[enk Appeldoorn 'gezicht van dorpshuis' Rabobank op zoek naar nieuwe ideeën voor coöperatiefonds j Aquarellen Tonny Fugers in Topfilms en documentaires in het Luchtvaart Museum Drie Eiken Soesterberg Geslaagde tennispromotie Medische dienst Kerkdiensten Hulpverlening Heldere boodschappen in dichtvorm door kleifiguren pagina Veel animo voor nieuw koor in Soesterberg plveren jubilaris ontwikkelde veel initiatieven in Soesterberg In e-mail s.v.p. foto's/plaatjes apart houden 'venge Huisvesting E Grof vuil, 139.500,k.k. 1a OESTERBERGSE COURANT bijvoorbeeld, waar ze veel plezier aan beleefde. 'Toen zei de lerares al dat ik eens les in aquarelleren zou moeten nemen.' Dat moment kwam toen haar dochter vroeg om eens mee te gaan naar een buur vrouw die aan aquarelleren deed. 'Zo is het begonnen.' Ze vindt zichzelf 'heel erg' produc tief. 'Ik kan nog wel drie exposities inrichten.' Schilderen doet ze dan ook niet alleen overdag. 'Ik ben niet zo'n heel vaste slaper. Ik denk dat ik minder slaap nodig heb dan de gemiddelde mens. 's Nachts ga ik er nog wel eens uit en dan ga ik lekker schilderen. Daarom is het heerlijk dat ik m'n eigen atelier heb en me daar helemaal kan terug trekken.' Het is niet haar eerste expositie, wel de eerste in Soesterberg. Haar werk was al eens te zien in Amers foort en in Soest. Het is permanent te bekijken in rouwcentrum Van Haren aan de Koningsweg en in galerie De Zoete Inval in Baarn. Er loopt momenteel ook een exposi tie in restaurant De Socsterduinen. Verder heeft ze in Frankrijk, waar ze regelmatig op familiebezoek gaat, een aantal huizen met haar schilderijen aangekleed. Tonny Fugers exposeert voor het eerst in Soesterberg. Het staat wel vast dat Soesterberg er een nieuw koor bij krijgt. Het initiatief van Henk Appeldoorn, beheerder van dorpshuis Burg stede, heeft zo'n 35 reacties op geleverd van mensen die interesse hebben voor het koor. Zij hebben ter voorbereiding van een eerste kennismakingsbijeenkomst een formulier gekregen waarop ze hun wensen kunnen kenbaar maken, bijvoorbeeld over het repertoire. Deze kunnen dan ter sprake wor den gebracht in de gesprekken die momenteel worden gevoerd met een aantal professionele dirigenten. De formulieren kunnen worden in geleverd in het dorpshuis. Op woensdag 8 juni is er in het dorpshuis een informatieve bijeen komst over het koor. Dan krijgen degenen die zich aangemeld heb ben nadere informatie en worden de opmerkingen op de ingeleverde vragenformulieren doorpenomen. Het bestuur van het Rabo Coöpe ratiefonds van Rabobank Utrecht se Heuvelrug, waartoe ook Soes terberg behoort, is op zoek naar lokale initiatieven die in aanmer king komen voor een gift uit het Rabo Coöperatiefonds. Het fonds is een paar jaar geleden opgericht met als doel een gedeelte van de nettowinst te bestemmen voor de ondersteuning van plaatselijke ideeën. Duurzaamheid en vrijwil ligers spelen bij de aanvragen een belangrijke rol. De aanvragen voor het Coöpera tiefonds betreffen vooral projecten waarbij vrijwilligers onmisbaar zijn. Zonder hen heeft een initiatief weinig tot geen kans. Een ander belangrijk criterium vormt de duur zaamheid van het doel waarvoor ondersteuning wordt gevraagd. Het bestuur zoekt structurele projecten, geen eenmalige doelen. Ook 'ach tergestelde' groepen uit de samen leving hebben een streepje voor, evenals initiatieven waarvoor de lokale overheid geen geld beschik baar stelt. Om een paar voorbeelden te noe men: in Soesterberg kreeg een ba sisschool de beschikking over een aantal speeltoestellen, de EHBO- afdeling uit ontving een gift voor een nieuwe reanimatiepop, een hospice kon nieuwe wand- en plafondverlichting aanschaffen, een serviceclub ontving een bijdrage voor de aanleg van een natuurpad voor blinden, en een kunststichting kreeg een donatie voor een project ter vergroting van de saamhorig heid van een aantal woonkernen. Kortom: zeer uiteenlopende doe len. Niet in aanmerking voor steun komen aanvragen van individuen en hobbyclubs. Hetzelfde geldt voor aanvragen die via een nor male financiering tot stand kunnen Redactie-adres: Jan van Steendelaar, tel. 06-22450173. Klachten bezorging: tussen 18:30 en 19:30 uur C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035 - 602 18 41 mei inpandige erkkamer op 3 slaapkamers, 50 m2 en 150 m2. ij is als beheerder 'het gezicht' n het dorpshuis Burgstede in Lterberg en heeft in zijn nu [•jarige loopbaan heel wat mee- Liakt. Henk Appeldoorn (57) Lt wat dat betreft over afwis- Lg in het werk niet te klagen Ld. Aan die afwisseling heeft I ze|f een belangrijke bijdrage [leverd door voor allerlei evene- jfjjten het voortouw te nemen, ningen ontwikkelen vind ik leuk, Ju uitdaging. Anders roest je vast, Ih?' looral aantrekkelijk aan het werk Jiet omgaan met de verschillende [iepen mensen. Elke groep heeft [eigen benadering. Of je nu een Lvereniging neemt, een sport- |b, een toneelvereniging of yoga- Jsisten, biljarters of darters: de l is steeds: hoe ga je met fc mensen om', zegt de man die Khzelf omschrijft als 'een stukje fcie waarde voor het dorpshuis [1 zo'n lange tijd. Dat is vooral in Rn periode met veel wisselingen In de wacht en veel verschillende ftvattingen van belang.' loral de beginperiode was moei- p, 'Door de bestuurswisselingen, [stuur dat geld moest zien, flip- Jrkasten en gokapparaten die Irden binnengehaald, uitspraken ■de media en rottigheid die ver- Ireid werd en waar mensen op af pamen 'omdat er wat te beleven li'. Dat was een beroerde tijd. Nu (het heel anders. Ik vind het hier :l plezierig. Ik kan er nog steeds h'n ei kwijt.' ■at de toekomst voor het dorps- feis brengt, is onzeker. Het zal op lèn duur moeten verdwijnen voor roningbouw. 'Ik heb al gezegd: Btwikkelingen, nieuwe dingen Ingaan, daar heb ik geen moeite jee. Dat vind ik alleen maar pret- ig. Als we bij de Banninghal aan- Jiiten, zoals de bedoeling van de fcmeente is, dan zullen we meer ■ciliteiten moeten krijgen dan de Bmeente nu wil bieden. We heb- fcn een bepaalde know-how in het forpshuis opgebouwd. Dat niveau Billen we straks in de nieuwe situ- Bie graag behouden, zodat je alles ped onderbouwd weer helemaal 3 de rails hebt.' pitiatieven lij hield zijn baan bij Philips in lilversum aan toen hij naar Eem- ps verhuisde, waar hij als eerste lainer les was gaan geven aan de {den van EGV, de pas opgerichte nnastiekvereniging in dat dorp. Zelf was hij als lid van HGV in Hilversum een meer dan verdien stelijk turner ('regionaal, landelijk wat minder', zegt hij bescheiden). Zijn mening in turnkringen werd gewaardeerd en serieus genomen. Hij verleende bijvoorbeeld zijn me dewerking aan het tot stand komen van sportcentrum Beekbergen, de thuishaven van de gymnastiekbond. Hij was tien jaar recreatie sport en spelleider. In zijn woonplaats Eemnes was hij de initiatiefnemer van tal van evenementen, variërend van speldagen tot demonstraties, van het ontwerpen van het EGV- logo tot clubondersteunende acti viteiten. Op een gegeven moment had hij genoeg van zijn werk bij Philips. Hij wilde iets in de sport gaan doen. Toen hij las dat er in Soesterberg een beheerder dorpshuis werd ge vraagd, leek hem dat een aantrek kelijke job. Weliswaar niet enkel op sport gericht. 'Maar je bent in die functie toch ook met sport bezig.' Hij werd direct aangenomen. Er was geen sprake van dat hij in een gespreid bedje kwam. Er waren wat bestuurswisselingen geweest en problemen met de gemeente over vergoeding van de sportac commodatie. 'De zaak werd zelfs dichtgetimmerd en daar stond ik er alleen voor. De sporters zelf heb ben toen de zaak opengebroken en zijn toch aan de gang gegaan.' De viering van zijn zilveren jubi leum als beheerder van dorpshuis Burgstede is inmiddels achter de rug met een bezoek aan de musi cal The Lion King, waaraan hij de voorkeur gaf boven een receptie. Een uitgaansavond die hij heel plezierig heeft gevonden en die voor hem nog eens onderstreepte dat zijn werk nog steeds wordt ge waardeerd. De tijd van bestuurswisselingen w niet echt prettig. 'Elk bestuur heeft een bepaald doel voor ogen. Als dat. niet bereikt wordt, wat altijd met financiële consequenties te maken heeft, dan is het op een gegeven moment: we stoppen ermee. Dan worden de sleutels weer afgegeven op het gemeentehuis en dan sta je er alleen voor. Dan komen er amb tenaren of raadsleden die de boel gaan oppakken tot het volgende nieuwe bestuur.' Appeldoorn heeft bijvoorbeeld ook de periode van 'alles sluiten' meegemaakt. 'Er kon helemaal niets meer.' Elk nieuw bestuur pikte weer wat op, maar dat was voor de beheerder niet echt leuk. 'Want elke keer als er een nieuw bestuur kwam, moest je je opnieuw bewijzen en vertrouwen Misschien nog wel meer dan achter de bar brengt Henk Ap peldoorn zijn tijd in het dorpshuis door in zijn minikantoor waar alle activiteiten in dorpshuis Burgstede worden geadministreerd. Foto: Eemland Pers kweken.' Met het huidige bestuur kan hij prima over weg. Behalve de problemen waarmee hij te maken kreeg, was er ook nog de gewenning aan de mentaliteit van de Soesterberger. 'Als je uit 't Gooi komt, is het echt wennen. Daar zijn de mensen opener, hebben nog wat voor elkaar over. Hier zijn ze wat ^negatiever over alles, wat sarcasti scher ook. Dat was ik helemaal niet gewend. In Eemnes was ik bij veel dingen betrokkenen. Bij de oprich ting van de gymnastiekvereniging was ik bij wijze van spreken net zo belangrijk als de burgemeester. En als je ergens in zit, word je ge vraagd voor stuurgroepen, oprich ting van een sportaccommodatie. Je ging met de ambtenaren mee om te kijken hoe de invulling er van moest Worden. Je bent overal bij betrokl&n.' Hoewel hij nog een tijdje gymnastiekles is blijven geven ('in totaal zo'n twintig jaar'), viel dat na het aannemen van de baan in Soesterberg gaandeweg allemaal weg. Zangkoor Zijn actieve inbreng verplaatste zich naar Soesterberg. Hij zette het stratenvolleybaltoernooi op, dat later werd verplaatst naar de Banninghal. In 1993 begon hij als eerste in de gemeente met de infor matiemarkt op sociaal-, cultureel en sportgebied. 'Daarna heeft de gemeente het overgenomen, maar dat heeft niet lang geduurd.' Ook de rommelmarkt zette hij op, een initiatief dat door anderen is over genomen. Biljarten voor dames en avonden voor alleenstaanden kwa men niet helemaal van de grond door te weinig belangstelling, maar daardoor liet hij zich niet afschrik ken om nieuwe initiatieven te be denken op allerlei terreinen. Sinds Soesterbergs Belang en de Volks universiteit geen cursussen meer organiseren, heeft Appeldoorn dit 'gat in de markt' opgepikt, en met succes want de cursussen in Burgstede doen het goed. Zijn jongste initiatief is het oprichten van een zangvereniging. Er zijn al 35 aanmeldingen. Momenteel is hij in onderhandeling met een aantal kandidaat-dirigenten. De start van het koor is in het najaar. Dat is opnieuw een vaste invulling voor het dorpshuis. Zo heeft Henk Appeldoorn in de loop der jaren een niet gering steentje bijgedragen aan het ftincti- oneren van het dorpshuis. Hij heeft daardoor veel goodwill gekregen in Soesterberg. Dat bleek bijvoor beeld bij zijn 12,5-jarig jubileum: 'De hele zaal zat vol. De mensen komen voor een persoon, niet voor het dorpshuis, niet voor het bestuur, maar voor de persoon die het gezicht is van het dorpshuis.' Het bleek ook uit de spontane wijze waarop de volleyballers van AGAVS hem bij hun verhuizing naar de Banninghal bedankten. 'Jarenlang was Appeldoorn een gewaardeerd gastheer, kinderop pas voor de baby's in de keuken, Appeldoorn is in zijn vrije tijd al jarenlang een niet onverdienste lijk kunstschilder. Hij heeft ook wel eens geëxposeerd in C-Drie in Soest en bij TNO in Soester berg. Jaren geleden raakte hij in die hobby geïnteresseerd door de teken- en schilderclub in het dorps huis. 'Thuis ben ik daarin verder gegaan en ik fteb mezelf steeds verder ontwikkeld. Als ik schilder, ben ik op ëen gegeven moment he lemaal 'weg'. Vérstand op nul, zeg maar, niks om je heen, alleen maar schilderen. Heerlijk!' Thuis heeft ze een grote slaapka mer als atelier ingericht. Daar geeft ze ook workshops om haar kennis van aquarelleren door te geven aan mensen die hiervoor ook belang stelling hebben. 'Het lesgeven is me overkomen,' zegt ze. 'Mensen zagen ra'n schilderijen en vroegen "Wil je me niet even helpen?". Zo kwam de één na de ander. Ik heb er eigenlijk nooit echt werk van gemaakt. De mensen benaderen me zelf.' Dat de workshop wordt gewaardeerd, bleek uit de reactie van een deelneemster: zij had het door haar gemaakte schilderijtje gekopieerd en bood het met een bedankje voor de gezellige dag Tonny Fugers aan. Ze is begin jaren 90 aan aquarel leren verslaafd geraakt, zegt ze. Ze deed ieder jaar mee aan een creatieve cursus. Kalligraferen komen. Wie denkt dat een vereniging/in- stelling in aanmerking komt voor steun, kan de aanvraag hiertoe (met begroting) vóór 1 juni sturen naar: Rabobank Utrechtse Heu velrug, t.a.v. van het bestuur van het Rabo Coöperatiefonds, Post bus 82, 3700 AB Zeist. E-mail: communicatie@uhr.rabobank.nl. Voor meer informatie: Karolijn Burgman, tel. (030) 221 25 64. een dubbel jaren 30 mei verwarmde 263 m2, 130 m2. uisarts voor dringende hulp van de huisarts 's avonds, 's nachts, in het week einde en op feestdagen bellen met de huisartsenpost Zeist, 0900- 43.01.430. lotheek, overdag: apotheek bellen, dan hoort men wie er dienst heeft, lotheek, vanaf 17:30 uur: Centrale Apotheekdienst, Diakonessenhuis Zeist, Prof. Lorentzlaan 76, S 030-69.95.952. ndarts, spreekuren 13:00 en 19:00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft, erenarts, weekenddienst na afspraak; P.J.J. Theuns en C.J. Schievink, Kampweg 50, 35.24.67; in indere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst leeft. Tot eind juli exposeert Tonny Fu gers uit Soest in het ontmoetings centrum De Drie Eiken aan het Dorpsplein in Soesterberg een deel van de door haar vervaar digde collectie aquarellen. Haar voorkeur gaat uit naar bloemen, maar ook in landschappen en die ren heeft zij zich in de loop van de tijd bekwaamd. terdag 28 mei zondag 29 mei >oms-katholiek, Caroluskerk, Rademakerstraat 75 [zondag 10:30 pastores J. Beekman en R. Bouwman; eucharistievie- ing; gemengd koor oensdag 1 juni: 19:00 gebedsviering in de pastorie ot. Kerk in Ned., Vredekerk, Gen. Winkelmanstraat 101 09:30 ds. R. Zandstra ïrrenberg, 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10:30 ds. H. Henstra orld Outreach Church (info locatie: 0346-35.04.58) 10:30 H.D. Gosseth wordt plotseling heen en weer ge slingerd tussen 1986 en de slagvel den van de Eerste Wereldoorlog. Hij krijgt te horen dat hij de tijdt- weeling is van de beroemde piloot Captain James Bigglesworth. Battle of Brittain: De Britse Royal Air Force verzet zich met man en macht om een invasie te voor komen. Het meest spectaculaire luchtgevecht uit de geschiedenis is begonnen. Een strijd die de ge schiedenis veranderde. The Longest Day: Het klassieke verslag van D-day, gepresenteerd in zwart/wit. Een levensechte re constructie die deze historische ge beurtenis van uur tot uur in beeld brengt. Geeft een fascinerende en indrukwekkende kijk op de voor bereiding van één van de grootste veldslagen die de geschiedenis heb ben bepaald. Verder zijn er zeker zes documen taires te zien. Het definitieve pro gramma met de tijdstippen waarop de films en documentaires te zien zijn, zal binnenkort op de website www.militaireluchtvaartmuseum.nl geplaatst worden. De activiteiten in het kader van de filmmaand zijn net als het museum gratis te bezoeken. Het museum is van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 uur tot 16:30 uur en op zon dag van 12:00 uur tot 16:30 uur geopend. olitie (Kon. Marechaussee) Veldm. Montgomeryweg 2; werkdagen 12:00-13:00 uur; centrale meldkamer: 0900-88.44; alarmnummer: 1.1.2. ijwilligershulp Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp; werkdagen 09:30-11:00 uur, 035-60.31.119. Vrijwillige T erminale Zorg Extra hulp voor mantelzorgers. Coördinator: Marijke van den Berg, 06-30.18.93.17. Hulpdienst Stichting Hulpdienst Soesterberg, aanvragen dagelijks 09:00-10:00 P uur, g 35.19.40, b.g.g. 35.16.58 of 35.13.46. Amant thuiszorg en Amant christelijke thuiszorg (voorheen Thuiszorg Eemland) Huishoudelijke verzorging, verzorging en verpleging, gespeciali- - S seerde verpleging, overbruggingszorg, personenalarmering. U bent 24 v uur per dag beschermd, g 033-42.20.500; ook voor spoedeisende situaties tussen 17:00 en 08:00 uur en in de weekeinden, mant uitleenservice Voor het lenen van hulpmiddelen en verpleegartikelen. Voor spoed eisende situaties 's avonds en in het weekeinde: g 033-46.19.191. Voor alle aanvragen: g 033-29.94.669; dagen nacht bereikbaar, op Eén Thuiszorg Particuliere en AWBZ-thuiszorg; gratis zorgadvies, 24-uurs bereik baarheid; vakbekwaam, snel inzetbaar, betaalbare zorg, g 035- 54.12.016; buiten kantoortijden voor spoedeisende gevallen: g 06- 51.54.03.73. De Drie Eiken, mevr. D. Elie, g 35.23.91. 0800-766.20.00. Frans van Eijk maakte tijdens zijn verblijf met het 322 Dutch Spitfire Squadron in Engeland in de pe riode 1942-1945. Tevens zijn de veel geprezen EO-documentaire Een bevlogen geschiedenis', over de ontwikkeling van de luchtvaart, en de door het bedrijf IDTV in op dracht van de Koninklijke Lucht macht ontwikkelde documentaire 'Mensen met een missie' te zien. Deze documentaire is geprodu ceerd in het kader van het 50-jarig bestaan van de Luchtmacht en het 90-jarig jubileum van de militaire luchtvaart. Het aanbod van speelfilms dat tij dens de filmmaand draait, is zeer divers; van de klassiekers 'Battle of Britain' en 'The Longest Day' tot 'Top Gun', de bioscoophit uit de jaren '80. In het programma van de film maand zijn onder meer de volgende rolprenten opgenomen: Memphis Belle (Engelstalig, zon der Nederlandse ondertiteling): De bemanning van de Memphis Belle een B-17 bommenwerper uit de Tweede Wereldoorlog, mag haar 25e en laatste vlucht maken. Het wordt echter een missie die meer van de crew vraagt dan ooit tevo ren. Een oorlogsfilm met een cast bestaande uit eersteklas acteurs. Biggles (Engelstalig, zonder Neder landse ondertiteling): Jim Ferguson Op maandag 30 mei komt het echtpaar Nel en Kees Noorder- meer naar Soesterberg. Dan wordt in dorpshuis Burgstede aan het Dorpsplein de vijfde van een serie openbare paranormale bijeenkomsten gehouden in spiri tueel centrum Reiki-centrum 'Ma- hatma'. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. De paranormale bijeenkomsten worden op iedere laatste maandag van de maand gehouden, met uit zondering van de vakantieperiode juli en augustus en december. Op deze avonden verrichten op uitno diging van het echtpaar Vrugt pa ragnosten of mediums helderziende waarnemingen. Zij doen dat op een manier waardoor degene die een boodschap ontvangt er zijn voor deel mee kan doen. De boodschap heeft als doel het bewustwordings proces te vergroten. Op maandag 30 mei zijn Nel en Kees Noordermeer te gast in Soesterberg. Zij geven onder het motto Maskerade door middel van zelfgemaakte kleifiguren hel dere boodschappen in dichtvorm door. Op maandag 27 juni is Dirk in 't Veld met helderziende waar nemingen in het dorpshuis. Hij is volgens kenners een klasse apart. In 't Veld sluit de eerste helft van de serie openbare bijeenkomsten Samen met de tennisbond KNLTB hield de lawn tennisvereniging Soesterberg vorige week een promo tie straattennisevenement op het ijsbaanterrein aan de Kampweg. Ruim twee uur lang kregen zo'n veertig kinderen de eerste beginselen van het tennissen voor geschoteld door de drie tennisleraren Erwin, Erik en Marjolein. Na een warming up werden de kinderen in groepjes ingedeeld, de eerste groep met kinderen van 5 en 6 jaar, de tweede met kinderen van 7 tot 10 jaar. Spelen derwijs leerden de kinderen een aantal tennistechnie ken. De meegekomen ouders genoten van het speel- plezier van hun kroost. Ter herinnering aan deze straattennis-promotie kre gen de kinderen naast een t-shirt ook een diploma uit gereikt. Meer informatie over deze actie is te vinden op de website van de tennisvereniging www.ltvsoes- terberg.nl Op de foto: Geïnteresseerd luisteren tennissers-in-de- dop naar de aanwijzingen van de instructeurs tijdens de straattennis-promotie in Soesterberg Foto: Eemland Pers In de maand juni zijn er iedere woensdag- en zondagmiddag luchtvaartfilms en -documentai res te zien in het Militaire Lucht vaart Museum te Soesterberg. Bezoekers kunnen genieten van speelfilms, zoals Top Gun, en van historische documentaires over bijvoorbeeld het 322 squadron en de Koninklijke Luchtmacht. Tijdens de filmmaand kan het pu bliek kiezen uit een breed scala aan spannende en indrukwek kende Juchtvaartfilms en -docu mentaires. Luchtvaartfilms uit de oude doos, documentaires (over de luchtvaart in het algemeen en de militaire luchtvaart in het bijzon der) en uniek filmmateriaal uit het archief van het Militaire Luchtvaart Museum dat nog nooit eerder ver toond is, maken het aanbod zeer gevarieerd. Op de woensdagen 1, 8, 15, 22 en 29 en de zondagen 5,12,19 en 26 juni wordt er 's middags een speelfilm over de luchtvaart en een luchtvaartdocumentaire vertoond, één in de filmzaal van de Snijders hal en één in de filmzaal van de Vreeburghal van het museum. In de documentaire 'Nederlandse Luchtstrijdkrachten in Engeland 1940-1945'bijvoorbeeld krijgt men de unieke filmbeelden (in kleur) te zien die eerste luitenant-vlieger Verder staan bij 'Mahatma' ver schillende cursussen op het pro gramma, zoals intuïtieve ontwik keling, intuïtief tekenen en schil deren, alsmede mediteren, alle gegeven door Maria Vrugt. Voor meer informatie, tel. 0346-331113, of via e-mail: c.vrugt@freeler.nl Van tijd tot tijd bereiken ons via de e-mail persberichten en aankondigingen waarvan de tekst ook foto's of andere plaatjes bevat. In het alge meen is het lastig, soms zelfs onmogelijk om die te lezen. Ons dringend verzoek aan de 'leveranciers' is dan ook om foto's/plaatjes (bij voorkeur in jpg-formaat) voortaan apart te houden van de tekst (liefst in Word) en ze als los se bijlage mee te sturen. Wij rekenen graag op ieders me dewerking. Redactie

Soester Courant | 2005 | | pagina 15