in het ei gen bolwerk, de kleine sportzaal De Bunt, was StamSovoco geen schim van de ploeg die de laatste jaren zo zelfverzekerd van zich afsloeg. Met 0-4 werden de volleyballers weg gezet. Hadden ze één setje gepakt, dan hadden ze eerst nog een beslis singsduel mogen spelen om zich te handhaven. Hadden ze tweè sets gewonnen, dan was er geen vuiltje aan de lucht geweest. 'We hebben absoluut kansen ge had', keek Van Slooten terug. In de tweede set leidde zijn ploeg met 24-22, in de vierde set zelfs met 23- 18. 'Maar de angst sloop er op de beslissende momenten in. Al met al een redelijke klap, een enorme deceptie', aldus de trainer/coach die zich wel een ander afscheid had voorgesteld. Op 27 april gaat het steeds om drie gewonnen sets. De wedstrij den worden alle in Zaanstad.-ge speeld. StamSovoco begint om 19:15 uur tegen Unicornus, een oude bekende, moet dan een duel in de wachtkamer, en sluit af tegen VCC of Amsterdam. 'Kwalitatief kunnen we het aan, maar mentali teit is ook een "belangrijk punt. We hebben nog een week om de boel bij elkaar te rapen. Als iedereen zijn koppie erbij houdt, zie ik het optimistisch in.' Eric van Zandwijk van De Spring- bokken is op de Nederlandse kampioenschappen turnen in de LOS-klasse als derde geëindigd bij de senioren. Met de bronzen medaille sloot hij in Doetinchem op succesvolle wijze af. Van Zandwijk startte sterk op de vloer en turnde hoge strek- en schroefsalto's waarmee hij 9.00 punten scoorde. Mede dankzij een geweldige voltige-oefening (8.20) en, sprong (8.90) belandde hij op het podium. L Zijn clubgenoot Max van Gent turnde boven verwachting en werd in een deelnemersveld van 28 jeugdfinalisten tiende. Hij haalde net niet een reuzendraai aan de rekstok, waardoor hij een plaats bij de beste acht kon vergeten. Bij de junioren kwam Evert van Dijk constant voor de dag, maar viel hij door een mislukking aan de Dennis Diemers en Jos Lans staan in de belangstelling van UDSV. De Utrechtse eredivisieclub zou de doelman en de linker hoekspeler van Smeeing/BDC willen inlijven. Of het tweetal vertrekt, is niet dui delijk. Van Lans is bekend dat hij het graag tenminste één seizoen in de eredivisie wil hebben geprobeerd. Voor Smeeing/BDC lijkt het dus zaak om de selectie te versterken ten einde de kansen op een suc cesvol seizoen te vergroten. Of Diemers ingaat op de avances van UDSV is niet bekend. De jon ge doelman ontpopte zich dit sei zoen als betrouwbare sluitpost en werd specialist als het gaat om het stoppen van strafworpen. Verder zullen er in ieder geval geen spelers vertrekken. Dat is de ver wachting van Paul van den Deijs- sel, de trainer/coach die aan zijn vijfde seizoen begint bij de Soester club, waarvoor hij vroeger speelde en in de jaren negentig ook al trai ner was. Hij voert deze en volgende week gesprekken met potentiële aan winsten. Het probleem is dat deze handballers nog enige tijd actief zijn in de nacompetitie van de ere divisie of de eerste divisie, zodat er voorlopig nog geen witte rook uit de schoorsteen van Beukendal zal komen. Zorgen baart de blessure van Koen Smeeing die sinds 19 februari niet meer in actie kwam. In het duel met Groene Ster schoot zijn schouder uit de kom en onlangs overkwam hem dat weer. Het herstel ver loopt moeizaam en inmiddels rijst de vraag of een medische ingreep noodzakelijk dan wel wenselijk is. Van den Deijssel durft niet te zeg gen of zijn topscorer begin volgend seizoen van de partij kan zijn. 'Daarom is het prettig dat Bob Meester bij ons komt spelen. Hij is ook een ünkshander', aldus Van den Deijssel. Volgende week ziet de Soesterberg meer nieuwe ge zichten op de training. Een aan tal jonge handballers uit de regio komt dan - op eigen initiatief - op proef meedoen. Een positieve zaak, vindt Van den Deijssel die hoopt dat de jonge spelers de selectie ko men verbreden. Als ze het eerste team niet halen, kunnen ze wel licht rijpen in het tweede team en uiteindelijk doorgroeien. Daarom is Van den Deijssel bij zonder blij met de promotie van het tweede herenteam naar de Re gioklasse, twee niveaus onder de eerste divisie. De tweede plaats in de competitie gaf de ploeg recht op het spelen van een promotie wedstrijd tegen WW. Dat sleepte er, ondanks een 18-14-achterstand, nog een verlenging uit, maar daarin gaf de routine van de Soesters de doorslag: 25-22. De droom van iedere voetballer: een contract bij AFC Ajax. Het is Jasper Kok gelukt. Tot en met juni 2007 heeft de Soester een ver bintenis met de meest succesvolle voetbalclub uit ons land. Vanaf de Cl voetbalt hij voor de Amsterdamse titelhouder. Nu hij alle selecties met succes heeft doorlopen, mag hij uitkomen voor Ajax 2. Dat deden zijn voorma lige ploeggenoten Ryan Babel en Hedewiges Maduro tot voor kort ook. Zij maakten, vooral dankzij het selectiebeleid van bondscoach Jasper Kok met twee ploeggenoten. Marco van Basten de afgelopen maanden een stormachtige ont wikkeling door. Voordat Ajax op advies van de jeugdscouts hem naar de hoofdstad haalden, voetbalde Jasper Kok in de jeugd van Soest. Hij is zijn club trouw gebleven, want dit seizoen is hij bij de Cl assistent van trainer René Kaats. In dat elftal speelt zijn jongere broer Timo. Kok is de derde voetballer van Soest die een profcontract heeft ondertekend. Ton Wolfsen (begin jaren tachtig bij SC Amersfoort) en Robert Roest (FC Utrecht, Beve- ren, Fortuna, FC Utrecht en AG- OVV) gingen hem voor. Zoals in het recente verleden wel vaker kende de wedstrijd van Eem vogels zaterdag twee gezichten. De korfballers begonnen op het natte en zware veld van Altius 4 voort varend. Het duel was een kwartier gaande toen de Soesters zich een riante positie hadden verworven: 1-5. Daarna ging het aanzienlijk minder. De Hilversumse gastdames en -heren maakten het weer span nend (4-6) en de Soester aanval kwam in moeilijkheden. Daniëlle Ras mocht nog zoveel ballen onder de korf afvangen, de schotpogin gen van haar teamgenoten liepen meestal op niets uit. Altius kwam terug tot 7-7, waarna Jacqueline Kuil nog een keer Eemvogels aan een voorsprong hielp. Maar met drie treffers trok Altius de wed strijd naar zich toe. In Leersum hadden ze onlangs al een kampioensfeest gevierd, maar reden tot vreugde hadden ze zon dag niet bij HDS. SEC haalde daar een fraaie 2-3-zege weg. Door diverse omzettingen was lin ker vleugelverdediger Jeffrey Hoed een linie naar voren geschoven. De ruimte voor hem werd bewust vrij gelaten en telkens dook de snelle voetballer daar in. HDS wist zich daar geen raad mee. In de elfde mi nuut gaf Hoed voor op Cihan Sag die de 0-1 binnenkopte. Na een half uur rondde Hoed een pass van Sag af: 0-2. Daarna stierf een schot van Wesley Ribberink op de lat. SEC kwam dit seizoen vaak slecht uit de kleedkamer en dat was nu weer het geval. Knullig uitverde digen en 'blind' inspelen naar het VOETBAL-zaterdag Zonder vijf basisspelers stond 't Vliegdorp voor de schier onmo gelijke opgave om de topper tegen Cobu Boys in winst om te zetten. Door de 1-4-nederlaag moet het Soesterbergse team genoegen ne men met waarschijnlijk de vierde plaats, maar deelname aan de na competitie is verzekerd. Grootste punt van zorg is of 't Vliegdorp voldoende spelers heeft om serieus aan de promotiestrijd te kunnen beginnen. Gerard Gerrits, Olaf van Amstel, Sander Waare, Robert Scott en Chris Timmerman ontbraken om uiteenlopende rede nen. En na zaterdag zit voor Chris van den Hoek het seizoen er op. De 42-jarige doelman raakte voor het eerst in zijn 28-jarige carrière zwaar geblesseerd. ,Een kwartier voor tijd liep een Amersfoorter, bij een 1-4-voorsprong, op hem in. Naar het zich liet aanzien, scheur de Van den Hoek daardoor zijn enkelband(en). De zeventienjarige Arjen Timmer man nam zijn plaats tussen de pa len in en 't Vliegdorp speelde toch al met een veredeld jeugdelftal. Ke vin Plagge (19) stond vanwege de personele problemen in de basis, later vielen Nick de Jonge (15) en Rachid Azzouzi (18) in. Er werd hard gewerkt, maar het was vechten tegen de bierkaai. De 0-2-ruststand was nog acceptabel gezien de omzettingen in de ploeg die eerder dit seizoen om de boven ste plek meestreed. Afgesproken werd de schade zoveel mogelijk te beperken, maar toen Victor Rooze een voorzet van Azzouzi inkopte, Voetbal bij Abrona: doelman Chris van den Hoek onderhoud nog even hel veld. Later zou hij geblesseerd uitvallen, al had dat niets te maken met de conditie van de grasmat. Hij scheurde zijn enkelbanden bij een charge van een tegenstander. Foto: Foto Bell kwam er hoop op een spannende wedstrijd boven drijven. Die werd de kop ingedrukt door Cobu Boys dat nog tweemaal scoor de en daarmee Delta Sports ach ter zich liet, omdat die concurrent tegen SEC op 1-1 bleef steken. In de vijfde klasse C verzekerde CDN zich van het kampioenschap, zo dat in de nacompetitie Cobu Boys, Delta Sports en 't Vliegdorp mogen strijden om een plek in de vierde klasse. In Soesterberg hopen ze dat ze genoeg spelers tot hun beschik king hebben. Brons voor Eric van Zandwijk (rechts). rekstok terug naar de tiende plaats. In dezelfde categorie debuteerde Eric Kuiper met een zestiende plaats op een nationaal kampi oenschap. De competitieleider had het niet mooier kunnen bedenken, al zal hij er vorige zomer geen flauw benul van hebben gehad dat de dames van MHC Soest zondag (of ficieus) kampioen kunnen worden, uitgerekend in het duel met con current Arnhem. Het verschil tussen beide teams be draagt 12 punten. Wint MHC Soest op eigen veld, dan is er vier wed strijden voor het eind sprake van een onoverbrugbare kloof. Zelfs met een gelijkspel of een neder laag voor MHC lijkt het allemaal een kwestie van tijd, maar nu de titel op de Bosstraat voor het grij pen ligt, zullen de lokale hockey- sters ongetwijfeld in het bijzijn van familie, vrienden en kennissen wil len toeslaan. Helemaal officieel is het dan nog niet, als Ede wint. Die ploeg staat ook op twaalf. Maar het mag als uitgesloten worden geacht dat MHC verder alle duels verliest en Ede en of Arnhem geen punten meer verspeeld. Daarnaast is het doelsaldo van Soest veel en veel beter. Dames De dames pakten zondag de draad op in Kampen. Na de verrassende en enige nederlaag van dit seizoen maakten ze een goede generale door voor de topper van komend weekeinde. Fel en gretig betrad de Soester ploeg het veld en al snel scoorde Britt Dorrestijn de eerste treffer. Ze werd aangespeeld door Lisanne Kok die de bal van een tegenstandster had ontfutseld. De 0-2 kwam op naam van Merion van Asch die een strafbal benutte. Die had ze zelf veroorzaakt met een hard schot, waarbij de bal gekeerd werd door een voet. Ander winstpunt voor Soest was dat Julie Corsmit na een blessu reperiode van enkele weken haar rentree maakte en zondag van de partij kan zijn. De heren hebben in acht dagen tijd moeten inschikken op de comforta bele bank waarop ze zaten. Na het gelijkspel tegen achtervolger LJs- seloever, dat in de laatste minuut 1-1 maakte, volgde zondag verlies (2-0) tegen HBS. Deze twee tegen standers zijn Soest nu tot op drie punten genaderd. Strawberries, dat een wedstrijd minder speelde, heeft slechts twee verliespunten minder dan de koploper van de Bosstraat. Het doelsaldo van HBS en Straw berries is beter dan dat van Soest. Er is nog een zeer spannende slot- serie te verwachten met vier kans hebbers op de titel. Ook de tweede plaats is van belang, want die geeft recht op promotie. In de uitwed strijd tegen HBS kwam Soest er niet aan te pas. Ondanks waarschu wingen van coach Paul Jonker liet Soest zich in de beginfase over rompelen. HBS nam daarin een voorsprong van 2-0 en liet zich niet meer van de wijs brengen. Het was de eerste keer dit seizoen dat de ploeg van Jonker niet tot scoren kwam. middenveld leidden binnen elf mi nuten twee tegentreffers in. Voor René Ribberink was dat het sein om te wisselen. Jeroen van Vulpen, de licht geblesseerde Ramon Hey- nen en Umit Tanildiz vielen in en de laatste twee waren verantwoor delijk voor het winnende doelpunt. Heynen nam de ingestudeerde vrije trap, Tanildiz kopte bij de tweede paal raak. Met 15 punten uit de laatste vijf wedstrijden kan SEC terugzien op een goede serie, een duel met hek kensluiter DEC (op de Bosstraat- West) volgt nog. Maar een perio- detitel zit er niet meer in. 'Wel jam mer als je bedenkt dat we vorige week een buitenspelgoal om onze oren kregen en daarvoor een keer zelf een 2-0-voorsprong uit handen gaven', aldus Ribberink. De trainer tekende afgelopen winter voor een seizoen bij, maar op verzoek van de club is de verlenging van zijn con tract uitgebreid naar twee jaar. De dames van LTC Soestdijk hebben zondag een belangrijke bijdrage geleverd aan de 6-2-zege op ALTA 4. Lianne Brolmann, Nanda Reems en Karen van Ko- ningsbruggen waren allen bij twee overwinningen betrokken. Brolman en Reems stonden res pectievelijk drie en vijf games af in hun single. In het dubbel dat Reems met Van Koningsbruggen speelde, stond het 6-3 en 4-0 toen de bezoekers moesten opgeven. Bij LTC bleef Aijan de Bruijn met een schouderblessure aan de kant. Het gevolg was dat Brian Reijn- goud voor het eerst in vier jaar voor een enkelpartij in een competitie wedstrijd de baan op ging. Hij gaf de jonge Steven Eelkman Roorda (vijftiende van Nederland t/m 16 jaar) geen enkele kans: 6-1, 6-1. Taco Koelewijn moest zijn meer dere erkennen in Evthimios Karali- olios die zesde staat op de nationale lijst t/m 16 jaar. De eerste heer van de thuisclub verloor in drie sets. Hetzelfde overkwam hem in het dubbelspel met Reijngoud, waar in hij de honneurs van De Bruijn moest waarnemen. Met een voorsprong van 4-2 begon LTC Soestdijk aan de mix-partijen en gezien de sterkte daarvan leek de zege al veiliggesteld. In 'straight' sets werden beide partijen gewon nen. Soestdijk maakt zich nu op voor de confrontatie in Zeist met Shot. Vorig seizoen ontmoetten beide teams elkaar ook al. Toen was Freek Klerk hoofdtrainer in Zeist, nu heeft hij de Soestdijkers onder zijn hoede. De tennissers van beide Met een zege in het enkel- en in het dubbelspel leverde Nanda Reems een behoorlijke bijdrage aan de zege van LTC Soestdijk. Foto: Foto Bell clubs kennen elkaar door en door, want ze staan regelmatig tegenover elkaar op de regionale toernooien. LTC Soestdijk en Shot rijn beide nog ongeslagen.

Soester Courant | 2005 | | pagina 16