'Afvalm: Zinnober speelt 'Celtic/Folk' op Cultuur Festival Soest Hilti 'sho| bij Hooijc VROLIJKS FRANS? WORD VRIJWILLIGER! Oberon speelt 'De Storm' op 29 mei in Cabrio Kunstlezing Birgitt Busz: 'Panic in Paradise' Idea-jeugd brengt circus, theater en clipdance ZONDAG 22 MEI OPEN Nieuw programmaboekje van Idea is verschenen! aruóhOCK PassepARTout ook weer present op kunstmarkt 'Enjoy' Bijzonder ensemble uit Soest-Duitsland Naar Shakespeare, van Sibelius Tijdens Cultuur Festival Lezing over Jung bij NPB Soest Muziek in Domkerk Inloopdagen Scholen in de Kunst Spirituele wandeling Flehite Sinfoniëtta met talenten SidK Bizets 'Carmen' in Soester Luisterkring Popschool SidK houdt Open Huis Aleid Schilder bij de NPB Soest PIET VAN HEUGTEN Opening vrijdag PIET VAN HEUGTEN soesterScouranl WOENSDAG 18 MEI 2005 P SOESTER COURANT Kortenhoef, Kromme Rade 6, tel. 035 - 656 36 37. Iedere werkdag geopend van 08.00 tot 17.30 uur. Vrijdag koopavond tot 20.30 uur. Het nieuwe ldea-programma- boekje voor het seizoen 2005- 2006 is klaar. Het boekje staat vol informatie over alles wat de bibliotheek, het kunstencentrum en het theater te bieden hebben in het nieuwe seizoen. Het biedt ook een overzicht van het com plete cursusprogramma en van de voorstellingen in het theater. Theater In het theater zijn komend seizoen voorstellingen voor kinderen, jon geren èn volwassenen te zien. De peutervoorstellingen, die het afge lopen jaar een groot succes bleken, komen dit jaar weer terug en voor het hele gezin staan in het weekend spannende, ontroerende en geestige voorstellingen op het programma. Dit seizoen biedt Idea ook theater voorstellingen voor volwassenen. Kunstencentrum en Digitaal Eiland Idea biedt cursussen op het gebied van dans, theater, muziek, beel dende kunst en computergebruik en grafische media. Tijdens deze cursussen begeleiden professionele docenten cursussen voor volwasse nen, jongeren, kinderen en kleuters. Idea blijft ook vernieuwen. Daarom komen er ook dit jaar weer nieuwe cursussen bij. Donderdag 19 mei Enthousiaste, creatieve jongeren maken van dans en schilderen een show. Het concept van de dans/ schilder/drama jongerengroep 'Artworks' uit Australië is de aan zet geweest voor het ontstaan van 'Enjoy' in 2004. 'Enjoy' laat het publiek bij Idea kennis maken met dit concept. 'Enjoy' bestaat uit ar tistieke jongeren, zowel jongens als meiden, uit heel Nederland. 'Enjoy' is jong, dynamisch, sprankelend en heeft nog wat te melden ook! Aanvang: 20:00 uur. Toegang: 3,50. Reserveren via info@enjoy- dance.nl of 06-41.39.61.15. VRIJWILLIGERSCENTRALE SOEST DOE 'T GOED! 035 60 55 555 Succesvol adverteren het ligt voor de hand, dat doen ondernemers in de Soester Courant 'Zinnoberuit Soest-Duitsland. Naast tal van Hollandse musici en ensembles is dit jaar tijdens het Cultuur Festival (zaterdag 21 mei) een bijzondere rol weggelegd voor de uit Soest-Duitsland afkomstige band 'Zinnober'. Zij speelt tijdens het Freedom Concert op de Raad huisplein muziek die wordt om schreven als 'Celtic/Folk'. Het optreden van deze band uit de Westfealse 'zusterstad' van Soest markeert ook de start van de voor genomen tweejaarlijkse culturele uitwisseling tussen Soest-NL en Soest-D. Adriana Pothuizen, de voorzitter van het Cultuurplatform, was zeer onder de indruk van de muzikale kwaliteit van Zinnober. De band treedt een aantal malen voor het voetlicht op het Raad huisplein. Zinnober werd in september 1987 opgericht. Het repertoire bestond in het begin vooral uit eigen teksten die tot liedjes werden verwerkt, maar later lag het accent op oude Duitse volksliedjes (16e-19e eeuw), aangevuld met eigen songs van een bezinnend, kritisch, vaak ook iro nisch karakter. Het huidige reper toire is vooral gericht op muziek uit Schotland, Ierland en de oostkust van Canada, zowel in het Engels als in het 'gaelic'. Zinnober, dat ook wel covers van andere bands speelt, bestaat uit: Alexandra Happ (lead zangeres,percussie), Walburga We- ber (zang, dwarsfluit), Theo Steins (piano, synthesizer, accordeon) en Thomas Schmidt (gitaar). De leerlingen van het Idea kun stencentrum hebben dit jaar weer hard gewerkt tijdens de cursussen. Velen hebben al een optreden ver zorgd in het Idea theater. Tijdens het Cultuur Festival op zaterdag 21 mei treden de leerlingen van de circusklas, de clipdancegroep en jeugdtheater Antares nog een keer op. Het programma van Idea ziet er als volgt uit: 14:25 Circus Idea (circusklas 9-12 jaar); 14:50 jeugdtheater Antares, m.m.v. Idea (toneelklas 10-12 jaar); 15:15 workshop Clipdance, on der leiding van Jeffrey Roberts; 16:.05 uitvoering Clipdance door Clipdancegroep Idea (13+). Tijdens het Cultuur Festival is Idea vanaf 11:00 uur aanwezig bij de Witte Boerderij op de Eng. Het nieuwe programmaboekje is gratis verkrijgbaar bij de informatiestand. Iedereen die meer wil weten over de cursussen van het kunstencen trum, over de jeugdtheatervoorstel lingen of de bibliotheek kan hier terecht met alle vragen. Circusworkshop Wie eens wil uitproberen hoe het is om zelf met de circusklas mee te doen, kan komen kijken bij het 'Open Zeil' van circus AdieJos. Hier kunnen kinderen een of meer van de 'circuskunsten' uitproberen, en ontdekken of hun uithoudings vermogen sterk genoeg is om een act onder de knie te krijgen. De toneelklas van Idea tijdens een optreden vorig jaar. De NPB Soest organiseert op don derdagmiddag 26 mei een lezing over de dieptepsychologie van Carl Gustav Jung door Harm Knoop. Een plaats in het leven vinden, een positie kiezen ten opzichte van de wereld en mensen om mij heen, een rol vervullen die aan de ver wachtingen van mijn naaste om geving voldoet, een rol ook waar ikzelf (voldoende) voldoening in vind. Met deze opdracht stappen u en ik het leven binnen. Een op dracht waar wij ons niet van be wust zijn dat we die op ons bord hebben. In de onbevangenheid van de eerste levensjaren en het gemier in de puberteit speelt die opdracht al een belangrijke (maar volkomen verborgen) rol. In hun volwassen heid komen de meeste mensen het moment tegen dat die rol (of rollen) niet meer voldoet, dat het wringt en het besef zich aandient dat ik meer ben en misschien iets heel anders dan de rol(len) waar mee ik een plaats in het leven heb verworven. Of ik het leuk vind of niet, ik moet naar een diepere laag in mijn binnenste (ziel) om te zoe ken wat ik hopelijk of onverhoopt nog meer ben. Het werk van Jung is in die zoek tocht een onschatbare hulp. Carl Gustav Jung leefde in de eerste helft van de 20e eeuw (1875-1961). Hij heeft - met Sigmund Freud - de wereld van het onbewuste opengelegd en, voor zover dat mogelijk is, toegankelijk gemaakt. Zijn ontdekkingen van de diepten en de lagen in de menselijke ziel bieden handvatten om de onbe kende wereld van het innerlijke binnen te gaan en de beelden van het onbewuste te leren kennen. De beelden van dromen en mythen, de tekening van de eigen persoonlijk heid zoals die geschetst is in ieder van ons. De verborgen verlangens en verdrongen angsten, de kansen ook die daar in onze eigen diepte liggen te wachten om aangeraakt en gemobiliseerd te worden. Een middag over de ontdekkingen van Jung in de wereld van het bewuste en het onbewuste. Wie weet wat er boven komt. Deze Jung-middag vindt plaats bij de NPB aan de Rembrandtlaan 20 en begint om 14:30 uur. De toe gang is gratis. Symfonieorkest en Theatergroep Oberon speelt op zondagmiddag 29 mei in het Cabrio-openlucht- theater 'De Storm', naar William Shakespeare en van Jean Sibelius. De uitvoering begint om 14:15 uur. Het kan spoken op zee. Een schip in nood. Aan boord de hoogste adel van Napels en Milaan. En natuurlijk scheepshoertjes. Als schipbreukelingen spoelen ze aan op een eiland, waar de magiër Prospero zijn mysterieuze plannen uitbroedt. Zijn bedienend perso neel, bestaande uit inboorlingen en geesten, ontfermt zich over de verwarde nobelheden en ver strikt hen in een web van wraak. De prostituees ontfermen zich over een vat wijn en besluiten de macht op het eiland over te ne men. Maar ook Prospero's dochter Miranda ontfermt zich. 'De Storm' zal worden uitgevoerd door een symfonieorkest bestaande uit 75 leden, 12 acteurs en twee sofisten. Deze productie is een Nederlands talige première. De productie van orkest en theatergroep Oberon zal uitgevoerd worden onder de professionele leiding van Jeppe Moufijn (dirigent) en Arne Post- ma (regie). Orkest en acteurs zijn amateurs met een hoog niveau. Symfonieorkest Oberon speelt de oorspronkelijke theatermuziek van William Shakespeare. Foto: Soester Courant Sibelius bij deze bewerking van 'The Tempest' van Shakespeare. Deze originele muziek is - in combinatie met theater - nog niet eerder in Nederland opgevoerd. 'Shakespeare and Sibelius, these two geniuses, have linally found one another' (Uit: recensie na de première in Kopenhagen, 1926). Na een eerste opvoering in Den Haag komt het gezelschap op 29 mei naar het Openluchttheater Cabrio aan de Soesterbergsestraat 140. Aanvang: 14:15 uur. Toe gang: 9,00/10,00. Reserveren: ©(035) 60.16.868. Tijdens het Cultuurfestival Soest op zaterdag 21 mei zal de kunste nares Birgitt Busz ingaan op het hoe en waarom van haar schilde rijen. Aan de hand van foto's en enige van haar schilderijen toont de kunstenares de nieuwste ont wikkelingen in haar werk. Ook zal duidelijk worden tot welke stijl Birgitt Busz haar werk rekent. Naast ernst vraagt de kunstenares aandacht voor de komische noot in haar werk en het kleurgebruik. Er zal volop gelegenheid zijn voor discussie en het beantwoorden van vragen. Birgitt geeft haar lezing in de commissiekamer 0.01, begane grond, links van de raadzaal in het gemeentehuis. Aanvang 14:00 uur. De expositie 'Panic in Paradise' van Birgitt Busz is nog t/m 19 juni te zien in het Anna Paulownahuis, Burg. Grothestraat 51, donderdag t/m zondag 13:00-17:00 uur en op afspraak. Komedie 'Art' In het Anna Paulownahuis vindt op zaterdag 4 juni de opvoering plaats van de komedie 'Art'. Drie vrien den debatteren, grappen, huilen en vechten met elkaar omdat één van hen een vermogen heeft neergeteld voor een wit schilderij. De acteurs Frederik de Groot (de Fabriek), Batho Braat (GTST), en Ernst Zwaan (Anne Frank) spelen deze door Reza geschreven komedie in de intieme ruimte van de galerie. Deze avond wordt georganiseerd door Bibo Organisatiebureau. Aanvang: 20:00 uur. Kunst op de Brink Voor de 10e keer wordt op 10, 11 en 12 juni in Laren de kunst manifestatie 'Kunst op de Brink' gehouden. Meer dan 30 geselec teerde landelijke galeries stellen zich daar aan het publiek voor in Zaterdag 21 mei: Domorganist Jan Jansen speelt 'Prelude, Ada gio et Choral varié sur le thème du Veni Creator' van Maurice Duru- flé, 'Komm heiliger Geist, Herre Gott' van Matthias Weckmann en twee orgelstukken van J.S. Bach. Aanvang: 15:30 uur. Toegang gra tis (na afloop bijdrage naar draag kracht, gem. 5,00). van 10.00 to 17.00 uur De grootste perkplantenkwekerij in de regio! Let op de vele aanbiedingen in de kas! de open lucht, waardoor de sfeer niet te vergelijken is. Het Anna Paulownahuis (standnr. 14) toont er groot werk van de beeldhouwers Klaas Gubbels, René Donders en Michiel van Luijn, en doeken van Birgitt Busz en Claudia Tebben. 'Kunst op de Brink', vrijdag 10 juni 14:00-20:00 uur, zaterdag 11 juni 11:00-18:00 uur en zondag 12 juni 11:00-18:00 uur. Voor al uw verzekeringen - pensioenen - hypotheken - financieringen - beleggingen. Krommewes 3A Soest Tel. 035 - 601 6011 Fax 603 55 74 info: www.korenassurantien.nl e-mail: info@korenassurantien.nl Op 23, 24, en 25 mei houdt Scho len in de Kunst inloopdagen op de twee hoofdvestigingen in Amers foort. Van 16:00 tot 20:30 uur is iedereen die nieuwsgierig is naar het cursusaanbod (op alle vesti gingen) en de lesgebouwen van harte welkom. Er zijn cursussen op alle kunstgebieden, theater, muziek, dans en beeldende kun sten, van interieurvormgeving tot Afrikaanse dans, van klarinetles tot musicalklas. Bezoek Coninckstraat 58 (naast theater De Flint) voor dans, beel dende kunsten en theater. Bezoek Muurhuizen 1 (ingang Zuidsingel) voor muziek. Het cursusboekje ligt voor de bezoekers klaar, de mede werkers staan de bezoekers graag te woord. Belangstellenden kunnen ook alvast een kijkje nemen op de geheel vernieuwde web-site: www. scholenindekunst.nl Nieuwe cursussen Idea start dit jaar met een nieuwe theaterklas voor jongeren van 15- 17 jaar. En jongeren die houden van tekenen en schilderen kunnen terecht bij het schilderatelier. Kin deren die hedendaagse dansstijlen zelf willen leren kunnen hun hart ophalen in de cursus jazz/clipdance (10-14 jaar) en clipdance (vanaf 14 jaar). Ook voor volwassenen biedt Idea een aantal nieuwe cursussen, zoals bijvoorbeeld de cursus Afri kaanse dans, de oriëntatiecursus theater, de cursus impro-cabaret en het gehele aanbod kunst- en cultuurgeschiedenis. Themadagen Op een aantal momenten in het jaar zal Idea de unieke bundeling van culturele functies eens extra in de spotlights zetten. Tijdens deze dagen kan men zien en beleven, dat cultuur in Idea breed en ver rassend kan zijn, doordat dan alles Ln het teken staat van één thema of evenement. De jaarlijkse Open Dag bij Idea op zondag 29 mei, van 11:00 tot 15:00 uur biedt een voorproefje van het nieuwe seizoen. Het programma boekje is gratis op te halen tijdens het Cultuur Festival bij de Idea- informatiestand (Witte Boerderij), maar ook bij de gemeente Soest, de Hazelaar, de VW, de boek handels Van de Ven, Jongerius en Bruna en bij het politiebureau, en zowel in Soest als in Soesterberg in de bibliotheek. Vanaf 17 mei wordt het Idea-programmaboekjc huis aan huis bezorgd in Soest en Soesterberg. HEUGA Amore Kela Saphir (vergelijkbare kwaliteit HEUGA Amore) 7,25 HEUGA Forza 580 €14,45 Kela Contract (vergelijkbare kwaliteit HEUGA Forza 580)€7,?5j Vrijdagmiddag 20 mei 2e poëziewandeling Prins Hendriksoord Op vrijdagmiddag 20 mei or ganiseert de SLAS (Stichting Literaire Activiteiten Soest) de tweede poëziewandeling bij het Prins Hendriksoord. De deel nemers verzamelen zich om 13:45 uur op de parkeerplaats bij het Prins Hendriksoord aan de Soestdijkerweg 17 (voorbij de afslag richting de Lage Vuur- sche). De wandeling wordt geleid door Hans Kruiswijk. Hij weet alles over de rijke geschiedenis van deze oude buitenplaats en de omgeving. Bijzonder is dat het Prins Hendriksoord dit jaar ook van binnen bekeken kan worden op verzoek van de SLAS. Bestuursleden van de SLAS lezen gedichten. Het aantal deelnemers is beperkt tot twintig. Deelname kost 7,50, inclusief een drankje na afloop; SLAS-vrienden betalen 5,00. Opgeven bij boekhandel Van de Ven, Zuidpromenade 1 (©60.12.419). De derde poëziewandeling - op vrijdag 17 juni - wordt gehou den in en rondom de Ewijck- shoeve (aan de overkant; start vanaf dezelfde parkeerplaats). Op zaterdag 21 mei vindt het jaarlijkse Open Huis plaats van de Popschool van Scholen in de Kunst in het Popcentrum, Zwaai- kom 29 in Amersfoort. Van 13:30 tot 16:00 uur staan de deuren wijd open voor iedereen die informa tie wenst over muzieklessen, het spelen in een band, het huren van een studio voor repetities met je eigen band, etc. Docenten van de Popschool zijn aanwezig voor het geven van informatie over het cur susaanbod 2005-2006 en het mu ziekinstrument van je keuze kan worden uitgeprobeerd. Op de Popschool kun je kennis maken met de vele stijlen van popmuziek. Naast de wekelijkse instrumentale- en zanglessen zijn er mogelijkheden voor samenspel of zang in bands, combo's, close harmony of popkoor. Diverse regionale popbands treden deze middag op. Informatie: www.scho- lenindekunst.nl; advies; centrale administratie, 033-46.73.473 of info@scholenindekunst.nl. Op woensdag 25 mei vindt er weer een spirituele wandeling plaats. Wie interesse heeft om mee te wan delen is welkom. De wandelingen vinden iedere vierde woensdag van de maand plaats. De deelnemers verzamelen zich om 10:00 uur in restaurant de Korte Duinen aan de Birkstraat, waar iets gedronken wordt. Daarna wordt er 1 a lVi uur gewandeld. De wandelingen wor den geleid door Floris Aukema. Er is tijdens de wandelingen geen speciaal thema, de gesprekken zijn individueel en een ieder geeft daar zijn/haar eigen invulling aan. Er zijn (behoudens de consumpties) geen kosten aan verbonden. Men hoeft zich ook niet van tevoren aan te melden. Informatie: Floris Au kema, 035-60.21.447. Sleenliorhlraal4Mel^0^5^^ Zondag 22 mei en maandag 23 mei Film: 'Brothers' Deze Deense film van regisseuse Susanne Bier speelt ui;°P een zeer actueel conflict, waarbij ook Neder land betrokken is: de oorlog tegen het terrorisme in Afghanistan. De hoofdpersoon is beroepsmilitair, helikopterpiloot, die regelmatig deelneemt aan VN-missies. Hij is getrouwd met een prachtige vrouw en heeft twee leuke kinderen. Zijn broer is in alle opzichten zijn te genpool. Die zit avond na avond in de kroeg, heeft wild haar en een woeste baard en 'to top ït all off ook een strafblad wegens een bankoverval- Op een kwade. dag wordt Michael (Ülrich Thomson} naar Afghanistan gestuurd en tij dens een van de eerste gevechten neergehaald door Talibanstrijders. Er is geen hoop dat hij leveilj r, rugkeert en thuis toont ajog Willem van Roes zijn betere ik door zijn br vrouw met woord en daad J' staan tijdens deze crisis^ I Ze voelen zich na verloop tijd ook tot elkaar aangek en dan komt de broer onvervï i terug, zwaar getraumatiseerd^ een gruwelijke gevangenispen Wat nu? 'Brothers' van Susanne Bier na haar succesvolle s 'Open Hearts'. Daarvoor ze al vijftien jaar lang films, die zijn nooit doorgebroken^, het grote publiek. 'Brothers' '~i Denemarken zeer succesvol. - schaart zich onder de als Do, bekend staande films. De L thema's en vraagstukken zijnd! Susanne Bier zorgvuldig en kundig uitgewerkt. Aanvang (beide voorstelt gen): 20:30 uur. Entree: S CJP/65+: 3,50. Reservé vrijdag en maandag 10:00-m 'uur, 60.29.367. Zie ook: an! hock-soest.nl. Scène uit 'Brothers'. Op vrijdag 20 mei geeft het ka merorkest Flehite Sinfoniëtta o.l.v. Afi Groen een concert in de Op- standingskerk, Euterpeplein 1 in Amersfoort. Bijzonder is dat drie jonge sofisten uit de Talentenklas van Scholen in de Kunst de unieke kans krijgen om solistisch op te treden met een echt kamerorkest. Dirigent Afi Groen, in haar hoeda nigheid als hoofdvakdocent aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag, is de aangewezen persoon om deze jonge musici zo optimaal mogelijk te coachen. De drie sofisten zijn: Yola Janssen (cello), Syrinx Jessen (dwarsfluit) en Minke van Rossem (cello). Op het programma staan o.a. de Ou verture L'Italiana in Algeri van Gioacchino Rossini; Adagio en variaties van Ottorino Respighi; Poème van Charles Griffes; het le deel van het le celloconcert van Dimitrij Kabalevski en na de pauze de 8e symfonie, 'Unvollendete', van Franz Schubert. Het concert is door het afwisselende programma, de jonge sofisten en de toelichting van Afi Groen ook bijzonder ge schikt voor jonge toehoorders. Aanvang: 20:00 uur. Toegang: 5,00; kinderen tot 16 jaar 2,50. Reserveren: Scholen in de Kunst, 033-46.73.473. Op donderdagmorgen 26 mei, komt de Soester Luisterkring bijeen in de NPB-kerk (ingang via parkeer plaats Pieter de Hooghlaan; rol stoelgebruikers wordt aangeraden de ingang aan de Rembrandtlaan 20 te gebruiken). Dit keer wordt aandacht geschonken aan 'Car men', een opera-comique in vier delen van George Bizet, uitgevoerd door sofisten en het Glyndebourne koor, begeleid door het Londens Philharmonisch orkest onder lei ding van Philippe Jordan. Aanvang: 9:30 uur. Toegang: 4,00, inclusief programma en koffie. Verder zal er nadere toe lichting op het programma wordtm gegeven. Op zondag 29 mei komt Aleid Schilder naar de NPB Soest. Zij zal spreken over het 'Nieuwetijds christelijk denken'. Steeds meef mensen zoeken meer of andere ant woorden dan zij in de kerk kunnen vinden. De oude dogma's doen het steeds minder en de kerkganger wil meer ruimte voor eigen gevoel en ervaring, ook voor ervaringen die hebben te maken met het paranor male, met contact met de Andere wereld. Alleen al vanwege mensen met deze ervaringen zouden kerken open moeten gaan staan voor nieuwetijdsdenken, waar reïncar natie en 'channeling' een plek in hebben. Openstaan: zodat er over valt te spreken. Het moet geen nieuw dogma worden, wel een gespreksonderwerp. Tevens zijn er veel mensen op zoek naar God, ze willen Hem terug, niet in de oude versie maar hoe dan wel? Eigen- en nieuwetijds is het ge loven qf weten dat we niet zijn gescheiden van God en dat we deel uitmaken van een oneindig groot verhaal. Binnen dit verhaal gaat het, zeker wat deze planeet betreft, om een doorleven van de donkere kant, lijden en angst, ten einde onze diepe innerlijke Bron te ontmoeten, die puur Licht en Liefde is. Het donker, de strijd en de pijn, komen voort uit angst, veroorde ling en de gedachte dat we samen vallen met ons fysieke lichaam. Deze angsten en overtuigingen recht in de ogen zien biedt ruimte voor uiteindelijke verlossing in de vorm van een aanvaarding van je zelf, precies zoals je bent, mèt angst en allerhande overtuigingen. Natuurlijk zijn het thema's als re- incarnatie, channeling, bijna-dood- ervaringen en helderziendheid e.d. die het nieuwe-tijds-denken onder scheiden van het oude. Belangrij- 'Ik liep langs de Eem en stapte nietsvermoedend op een wes pennest in de berm. Ik bedacht me geen moment, met heel mijn hebben en houwen sprong ik het koude water in. Ik kwam hoven en zag dat een zwerm van ruim dui zend wespen me achtervolgden. Ik dook snel weer kopje onder. Na lang zwemmen stapte ik druipnat de auto in en reed weg', aldus uit voerder van het RMN, Willem van Roest. Na ruim veertig jaar overheids- ker in de ogen van Aleid Schili. dienst houdt hij het voor gezien en is een ander verschil: een gelou maakt op zijn zestigste gebruik van waarin liefde, vertrouwen en a; de Flexibele Pensioenregeling en vaarden de kern vormen in pk Uittreding (FPU). 'Ik heb leuke er van zonde, schuld en verzoene: minder prettige momenten tijden? sterven. Een geloven waarin L mijn loopbaan gekend vertelt dt mag zijn zoals het is en niet hoe Soester. De straat weer vnj maker te veranderen. Wonderlijk geno; na een ernstig verkeersongelu treedt juist dan verandering o: vont^ hij naar. Mensen verlosser omdat angst plaats heeft gemais van 060 kruisspin of een slang deec ,voor aanvaarding, voor liefde. 1 hij graag. 'Ik heb zelfs een keer eer liefde groter en sterker is dan alk wijk moeten verlossen van een Au' wat donker lijkt. stralische bruikikker. Die beester Deze bijzondere bijeenkomt kunnen loeien als eerikoe. Ik m vindt plaats op zondag 29 mei c: uren wachten voorda ij zie 15:00 uur bij de NPB in Soef. p zon ging opwarmen en ik hen Rembrandtlaan 20. De toega:. makkelijk met een schepnet kot is gratis. vangen. Willem heeft vele functies bekleei binnen het reinigingsbedrijf. Hij i chauffeur bestrating geweest en za TA PI ITTFfïFIt o.a. bij de afdeling onderhoud, ver U LyLLJ keer cn gladheidbestrijding. Vier www.vanheugten.il entwimtg uur per dag moest hi UITSLUITEND VERKOOP I» RENSWOUOI LOS TE LEGGEN TAPIJTTEGELS GEEN GEUJM EN GEEN GESPIJKER FABRIEKSWINKEL- WINKEL PIET VAN VERKOOP tapijttegels WAARDE HEUGTEN 50X50 PRIJS KELA FELT -€-3^r 2,25 haarvilt KELA LIMA 2,75 bouclé KEU DORM JSrlfS 4,95 hoogpolig KELA SHAGGY JêXtfï €10,95 chinchilla-look 7 jr. garantie KEU BERBER -ertflT €11," 100% zuiver scheerwol beschikbaar zijn. Vooral wannce het vroor. 'Ik heb nachten gehai dat ik vele keren het bed uit moes om te gaan strooien, dan kwam j aan slapen niet meer toe. Dat wa best zwaar, niet alleen voor mi GRATIS benz.kostenverg. in Ned naar RENSWOUDE 1000 m2 fabriekswinkel, j Utrechtseweg 4 Leggen door het gehele land mogelijk Ook dit jaar is het schilderscollec tief Passep ART out weer aanwezig op de kunstmarkt, zaterdag 21 mei tijdens het Cultuurfestival. Passe pARTout is opgericht in 2000 en bestaat uit tien personen. De schilderessen zijn Ankie Blom- mesteyn, Adri v.d. Bos, Clara Bos, Joke Bresser, Anita de Bruyne, Gré van Calck, Ienke Elsinga, Henriëtte Lamers, Liesbeth Louws en Hil Medema. Iedere woensdagavond schilderen zij samen en gebruiken daarbij alle soorten materiaal. Dat gebeurt in een leslokaal van het Or- lando-gebouw in Soest. Regelmatig wordt daar een gastdocent en/of een berocpsmodel uitgenodigd om de deelnemers te inspireren en hun vaardigheden te verbete ren. Zij exposeren ook, zowel in groepsverband als individueel. Op de kunstmarkt is werk op papier, op doek en op hout te zien. Aan koop is mogelijk. Het schilderscollectief Passe pARTout. Wie zin heeft om eens een avond' je mee te doen is zeker welkom- Informatie is verkrijgbaar aan de stand. Daar zal Liesbeth Louws informatie geven over het restau reren van schilderijen. Zij is ge diplomeerd restaurateur en heeft een restauratie-atelier. Voldoende redenen om een kijkje in de kraam van PassepARTout te nemen, op de kunstmarkt naast' de muziek tent. ELKE WEEK EEN^s INDEBUS?^^/ Neem een abonnement: 9,25 per halfjaar! tel.(035)6014152 Komende vrijdag (20 mei) opei Hilti zijn dertiende verkooppui in Nederland. Op basis van ee unieke samenwerking heeft de g* reedschappenfahrikant een unie! lokatie gekozen: onder het dak va de technische groothandel Hooiji Bouw Techniek in Soest. Professionals uit de bouw kennc de Hilti Centers als een lokat waar ze zich direct kunnen info meren en bevoorraden. Bovendie kunnen zij ter plaatse de producte uittesten. De Hilti-winkel in Soe vormt hierop geen uitzondcrinj het beheer is in handen van cc Hilti-medcwcrkcr cn dczclfc diensten als in de overige Hil Centers in Nederland worden aangeboden. Hilti Internationaal is een muitin: tional cn dé onbetwiste referent voor professioneel gereedschap de bouwsector. De Hilti Groep actief in meer dan 120 landen t stelt meer dan 16.000 personen werk. Of het nu gaat om mete positioneren, beitelen, boren, a dichten, installeren, zagen, schur of isoleren, het directe vcrkoopni werk van Hilti biedt de vakmens* uit de bouw bijna alles aan dat nodig kunnen hebben. Hilti N derland (opgericht in 1950) hei meer dan 100 medewerkers in I WOENSDAG 18 MEI 2

Soester Courant | 2005 | | pagina 10