l Jubileumfeest bij BC Eemland Achtste lokale titel Eemland Landelijke fietsdag: 28 mei Ex-profs helpen jeugd op weg Brugklassers lopen binnen Atleten in het basisonderwijs RADLO Galerij der kampioenen Vlekkeloze groepsfinales Jeugdviswedstrijd Hazenpad Prinses Maxima-manege houdt 'Open Dag' PAGINA 18 Duivenberichten MOTORSPORT Drie Soesters weer actief in Motogiro ivnÉNSDAG 25 ME 0C-project IV, 2 'Geen ijs op VOETBAL Jeugdvoetbaldag van KNVB bij SEC en Soest KORFBAL Eemvogels weer niet lege handen Alzheimer Café Eddy, bedankt BRIDGE Bridgers vieren 25e verjaardag in witte boerderij VISSEN Twee avonden, vijf clubs, vijftien teams WANDELSPORT Allerlaatste ATLETIEK Pijnenburg pakt alle bekers in baanwedstrijd Hoekzema tweede in klassement WOENSDAG 25 MEI 2005SOESTER COURANTISPORTI Informatie voor slechthorenden Natuurwandeltocht van Olympia 'Ontmoet de boer in uw achtertuin... Zilver voor De Springbokken Voor 5-14 jaar bij De Snoekbaars Griftland College helpt school in Nigeria Wedvlucht: Pont St. Maxence DE ZWALUW H. Toonen Zn. 1; Van Es Rijksen 2; Th. Wigtman 3; Patrick Ingrid 5; R. van Hornsveld 5; Comb. Van Eg- dom 7; R. van 't Net 10; J. Benschop 11; A. Teunissen 15; M. van Rouwen daal 15; E. v.d. Brakel Znn 18; H. Woudstra 20; S. van de Heiden 23; Van Ginkel Kanters 25; A. de Bes 27; C. Kamphorst 29; V.d. Brakel- Osseweyer 36; H. Vos 43; J. de Jong 44; G.M. Schimmel 46; P. Kanters 83; Weldink-van Hengstum 90; H. Vonk 104; H. Wolfsen 113; Th. Post 174. De Vriendschap H. de Bree 1; B. van Gardingen 3; H.C. Rauch 4; R.W. Grift 5; B.G. Schimmel 6; J. Ruttenberg Zn 7; Mevr. Altenaar Zn 8; D. Krol 10; Vaessen/Veenendaal 15; G. Reyerse 16; J.C. Wiinands 20; H.H. v.d. Veen 24; R. Éimers 26; E. v.d. Esschert 31; R. Reilinc 58; A. Dijkstra 85. Eric Willemse, Kees Hoofd en Hans Scholze rijden deze week rond door Toscane, Umbrië en Marche. Voor het derde achter eenvolgende jaar doen de Soesters mee aan de Motogiro die gisteren in Catolica startte en waar zaterdag ook de finishlijn is getrokken. Voor elke etappe krijgen ze een bepaalde tijd en na aankomst staan er proe ven op het programma. Willemse doet mee in de catego rie voor oude Italiaanse motoren. Op zijn Moto Guzzi 175 Lodola werd hij in 2003 en 2004 de beste niet-Italiaan. Hoofd rijdt op een Ducatie 125, Scholze op een Mo- tobi 125. vmeser waren er twee soort \ensen in Nederland. Zij die e ?:e gingen halen op zondag die dat niet mochten van h ïloof- Ze mochten trouwens o ^el uilgaan of naar de kermis. 1 Hérkgangers kregen het stemj Li'of'wettisch' opgedrukt, h iristelijk geloof was vooral fc ^nd om wat niet mocht. lQ de vierde aflevering van 1: ÏK-projeet staan we stil bij ricl innen voor ons leven. Wanneer L keuze die we maken goed? V bepaalt wat goed of fout is? Zi M de wetten uit de bijbel of pt bet geloof zich aan in elk tijdpei Beweegt het christelijke geloof m ujet elke nieuwe ontwikkeling boudt ze vast aan tijdloze print ^5? Tijdens WK IV wordt op de [ragen ingegaan. Kom samen m je,, vriend of vriendin en laat jou mening horen! Ook nu is er weer een programn voor de pauze met een toespra; en geweldige muziek van 'Psalmi voor Nu'. Er is een kinderprograr ma 'WonderKids' en na de pau een Workshop Keuzeprogramm Interactief en diepgang gecomt neerd in een programma! Workshops Ma de pauze kun je kiezen uit et tan de onderstaande workshops o verder op het thema in te gaan. t 'God nu...' Hoe werkt God de tijd na Jezus Christus? H< kunnen we de aanwezigheid v< God ervaren en weten wat we w en niet moeten kiezen. Wie is Heilige Geest en hoe ontvang je c Heilige Geest? fik consumeer, dus ik ben!' W we zijn is wat we zien, kopen opmaken. De economie lijkt son wel gek, maar we luisteren er a De Bosstraat-Oost en Bosstraat- West zijn zaterdag 4 juni het de cor van de districtsfinales voor de B- en C-junioren en de D- en E-pupillen. Verder komen ook de finalisten van het straatvoetbal in actie op de velden van S.O. Soest en SEC. Deze Jeugdvoetbaldag is georgani seerd door de KNVB die voor de titelstrijd in district West I haar oog heeft laten vallen op Soest. De vijf clubs uit de gemeente doen er aan mee met hun Fl-team. De Jeugdvoetbaldag van de KNVB begint 4 juni om 10:00 uur. Daar naast zijn er op beide sportparken allerlei activiteiten te doen rond de voetbalwedstrijden. Tegen Huizen delft De Eemvogels meestal het onderspit en dat was ook zaterdag het geval. Het derde team van Huizen won met 9-12 aan de Staringlaan, het terrein dat in de wijk en in de politiek momenteel veelbesproken is vanwege allerlei ontwikkelingsplannen. Niettemin probeerde Eemvogels ongestoord een 0-2-achterstand ongedaan te maken. Dat lukte (3-3). In de tweede helft zorgde junior Jade van den Brul voor de eerste voorsprong en tot 8-7 bleven de Soesters aan de leiding. Toen de scheidsrechter geblesseerd uitviel, Reijk Muller het fluitje overnam en Nando Kraaikamp diens positie innam, bleek Eemvogels toch van slag. Het miste veel kansen en zag Huizen 3 er met de winst vandoor gaan. Het Alzheimer Café Amersfoc sluit op woensdagmiddag 1 ju zijn derde seizoen af. In septen ber 2002 opende het café zi deuren. Het is een trefpunt voi mensen die (in)direct betrokkene zijn bij dementie. De sfeer is in loop van de drie jaar steeds me ongedwongen geworden. Dat h café voorziet in een behoefte ka worden geconcludeerd uit het gro aantal bezoekers. Dit derde seizo£ wil Alzheimer Nederland afdelin Amersfoort feestelijk afsluiten doe de bezoekers te verwennen en he te verrassen met een sprankelen en vrolijk programma. Op de eerste woensdag van sej tember gaat het Alzheimer Cal rijn vierde seizoen met een nieu programma van start in de b< nedenzaal van de Bergkerk, D Abraham Kuyperlaan 2 te Amer foort (13:30-16:00 uur). Toegar en koffie gratis. Informatie: 06-12.17.51.02 of www.anamer foort.nl. En, ben je nog naar het Cultu Festival geweest? Inderdaad, daar ben ik geweest. I ik vond het heel erg leuk. Sjonj wat was er veel te doen zeg. Ik b er bijna de hele dag geweest. Dat zei ik toch al'. Je had gelijk. Veel goeie muzie een paar heel mooie kunstwerk gezien. Heb nog een ketting vo Maria gekocht en ze was er blij m< En ook 'savonds, best een lekk programma. Heb je nog meegedaan met de qt van Radio Soest? Jazeker, dat was een makkie, naam van het zaterdagmorg* programma was Oud Goud het programma dat niet bij Rac Soest wordt uitgezonden was Soi Populair, dat programma bestaat niet. Waren er veel inzendingen? Ja, er waren zestig goede oplc singen en jij hebt niet gewonnt De winnaar van de Radio/soun machine, beschikbaar gesteld do Expert-Schoemaker is gewonn door H.Aarts uit Soest. Jammer. Had ik graag gewonnen Voor de achtste keer is BC Eem- land bridgekampioen van Soest geworden. Na twee speelavonden bleken de drie viertallen van deze club met 406 punten het best ge scoord te hebben. Na de eerste avond leidde Eem- land al met 212 punten, gevolgd door Soest (190), Soesterberg (176), Schoon Slem (164) en ONI (157). Die tussenstand werd donderdagavond nog wel door elkaar gehusseld, maar Eemland gaf zijn hoogste positie niet meer prijs. Titelverdediger Soest (365) eindigde ditmaal als tweede. De derde plaats was voor ONI (352), gevolgd door de organiserende vereniging Schoon Slem (344) en Soesterberg (333). Alle clubs hadden drie viertallen naar de Soester kampioenschappen gestuurd. De eerste speelavond was eind april, afgelopen donderdag- Wint Hilhorst (links) van Schoon Slem heeft zojuist de team captains van BC Eemland, Jaap Kaptein, Henk van Dalen en Her man Mulder (v.l.n.r.), de wisselbe ker overhandigd. Foto: Herman van Dam avond vond de ontknoping plaats De Klarinet. In dit ontmoetings centrum berustte de wedstrijdlei ding bij mevrouw Stolwijk. Ook zij werd door vice-voorzitter Wim Hilhorst van Schoon Slem in de schijnwerpers gezet. Als er in 1980 geen onenigheid was ontstaan tussen leden van BC Soest had BC Eemland waar schijnlijk nooit een rol gespeeld in de bridgewereld. De club doet dat nu al 25 jaar en staat er op zater dag 28 mei uitgebreid bij stil. In de witte boerderij van de familie Smeeing aan de Soester Engweg zullen de hele middag en avond le den van Eemland te vinden zijn. 's Middags schuiven ze aan voor een bridgedrive, daarna staan huldigin gen, een buffet en een feestavond met entertainment en verrassingen op het programma. Voor wie tijdens deze jubileumdag wil terugblikken op een kwart eeuw geschiedenis, valt er veel te bespre ken. Bijvoorbeeld dat de bridge club is gegroeid van 44 naar 104 leden (in 1990 waren dat er zelfs meer dan 120). Of dat de eerste drives plaatsvonden in de toenma lige De Borg (later C-drie, vandaag de dag Idea). Inmiddels speelt BC Eemland alweer twintig jaar in ontmoetingscentrum De IGarinet (v/h De Vijverhof), iets verderop in Overhees. Zowel op het prestatieve als recre atieve vlak werden veel sportieve successen behaald. Na enkele kam pioenschappen drong het eerste viertallenteam al eind jaren tachtig door tot de hoofdklasse, als club werden in het district regelmatig goede resultaten neergezet en ze ven jaar geleden werd Ben Kelder man het eerste clublid dat 15.000 meesterpunten had verzameld. Zoals bij elke vereniging waren er natuurlijk ook degradaties, maar sportieve tegenvallers konden de pret nooit drukken. Competities De topintegraalcompetitie, de slamcompetitie, de Soester club kampioenschappen (die regelmatig een titel opleverden), aan vrijwel alle competities wordt deelgeno men. Daarnaast introduceerde BC Eemland in 1997 het open olie- bollentoernooi dat op de zondag tussen Kerst en oud en nieuw is uitgegroeid tot een traditie waar aan telkens rond de zestig paren meedoen. Kortom, op alle vlakken is BC Eemland actief en de bridgers wil len ook de komende jaren vooruit. Maar het 25-jarig bestaan is een uitgelezen moment om in elk ge val een dag een pas op de plaats te maken. Dat doet BC Eemland, een van de vijf bridgeclubs in de gemeente, zaterdag dan ook. Meer informatie over de club is te vinden op de website: www.be- eemland.nl Zomerbridge Ook niet-leden kunnen bij BC Eemland vrijblijvend aan de slag. Van 2 juni tot en met 25 augus tus kunnen belangstellenden elke donderdagavond deelnemen aan de zomerdrive. Deelname daaraan is gratis. De drives vinden plaats, telkens vanaf 19:30 uur, in de grote zaal van ontmoetingscentrum De Kla rinet aan het gelijknamige woon erf. Deze onderlinge competitie is vooral bedoeld om de bridgesport te promoten. Thuisbridgers of be ginners zijn welkom, maar worden om organisatorische redenen ver zocht zich vooraf telefonisch aan te melden. Dat kan via 6023448, 6025556 of60?3nA-7 Op zaterdag 28 mei kunnen wan delliefhebbers voor het laatst deel nemen aan de Natuurwandeltocht van Olympia. Na zaterdag stopt de vereniging met de organisatie van de traditionele activiteit. Er zijn nieuwe routes uitgezet van 5, 10, 15, 20 en 30 kilometer door de natuurgebieden in en rond Soest. Voor de langste afstand kan men starten tussen 8:00 en 10:00 uur, voor de 20 kilometer moeten de deelnemers vóór elf uur op pad zijn en de anderen hebben tot 13:00 uur de tijd om te vertrekken bij het clubgebouw van AV Pijnenburg aan de Wieksloterweg. Daar is ook de finish. Leden van een erkende wandelorganisatie betalen 2,50 (1,50 zonder herinnering), anderen €3,00 of €2,00. Voor meer informatie: G.J. van den Hoed, tel. 6018270 (na 19:00 uur) of W. van Steendelaar, tel. 06- 22011122. AV Pijnenburg heeft alle vijf klas sementsbekers in de wacht gesleept tijdens de jaarlijkse baanwedstrijd. Concurrentie was er van triat lonvereniging De Schieter en de Baarnse Atletiek Vereniging. De wedstrijd over 5 kilometer vond plaats bij Pijnenburg waar tach tig wedstrijdlopers en recreanten aan de start verschenen. Voor de wedstrijdlopers waren er drie ca tegorieën (dames, heren t/m 39 jaar en 40+), terwijl de recreanten waren onderverdeeld in dames en heren. AV Pijnenburg toonde zich een gastvrije gastheer, maar zorgde er wel voor dat alle bekers aan de Wieksloterweg bleven staan. Na twee van de zeven races in de Seat Cupra Cup neemt Soester Pim Hoekzema met zijn medecoureur René Oudshoorn de tweede po sitie in. Het tweetal eindigde in de Pinksterrace als tweede in de endurance race en als derde in de korte race. Hun teamgenoot Kees van de Vendel uit Soest, die met Robert Heuser in een andere wagen rijdt voor Teamwork Racing, staat in het tussenklassement op de tiende plaats. Dit tweetal raakte tijdens de endurance naast de baan en ein digde daardoor als achttiende. Een dag later ging het beter en sneller: achtste. U merkt dat u minder gaat horen en weet niet goed wat u hieraan kunt doen; u wilt weten of be paalde hoorhulpmiddelen voor vergoeding in aanmerking komen; u wilt meer weten over de ziekte van Ménière; u heeft last van oor- suizen; u merkt dat een van uw ouders door gehoorverlies in een isolement raakt; u wilt een cursus spraakafzien volgen. Op donderdagochtend 26 mei,' van 10:00 tot 12:00 uur (elke laatste donderdagochtend van de maand, behalve in juli en augus tus) kan men met al dit soort vra gen terecht bij de voorlichters van de Nederlandse Vereniging voor Slechthorenden NWS afde ling Amersfoort en omstreken. Zij staan u graag te woord in de hal van het Audiologisch Centrum aan de Zangvogel weg 150 in Amers foort. Informatie: Jan de Vries, 033-47.22.145, of Rennie van Moolenbroek-Balder, 033- 49,43.686. Audiologisch Centrum: www.profgroenstichting.nl. Hoezo, jammer? Die meneer mevrouw is er vast blij mee. En wie mag er een ballonva; maken? Ja, die ballonvaart werd verlc onder de nieuwe donateurs en prijs gaat naar de familie Spee, o uit Soest. Nou, gefeliciteerd allemaal, ma waarom staat er boven dit stuk! dan Eddy bedankt? Dat heeft te maken met de fanti tische medewerking van een am tenaar van de gemeente Soest. I heeft zaterdag van 'smorgens vrc tot 'savonds laat meegeholpen< alles goed te laten verlopen. O Radio Soest kreeg alle medew king, werkelijk fantastisch. Oke, Eddy, bedankt! FM 102.4 (stereo): ether: FM 105.9 6029053, of Willem van de Kraats, tel. 6016895. Zomercompetitie Jan Lievestro is winnaar gewor den van de derde wedstrijd in de zomercompetitie. Omdat het paaitijd is en er ook nog eens een forse noordoosten wind stond, vie len de vangsten tegen. Aan 4.46 meter had Lievestro genoeg om als winnaar uit de bus te komen. Alle andere deelnemers moesten met aanzienlijk minder genoegen ne men. PJ. de Harder werd tweede met 1.92 meter, Kik van de Hoef derde met 1.57. De vierde wedstrijd was een prooi voor Willem van de Kraats die vanuit zijn bootje 7.32 meter vis uit de Vuntus bij Loosdrecht hen gelde. Sjouk Rijksen werd tweede, Ab Dekker derde, terwijl Lievestro zaterdag op de zevende plaats bleef steken. Wat het contante resultaat is, zal op 17 juni bekend worden gemaakt, maar nu al kan gesproken worden van een succesvolle sponsorloop van het Grift land College. Met hun sportieve inzet verdienden de brug klassers van deze school geld voor een onderwijspro ject in Nigeria. Het was de bedoeling dat op de atle tiekbaan van A V Pijnenburg in twaalf minuten tijd zoveel mogelijk meters zouden worden afgelegd, want hoe verder de leerlingen kwamen, des te meer kun nen ze bij hun geldschieters ophalen. Eén van hen liep zelfs negen rondjes (3600 meter), anderen blonken uit omdat ze wel zestig sponsors per persoon haddén gevondenZo, althans dat is de bedoeling, lopen de brugklassers binnen. Op 17 juni zal de opbrengst in het Griftland College aan de Noorderweg symbolisch worden overhandigd. Het bedrag gaat naar de Stichting Future for African Youth. Deze organisatie sluist het verder naar een middelbare school in Ezi, Nigeria. Het geld zal wor den besteed aan de vervanging van het dak van het schoolgebouw. Foto: Herman van Dam Op zondag 5 juni organiseert de Prinses Maxima Manege in Den Dolder een 'Open Dag'. De ma nege, waar zo'n 200 gehandicapte ruiters (ook uit Soest) wekelijks rijden, bestaat dan vijf jaar. Dat lustrum wordt gevierd met tal van activiteiten. Zo zijn er demonstraties te zien van Western Riding door White Sox Stables; communiceren met paarden op basis van Free Style; aangespannen rijden; dressuurrij- den door visueel gehandicapten, Linedance, Voltige en Carrousel. Daarnaast staat de deur open voor een ieder die wil rondkijken op dit bijzondere ruitersportcentrum. Ook kan een ritje te paard of met de huifkar gemaakt worden en er is een speciaal kinderprogramma. De dag wordt besloten met swingende live muziek. De afgelopen jaren is hard gewerkt aan voorzieningen om gehandicap ten te laten paardrijden. Ook is de hulp van vrijwilligers onontbeerlijk. Zo beschikt de manege over een huifbed voor meervoudig gehandi capten. Vrijwilligers bieden hierbij ondersteuning, evenals bij backri- ding waarbij de achterste ruiter de voorste ruiter in de armen houdt De Prinses Maxi ma-manege ligt op het terrein van Stichting Reinaerde, Doldcrseweg 170 in Den Dolder. Meer infor matie is te vinden op de website: www.prinsesmaximanege.nl. De welpen van KV O. Bovenste rij: Mathijs, Simone, Yolanda; onder ste rij: Kimberley, coach Elly, Pauli, Jelle en Chris. Op de foto ontbre ken Julia en Jeroen. Ook dit voorjaar zijn weer velen aan de slag gegaan met grasmaaier en schoffel. Dat we niet alleen onze voortuin maar ook onze achtertuin graag goed willen onderhouden spreekt voor zich. Maar hoe on derhouden we die prachtige Eem- vallei: onze eigen 'achtertuin'? Op zaterdag 28 mei wordt het antwoord op die vraag gegeven. Tijdens de landelijke fietsdag (route Amersfoort en Soest) wor den op twee bijzondere locaties in de Eemvallei demonstraties agra risch landschapsbeheer gegeven. In plaats van een gazon en een moestuin onderhoudt de Soester familie Kuijer sloten, slootranden en weideranden en in plaats van een grasmaaier hanteren zij een kudde schapen! Wie benieuwd is hoe zij de 'ach tertuin' onderhouden is van 11:00 tot 16:00 uur welkom aan de A.P. Hilhorstweg 5 voor diverse demon straties en excursies, zoals schapen scheren; schapen drijven met bor dercollies; uitleg over het dijkbe- heer met schapen; toelichting op het slootrandenbeheer; een wande ling door de polder langs bloem rijke slootkanten. Op de boerderij kan men heerlijk uitrusten onder het genot van een hapje en drankje en genieten van de natuur. Kinde ren kunnen spelen met fietsjes en traptractors. Daarnaast zijn belangstellenden van 11:00 tot 16:00 uur welkom bij Gemaal Eemnes te Eemnes (stempelpost), waar de Grazcrie uit Uden demonstraties geeft: in formatie over het kortscheren van de dijken en het onderhouden van de prachtige bloemenzeeën langs de Eem; uitleg over de kudde die sinds 2002 langs de Eem graast; schapen drijven met bordercollies; het gemaal Eemnes bezichtigen. Meer informatie op de websites: www. lammetjeskijken.nl (familie Kuijer); www.wvc.nl (Waterschap Vallei en Eem); www.lcev.nl (van het Land schapsfonds Eem Vallei); www. provincie-utrecht.nl. De Springbokken kan terugkijken op vlekkeloos verlopen regiokam pioenschappen groepsspringen. Vierhonderd turners, verdeeld over 66 ploegen, werkten 181 onderdelen af voor de ogen van de toeschouwers die de tribunes van Spleasure Centrum vulden. De Soester club deed mee met drie ploegen, bestaande uit zowel meisjes als jongens. Michelle Brittijn, Roos Bakken, Domenico Weenink, Rijk de Vries, Rosanne Wolfsen en Lieke van Velzen van team 1 debuteerden met de tweede plaats in de eindrangschikking van zowel de minitramp als de minitramp met kast. Het derde team (junioren) miste op een haar het podium bij de minitramp met kast. Het jonge, tweede team eindigde in de staart van het klassement. Het was voor De Springbokken de laatste wedstrijd in de regio Midden-Nederland van dit seizoen. De jeugd uit Soest, maar ook uit Baarn en Bunschoten, kan zater dag 28 mei weer meedoen aan de viswedstrijd van De Snoekbaars. Het jaarlijks terugkerende visfes- tijn is van half tien tot twaalf uur aan de vijver (met eiland) aan het Hazenpad. Kinderen van 5 tot en met 14 jaar kunnen gratis meedoen en De Snoekbaars stelt een goed gevulde prijzentafel in het vooruitzicht. Er mag alleen met een vaste hengel worden gevist. Werphengels zijn dus niet toegestaan tijdens de jeugdviswedstrijd. Wie wil meedoen, kan zaterdag morgen gewoon naar de vijver ko men, mits hij op tijd aanwezig is. Voor vragen kan contact worden opgenomen met John Hibbel, tel. Gerrie Mühren (links) gooit een balletje op naar een jeugdlid van VVZ'49. Naast hem is ook Henk Wery bezig met de leerlingen van de voetbalschool van de club aan de Eemweg. Daarachter kijkt Ben Wijnstekers toe hoe de jonge voetballers het er van af brengen. De voormalige profs, van wie Mühren met Ajax en Wery met Feyenoord in de jaren zeventig diverse (inter)nationale successen boekten, waren net als in 2004 de slagroom op het ijs. Met hun onuitputtelijke ervaring hielpen ze de jeugd een eindje op weg. De voetbalschool van VVZ '49 sloot donderdagavond het seizoen af met onder meer trainingen door de profs (Hans van Breukelen was er niet) en de diploma-uit reiking. Foto: Herman van Dam De atletiekaccommodatie van A V Pijnenburg was donderdag weer gereserveerd voor de basisscholieren uit groep acht. In het kader van de jaarlijkse atletiek vaardigheidsdag beoefenden ze diverse nummers (zo wel technisch als loop) en deden ze mee aan spelvor men. Zoals gebruikelijk was aan twee onderdelen een wedstrijdelement toegevoegd. Voor de Van der Hucht Valeriaan was de 4 x 60 meter extra spannend, want bij winst zou de school de wisselbeker mogen hou den. Maar na de overwinning in 2003 en 2004 moest ze ditmaal genoegen nemen met de vierde plaats. De nieuwe titelhouder werd de Prins Willem Alexander- school die De Werveling en de Wethouder de Haan- school naar de tweede en derde plaats verwees. Bij hei verspringen werd de Van der Hucht Overhees kampi oen van Soest, voor onder meer de De Buut (tweede) en de De Wegwijzer (derde). Foto: Herman van Dam

Soester Courant | 2005 | | pagina 18