J, 'euters 'De Linde' doen mee kinderspeelspektakel Soesterberg begint in juni aan 51e Avondvierdaagse Jok brandweervrouw zeer welkom Leden die willen meebeslissen zijn van harte welkom. zekerd? Kerkdiensten heeft zin estival Medische dienst Hulpverlening Brandweer zaterdag op wervingstoer Clique Panique, muzikale nostalgie in Soesterberg Veenendaalse kapel met Soesterbergers kampioen jerrita Holtrust: 'Geen saaie hobby maar altijd actie' ten Schapen scheren op boerderij Abrona Muziek op schoot' De Plantage Autobotsing door onoplettendheid Brandweer schiet gewonde te hulp met airbaghoes Lezing over hospice in De Klarinet Workshop meditatief schilderen in THHA Meditatiedienst in Caroluskerk Het is tijd voor de Rabobank. \antha. ~>ank,ofbe! ons (035)609 63 33 SOESTERBERGSE COURANT WOENSDAG 18 MEI 2005 Redactie-adres: Jan van Steendelaar, tel. 06-22450173. Klachten bezorging: tussen 18:30 en 19:30 uur C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035 - 602 18 41 omen, sinds die tijd hebben :1 nieuwe nummers gespeeld, rine bestaat uit: Martijn (zang ;gitaar), Wouter (leadgitaar :ede stem), Markus (drums) bin (bas). Ook bij 3 FM op io geweest. Ik ben Lyenne v.d. Steen. 13 jaar. Ik zit op het Grift- tollege in Soest in de eerste zing erg graag. Ik heb hier- as twee keer op het podium ti, maar ik vind het heel erg ik ben een beginner dus), als ik thuis ben zing ik zo :er constant. der Davy al gesproken zitten ze in hun op zolder muziek te maken, len ze, samen, voor het eerst t een speciaal hiervoor sa- stelde band. Met invloeden azz, hiphop en poprock pro- dj zich deze stijlen eigen te en te combineren door zang Ze hebben gekozen voor de ke naam Sander Davy en vanavond met vijf vrienden geschreven nummers. Zaterdag 21 mei zondag 22 mei Rooms-katholiek, Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19:00 meditatiedienst in de kapel Zondag 10:30 pastores P. van Hooijdonk en F. Overbeek; eucharis tieviering; Eerste Communie; kinderkoor Woensdag (25 mei) 09:30 Rozenkransgebed Rooms-katholiek, Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 10:00 pastores P. Denneman en J. Litjens; televisieviering (Ned. 1); 'Intermezzo' Prot. Kerk in Ned., Vredekerk, Gen. Winkelmanstraat 101 10:00 ds. L. v.d. Berg, Ermelo Sterrenberg, 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10:30 drs. Z. Hageman-Vos World Outreach Church (info locatie: 0346-35.04.58) 10:30 H.D. Gosseth •ijdag de dertiende was het, maar {h hadden de peuters van kin- rdagverblijf 'De Linde' aan de ir. Huygenslaan in Soesterberg dist niet! Op uitnodiging van Fun Partygames en Enter- nment mochten zij op vrijdag- itend deelnemen aan het kin- speelspektakel op het terrein ide ijsbaan in Soesterberg. :en vrolijke stoet vertrokken de jters met hun leidsters en een ital ouders naar de plek van speelspektakel. De zon scheen de kinderen waren tijdens de ndeling al in een opperbeste emming. Toen het terrein van ijsbaan in zicht kwam, hadden peuters de vele springkussens al pgemerkt. Het laatste stukje naar terrein kon voor hen dan ook et snel genoeg gaan. Eenmaal op :t terrein aangekomen werd de •olijke stoet kinderen ontvangen tor medewerkers van Fun Fun. grote bolderkar en de wandel- agens werden snel geparkeerd de kinderen maakten zich klaar ior een gezellige speelochtend. springkussens werden stuk voor ik uitgeprobeerd. Zelfs de heel landje en knoop hem bij je of vriendin om of gewoon :lf. De basisknopen zijn niet k. Medewerkers van Stich- ilans zullen je helpen. incircuit orgt Stichting Balans van tot 14:00 uur voor een ou- s spellencircuit. Dit circuit t zich op het gras voor de Boerderij. Kinderen van 4 jaar kunnen gratis allerlei Dllandse spelletjes doen, zo- n op de Kop van Jut, blik- zaklopen, spijkerpoepen, ikken en nog veel meer. Izijnsstichting is overigens zoek naar volwassenen die ben om enkele spelletjes te den. Hoe meer begeleiders, er spelletjes. Geïnteresseer- innen bellen met Jochem i van Stichting Balans, 5) 60.18.136, of: j.janssen ingbalans.nl. De peuters van De Linde en be geleiding klaar voor vertrek naar het ijsbaanterrein. Foto: Eemland Pers. hoge glijbaan waar de peuters als kleine aapjes rap in de touwlad der omhoogklommen werd ge test^ Sommige peuters konden maar geen genoeg krijgen van de draaimolen die ook op het terrein opgesteld stond. Ronde na ronde bleven ze met een gróte lach op hun snoet zitten. Nu eens in een mooie auto, dan weer op een paard of een fiets. Vol enthousiasme werd er onder tussen druk naar de leidsters en de mama's en papa's gezwaaid. Echte paardjes waren er ook! Snel zoch ten de kinderen een leidster of een ouder op die hen moest assisteren bij een tochtje op de rug van een van de pony's. En een speelfeest is geen echt speelfeest als er niet geschminkt wordt. In de grote tent ging een aantal peuters netjes op een stoel zitten waarna een mede werker van Fun Fun hen omtoverde in mooie vlinders, leeuwen, hondjes en andere geweldige creaties. Op zondagmiddag 29 mei staat de Boerderij Abrona, locatie Sterren- berg, in het teken van het jaarlijkse schaapscheerdersfeest. Het begint om 13:00 uur en is rond 16:00 uur afgelopen. Het feest is voor ieder een toegankelijk. Uiteraard worden die middag weer alle schapen van boerderij Abrona geschoren, maar er is nog veel meer te doen. De speeltuin is open, er is een springkussen en er kunnen verschillende spelletjes worden ge speeld. Zo zijn er een caviarace, een piekenplons, een bibberspiraal en het kip en ei-spel. Het terras van de boerderij is open voor koffie, thee, ijs, limonade en verse pop corn. Er kan onder toezicht worden paardgereden en er worden ritten met de huifkar over het terrein gemaakt. De toegang tot het feest is gratis. Voor sommige activiteiten wordt een kleine bijdrage gevraagd. De opbrengst hiervan komt ten goede aan de boerderij. Politie (Kon. Marechaussee) Veldm. Montgomeryweg 2; werkdagen 12:00-13:00 uur; centrale meldkamer: 0900-88.44; alarmnummer: 1.1.2. Vrijwilligershulp Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp; werkdagen 09:30-11:00 uur, 035-60.31.119. Vrijwillige Terminale Zorg Extra hulp voor mantelzorgers. Coördinator: Marijke van den Berg, ©06-30.18.93.17. Hulpdienst Stichting Hulpdienst Soesterberg, aanvragen dagèlijks 09:00-10:00 uur, 35.19.40, b.g.g. 35.16.58 of 35.13.46. Amant thuiszorg en Amant christelijke thuiszorg (voorheen Thuiszorg Eemland) Huishoudelijke verzorging, verzorging en verpleging, gespeciali seerde verpleging, overbruggingszorg, personenalarmering. U bent 24 uur per dag beschermd. 033-42.20.500; ook voor spoedeisende situaties tussen 17:00 en 08:00 uur en in de weekeinden. Amant uitleenservice Voor het lenen van hulpmiddelen en verpleegartikelen. Voor spoed eisende situaties 's avonds en in het weekeinde: 033-46.19.191. Christelijke Thuiszorg Voor alle aanvragen: 033-29.94.669; dag en nacht bereikbaar. Eén op Eén Thuiszorg Particuliere en AWBZ-thuiszorg; gratis zorgadvies, 24-uurs bereik baarheid; vakbekwaam, snel inzetbaar, betaalbare zorg, 035- 54.12.016; buiten kantoortijden voor spoedeisende gevallen: 06- 51.54.03.73. brandweerkorps van Soes- rberg zoekt versterking. Omdat :t vooral gaat om de paraatheid in de vrijwilligers overdag en het eeds moeilijker blijkt te zijn om ervoor mannen beschikbaar te ijgen, doet de brandweer, meer >g dan in het verleden al het ge was, een beroep op vrouwen zich aan te melden. fi komen dan niet uitsluitend in n mannenwereld, want in het >rps Soesterberg - dat al eerder ouwelijke vrijwilligers heeft gehad brandwacht eerste klas (met iding tot hoofdbrandwacht :hter de rug) Gerrita Holtrust :tief lid. Zij heeft trouwens van iar hobby haar beroep gemaakt: is medewerkster brandpreventie de brandweer Bunschoten, na dan toe werkzaam te zijn ge- eest op de gemeentelijke afdeling 'rgerzaken. e heeft het erg naar de zin als mdweervrijwilligster in Soes berg en weet zeker dat ook an- 'k vrouwen het een geweldige ibby zullen vinden. 'Het is geen tijdverdrijf, er is altijd actie. Je er leuke collega's bij en veel tóale contacten. Dus als je van •tie houdt en een beetje lef hebt, M is dit echt iets voor mensen e echt bezig willen zijn. Je moet "L ag zijn om vieze handen te %n of je nagels te breken, want 311 kun je beter niet komen.' En e brandweer mag dan een man- enwereld lijken, dat is echt aan et veranderen.' 'aar keuze voor de brandweer wam ook voort uit haar wil om ,s voor anderen te betekenen, k hou daarbij van aanpakken. Ik a "ever vóór de afzetlintjes m'n anden uit de mouwen te steken an dat ik achter de lintjes sta toe 'kijken. Ik wil helpen waar ik kan j'pen.' errita Holtrust vindt dat ze voor zinvolle vrijetijdsbesteding :e'j gekozen, en zo zullen straks nieuwelingen dat ook ervaren, komt op andere terreinen, het afwisselend. Je leert veel nieu- dingen. Je verbreedt echt je woensdag 8 juni vindt van 09:30 10:00 uur een kennismakingsles aatsvan 'Muziek op schoot', voor aideren van 1Vi tot 4 jaar met hun -geleiders. Ze zijn welkom in De 3ntage, Smitsweg 311. Kosten: ;en. Informatie: Stichting Balans, (°35) 60.99.255. horizon, er gaat een wereld voor je open. Maar het moet wel in je zitten. Als je het niet leuk vindt, hou je het niet vol. Het is dus niet alleen: ik wil iets voor een ander betekenen, je moet er echt voor gaan, want er gaat natuurlijk wel veel tijd in zitten.' Ze is ervan overtuigd dat ook an deren, of dat nu mannen zijn of vrouwen, het brandweerwerk een uitdaging vinden, een bijna profes sionele hobby vol afwisseling en praktisch bezig zijn. 'Het geeft echt voldoening om een brand onder controle te krijgen Dat geldt ook voor hulp bij ongelukken of het uit de boom halen van een poes. Je komt van alles tegen.' De opleiding is ook leuk, zegt ze. 'Ik had nooit gedacht dat ik ooit eens met een snijbrander of een motorkettingzaag in m'n handen zou staan en een auto open zou kunnen knippen, maar ik kan het toch.' Gezellige club Ze was niet bepaald iemand die altijd achter de brandweer aanging als die uitrukte, maar toen haar vo rige werkgever, Abrona op Sterren berg, haar vroeg om bij de bedrijfs- hulpverleningdienst te komen, leek haar dat leuk. Ze was er nog maar nauwelijks actief, of de volgende vraag kwam: 'We hebben hier een bedrijfsbrandweer, misschien vind je het ook leuk om een opleiding voor de brandweer te volgen.' Een collega van haar, lid van de brand weer Soesterberg, nodigde haar uit om eens bij het korps in Soester berg te komen kijken. 'Ik had toen nog wel zoiets van: Dat is vast zo n mannen-macho cultuur. Daar was ik wel een beetje bang voor. Maar dat is hier niet het geval. Het is gewoon een gezellige club. Ze zijn hier trouwens vrouwen gewend. Ik heb ook nooit het geval gehad dat ik me zou moeten bewijzen.' Gerrita Holtrust werd al snel 'be smet met het brandweervirus'. 'Ik ging een opleiding volgen en ben er bij gebleven.' Ze hoopt nu, net als alle andere vrijwilligers, dat de nieuwe actie om vrijwilligers te werven, succes heeft Voor degenen die nog twij felen, heeft ze een advies: 'Kom gewoon eens een keer langs. Vrou welijke collega's zijn welkom. Ze moeten alleen de stap durven te zetten. Misschien is dat gemakke lijker als ze niet het idee hebben dat de brandweer een mannenwe reld is waar ze niet in zouden pas sen. Dat is niet zo. Wie als vrouw enthousiast en sportief is en een goede conditie heeft, zal merken dat deze manier van je dienstbaar maken veel voldoening geeft.' Wie zich als vrijwilliger in Soesterberg wil opgeven, kan dat telefonisch (035-6093 390) of schriftelijk doen: Brandweer Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Ook aan melden via e-mail is mogelijk: udojp@soest.nl. Voor belangstel lenden is er een informatieavond Gerrita Holtrust, brandweer vrouw in Soesterberg: 'Liever vóór de afzetlintjes helpen dan erachter toekijken'. Foto: Eem|and Pers.. op 25 mei a.s. in de brandweer kazerne aan de Koppenlaan 9 om 20:00 uur. Om de actie 'Vrijwilliger bij de brandweer. Wie durft?' nog eens extra onder de aandacht van de inwoners van Soester berg te brengen, gaat het korps Soesterberg zaterdag de straat op. Ze delen dan niet alleen folders uit met uitleg over het brandweerwerk, maar ook aan meldingsformulieren. Bovendien is de brandweerka zerne aan de Koppenlaan, die dag van 11:00 tot 14:00 uur open voor Soesterbergcrs tussen 18 en 35 jaar die belangstelling hebben om vrijwilliger bij de brandweer te worden. 'Onwillekeurig denk je dat vrij willigers amateur-brandweerlie den zijn. Niets is minder waar. Hun training is zwaar. Hun op leiding is precies hetzelfde als voor beroeps. Het enige verschil is dat zij geen dagtaak hebben aan hun brandweerwerk,' zo staat in de folder te lezen. Postcommandant Soesterberg Jan Udo zegt dat de brand weer vooral uit is op mensen die overdag beschikbaar zijn. 'Onze eerste doelgroep zijn va ders en moeders die thuis zit ten en voor de kinderen zorgen. Daarom gaan we de folders ook uitreiken op de scholen. Verder worden alle bedrijven benaderd. De brandweer is een gezamen lijke verantwoording. Het is niet alleen maar een zaak van de ge meente. Bedrijven zouden werk nemers die dat willen in ieder geval in de gelegenheid moeten stellen om een brandweertaak te kunnen uitvoeren. Daar hebben we allemaal belang bij. De be drijven ook, want hun werkne mers die bij de brandweer zijn, geven een stukje meerwaarde aan de bedrijfshulpverlening.' De actie 'Vrijwilliger bij de brandweer. Wie durft?' heeft als doel het korps Soester berg ook voor de toekomst op sterkte te houden ten einde de hulp te kunnen blijven bieden die Soesterberg van het korps gewend is. Bij een aanrijding op de Amers foortsestraat in Soesterberg is vrijdag een automobilist gewond geraakt. Hij bestuurde een auto die een uitrit verliet, waarbij de be stuurder een naderende auto over het hoofd zag of de snelheid ervan verkeerd inschatte. Een aanrijding was onvermijdelijk, met als gevolg dat de auto uit de uitrit tegen een lichtmast botste. Deze werd ver nield, de auto zwaar beschadigd. Deze moest worden weggesleept. De bestuurder liep lichte verwon dingen op. Hij kon ter plaatse door ambulancepersoneel worden behandeld. De bestüurder van de andere wagen kwam er zonder let sel af, al kreeg ook zijn auto aan zienlijke schade. De brandweer van Soesterberg moest vorige week assistentie ver lenen na een verkeersongeval op rijksweg A 28. Daar waren vier au to's betrokken bij een kop-staart- aanrijding. Omdat van één van de auto's de airbag niet had gewerkt en de gewonde bestuurder nog in de auto zat, werd de brandweer te hulp geroepen om een hoes aan te brengen. Daarmee werd voorko men dat de airbag alsnog zijn werk zou doen, met alle gevolgen van dien. Nadat dit was gebeurd kon de bestuurder zonder problemen uit de auto worden gehaald. Hij werd per ambulance naar een ziekenhuis gebracht. Nadat de auto's van de plaats van de aanrijding waren weggehaald, heeft de brandweer het wegdek schoongemaakt. De gezamenlijke ouderenbonden ANBO, KBO en PCOB hebben enkele bestuursleden van het in Soest te realiseren hospice bereid gevonden om hierover een lezing te houden in de grote zaal van ontmoetingscentrum De Klarinet, Klarinet 39. De bijeenkomst die voor iedereen gratis toegankelijk is, wordt gehouden op dinsdag 24 mei. De uiteenzetting begint om 14:00 uur, elke bezoeker ontvangt een gratis kopje koffie of thee'en na de pauze zal er gelegenheid zijn tot het stellen van vragen. Het belooft een uitermate interessante middag te worden, waarbij de toehoorders nader kennis kunnen maken met dit in Soest nog onbekende begrip. De organisatie van deze middag ligt deze keer in handen van de KBO. Het zal even vreemd zijn, de 51e Avondvierdaagse in Soesterberg zonder het vertrouwde gezicht van Diny Hagmeijer. Zij zou dit jaar voor de vijftigste keer betrok ken zijn geweest bij de organisatie, maar begin dit jaar is zij overleden. De Plaatselijke Regelingscommis sie, die de Avondvierdaagse in Soesterberg organiseert, schrijft in de aankondiging haar te zullen missen. Hetzelfde geldt voor de wandelaars die al voor de zoveel ste keer meelopen en mevrouw Hagmeijer hebben gekend. De Avondvierdaagse wordt dit jaar gehouden van maandag 6 tot en met donderdag 9 juni. Op het programma staan de volgende routes: - op maandag 6 juni voor de 5 km. route Wallenburg, voor de 10 km. Het Witte Huis. - op dinsdag 7 juni resp. Kozak- kenput en Schapenveld-Wal- lenburg. - op woensdag 8 juni resp./ Richel- leweg-Mercury. - op donderdag 9 juni een geza menlijke route voor beide af standen. Inschrijven voor deelname aan het loopevenement is mogelijk Huisarts voor dringende hulp van de huisarts 's avonds, 's nachts, in het week einde en op feestdagen bellen met de huisartsenpost Zeist, 0900- 43.01.430. Apotheek, overdag: apotheek bellen, dan hoort men wie er dienst heeft. Apotheek, vanaf 17:30 uur: Centrale Apotheekdienst, Diakonessenhuis Zeist, Prof. Lorentzlaan 76, 030-69.95.952. Tandarts, spreekuren 13:00 en 19:00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts, weekenddienst na afspraak; P.J.J. Theuns en C.J. Schievink, Kampweg 50, 35.24.67; in andere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. In het ontmoetingscentrum van De Drie Eiken aan het Dorpsplein in Soesterberg treedt op zondag 22 mei het salonorkest Clique Pani que op. Het optreden is speciaal bedoeld voor de 50-plussers in Soesterberg. Clique Panique is een gezelschap van enthousiaste amateurmusici die één doel gemeen hebben: hun vrolijke en soms nostalgische mu ziek daar ten gehore te brengen waar mensen hun samenzijn een eigen cachet willen geven. Het orkest bestaat uit ongeveer twaalf spelers: strijkers (violen en celli), blazers (dwarsfluiten, klarinetten en saxofoon), accordeonjen piano. De muzikale leiding is in handen van Henk Waardenburg. Het lichtklassieke repertoire leent zich uitstekend om de aanwezigen in de sfeer van de twintiger jaren te brengen. Dat is de tijd dat de cancan, de tango en de foxtrot ui termate geliefd waren in de popu laire Europese balzalen. Tango en foxtrot worden door Clique Pani que dan ook afgewisseld met num mers uit 'Die Blumen von Hawaii', 'Drei Rote Rosen' en 'Showboat'. En naast de 'Bebop-bop' en 'Ain't She Sweet' herkennen de bezoekers ongetwijfeld 'Der Graf von Luxem burg' en veel andere melodieën van Robert Scholz. Aanvang: 14:00 uur. Toegang gratis. van 1 tot en met 4 juni van 18:00 tot 20:00 uur. Niet meer op het vertrouwde inschrijfadres van de familie Hagmeijer aan de Koppen laan, maar bij Loes de Groot aan de Plesmanstraat 86 in Soesterberg. Dat geldt zowel voor individuele lopers als voor groepen. De kosten bedragen 3,50 per deelnemer. Inschrijven bij de start op 6 juni is ook mogelijk. De kosten bedra gen dan 4,00 per deelnemer. Het vertrekpunt is Dorpshuis Burgstede en de starttij d voor zowel de 5 als 10 km is 18:30 uur. Intocht Op donderdag 9 juni vindt de traditionele intocht door het dorp plaats. Na de gezamenlijke route verzamelen de deelnemers zich rond 19:30 uur op het terrein van de IJsvereniging Soesterberg op de hoek van de Banningstraat/Kamp- weg. Onder muzikale begeleiding van de Drumfanfare Jonathan uit Zeist lopen de wandelaars de laat ste kilometers naar het eindpunt op het Dorpsplein. Daar zullen weer veel familie, vrienden en bekenden de wandelaars inhalen. Informatie over "de Avondvier- 0346-35.24.90. Tijdens de Europese Kampioen schappen voor blaaskapellen in de Zuid-Duitse stad Sonthofen, heeft de Veenendaalse Egerlan- derkapel Die Original Fenntaler Musikanten onder leiding van ka pelmeester Chris Kok de Europese titel veroverd in de hoogste klasse voor amateurkapellen. In deze ka pel spelen de Soesterbergers Jan, Lydia en Jordi Lensink. De kapel kreeg van de jury maar liefst 93.08 van de maximaal te behalen 100 punten. Hiermee be haalde ze de hoogste score van het gehele kampioenschap. De Fen ntaler Musikanten wisten met dit puntenaantal zelfs de professionele kapellen voor te blijven. Dit was tot dan toe nog nooit door een ama teurkapel gepresteerd. Begrijpelijk heerste er na afloop van het kam pioenschap dan ook een uitbun dige stemming. In de feestvreugde deelden de drie Soesterbergse musici, Lydia Lensink, klarinet, Jan Lensink, trombone, en Jordi Lensink, flügelhorn Aan het kampioenschap in Sont hofen namen 31 kapellen deel uit Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland, Tsjechië, Frankrijk en Nederland. Tijdens de reis naar Sonthofen wisten de 19 muzikanten uit Soes terberg, Veenendaal en Ede zich gesteund door een grote groep trouwe supporters. Het optreden van Die Original Fenntaler Musikanten vond plaats in een uitverkocht en dol-enthousi- ast Haus Oberallgau. Iedere kapel werd beoordeeld door een vierkop pige internationale jury. Voor het optreden worden punten gegeven voor tien rubrieken, waaronder technische uitvoering, stemming en muzikale uitvoering c.q. stijlgevoel. Zowel het Duitse als het Zwitserse jurylid gaf voor dit laatste onder deel zelfs een 10. Na het behalen van de Nederlandse titel op 24 april in het Groningse Muntendam, waar de kapel in de super-topklasse niet minder dan 95.11 punten bij elkaar speelde en daarmee elf an dere kapellen met een straatlengte voorbleef, was dit het tweede grote hoogtepunt in de nog pas driejarige geschiedenis van deze kapel. Het eerstvolgende concert van de kapel is op zaterdag 8 oktober in zaal De Vicary in Ochten. Op de dinsdagmiddagen 24 mei, 31 mei en 7 juni wordt van 13:30 tot 15:30 uur een serie creatieve workshops 'meditatief schilderen' gehouden in het Toon Hermans Huis, inloophuis voor mensen met kanker en hun naasten, Re- gentesselaan 39, Amersfoort Korte meditaties, de nat-in-nat schilder techniek en het beleven van kleur, staan centraal in deze workshops. De workshops volgen elkaar op en zijn bedoeld voor mensen met kanker, hun partners en naasten. Ervaring met schilderen is niet nodig, er worden geen prestaties verwacht. De eigen bijdrage voor deze drie workshops is 15,00. Aanmelden en informatie: 033-46.55.227, of e-mail: info@thhha.nl. Zie ook: www.thha.nl. 'God spreekt tot ons' is het on derwerp van de meditatiedienst van zaterdag 21 mei in de kapel van de Caroluskerk te Soesterberg. Sommige mensen hebben daar een sterk gevoel van, maar anderen horen en merken niets van Hem. Hoe dat komt? Misschien wilt u uw ervaringen tijdens deze dienst kenbaar maken en naar de ervaring van anderen luisteren. Iedereen is van harte welkom om 19:00 uur. Na de dienst, die circa een uur duurt, is er gelegenheid om in de pastorie een kopje koffie te drinken en verder met elkaar van gedachten te wisselen. Om 21:00 uur wordt de avond afgesloten. Leden van Rabobank Utrechtse Heuvelrug zijn op 6 juni van harte welkom op de algemene vergadering en aansluitend de eerste afdelingsvergadering van onze bank. U bent vanaf 19.00 uur welkom in hotel Figi te Zeist, de algemene vergadering start om 19.30 uur. Direct aansluitend is de afdelingsvergadering. De volledige agenda, de notulen van de vorige vergadering en de overige stukken kunnen leden vanaf vandaag inzien op ons hoofdkantoor aan de 2e Hogeweg 83 te Zeist. Verkorte agenda algemene vergadering Opening Notulen vorige vergadering Jaarrekening 2004 Rondvraag en sluiting Verkorte agenda afdelingsvergadering Opening Verkiezing ledenraad Rondvraag en sluiting Coöperatieve Rabobank Utrechtse Heuvelrug U.A. gevestigd te Zeist Rabobank

Soester Courant | 2005 | | pagina 15