M M M SOES Koningii Emotit Verrips Makelaardij o.g. NIEUW IN DE VERKOOP Verrips Makelaardij o.g. na Verrips Makelaardij o.g. Rijkswaterst 's nachts ligg PAGINA 1fi SOESTER COURANT WOENSDAG 4 MEI 2005 'TWW ffl M M Van Weedestraat Eikenlaan j Midden in het centrum van Soest gele gen 2-kamerappartement met lift, parkeerplaats en berging. Indeling: entree, hal, meterkast, badkamer met douche, wastafel en aansluiting wasmachine, slaapkamer, provisiekast, lichte woonkamer met deur naar balkon en open keuken. V.v. eigen gas c.v. en volledig dubbele be glazing. Servicekosten bedragen 122,- per maand. Er hoort een eigen parkeerplaats bij het appartement. Vraagprijs 140.000,- k.k. Soest Colenso Tegenover het Colensopark gelegen 3-kamerappartement op de eerste woonlaag en een berging op de be gane grond. Indeling: entree, hal, toilet, douche, dichte keuken met deur naar het bal kon aan de achterzijde, 2 slaapkamers, ruime woonkamer met fraai uitzicht en frans balkon. Servicekosten bedra gen 152,- per maand incl. voorschot stookkosten. Vraagprijs 152.500,-k.k. Soest Dokter Rupertlaan In een zeer gewild appartementen complex, nabij het centrum gelegen met alle winkelvoorzieningen van Soest(dijk) op loopafstand, goed onderhouden 2-kamer (voorheen 3 kamer) appartement op de begane grond met berging. Indeling: hal, bergkast, toilet, zonnige woonkamer met aangren zend een ruim terras, dichte keuken, slaapkamer en badkamer met wastafel en douche. Bijzonderh.: Uitstekende zonligging waardoor geringe energiekosten. Bouwjaar 1960. Woonopp. 70 m2. Grotendeels v.v. isolerende beglazing. Servicekosten 180,- per maand. Vraagprijs 174.500,- k.k. Soest Haagwinde Centraal in Soest, nabij winkels en O.V., gelegen ruim opgezet drieka mer-appartement op de 4e -tevens bovenste- woonlaag met panoramisch uitzicht. Het balkon is vanuit alle ka mers bereikbaar en is v.v. zonwering en gelegen op het zuiden. Indeling: hal, toilet, ruime woonka mer van ca. 26 m2 met aansluitend de open keuken met inbouwappara- tuur en lichtkoepel, bijkeuken, twee i slaapkamers, badkamer met ligbad en douche. Riant balkon met goede zonligging. Het appartement is v.v. gas c.v. en volledig en optimaal geïsoleerd. De servicekosten bedragen 113,- per maand. Direct naast het complex is er ruim voldoende parkeergelegenheid. Vraagprijs 249.500,- k.k. Soest Amnestylaan is optimaal geïsoleerd en voorzien van gas c.v. Kindvriendelijk gelegen royaal uitge bouwde hoekwoning met parkeerge legenheid op eigen terrein en een vrije, zonnige tuin op het zuiden. Perceelopp. 235 m2. Woonopp. 160 m2. Indeling: hal, toilet, royale woonkamer van ca. 55 m2 met openslaande deuren, open keuken met inbouwapp. Verdie ping: overloop, 4 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, separate douche en toilet. Vaste trap naar zolder met kamer en veel bergruimte. Deze woning Vraagprijs 310.000,- k.k. Soest Aan rustige weg met plantsoen gele gen aantrekkelijke ruime hoekwoning met verzorgde tuin in de wijk Soestdijk. Perceelopp. 320 m2. Vrijstaand stenen garage met carport en parkeergelegen heid op eigen terrein. Vrij uitzicht aan de voor- en achterzijde. Ligging nabij winkels, O.V. en uitvalswegen. Indeling: hal, toilet, dichte keuken, zonnige woonkamer met open haard, parketvloer en schuifpui naar de tuin. De tuin is vrij gelegen en fraai aange legd, rijk aan struiken en bomen. Ver dieping: overloop, 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en wastafel, 3e slaapkamer. Vaste trap naar zolder. Voorzolder met veluxraam, c.v. opstelling, wasmachine- droger aansluiting en bergruimte. Vierde slaapkamer met 1 groot veluxdakraam. Vraagprijs 339.500,- k.k. Soest Eikenlaan Centraal in Soest-Zuid en op loopaf stand van winkels, O.V., scholen en de Soesterduinen ligt dit verrassend ruime, uitgebouwde halfvrijstaand woon huis. Inhoud 400 m3 en perceelopp. 340 m2. Indeling: m.k., kelderkast, toilet, lichte L-vormige woonkamer met parketvloer, erker en open haard, halfopen keuken v.v. diverse inbouwapparatuur. Tevens v.v. aansluiting wasmachine. Vanuit de woonkamer en keuken heeft u toegang tot het terras en achtertuin. Eerste verdieping: overloop, slaapkamer met ruim balkon, ouderslaapkamer, voorslaap kamer met wastafel, badkamer met ligbad, vaste wastafel en tweede toilet. Alle slaapkamers zijn voorzien van vaste kasten. Tweede verdieping: vaste trap naar ruime overloop (vroeger in gebruik als 5e slaapkamer) met veel bergruimte en een dakraam, vierde slaapkamer met dakkapel. Naast een royale oprijlaan voor 2 a 3 auto's, een luxe vrijstaande stenen garage met een op afstand bedienbare Centu- rion deur heeft deze woning ook heteluchtverwarming (1996). De woning is recen telijk aan de binnen en buitenkant geheel geschilderd en is gedeeltelijk v.v. dubbele beglazing. De vrije tuin van ca 20 meter diep ligt pal op het zuiden. Kortom een royale gezinswoning met veel extra's en mogelijkheden op een centrale locatie. www=verrifiyïï Vraagprijs 375.000,- k.k. M Burg. Grothestraat 15, 3761 CK Soest, Tel. 035 - 6030025 E-mail: info@verrips.nl Door een technisch probleem bij het opmaken van de adverten tie van Verrips Makelaardij van vorige week, zijn de vraagprijzen door de Soester Courant verkeerd weergegeven. Onze excuses hiervoor. SoestVan Goyenlaan Dit drie (vh 4) kamerappartement heeft een uitstekende ligging aan de (oneven) zijde van de Van Goyen laan. Doordat het appartement op de 4e woonlaag ligt heeft u zowel aan de voorzijde als aan de achterzijde een prachtig vrij uitzicht over de omgeving. In de onderbouw staat de berging. Indeling: toilet, hal, badkamer met douche en vaste wastafel, royale woonkamer (vh 2 kamers) met par ketvloer, balkon, studeer-/slaapkamer, ouderslaapkamer met parketvloer, m.k., keuken met laminaatvloer, bijkeuken met wasmachineopstelling en achterdeur. Voorzien van blokverwarming en huur boiler. Service kosten 152,50 per maand. Vraagprijs 135.000,- k.k. Soest Eigendomweg Geheel gemoderniseerd halfvrijstaand woonhuis op 221 m2 eigen grond met ruime garage. Uitstekend ge schikt voor 1 of 2 personen of een klein gezin. Indeling: entree, moderne keuken voorzien van inbouwapparatuur, woonkamer-houten vloer- met lichtkoe pel en openslaande deuren aan de zijkant, hal met toilet, luxe badkamer met ligbad, douche en wastafelcom binatie, separate wasruimte. Verdieping: ruime overloop met dakraam, slaapkamer met dakkapel, tweede ruime slaapkamer met dakkapellen en vaste kasten. Voorzien van gas c.v. en thermopane beglazing. Vraagprijs 265.000,- k.k. Soest Laanstraat Aan doorgaande weg gelegen charmant vrijstaand woonhuis met garage en besloten achtertuin met vijver en terras (ZO). Indeling: hal, kelder (stahoogte), toilet, lichte sfeervolle woonkamer met erker en open haard, dichte moderne keuken v.v. inbouwapparatuur en een deur naar de tuin. De gehele begane grond is v.v. een houten vloer. Ver dieping: bordestrap naar boven, overloop, 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, douchecabine, wasta fel en toilet, derde kleinere slaapkamer. Vlizotrap naar bergzolder. De garage is geschikt voor 1 auto. Tevens is er een washok in de garage gecreëerd met aansluiting voor was machine en droger en extra bergruimte. Vraagprijs 298.000,- k.k. Soest Van Lyndenlaan Renoveren of nieuw bouwen; een keuze die u heeft bij deze vrijstaande karakteristieke villa. De villa is gele gen aan een lommerrijke laan nabij het natuurgebied "De Soesterduinen" en heeft een bostuin van 1.258 m2. Indeling: entree, hal, toilet met douche, dichte keuken, achterkamer met openslaande deuren naar de tuin, serre. Bordestrap naar verdieping, overloop, 2 grote slaapkamers (4x4 m), 2 kleine slaapkamers. Bijgebouwen: ingedeeld als woonruimte met 3 kamers, keuken en douche. De bebouwingsvoorschriften lig gen ter inzage op ons kantoor. Vraagprijs 585.000,- k.k. Soest Houtsnip Vrijstaand wonen op loopafstand van O.V. en de duinen van Soest-Zuid? Dat kan in deze villa met garage ge bouwd in 1997. Woonoppervlakte 210 m2 en inhoud maar liefst 550 m3. De woning is optimaal geïsoleerd, v.v. van zonnecollectoren en gas c.v. Indeling: hal, toilet, studeer-/slaapkamer van 13 m2, ruime woonkamer met speelse indeling met houtkachel en schuifpui naar de tuin, luxe open keuken v.v. alle apparatuur (totaal woonkamer en keuken 70 m2), bijkeu ken met deur naar de garage. De tuin rondom is fraai aangelegd met vijver en zonneterras. Verdieping: over loop, ruime ouderslaapkamer van 25 m2, tweede slaapkamer van 23 m2, luxe badkamer voorzien van ligbad, se parate douche, wastafel en toilet in moderne kleurstellingen, stookruimte met opstelling c.v., derde slaapkamer van 17 m2. Een vlizotrap geeft toegang tot een ruime bergzolder. Met name de indeling, het royale formaat van de kamers en de grote raampartijen maken van dit huis een licht en ruim gezinshuis. Vraagprijs 595.000,- k.k. Soest Vosseveldlaan Dokter Rupertlaan Op een uitstekende locatie in Soest-Zuid gelegen, nabij bos, duinen, openbaar vervoer en winkels, karakteris tieke half vrijstaande villa met garage en multifunctionele studeerkamer. Zeer vrije besloten tuin op het oosten. Perceelopp. 425 m2. Indeling: entree, vestibule, ruime hal, toilet, ruime L-vormige woonkamer (ca. 50 m2) met parketvloer en schuifpui naar het terras, halfopen moderne keuken, bijkeuken met aansl. wasmachine/droger. Hal met door gang naar de multifunctionele ruimte van circa 32 m2. Verdieping: bordestrap naar overloop met sfeervolle glas-in-lood raampartij, ouderslaapkamer met openslaande deuren naar balkon, 2e ruime slaapkamer, badka mer met douchecabine, wastafel en toilet, 3e slaapkamer met dakkapel. Vaste trap naar zolder met ruime 4e slaapkamer met dakkapel en bergruimte. De gehele verdieping is voorzien van een laminaatvloer. V.v. gas c.v. en thermopane beglazing. In 2004 is de villa geheel gerenoveerd. Vraagprijs 595.000,- k.k. Soest Laanstraat Aan doorgaande weg in Soest gelegen vrijstaand winkel-woonhuis met grote garage/opslag van 65 m2. Perceelopp. 666 m2, woonopp. 250 m2en inhoud 710 m3. Indeling: praktische winkelruimte aan de voorzijde van 50 m2 v.v. laminaatvloer, kelder op stahoogte van 14 m2, hal met modern toilet, kantoor van 10 m2, riante, moderne woonkeuken v.v. alle denkbare inbouwapp. van 26 m2 met deur naar de tuin, sfeervolle woonkamer met openslaande deuren van 34 m2 en trap naar de verdie ping. Verdieping: overloop, ruime slaapkamer (voorzijde) van 24 m2 met wastafel en vaste kastenwand, slaap kamer (achterzijde) met toegang tot het dakterras van 18 m2, luxe badkamer met ligbad, separate douche, wastafel, toilet en aansl. wasmachine en droger. Vaste trap naar zolder met overloop, 2 ruime slaapkamers van 20 m2 met dakkapellen. Het geheel is perfect onderhouden. Met name door de ligging, de ruimte en de grote garage geschikt voor diverse doeleinden. Vraagprijs 645.000,- k.k. M Burg. Grothestraat 15, 3761 CK Soest, Tel. 035 - 6030025 E-mail: info@verrips.nl NVM Wonen in Soest? Wonen in Soest? Wonen in Soest? Vemps Makelaardij o.; Verrips Makelaardij o.z Verrips Makelaardij o.z. 0 3 5-6030025 I I Uw So Op loopafstand van winkels, O.V. en de Soesterduinen gelegen uitgebouwd, ruim halfvrijstaand woonhuis met vrijstaande garage en tuin rondom. Perceelopp. 402 m2. Inhoud 400 m3. Via een oprit aan de zijkant van het perceel is de garage bereikbaar. Indeling: hal, meterkast, toilet, ruime en lichte L-vormige woonkamer met schuifpui naar de serre, dichte keuken met deur naar de tuin. Verdieping: overloop, 2 ruime slaapkamers waarvan 1 met balkon, badkamer met douche, toilet en wastafel, derde slaapkamer. Vaste trap naar zolder voorzolder met dakraam, aansl. wasmachine en voldoende bergruimte, vierde slaapkamer met dakkapel. De achtertuin is gelegen op het zuiden en fraai aangelegd met terras^ De woning is geïsoleerd en v.v.gas c.v. (eind 2004). Vraagpnjs 395.000,- k.k. Foto: Eemland Pers. Heetakker Fraai gelegen luxe 4-kamerapparte- ment op de 2e woonlaag, v.v. lift en een parkeerplaats in het souterrain. Woonopp. 110 m2. Bouwjaar 1993. Indeling: ruime hal, toilet, woon kamer met schuifpui naar het grote terras, halfopen keuken v.v. inbouwap paratuur. Ruime ouderslaapkamer, studeerkamer en 2e slaapkamer. De moderne badkamer is v.v. ligbad, separate douche en wastafelmeubel, ruime bergkamer met vaste kasten, c.v. opstelling en aansl. wasmachine en droger. Het geheel is zeer goed onderhouden. Optimaal geïsoleerd en v.v. gas c.v. De servicekosten 150,- per maand. Vraagprijs 445.000,- k.k. Soest Weegbreestraat Centraal gelegen nabij winkels en open baar vervoer, goed onderhouden semi- bungalow met grote garage op maar liefst 650 m2 grond. Indeling: hal met vide, woonkamer met serre, woonkeuken (2002), bijkeu ken met aansl. wasmachine/droger. Slaapkamer op de begane grond met moderne badkamer v.v. douche, was tafel en designradiator. Verdieping: 2 ruime slaapkamers met vaste kasten en dakkapellen. Tweede badkamer en nog een ruime c.v. kast. V.v. gas c.v. en op timaal geïsoleerd. De tuin is onderhoudsvrij aangelegd met diverse terrassen en een tuinhuisje en is maar liefst 21 meter diep! De garage met ruime afmetingen van 3.10 x 20 meter is verdiept waardoor er ruimte is voor een camper/caravan met een inrijhoogte van 2.80 meter. Voor de hobbyist uiteraard ook zeer ge schikt. Oprit naar de garage met parkeermogelijkheid voor meerdere auto's. Vraagprijs 465.000,- k.k. Soest Torenstraat Aan doorgaande weg gelegen mar kant royaal - in goede staat van onder houd verkerend - winkel-woonhuis. Bouwjaar 1936. Inhoud 700 m3. Be gane grond winkelruimte oppervlakte ca.90 m2 met verdieping van ca. 20 m2. Indeling woonhuis: gescheiden en tree, toilet, trapopgang, ruime woon kamer ca. 40 m2, keuken, slaapkamer, badkamer, vaste trap naar zolder met drie ruime kamers. Voorzien van gas c.v. en geïsoleerd. Vraagprijs 495.000,- k.k. Soest Schoutenkampweg Op een aantrekkelijke lokatie in Soest- zuid, nabij winkels, O.V., bossen en duinen gelegen verrassend ruim half vrijstaand woonhuis met garage en souterrain. Woonopp. 230 m2 en inhoud 600 m3. Indeling: hal, ruime woonkamer 45 m2 met schuifpui, dichte moderne keuken v.v. inbouwapp. In de hal is er een trap naar het souterrain van ruim 60 m2 (ge schikt voor diverse doeleinden) met nog een tweede bergkamer. Verdieping: ruime ouderslaapkamer van 21 m2, 2e slaapkamer 18 m2, luxe badkamer v.v. ligbad, separate douche, toilet en was tafelmeubel. Verdieping 2: ruime overloop met bergruimte, aparte wasruimte, grote 3e slaapkamer 20 m2 (volledige stahoogte) met zijraam en dakraam. Veel bergruimte. De achtertuin is fraai aangelegd en besloten. Met name de ruimte en ligging maken deze woning uitermate geschikt voor praktijk aan huis. Vraagprijs 495.000,- k.k. Soest Rembrandtlaan Soest Torenstraat E.MW.verriesjlil M Burg. Grothestraat 15, 3761 CK Soest, Tel. 035 - 6030025 E-mail: info@verrips.nl Na het lawaai van de traditionele reveille, teweeggebracht door auto's, motoren en bromfietsen, barstte in Soesterberg het echte feest los. Het inmiddels vertrouwde Krogramma lokte weer duizenden ezoekers naar het dorp, waar de activiteiten op de Radeniakerstraat en het ijsbaanterrein waren gecon centreerd. Het was een mooie dag, waarop het enkele druppeltje dat er viel niet Aan de Rembrandtlaan ligt deze vrij staande uitgebouwde villa met zwembad, guesthouse en garage. Per ceelopp. 930 m2. Indeling: woonkamer voorzijde, tweede woonkamer met gaskachel, hal, toilet, kelder, woonkeuken. Ver dieping: vier slaapkamers w.v. 1 met balkon, badkamer met ligbad, v.w. en toilet, bergvliering. Achter de woning staat een guesthouse v.v. kitchenette, badkamer en ruime slaapkamer. De tuin is voorzien van gazon en een prachtig verwarmd zwembad. De woning is v.v. gas c.v. Vraagprijs 545.000,- k.k. Aan een doorgaande weg gelegen karakteristiek en in 2002 geheel gere noveerde vrijstaande villa met garage en een fraai aangelegde tuin op het zuidwesten. Bouwjaar 1936, inhoud 650 m3 en perceelopp. 516 m2. Indeling: vestibule, sfeervolle hal, toi let, studeerkamer, ruime woonkamer met parketvloer en originele schuifdeu ren, doorgang naar de serre, complete nieuwe inbouwkeuken met kookeiland en allerlei apparatuur, bijkeuken met aans. wasmachine/droger, provisiekei- der. 1 e Verdieping: sfeervolle bordestrap naar overloop, 2 slaapkamers met toegang naar balkon, 3e slaapkamer. Alle slaapkamers zijn v.v. vaste kasten Vernieuwde badkamer met ligbad, separate douche, toilet en luxe wastafelmeu bel. Slaapkamers en overloop zijn v.v. originele Tapis parketvloer. Vaste trap naar zolder, 2 slaapkamers, elk afzonderlijk v.v. een molenaarstrap met extra zolder ruimte, 1 zolderkamer met vliering (geschikt als 2e badkamer). Veel bergruimte Ruime vrijstaande garage v.v. bergzolder. De woning is vv gascv (2001) en volledig geïsoleerd. Met name het uitstekende onderhoud, de authentieke de tails en de ruime inhoud maken deze woning tot het ideale gezinshuis. Vraagprijs 550.000,- k.k. - Voor kinderen altijd leuk: ge schminkt te worden in de favorie- Rijkswaterstaai voert volgendt week belangrijk werk uit aan ch bouw van het ecoduct over de A2J bij Leusderheide. Dan worden na melijk de liggers (balken) geplaals die de overspanning vormen vai het ecoduct. ïn totaal gaat het or 78 liggers van 25 ton per stuk. Het werk vindt 's nachts plaat Tijdens de werkzaamheden won het verkeer op de A28 tussen c afritten Soesterberg en Amcrsfoor Zuid van tijd tot tijd stilgezet. E gebeurt in samenwerking met i KLPD. Op maandag 9 en dinsdag 10 m gorden de liggers geplaatst op b weggedeelte in de richting Amc) -foort. Op woensdag 11 en dondi dag 12 mei is het weggedeelte Iet meest ergert hij zich aan nensen die zich gebeurtenis} Jij voorkeur zelfs 'heldendad toeeigenden hoewel zij die er Tiaseren op van-horen-zeggen, staan dat ze er zelf bij (betrok! tijn geweest. Oud-verzetsstri Vc Akkie' voor degenen die I jeter kennen) klopt zich zelf ni< de borst voor zijn rol in de oorl laren. Hij praat er zeer terugl lend over, er niet uit op om Z' iaar na de bevrijding nog eens i middelpunt van de belangstelli staan. Dat stond hij jaren gel al, toen hij werd onderschc met de eremedaille in de Ord Oranje Nassau met de zwaai Een meer dan verdiende i dering voor Preusser (83) uitgenodigd om op een middt school in Zeist te komen ver over de oorlogsjaren. Een uil I ging die hij graag heeft aan men, 'omdat -de jeugd van t woordig niet weet wat het i heeft om de vrijheid te bereik» wordt soms schamper gerei op verhalen over wat Ncderl allemaal deden om de Duit zetter dwars te zitten. Een p uit het boek 'Soest in oorlc

Soester Courant | 2005 | | pagina 16