Veel ani www.soest.nl Vervolg bekendmakingen zie pagina 5 WOENSDAG 20 APRIL 2005 SOESTER COURANT PAGINA 4 woensdag 20 april 2005 WOENSDAG 20 A PLAATSELIJKE VERORDENING WEBSITE SOEST: Veel wijken si Uitgave gemeente Soest Afdeling Communicatie Raadhuisplein I 3762 AV Soest Telefoon: (035) 609 34 55 E-mail: postbus2000@soest.nl Zie ook: www.soest.nl REFERENDUM EUROPESE GRONDWET I JUNI 2005 Op woensdag 1 juni vindt er in Nederland voor het eerst een raadplegend referendum plaats. Het parlement vraagt daarmee alle kiesgerechtigde burgers te laten weten wat zij van het 'Verdrag tot vaststelling van een Grondwet voor Europa' vinden. U kunt op die dag vóór of tegen het Verdrag stemmen. U mag ook blanco stemmen. De uitslag van het referendum is niet bindend, maar weegt wel mee in de uiteindelijke beslissing van de Tweede Kamer. U kunt uw stem uitbrengen van 's morgens half acht tot 's avonds negen uur. De Europese Grondwet is te lezen en te downloaden op de website van de Referendumcommissie (www.referendumcommissie.nl). Tevens zal de samenvatting twee maal worden verspreid onder alle Neder landers. De eerste verspreiding van de samenvatting vindt plaats op zaterdag 23 april, de tweede versprei ding in mei, uiterlijk 14 dagen voor het referendum. Tevens ligt het volledige verdrag tot vaststelling van de grondwet voor Europa ter inzage bij de receptie van het gemeentehuis. Vanaf 12 mei valt de oproepingskaart in uw brievenbus. Kiesgerechtigde Soesters die op 14 mei nog geen oproepingskaart hebben ontvangen, kunnen contact op nemen met de Afdeling Publiekszaken van het Gemeentehuis, Raadhuisplein 1, tel. (035 - 6093 411) IEMAND ANDERS LATEN STEMMEN (volmachtbewijs) Als kiezer kunt u iemand anders voor u laten stemmen. U kunt iemand machtigen door de verklaring op de achterkant van de oproepkaart in te vullen en te ondertekenen. Deze volmacht is uitsluitend mogelijk wan neer u en de gemachtigde in hetzelfde stemdistrict staan ingeschreven (de nummers van de stemdistricten op de oproepingskaarten moeten gelijk zijn) Op de achterzijde van uw oproepingskaart schrijft u achter 'gemachtigde' in blokletters de naam en het adres van degene die voor u gaat stemmen. U zet vervolgens linksonder, onder 'handtekening volmacht gever', uw handtekening. Degene die voor u gaat stemmen, zet zijn of haar handtekening rechtsonder op de kaart, onder 'handtekening gemachtigde'. De gemachtigde moet de volmachtstem tegelijk met zijn eigen stem uitbrengen in het op de oproepings kaart vermelde stembureau. Per stemming kan iemand maximaal voor twee andere personen stemmen. Wanneer u en degene die u wilt machtigen niet in hetzelfde stemdistrict zijn ingeschreven, maar in een ander stemdistrict in Soest of Nederland, kunt u schriftelijk verzoeken tot het stemmen bij volmacht. Dit kan met een formulier dat verkrijgbaar is bij de afdeling Publiekszaken en te downloaden is via www.soest.nl. Het formulier moet uiterlijk 18 mei 2005 bij de afdeling Publiekszaken van de gemeente Soest binnen zijn. Wanneer het verzoek wordt ingewilligd, ontvangt de gemachtigde een volmachtbewijs. Ook in dit geval moet de gemachtigde de volmachtstem tegelijk met zijn eigen stem uitbrengen. STEMMEN IN EEN ANDER STEMBUREAU (kiezerspas) Op de oproepkaart staat waar u moet stemmen, maar u kunt dit ook doen bij een ander stembureau in Soest of Nederland. Vraag daan/oor een formulier aan bij de afdeling Publiekszaken van de Gemeente Soest of download het via www.soest.nl. Het ingevulde formulier en eventueel de oproepkaart moet uiterlijk op 18 mei 2005 bij de afdeling Publiekszaken binnen zijn. Ook hier geldt dat u al een aanvraag kunt indienen voordat u uw oproepingskaart hebt ontvangen. U kunt ook mondeling verzoeken om in een ander stembureau te stemmen. Dit kan tot uiterlijk 27 mei 2005 bij de afdeling Publiekszaken van dp Gemeente Soest. Neem wel uw oproepingskaart en een geldig identiteitsbewijs mee. Voor informatie kunt u terecht op de website www.ukomttochook.nl GEHANDICAPTENPARKEERPLAATS WIARDI BECKMANSTRAAT Burgemeester en wethouders van Soest maken in verband met het bepaalde in artikel 26 van het Besluit ad ministratieve bepalingen inzake het wegverkeer (BABW) bekend, dat zij besloten hebben: Door plaatsing van bord E6 van bijlage I van het RW-90 met onderbord PZ-56-ZN nabij de woning Wiardi Beckmanstraat 33 te Soest een parkeerplaats voor gehandicapten aan te geven. N.B.: Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit bezwaar maken bij het college van burgemeester en wet houders binnen zes weken na de datum van de bekendmaking. Het bezwaar dient te worden gericht aan het college van B&W van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Hoofdstuk 6 (algemene bepalingen over bezwaar) en de afdelingen 7.1 en 7.2 (bijzondere bepalingen over bezwaar) van de Algemene wet bestuursrecht zijn van toepassing. Indien bezwaar is gemaakt kan ook om een voorlopige voorziening worden gevraagd, als er tijdelijke maat regelen nodig zijn waarmee niet tot de beslissing op het bezwaarschrift kan worden gewacht. Het verzoek moet worden gedaan bij de president van de rechtbank te Utrecht, Postbus 16005, 3500 DA te Utrecht. Daarbij is een griffierecht verschuldigd van 136,- voor een natuurlijk persoon of 273,- voor een rechtsper soon. Titel 8.3 van de Algemene wet bestuursrecht is van toepassing. VERKEERSMAATREGELEN KONINGINNEDAG SOEST Burgemeester en wethouders van Soest maken in verband met de festiviteiten op Koninginnedag in Soest en gelet op het bepaalde in artikel 26 van het Besluit administratieve bepalingen inzake het wegverkeer (BABW) bekend, dat zij besloten hebben: Op Koninginnedag 30 april 2005: I Door middel van het plaatsen van bord Cl - gesloten in beide richtingen voor voertuigen, ruiters en ge leiders van rij- of trekdieren of vee - van bijlage I van het RW-90, van 06.00 uur tot 15.30 uur gesloten te verklaren voor genoemde categorieën: - Julianalaan tussen de Nassaulaan en Prins Bernhardlaan; - Soesterengweg tussen de Prins Bernhardlaan en de Talmalaan. II Door middel van het plaatsen van bord E2 - verbod stil te staan- voorzien van het onderbord 'weg- sleepregeling' van 06.00 uur tot 15.30 uur een verbod tot stilstaan in te stellen in de: - Julianalaan aan de even zijde tussen de Nassaulaan en Prins Bernhardlaan; - Soesterengweg aan de even zijde tussen de Prins Bernhardlaan en de Talmalaan; - Verlengde Talmalaan aan de even zijde; - Nassaulaan: aan de even zijde tussen de Julianalaan en de Oranjelaan aan de oneven zijde tussen de Oranjelaan en de Prins Hendriklaan. III Door afdekking van de borden Gil - verplicht fietspad - van bijlage I van het RW-90 van 06.00 tot 15.30 uur de aanwijzing tot fietspad van het betreffende deel van de Talmalaan op te schorten. IV Door middel van het plaatsen van bord Cl - gesloten in beide richtingen voor voertuigen, ruiters en geleiders van rij- of trekdieren of vee - van bijlage I van het RW-90, van 16.00 uur tot 24.00 uur geslo ten te verklaren voor genoemde categorieën: - Korte Kerkstraat; N.B.: Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit bezwaar maken bij het college van burgemeester en wet houders binnen zes weken na de datum van de bekendmaking. Het bezwaar dient te worden gericht aan het college van B&W van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Hoofdstuk 6 (algemene bepalingen over bezwaar) en de afdelingen 7.1 en 7.2 (bijzondere bepalingen over bezwaar) van de Algemene wet bestuursrecht zijn van toepassing. Indien bezwaar is gemaakt kan ook om een voorlopige voorziening worden gevraagd, als er tijdelijke maat regelen nodig zijn waarmee niet tot de beslissing op het bezwaarschrift kan worden gewacht. Het verzoek moet worden gedaan bij de president van de rechtbank te Utrecht, Postbus 16005, 3500 DA te Utrecht. Daarbij is een griffierecht verschuldigd van 136, voor een natuurlijk persoon of 273, voor een rechts persoon. Titel 8.3 van de Algemene wet bestuursrecht is van toepassing. AFSLUITING RAADHUISPLEIN STOPVERBOD DALWEG Burgemeester en wethouders van Soest maken in verband met de festiviteiten rondom 60 jaar bevrijding en gelet op het bepaalde in artikel 26 van het Besluit administratieve bepalingen inzake het wegverkeer (BABW) bekend, dat zij besloten hebben: Op donderdag 5 mei van 06.00 uur tot vrijdag 6 mei 02.00 uur, op vrijdag 6 mei van 19.00 uur tot zaterdag 7 mei 02.00 uur en van zaterdag 7 mei 19.00 uur tot zondag 8 mei 02.00 uur - door plaatsing van het bord Cl - gesloten voor alle bestuurders - van het RW-90, aangevuld met het on derbord met de tekst 'uitgezonderd bestemmingsverkeer' voor bestuurders uitgezonderd bestemmingsver keer gesloten te verklaren het Raadhuisplein; - door plaatsing van het bord C2 - verboden stil te staan - van het RW-90 bestuurders verbieden stil te staan op de rijbaan van de Dalweg tussen de aansluiting Albert Cuyplaan en de aansluiting Beukenlaan. N.B.: Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit bezwaar maken bij het college van burgemeester en wet houders binnen zes weken na de datum van de bekendmaking. Het bezwaar dient te worden gericht aan het college van B&W van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Hoofdstuk 6 (algemene bepalingen over bezwaar) en de afdelingen 7.1 en 7.2 (bijzondere bepalingen over bezwaar) van de Algemene wet bestuursrecht zijn van toepassing. Indien bezwaar is gemaakt kan ook om een voorlopige voorziening worden gevraagd, als er tijdelijke maat regelen nodig zijn waarmee niet tot de beslissing op het bezwaarschrift kan worden gewacht. Het verzoek moet worden gedaan bij de president van de rechtbank te Utrecht, Postbus 16005, 3500 DA te Utrecht. Daarbij is een griffierecht verschuldigd van 136, voor een natuurlijk persoon of 273, voor een rechts persoon. Titel 8.3 van de Algemene wet bestuursrecht is van toepassing. VERKEERSBESLUIT OUDE AMBACHTENMARKT Burgemeester en wethouders van Soest maken in verband met de Oude Ambachtenmarkt op Hemelvaarts dag 5 mei 2005 en gelet op het bepaalde in artikel 26 van het Besluit administratieve bepalingen inzake het wegverkeer (BABW) bekend, dat zij besloten hebben: I Op woensdag 4 mei vanaf 18.00 uur tot donderdag 5 mei 19.00 uur door middel van het plaatsen van bord Cl van bijlage I van het RW-90 - gesloten in beide richtingen voor alle voertuigen, ruiters en geleiders van rij- trekdieren of vee - gesloten te verklaren voor alle bestuurders: - de Neen/veg; - de Eemstraat; - de Kerkstraat, vanaf huisnummer 43 tot de aansluiting met de Middelwijkstraat; - de Peter v.d. Breemerweg tussen de aansluiting met de Kerkstraat en de aansluiting met de Hooi- weg; - de Ferd. Huycklaan, vanaf huisnummer 2 tot de aansluiting met de P. v.d. Breemerweg - Kerkpad ZZ vanaf huisnummer 134 tot de aansluiting met de Kerkstraat. II Op donderdag 5 mei vanaf 06.00 uur tot 19.00 uur: A. Door middel van het plaatsen van bord Cl van bijlage I van het RW-90 - gesloten in beide richtingen voor alle voertuigen, ruiters en geleiders van rij-/trekdieren en vee - gesloten te verklaren voor alle bestuurders: - de Stationsweg; - de Kruisweg, uitgezonderd aanwonenden; - de Korte Middelwijkstraat, uitgezonderd aanwonenden; - de Schans, het gedeelte gelegen tussen de aansluiting Lange Brinkweg en de aansluiting Weideweg. B. Door middel van het plaatsen van de borden C2 - in deze richting gesloten voor alle voertuigen, ruiters en geleiders van rij- trekdieren en vee - en C3 - eenrichtingsweg - van bijlage I van het RW-90, geslo ten te verklaren voor alle bestuurders: - de Lange Brinkweg, het gedeelte tussen de aansluiting Eemweg en Korte Kerkstraat in de richting van de Korte Kerkstraat; - de Eemweg, het gedeelte tussen de aansluiting Lange Brinkweg en de ingang van het parkeerterrein van voetbalvereniging WZ, in de richting van de Lange Brinkweg. C. Door middel van het plaatsen van bord E2 - verbod tot stilstaan-van bijlage I van het RW-90 een ver bod tot stilstaan in te stellen: Aan beide zijden van de weg op: - de Lange Brinkweg tussen de noordelijke aansluiting van De Schans en de aansluiting Eemweg; - de Eemweg; - de Ferdinand Huycklaan, het gedeelte tussen de aansluiting met de Kerkdwarsstraat en huisnummer 2; Aan de even zijde van de weg op: - de Veldweg. D. Door middel van het plaatsen van bord E6 - gehandicaptenparkeerplaats - van bijlage I van het RW 90 de oostelijke zijde van de Torenstraat tussen de Oude kerk en de aansluiting Kerkstraat over een lengte van 50 meter aan te wijzen als gehandicaptenparkeerplaats. E. Opheffen van de geslotenverklaring op de A.P. Hilhorstweg. N.B.: Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit bezwaar maken bij het college van burgemeester en wet houders binnen zes weken na de datum van de bekendmaking. Het bezwaar dient te worden gericht aan het college van B&W van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Hoofdstuk 6 (algemene bepalingen over bezwaar) en de afdelingen 7.1 en 7.2 (bijzondere bepalingen over bezwaar) van de Algemene wet bestuursrecht zijn van toepassing. Indien bezwaar is gemaakt kan ook om een voorlopige voorziening worden gevraagd, als er tijdelijke maat regelen nodig zijn waarmee niet tot de beslissing op het bezwaarschrift kan worden gewacht. Het verzoek moet worden gedaan bij de president van de rechtbank te Utrecht, Postbus 16005, 3500 DA te Utrecht. Daarbij is een griffierecht verschuldigd van 116, voor een natuurlijk persoon of 232, voor een rechts persoon. Titel 8.3 van de Algemene wet bestuursrecht is van toepassing. AFSLUITING RADEMAKERSTRAAT/BANNINGSTRAAT Burgemeester en wethouders van Soest maken in verband met de jaarmarkt in Soesterberg en gelet op het bepaalde in artikel 26 van het Besluit administratieve bepalingen inzake het wegverkeer (BABW) bekend, dat zij besloten hebben: Vanaf vrijdag 29 april 22.00 uur tot zaterdag 30 april 19.30 uur door middel van het plaatsen van bord Cl - gesloten in beide richtingen voor bestuurders - van bijlage I van het RW-90 gesloten te verklaren voor be stuurders: - de Rademakerstraat, het gedeelte tussen de aansluiting Kampweg en de aansluiting Prof. Lorentzlaan; - de Banningstraat, het gedeelte tussen de aansluiting Kampweg en tot en met de inrit van de Banninghal; N.B.: Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit bezwaar maken bij het college van burgemeester en wet houders binnen zes weken na de datum van de bekendmaking. Het bezwaar dient te worden gericht aan het college van B&W van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Hoofdstuk 6 (algemene bepalingen over bezwaar) en de afdelingen 7.1 en 7.2 (bijzondere bepalingen over bezwaar) van de Algemene wet bestuursrecht zijn van toepassing. Indien bezwaar is gemaakt kan ook om een voorlopige voorziening worden gevraagd, als er tijdelijke maat regelen nodig zijn waarmee niet tot de beslissing op het bezwaarschrift kan worden gewacht. Het verzoek moet worden gedaan bij de president van de rechtbank te Utrecht, Postbus 16005, 3500 DA te Utrecht. Daarbij is een griffierecht verschuldigd van 136, voor een natuurlijk persoon of 273, voor een rechts persoon. Titel 8.3 van de Algemene wet bestuursrecht is van toepassing. KONINGINNENACHT SOESTERBERG (Incidentele activiteit) De burgemeester van Soest maakt bekend dat hij op basis van artikel 2.3.1.4 van de Algemene Plaatselijke verordening Soest 2000 (APV) vergunning heeft verleend aan Time out voor verruiming van de openingstijd tot 03.00 uur om op koninginnenacht ten gehore laten brengen van live-muziek op 29 april 2005 van 22.00 uur tot 30 april 2005 om 03.00 uur aan de Banningstraat 3 te Soesterberg. Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na bekendmaking van dit besluit een bezwaarschrift indienen bij de burgemeester. Tevens kan er een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend. Het verzoek moet worden gedaan bij de president van de rechtbank te Utrecht, Postbus 13023, 3507 LA te Utrecht. Daar bij is een griffierecht verschuldigd van 138,00 voor een natuurlijke persoon en 276,00 voor een rechts persoon. Op grond van artikel 4.1.3 van de APV is het aan inrichtingen toegestaan maximaal zes incidentele festivitei ten per kalenderjaar te houden waarbij de geluidsvoorschriften uit het Besluit horeca, -sport en recreatie-in richtingen milieubeheer niet van toepassing zijn. Op grond van dit artikel heeft de inrichting SO Soest tevens kennis gegeven van het houden van bovenstaande incidentele festiviteit. DANCEFEEST OPENLUCHTTHEATER CABRIO De burgemeester van Soest maakt bekend dat hij op basis van artikel 2.2.2 van de Algemene Plaatselijke Verordening Soest 2000, alsmede artikel 35 Drank- en Horecawet, vergunning respectievelijk ontheffing heeft verleend ten behoeve van een dance-feest in open luchttheater Cabrio, Soesterbergsestraat te Soest, van vrijdag 1 juli 2005 om 22.00 uur tot zaterdag 2 juli 2005 om 04.00 uur. N.B.: Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit be zwaar maken bij de burgemeester binnen zes weken na de datum van de bekendmaking. Het bezwaar dient te worden gericht aan de burgemeester van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Hoofdstuk 6 (algemene bepalingen over bezwaar) en de afdelingen 7.1 en 7.2 (bijzondere bepalingen over bezwaar) van de Algemene wet bestuursrecht zijn van toepassing. Indien bezwaar is gemaakt kan ook om een voorlopige voorziening worden gevraagd, als er tijdelijke maatre gelen nodig zijn waarmee niet tot de beslissing op het bezwaarschrift kan worden gewacht. Het verzoek moet worden gedaan bij de president van de rechtbank te Utrecht, Postbus 13023, 3507 LA te Utrecht. Daarbij is een griffierecht verschuldigd van 138,00 voor een natuurlijke persoon en 276,00 voor een rechtsper- AANGEVRAAGDE KAPVERGUNNINGEN Periode 8 april tot en met 14 april 2005 De volgende aanvragen voor een kapvergunning zijn ontvangen: Perceel: - Van Lenneplaan 63 - 1 berk - Steenhoffstraat 77a - 1 den - Koppenlaan 5 en 9 - 2 berken - Larixlaan 11-5 dennen - Tuin Colenso 1-159 - 1 conifeer Diegenen die menen in hun belangen te worden geschaad door een eventuele vergunning kunnen dit mondeling of schriftelijk binnen 4 weken na deze bekendmaking kenbaar maken bij de afdeling Wijkbe heer, Groen en Infrastructuur van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest, telefoonnummer 035- 6093674. Binnen deze termijn van 4 weken liggen de aanvragen voor kapvergunningen ook ter inzage op de afdeling Wijkbeheer, Groen en Infrastructuur in het gemeentehuis van Soest. Openingstijden van 8.30 uur tot 13.00 uur. VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN Periode: 8 april tot en met 14 april Datum verzending 20 april 2005 - Willem de Zwijgerlaan 9 - 1 den - Van Goyenlaan 4 - 1 beuk - Soesterbergsestraat 170-1 hulst Aan de Gemeente Soest verleende kapvergunningen: - Raadhuisplein 1 (tuin gemeentehuis) - 3 Catalpa's - Hobbemalaan thv. nr. 3, 5, 13, 21, 23 - 5 haagbeu ken Gemeentebomen waan/oor aan de gemeente Soest een kapvergunning wordt verleend worden binnen 3 maanden na publicatie gekapt. Gemotiveerde bezwaren tegen het genomen besluit kunnen binnen 6 weken na verzending van het besluit schriftelijk worden ingediend bij het college van burge meester en wethouders van de gemeente Soest, Post bus 2000, 3760 CA Soest. MELDING Burgemeester en Wethouders maken bekend dat zij de volgende melding in het kader van de Wet milieube heer hebben ontvangen: Besluit opslag en transportbedrijven milieubeheer Naam Adres Plaats - ABS techn. Import Nijverheidsweg 16 Soest Tegen de melding kan geen bezwaar worden inge diend. Genoemde instelling zal aan de algemene voor schriften gesteld bij de betreffende algemene maatre gel van bestuur moeten voldoen. Vooral in de delen van Soi Soesterberg, waar een w heerteam actief is, worden bereidingen getroffen voo merschoon (27 en 28 mei allerlei manieren gaan ze a slag om de wijk schoner en I te maken. Als de geluiden niet bedr staat Soesterberg eind vol; maand bijkans op z'n koj drie basisscholen, 't Vliegdo ijsvereniging, de winkeliers dorpsbeheerteam bundelen krachten. Naast een 'grote sc maak' beloven het twee feest te worden met een dweilbam levensgroot spandoek, een mi en geluidswagen, activiteiten Rademakerstraat en een b komst bij de ijsvereniging. Ook in Óverhees worden pl« gesmeed. Daar zal de strijd w aangebonden met hondenpo zwerfvuil, twee punten die ho de prioriteitenlijst van het w heerteam staan. Maar dan v AANGEVRAAGDE BOUW\ De volgende bouwaanvrage BOUWPLAATS Birkstraat Birkstraat Eigendomweg Groenling Kampweg Kerkstraat Oude Tempellaan Parklaan Waldeck Pyrmontlaan 64 (or De publicatie van de ingedi meentehuis, Raadhuisplein van 8.30 - 13.00 uur en bov VERLEENDE VERGUNNIN Voor de volgende percelen - Laanstraat 3 (aanleg acht - Minstreelpad 47 Op grond van de Algemene indienen. Als u een bezwaa gemeester en wethouders v WEKEN na de datum van d< De stukken kunt u inzien in tuur geopend elke werkdag VERLEENDE AANLEGVERI Burgemeester en wethoud voor: 1. het aanleggen van een (verzenddatum: 18 ma< Op grond van de Algemene bezwaarschrift indienen. Al: gericht aan Burgemeester e moet binnen zes weken na VRIJSTELLING BESTEMMII De burgemeester maakt bel artikel 21, lid 4, sub b. van d te verlenen voor: - de opslag van (tuin)matei het erf behorende bij het Alvorens een definitieve be: twee weken, derhalve van c schriftelijk bij burgemeester De op dit verzoek betrekkin; van 8.30 - 13.00 uur en bov Planologie en Bouwen (bali BELEIDSREGELS VERGUNI Burgemeester en wethoudei de 'Beleidsregels Vergunnin; In deze beleidsregels is vast Algemene Plaatselijke Veror tot het maken of veranderei beleidsregels wordt aangeg invulling aan gegeven wordl al dan niet verleend zal kuni De betreffende stukken ligg 29 april 2005. Voor nadere informatie kun Groen Infrastructuur, tel. 0 VERLEENDE BOUWVERGL De volgende bouwvergunnii BOUWPLAATS Dorresteinweg Goudwesp Hellingweg Het Zeisterspoor Kerkdwarsstraat Nassaulaan Nieuweweg Schaepmanstraat 6-4-2005 Schoutenkampweg Schrikslaan Valeriaanstraat N 72 1 11 1 Op grond van de Algemene v indienen. Als u een bezwaarschrift wil en Wethouders van Soest, P< de VERZENDDATUM worden De stukken kunt u inzien in bouwzaken), geopend elke

Soester Courant | 2005 | | pagina 4