Visser Dijn Diezijn (Niet) van de aardbodem verdwenen Politie voetbalt voor Hospice l.OOO. Plan voor adoptie van groen WD-fractie bezoekt Smurfit Hart voor Groen: 67 bezwaren Gemeente onderzoekt tevredenheid klanten SP in Soest Infopaneel en nieuw pad op Zuidelijke Eng pen dagen Eigenares Kledingreparaties begrijpt ophef niet SOESTER KALENDER Cheque Beplanting Overhees I aan vervanging toe Politie: 'Bureau Soest ook in weekeinde open' Politie steekt stokje voor houtdiefstal In juni politieke afwikkeling bestemmingsplan Witgoed specialis Service voor alle merken Dronken fietser Samen actief voor Soest Don 2 1 t/m zat 2 3 april Met aantrekkelijke Lente-aanbiedingen! www.dijn-diezijn.nl WOENSDAG 20 APRIL 2005 SOESTER COURANT PAGINA 3 De gemeente Soest wil graag weten hoe de inwoners denken over de diverse vormen van ge meentelijke dienstverlening. Hoe waarderen zij de dienst verlening en wat verwachten ze op dit gebied van de gemeente Soest? Daarom vindt van 18 april t/m 18 mei een telefonisch klanttevredenheidonderzoek plaats. Met de resultaten van het on derzoek gaat Soest zijn dienst verlening verder verbeteren. Bu reau Trendview heeft opdracht gekregen van het gemeentebe stuur om het onderzoek te doen. Het gaat daarbij niet alleen om een 'rapportcijfer', maar ook om beter inzicht te krijgen in wat inwoners van de gemeentelijke dienstverlening verwachten. In totaal benadert Trendview 925 inwoners van de gemeente Soest telefonisch met vragen over de verschillende vormen van ge meentelijke dienstverlening. Een telefonisch interview duurt ongeveer 10 minuten. Het gemeentebestuur roept in woners op om medewerking te verlenen aan dit onderzoek. Met de resultaten van het onderzoek kan de gemeente zo gericht mo gelijk verbeteringen aan brengen in de dienstverlening. De dienst verlening kan dan goed worden afgestemd op de wensen van de klant, waardoor de gemeente ef ficiënter kan werken. Enquêteurs van Trendview voeren de telefonische inter views uit tussen 18 april en 19 mei. Uiterlijk 1 juli moeten de resultaten van het onderzoek door Trendview worden opge leverd. Vervolg van pagina 1 Wat het plaatselijke politieke werk betreft wond hij er geen doekjes om dat er eerst sprake moet zijn van 'lokale actie' voordat er maar gedacht kan worden aan meedoen met de (raads)verkiezingen. Daar voor kan de Soester werkgroep wel het fundament leggen door bijvoorbeeld - als 'voelspriet' in de samenleving - actief in het ge weer te komen voor ouderen, uit keringstrekkers, chronisch zieken etc. - alle groepen voor wie de SP zo'n beetje hun laatste bondgenoot is. En natuurlijk door de plaatse lijke politiek kritisch te volgen. 'Meedoen aan de verkiezingen fs eigenlijk alleen maar een afgeleide van de acties,' aldus Van Bommel. 'Geen fractie zonder actie! Als je niks doet en niemand je kent, hoef je je niks te verbeelden. Dus: eerst aan de slag in de gemeente, en dan zien of je 't verdient om in de ge meenteraad te komen...' Hij vond dat plaatselijke SP'ers niet eens in de raad zouden moe ten willen zitten als ze alleen in het kielzog van Jan Marij nissen of de SP-standpunten over Europa zetels in de wacht kunnen slepen, want dat kan overal wel. 'Het gaat in de eerste plaats om de actie. In de raad is het een kwestie van het werk afmaken.' De (landelijke) SP is het gereedschap in handen van mensen die de maatschappij willen verbeteren, vond hij. De partij is een 'geoliede' machine, die - in tegenstelling tot alle andere par tijen - niet noodlijdend is, vooral omdat de politieke vertegenwoor digers daarvoor graag een fors deel van hun salaris afstaan. Verder ging hij wat dieper in op de Europese grondwet en het referen dum daarover (1 juni), waarbij hij duidelijk maakte dat het 'Federale Europa' dat wordt ingevoerd de SP 'een tandje te snel' gaat. Het overdragen van bevoegdheden aan Brussel zal zeker ten koste gaan van de diverse democrati sche verworvenheden in Neder land. Van Bommel waarschuwde ook voor een sterke militarisering van Europa. Dat de regering met toenemende angst en beven het referendum afwacht stemde hem wel tevreden, vooral nu minister Donner de tegenstanders heeft ver weten dat ze door tegen te stem men eigenlijk een oorlog in Europa dichterbij brengen. 'Een belediging voor zijn eigen CDA-achterban,' aldus Van Bommel, 'en een poging tot debilisering van de Nederlandse kiezer.' Na de pauze was er gelegenheid tot discussie, waarbij opvallend genoeg met geen woord meer werd gerept over eventuele plaatselijke actie en de perspectieven voor een eigen Soester SP-afdeling, die eventu eel zou kunnen meedoen aan de raadsverkiezingen van volgend jaar. Dat zit er dus ook niet in, zoals Mariëtte van den Bank van de plaatselijke werkgroep al eerder heeft verklaard. Het voornaamste gespreksthema was de vraag wat er terecht moet komen van het onder wijs (Van Bommel is tegen geheel 'witte' of geheel 'zwarte' scholen en wil eventueel een leerlingenstop) en of Turkije nu wel of niet in de EU thuishoort (Van Bommel vond van wel). Zeker is dat het in de Soester gemeenteraad daar nooit over gaat... Voor velen leek ze spoorloos Ie zijn verdwenen. Kegine Snijder van Regine's Kledingreparaties aan de Van Weedestraat 221 was van de ene op de andere dag vertrokken. Klanten die nog een kledingstuk of stof kwamen op halen, stonden voor een gesloten deur. Niemand wist waar ze was gebleven. Op het kantoor van deze krant en bij de nieuwe winkel TWEE21, twee deuren verderop, kwam een groot aantal mensen vragen waar of de verstelster kon worden gevon den. Ook J.G. van Huissteden die tot 2003 een naaimachinezaak had op hetzelfde adres, werd overstelpt met telefoontjes. Door sommigen werd hij zelfs als de eigenaar van Regine's Kledingreparaties gezien, maar hij verliet het huurpand twee jaar geleden en had geen enkel aandeel in de winkel van mevrouw Snijder. Sterker nog, ook Van Huissteden wilde dolgraag weten waar zij is. Hij leverde haar kleine artikelen en af en toe een onderdeel voor een naaimachine. Bij hem staat nog een rekening van haar open, maar hij wist niet beter dan dat ze met de noorderzon was vertrokken. 'Het gaat me niet eens om het geld. Wat me op het hart ligt, is dat op mijn goede naam een blaam komt te liggen, terwijl ik er part noch deel aan heb. Ik ben er niet bij be trokken geweest, maar een van de gedupeerden.' Lange Brinkweg De Soester Courant vond mevrouw Snijder in Almere, waar ze tegen woordig woont. Ze heeft haar zaak voortgezet op een particulier adres aan de Lange Brinkweg in Soest, waar ze elke dinsdag, woensdag en donderdag tussen 11:00 en 15:00 uur te bereiken is op telefoonnum mer 6023971. Begrijpen doet ze de ophef niet zo goed. Volgens haar liggen er bij haar hooguit twee kleding stukken van mensen die haar nog niet hebben gesproken. De andere verstelde kleding die bij haar ligt, behoort toe aan mensen met wie ze inmiddels contact heeft gehad, maar die nog niet in de gelegenheid waren op de genoemde tijden naar de Lange Brinkweg te komen. 'Ik hoor dat vervelende berich ten over mij de ronde doen, dat ik naaimachines zou hebben ach tergehouden en weet ik wat. Het wordt steeds gekker, maar het is beslist niet waar', zegt mevrouw Snijder. 'Laat de mensen me maar bellen.' Naar verluidt hebben sommige mensen de politie benaderd. De politie kan zelf geen mutaties daar over terugvinden. In TWEE21 is wel een keer een wijkagent geweest om te informeren. Een politie woordvoerder laat desgevraagd weten, dat aangifte doen geen zin heeft. Als mensen hun kledingstuk achterlaten in een winkel, is dat hun eigen verantwoordelijkheid. Mocht blijken dat iemand zich in zo'n geval bewust spullen heeft toegeëigend, dan valt dat niet on der het strafrecht, maar kunnen de rechtmatige eigenaren alleen een civiele procedure starten. Geblokkeerd Mevrouw Snijder is zich van geen kwaad bewust. Toen ze de winkel, aan de Van Weedestraat sloot, liet ze op een briefje op de etalageruit een vast en een mobiel telefoon nummer achter. Het laatste is niet meer in gebruik. Volgens mevrouw Snijder omdat de telefoon geblok keerd is geraakt door het grote aan tal voicemailberichten dat is inge sproken. 'Iedereen belde me voor van alles en nog wat, om te vragen hoeveel kinderen ik heb, waar ik woon. In de winkel kwamen vaak oudere mensen een praatje maken. Daar waren ze aan gewend geraakt en nu werd ik voortdurend gebeld, begrijpt u? Ik heb de geblokkeerde mobiele telefoon naar KPN ge bracht, maar daar wisten ze ook niet wat ze ermee moesten doen.' Het andere nummer (6023971) is dat van de winkel, dat ze nu ook tijdens de beperkte openingstijden in haar atelier aan de Lange Brink weg gebruikt. 'Daar zit ik tijdelijk om de zaken af te ronden. Ik ben op zoek naar een goedkopere plek in Soest. Lukt dat niet, dan ga ik verder zoeken in Almere.' Vervolg van pagina 1 Dinsdag 26 april 20:00 Jubileum adviescommis sie Milieubeheer, gemeentehuis, Raadhuisplein 1. Woensdag 27 april 10:00 Handwerkverkoop Rode Kruis, Valeriaanstraat 2B. 10:00 Spirituele wandeling, start rest. Korte Duinen, Birkstraat 108. 13:30 Torenbeklimming Oude Kerk (VW), Torenstraat 1, 2,50/4,00. 14:00 Film 'Streep wil racen', Idea- theater, Willaertstraat 49, 4,50. 15:00 Paardentocht (VW), Steen- hoffstraat 9B, 5,00/7,00. Openingstijden kantoor SOESTERCOURANT - 17.°° uur - 16.00 -17.°° - 16.°° -15.°° ma. 9.ÜI di. 9.°' woe. 10.°c do. 10.°° 10.°° vr. uur uur uur uur i VOOR HOSPICE SOEST/BAARN POLITIE SPORT VERENIGING CtMUIW NOORD Een cheque van duizend euro overhandigde Bert Revier (Lvoorzitter van de Politie Sportvereniging Eemland Noord, tijdens de prijsuitreiking van het jaarlijkse nationale politieminiveldvoetbaltoernooi, aan Hospice-bestuurslid Ab Revoort. 'Fijn dat we ■zo geweldig ondersteund worden door werkelijk alle geledingen uit de samenleving', aldus Revoort in een kort dankwoord. De prijzen werden uitgereikt door de Soester oud-FC Utrecht-speler Robert Roest. De regio viel ook in de prijzen. Het team van de Konink lijke Marechaussee Soestdijk veroverde de eerste prijs bij de dames. Bij de heren viel deze eer toe aan de Til- burgse politie. De Zuidelijke Eng is weer een stukje aantrekkelijker geworden. Vandaag onthult wethouder Harry Witte een informatiepaneel langs de Molenweg. Tevens opent hij een nieuw wandelpad: vanaf de 'rotonde' in de Molenstraat naar de Zuidelijke Eng. De werkgroep Behoud de Zuide- reng heeft de gemeente gevraagd om een informatiepaneel over de Zuidelijke Eng. De Zuidelijke Eng is immers zo bepalend voor de ontstaansgeschiedenis en het 'gezicht' van Soest, dat het belang ervan best een beetje meer onder de aandacht van de wandelaars en fietsers gebracht mocht worden, vond de werkgroep. De gemeente werkte graag mee aan dit verzoek. Het paneel bevat informatie over de ontstaansgeschiedenis van de Eng, het gebruik in de loop der eeuwen en verhaalt over een stukje geschiedenis. Het IVN, de Historische Vereni ging Soest en de werkgroep Behoud de Zuidereng hebben meegewerkt aan de totstandkoming van het inf opaneel. Het paneel werd mogelijk dankzij een bijdrage van de Stich ting Logiesverschaffers Soest. Het nieuwe wandelpad loopt vanaf de rotonde in de Molenstraat naar de Eng. Het pad was tot nu toe een sluippaadje dwars over een akker. In het bestemmingsplan Zuidelijke Eng was dit paadje wel opgenomen als een aan te leggen fiets-/wandel pad en de grond was ook in eigen dom van de gemeente, maar toen de wandelpaden over de Zuidelijke Eng werden aangelegd, is dit pad niet aangelegd. Het pad zou dwars door een agrarisch perceel lopen, wat voor de betreffende eigenaar erg lastig zou zijn, en er zouden vermoedelijk maar weinig mensen gebruik van maken. Landelijke sfeer In de loop van de tijd is die situatie drastisch veranderd. Zo zijn onder andere het woonzorgcomplex Mo lenschot en verpleeghuis Daelhoven gerealiseerd. De bewoners van die complexen stellen er prijs op een wandeling in de directe omgeving te kunnen maken en velen van hen zijn daarvoor aangewezen op een rolstoel. Voor hen was dit oude sluippaadje dus niet zo geschikt. Bovendien is de akker inmiddels aan de gemeente verkocht. Het nieuwe pad is niet geasfalteerd, maar is net als de andere wandelpa den op de Zuidelijke Eng, voorzien van een halfverharding, zodat de landelijke sfeer van de Zuidelijke Eng behouden blijft. Soester Courant tachtig jaar thuis in Soes(terberg) De gemeente wil gaan onderzoe ken of burgers bereid zijn groen in hun woonomgeving te adopteren. Ze wil inhaken op een succesvol project in Alphen a/d Rijn, waar drieduizend mensen een perkje of struiken nabij hun woning (in samenwerking met de gemeente) onderhouden. Het plan voor het onderzoek staat vermeld in het Groenstructuurplan dat gisteravond in de raadscommis sie milieu ter sprake kwam. In af wachting van de uitkomst daarvan, wilde de gemeentelijke afdeling groen en milieu nog niet op het idee vooruitlopen. Het adoptieplan kwam ook terloops ter sprake tij dens een snoeischouw die vorige week woensdag in Overhees werd gehouden. Leden van het wijkbeheerteam (WBT), Henk de Knegt van de af deling groen en milieu) en wethou der Bert Krijger stapten op de fiets voor een ronde door de wijk. Daarbij werd nog eens duidelijk dat Soest geen chemische middelen in de strijd tegen onkruid gooit. Na deel daarvan is dat het verwijderen van worteloverwoekerend onkruid handmatig dient te geschieden, en dat is vaak een vrijwel onmoge lijke, dan wel arbeidsintensieve bezigheid. Heesters worden vooral gesnoeid om overhangend groen bij wan del- en fietspaden te verwijderen, en in het kader van de sociale veiligheid wordt de hoogte ervan beperkt. Tevens verwijdert de ge meente zoveel mogelijk begroeiing die niet oorspronkelijk in de wijk thuishoort, zoals braamstruiken en monniksap. Verbetering van de beplanting en zorgvuldiger onderhoud lijkt vol gens het WBT alleen mogelijk als er meer geld beschikbaar komt. Naar verluidt is de gemeente van plan om de beplanting in Overhees I op termijn te gaan vervangen. Het verouderde groen is voor een groot deel aan het einde van zijn levens cyclus en dus is de tijd rijp voor nieuwe beplanting. Kennelijk verkeren veel Soesters in de veronderstelling dat het po litiebureau aan het Raadhuisplein (in het weekeinde) dicht is. Net als doordeweeks is het op zaterdag en zondag echter geopend van 8:00 tot 23:00 uur. Het district Eeihland noord heeft vastgesteld dat veel Soesters die in het weekeinde de politie nodig hebben, naar het bureau in Baarn gaan. Dat is tijdens de genoemde tijden niet noodzakelijk. Ze kunnen dan namelijk in de vestiging aan het Raadhuisplein terecht. Tussen elf uur 's avonds en acht uur 's morgens is het politiebureau in Soest gesloten. Niet voor publieks- opvang, maar om in contact te ko men met de politie kunnen burgers 's nachts wel naar de hoofdingang van het bureau. Daar is een directe cameraverbinding met het bureau in Baarn. De politie heeft maandagavond een stokje gestoken voor diefstal van brandhout. Bij een bedrijf aan het Weteringpad betrapten ze vier mannen op heterdaad. Dat kon gebeuren na een melding van een getuige. Die kwam rond kwart over elf binnen. Agenten zagen ter plek ke dat mannen bezig waren brand hout van het bedrijf naar een wo ning in de omgeving te verslepen. Achter de betreffende woning trof de politie zestig volle zakken aan. De vier verdachten, van 22 en 24 jaar oud, werden ingesloten voor verhoor. Het hout werd in beslag genomen. Afgelopen vrijdag bracht de Soes ter VVD-fractie een bezoek aan Smurfit aan de Koningsweg. Deze van oorsprong Ierse onderneming vervaardigt golfkarton in alle mo gelijke varianten, zo vertelde Nico Knegt, de managing director, en thousiast in zijn presentatie. Zijn gedrevenheid deed niet onder voor die van Jan Paauw, die de politici door het bedrijf leidde. Smurfit is al vele jaren in Soest ge vestigd en telt 180 werknemers, van wie er 110 uit Soest afkomstig zijn. Het bedrijf is 24 uur per dag productief, met uitzonderjng van het weekend. Naast Soest zijn er in ons land nog vestigingen in Neede en Loenen. Smurfit, sedert 1987 door allerlei fusies genaamd 'Jefferson Smurfit Group', is vertegenwoordigd in alle werelddelen behalve Afrika. Er wordt momenteel aan de Ko ningsweg naarstig gebouwd om z.s.m. een gigantische hal te ope- V.l.n.r. Jan Paauw Smurfiten de VVD'ers Peter van der Torre, Peter Hoebee, Reinier Borde wijk, Karei van Geet en Henk Gerth. nen die benodigd is voor logistieke ondersteuning. Tijdens de door Jan Paauw geleide rondgang door het bedrijf werd het de VVD-fractie duidelijk dat hier sprake is van een groot en efficiënt gerund bedrijf, dat gelukkig werk gelegenheid biedt voor relatief veel Soesters. SOEST Eigen technische dienst met 24-uurservice. Geen voorrijkosten. Gratis bruikleen app. Alle reparaties aan huis. Soesterbergsestraat 35 a Tel. 035 - 602 93 60 Tegen het bestemmingsplan Hart voor Groen zijn bij de gemeente 67 zienswijzen binnengekomen. De meeste bezwaren richten zich tegen het ecoduct en woningbouw in Apollo Noord. In vergelijking met de reacties op andere bestemmingsplannen is er geen sprake van een uitzonder lijk aantal bezwaren, vindt de ge meente. De door Soest Vitaal i.o. voorspelde regen van bezwaren is achterwege gebleven. Van de 67 schriftelijke reacties zijn er 27 identiek. Die hebben betrekking op het ecoduct en/of Apollo Noord en/of de balans tussen rood en groen. De meeste zienswijzen zijn afkomstig uit Soesterberg, maar dat is gezien de inhoud van Hart voor Groen niet verwonderlijk. Vijf van de zeven deelonderwerpen hebben betrekking op deze dorpskern. Vorige week woensdag verstreek de termijn, waarbinnen burgers een zienswijze konden indienen. Die worden nu allemaal ambtelijk verwerkt en voorzien van commen taar. Uiterlijk eind mei brengt de afdeling planologie en bouwen ad vies uit aan het college. Burgemeester en wethouders nemen dan een standpunt in en leggen hun voorstel voor aan de raadscommissie ruimtelijke orde ning. De politieke fracties bespre ken dat op dinsdag 14 juni. Moge lijk wordt voor die vergadering een hoorzitting gehouden voor burgers die hun standpunt mondeling wil len toelichten aan de raadsleden. De gemeenteraad neemt op don derdag 23 juni een besluit over het bestemmingsplan. Hart voor Groen omvat zeven deelgebieden. In het conceptplan wordt de weg vrijgemaakt voor een ecoduct over de Amersfoort- sestraat, woningbouw in Apollo Noord en bedrijventerreinen langs de Zuiderweg, de Richeileweg en in Soesterberg Noord. Ook de be stemming van het Jessurunkamp en Zaterdagavond kreeg de politie het aan de stok met een stomdronken Soester. De zeventienjarige jon gen begon zomaar tegen agenten te schelden en fietste (zonder ver lichting) weg, terwijl hij de politie voor van alles en nog wat uitmaak te. Omdat hij niet voldeed aan het verzoek om te stoppen, hield de politie hem aan. Hij sprak met dubbele tong en rook sterk naar alcohol. Hij blies 730 ug/1, ruim driemaal meer dan is toegestaan in het verkeer. Tegen de jongen is proces-verbaal opgemaakt. het voormalige Kodakterrein aan de De Beaufortlaan in Soestduinen maken deel uit van het plan. Soest wil deze twee complexen terugge ven aan de natuur, maar zal ze dan eerst moeten aanschaffen. Koopoptie Op het voormalige Kodakterrein heeft Soest sinds eind 2001 een koopoptie die een geldigheidsduur van vijfjaar heeft. Eerder kocht het al twee hectare onbebouwde grond van het terrein. Daarvoor betaalde het 1,4 miljoen euro, terwijl ver koper Van Hoogevest bovendien toestemming kreeg om 24 in plaats van acht woningen te bouwen in de Boerenstreek. Ruim drie jaar geleden werd dui delijk dat het grotere, bebouwde deel van het terrein ongeveer 5 tot 6 miljoen euro moet gaan kosten. Soest reserveert iedereen jaar een half miljoen uit de exploitatieop brengst van de Boerenstreek om bebouwde percelen te kunnen te ruggeven aan de natuur, maar wil dat ook de provincie en het rijk bijdragen aan dit project. Hoeveel het verderop gelegen Jessurunkamp van defensie moet gaan kosten, is niet bekend, noch wanneer dat vrijkomt. Laten we maar weer eens wat vragen stellen aan de bevolking. Enquètejournalistiek van de vo rige eeuw. In de komende weken kunnen 925 inwoners van ons dorp een wetenschappelijk onder zoek verwachten van het externe bureau Trendview hoe de 'klant' denkt over de medewerkers en bestuurders in het Witte Huis aan bet Raadhuisplein. Telefonisch wel te verstaan, want dan hoef je de klant niet in de ogen te kijken. Nee, geen vragen over het politieke beleid, het vandalisme in Overhees, de nutteloze inloopchar ges voor Hart voor Groen, over de gemeentelijke boekhouding of de dreigende inkijk vanuit een nieuw appartementengebouw op de Dal- weg in een bestaand wooncomplex aan de Steenhoffstraat er pal naast. 'Het had nog veel erger gekund', liet wethouder Krol in de Gooi- en Eemlander weten. De vragen van Trend view, zoals die al zo vaak zijn gesteld, hebben alle betrekking op de ambtelijke navel staarders zelf. Dat heet heel trendy 'een spiegelonderzoek'. - Vindt u dat wij u vriendelijk gedag zeggen? - Staan wij u aardig te woord? - Hebben wij aandacht voor uw wensen en verlangens? - Heeft u ons een heetje begre pen? - Wat vindt u van ons groepspro- fiel? Het lijkt wel of de Bakkertjes, Pot jes en Van Gentjes niets anders te doen hebben dan dit soort dure speeltjes te verzinnen en uit te voeren. Als de burgemeester van huis is, dansen de muizen. Hoe gaat het verder? Er komt na afloop een rapport voor het College van B W. Dan volgt een verslag aan de Gemeenteraad en het hele spul verdwijnt in de kelder van het archief. Niemand wordt ontsla gen, niemand geschorst, niemand berispt, niemand wordt geweerd van de maandelijkse borrel, nie mand krijgt een complimentje en alles gaat gewoon verder zoals het gaat. Enquêtes hebben geen enkele in vloed op gedrag. Een ander project met vragen 'voor de vaak' betreft de jongeren in Soest en Soesterberg. Zij wor den binnenkort voor de zoveelste keer gevraagd 'een programma op te stellen'. De beleidsmakers weten niet wat ze met de jeugd aan moe ten. Het idee hiervoor is geboren tijdens een enquête op het Prins- jesdagontbijt Balans en de gemeente Soest heb ben daarbij de kerkelijke organisa tie GIDS (God In De Samenleving) in geschakeld. Deus meliora det. 'Het gaat hierbij niet om de vijftig probleemjongeren, maar juist om die 3600 overige jongeren in Soest en Soesterberg'. Vindt u bet niet erg als mijn klomp spontaan breekt als ik dit lees in de media. 'Een hangplek levert uiteindelijk niets op', meldt het verslag van de eerste bijeenkomst. Ja, dat weten we al tien jaar, mijn heer Sheldon. Geachte burgemeester, 'Fijn dat u maandag weer aan 't werk kon gaan. Doe rustig aan. Ik wens u veel sterkte toe. Maar het is van belang dat u weer streng de touwtjes van het competentiema- nagement en de organisatieontwik keling in handen neemt.' Soestertjes zitten niet te wachten op vragen. Burgers willen antwoor den! 5HDWRDDM Weteringpad 3D, Sdest (t/o Karwei Bouwmarkt) Tel: □35-6DzgV9B Openingstijden di t/m vrij 9.3D - 1 7.on uur

Soester Courant | 2005 | | pagina 3