vondvierdaagse Soesterberg groot succes Zorg in beweging, ook bij fysio Soesterberg Wijziging van bestemming bedrijfspand in kantoor mag Slagzin levert luchtreis op JMPUTER tKMAN Hulpverlening Medische dienst Kerkdiensten Vanavond inschrijven voor huttenbouwdorp naar Soesterberg komen Conferentie voor imams: 'ontmoeting van tradities' Helderziende kan niet [oodlokaal gaat vooraf aan uitbreiding Carolusschool FordKa Culture PAGINA getrouwd? >t in ons origineel café uit de jaren 50 oortaan ook inschrijving 'zwartlopers' gevraagd Eemland Motors Soest In Kontakt der Kontinenten Basisscholen naar circus op terrein Abrona Nu tijdelijk 7.995,- Culture voordeel: 1.400,- Joest-Soesterberg itelling te verlenen >en in het geldend bwo((,ril| Redactie-adres: Jan van Steendelaar, tel. 06-22450173. Klachten bezorging: tussen 18:30 en 19:30 uur C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035 - 602 18 41 OESTERBERGSE COURANT WOENSDAG 15 JUNI 2005 beerj ViComputer Amersfoort 3rs naar wens samen te stellen ïl met behoud van gegevens Upgraden computer tops Printers "Onderdelen 3g t/m vrijdag 13.00-18.00 uur. spraak. rieterrein "Isselt" Amersfoort. i.nfo(S)decomputervakm^n.nl mputervakman.nl Rooms-katholiek, Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zondag 10:30 pastor P. van Hooijdonk; eucharistieviering; dames koor Rooms-katholiek, Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 10:00 pastores P. Denneman en J. Litjens, viering uit Taizé; tv-uitzending; m.m.v.'Face tot Face'. Prot. Kerk in Ned., Vredekerk, Gen. Winkelmanstraat 101 09:30 ds. Jac. Buitenhuis, IJsselstein Sterrenberg, 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10:30 ds. H. Henstra; avondmaal World Outreach Church (info locatie: 0346-35.04.58) 10:30 H.D. Gosseth Huisarts voor dringende hulp van de huisarts 's avonds, 's nachts, in het week einde en op feestdagen bellen met de huisartsenpost Zeist, 0900- 43.01.430. Apotheek, overdag: apotheek bellen, dan hoort men wie er dienst heeft. Apotheek, vanaf 17:30 uur: Centrale Apotheekdienst, Diakonessenhuis Zeist, Prof. Lorentzlaan 76, 030-69.95.952. Tandarts, spreekuren 13:00 en 19:00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts, weekenddienst na afspraak; P.J. J. Theuns en C. J. Schievink, Kampweg 50, 35.24.67; in andere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. Zaterdag 18 juni zondag 19 juni ,'sestraat 188, Soest 5 6036010 iesterduinen.nl boodschap ontvangt er zijn voor deel mee kan doen. De boodschap heeft als doel het bewustwordings proces te vergroten. Verder staan bij 'Mahatma' ver schillende cursussen op het pro gramma, zoals intuïtieve ontwik keling, intuïtief tekenen en schil deren, mediteren, gegeven door Maria Vrugt, en de cursussen intu- itieve gesprekstherapie en numero logie, ook voor gevorderden, door Charles Vrugt. Van de nieuwe cur sus astrologie die in september van start gaat is de ervaren Marianne Nicolaas cursusleidster. Het Reiki-centrum heeft nog meer activiteiten op het pro gramma staan. Daarvoor kan men contact opnemen met 'Ma hatma', 0346-33.11.13, e-mail: mahatma@casema.nl of spiritueel- reiki_centrummahatma@casema. nl. 8 Soest (v.h. 4 kamer) •n tevens boven meet gewijzigde schitterend ndalengeen 1! >0,- p.m. ïmer 80 m2 .h. 4) 00,= k.k. st n app. in Soest- van "Hartje het station Dan heeft u kleinschalige aal gel. in een 'geving. ,-p.m. 80 m2 termijn mog. 00,= k.k. is gelegen in appartemen- bouwjaar tram en station eeti eigen par it souterrain. per maand Ju r<wlpn kan dp Phv.iKu.2 jjaar de reden kan de Plaatse Bike Regelingscommissie van de avondvierdaagse in Soesterberg ■echts gissen. Waarom lopen er laudelaars mee die zich niet in- Ihrijven? Is het de onzekerheid (at ie het vier dagen volhouden, [liet een kwestie van niet willen Jetalen of is er een andere reden? |eil is dat een vijftiental lopers eedeed zonder te hebben be- laald. Privé-omstandigheden maken het helderziende Dirk in 't Veld onmogelijk om op maandag 27 juni naar Soesterberg te komen, zoals was geprogrammeerd. Hij zou in dorpshuis Burgstede aan het Dorpsplein de zesde helder ziende zijn in een serie openbare paranormale bijeenkomsten, ge houden op initiatief van Maria en Charles Vrugt van het spiritueel Reiki-centrum 'Mahatma'. Het voorjaarsseizoen wordt in zijn plaats afgesloten door Maria en Charles Vrugt zelf. De bijeen komst begint om 20:00 uur. Voor de pauze is er een bloemenséan- ce, verzorgd door Maria Vrugt- Hartjes. Iedere bezoeker mag één bloem meebrengen in een vaasje. Maria Vrugt krijgt via paranorma le inspiratie helderziende en hel- dervoelende waarnemingen. Deze boodschappen worden opgeschre ven en aan de bezoeker meegege ven, zodat deze op een tijd en plek die hem of haar het beste uitkomt ernaar kan kijken. Na de pauze verzorgt Charles Vrugt numerologie. Hij krijgt op basis van de geboortedatum hel derziende en heldervoelende waar nemingen door, zodat de bezoeker een impressie krijgt van zijn of haar mogelijkheden. Doel ervan is de bewustwording nog meer te acti veren en te verruimen. Ook Char les Vrugt geeft de boodschappen schriftelijk mee. Na de zomerstop ontvangt Spiri tueel Reiki Centrum Mahatma op maandag 26 september Marina Hoffmann. Zij doet helderziende waarnemingen aan de hand van tekeningen die de bezoekers mee brengen. De bijeenkomsten worden met ingang van september weer iedere laatste maandag van de maand ge houden, met uitzondering van juli, augustus en december. Op deze avonden verrichten paragnosten of mediums helderziende waarnemin gen, op uitnodiging van het echt paar Vrugt. Zij doen dat op een manier waardoor degene die een Vanavond om 19:30 uur begint op het ijsbaanterrein aan de Banning- straat-Kampweg in Soesterberg en in De Plantage in Soest het in schrijven van deelnemers aan het jaarlijkse huttenbouwdorp, dat dit jaar voor de negende keer wordt gehouden. Nu eens niet bij Abrona op Sterrenberg, maar dichter bij huis: op het ijsbaan- annex evene mententerrein in Soesterberg. Op 3 augustus is het weer zo ver en het belooft een spectaculair feest te worden. Ongeveer 120 kinde ren uit Soest en Soesterberg mo gen hun eigen hut bouwen. Het evenement, georganiseerd door Stichting Balans en Wijkvereniging Overhees, met steun van vrijwil ligers en sponsoren, heeft elk jaar een ander thema. Dit jaar is dat Het Wilde Westen. Met dat gege ven gaan de jongens en meisjes aan de slag, begeleid door een dertig tal vrijwilligers. Naast timmeren en zagen om een zo mooi mogelijke hut te bouwen, zijn er sport-, spel en knutselactiviteiten en nog veel meer. Over het huttenbouwdorp zijn informatiefolders via scholen verspreid. Er is geen huttenbouwdorp zonder Jantje Beton, Stichting Elise Ma- thilde Fonds en VSB fonds. Ver der is er de onmisbare steun van plaatselijke bedrijven, gebr. Beyer, vervoerbedrijf Klomp, verhuisbe drijf Van 't Net, ijssalon Bremer, Cees van den Hoed timmer-, en onderhoudswerken en woningcor poratie Portaal. Politie (Kon. Marechaussee) Veldm. Montgomeryweg 2; werkdagen 12:00-13:00 uur; centrale meldkamer: 0900-88.44; alarmnummer: 1.1.2. Vrijwilligershulp Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp; werkdagen 09:30-11:00 uur, 035-60.31.119. Vrijwillige Terminale Zorg Extra hulp voor mantelzorgers. Coördinator: Marijke van den Berg, 06-30.18.93.17. Hulpdienst Stichting Hulpdienst Soesterberg, aanvragen dagelijks 09:00-10:00 uur, S 35.19.40, b.g.g. 35.16.58 of 35.13.46. Amant thuiszorg en Amant christelijke thuiszorg (voorheen Thuiszorg Eemland) Huishoudelijke verzorging, verzorging en verpleging, gespeciali seerde verpleging, overbruggingszorg, personenalarmering. U bent 24 uur per dag beschermd. 033-42.20.500; ook voor spoedeisende situaties tussen 17:00 en 08:00 uur en in de weekeinden. Amant uitleenservice Voor het lenen van hulpmiddelen en verpleegartikelen. Voor spoed eisende situaties 's avonds en in het weekeinde: 033-46.19.191. Christelijke Thuiszorg Voor alle aanvragen: 033-29.94.669; dag en nacht bereikbaar. Eén op Eén Thuiszorg Particuliere en AWBZ-thuiszorg; gratis zorgadvies, 24-uurs bereik baarheid; vakbekwaam, snel inzetbaar, betaalbare zorg, 035- 54.12.0i6; buiten kantoortijden voor spoedeisende gevallen: 06-51.54.03.73. Overige Huisvesting De Drie Eiken, mevr. D.Elie, 35.23.91. Beter worden en beter blijven. Met deze visie trad Frans Wakelkamp tien jaar geleden toe tot Maatschap Fysiotherapie Rademakerstraat. De praktijk is volgens hem in die tien jaar beter geworden en beter gebleven. De jongste uitbreiding met oefenzaal biedt revalidatiemo- gelijkheden die er bij de start niet waren. Zorg in beweging - de be wegende mens beter maken en zor gen dat de cliënt beter blijft, vormt iedere keer weer een uitdaging. De gezondheidszorg is in beweging. De randen van het bedrijventer rein Soesterberg-Noord, dat mo menteel wordt gerevitaliseerd, zijn bij uitstek geschikt voor mar kante representatieve bebouwing. Een kantoorgebouw heeft een positief effect op dit representa tieve karakter. Daarom wordt de wijziging van een bedrijfsgebouw in een kantoorgebouw in steden bouwkundig opzicht als positief ervaren, en kan een belangrijke aanzet zijn voor de verdere revi talisering van het gebied. Burgemeester en wethouders heb ben dan ook ingestemd met de bouwaanvraag van BMU Groep Bouw en Onderhoud voor een kantoorpand aan de Postweg 38, inmiddels genummerd Amersfoort sestraat 9c. Aanvankelijk had het gemeentebestuur aan Petrust b.v. in Soesterberg bouwvergunning en vrijstelling verleend voor het bouwen van een bedrijfsgebouw met parkeergarage. De vrijstelling was noodzakelijk in verband met de 10 procent overschrijding van de toegestane bouwhoogte. Te gen het plan stelde een buurtbe woner beroep in, maar dit is door de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State ongegrond verklaard. Inmiddels is een nieuwe bouwaan vraag ingediend voor een gebouw op hetzelfde perceel en met de zelfde plattegrond. Hierbij is geen sprake meer van een bedrijfsge bouw, zoals in eerste aanleg, maar enkel van een kantoorfunctie. Het geldende bestemmingsplan staat weliswaar geen zelfstandige kan toorfuncties toe, maar door toepas sing van een vrijstellingsprocedure kan de gemeente hier toch mede werking aan verlenen. In de toelichting wijzen burgemees ter en wethouders erop dat in het nieuwe bouwplan voldoende par keerplaatsen zijn opgenomen. Ze verwachten bovendien geen pro blemen met de verkeerscirculatie. Overigens is de bebouwing volgens het bestemmingsplan iets te hoog, maar deze blijft binnen de marge van de mogelijkheid tot afwijking hiervan. In een beroepszaak is de Raad van State al akkoord ge gaan met de nieuwe bouwhoogte. Dat de liftkoker nog weer hoger is, hoeft volgens burgemeester en wethouders geen bezwaar te zijn. Het gaat immers om een onderge schikt bouwdeel. De overschrijding van de maximale bouwhoogte heeft ook geen negatieve invloed op de ruimtelijke kwaliteit van de omge ving. Afgezien daarvan is de lift noodzakelijk voor een doelmatig gebruik van een kantoorpand. De overschrijding is te meer aanvaard baar nu het bestemmingsplan al de In het pand Rademakerstraat 93 is de Maatschap Fysiotherapie ge- Technieken verbeteren, vergoedin gen veranderen. Verzekeraars kij ken terecht steeds kritischer naar prijs/kwaliteit verhoudingen. Fy siotherapie wordt deels betaald uit de hoofdverzekering; dat is het ge val bij bijvoorbeeld een verlamming na een hersenbloeding of de reva lidatie na een operatie. Het groot ste deel van de fysiotherapie, b.v. sportblessures, nek- en rugklach ten, overbelastingsklachten, incon- tinentieklachten, wordt vergoed uit de aanvullende verzekeringen. Volgend jaar zal het mogelijk zijn om onder bepaalde voorwaarden de fysiotherapeut rechtstreeks te consulteren. Frans Wakelkamp voorziet hier door geen groei. Hij verwacht dat verzekeraars de directe toegang sterk zullen beperken. 'De kracht van onze praktijk blijft onze kwa liteit, het structurele overleg met de drie huisartsen en onze goede revalidatiemogelijkheden die bij de medisch specialisten bekend zijn,' aldus Wakelkamp. mogelijkheid biedt ondergeschikte bouwdelen zoals liftkokers tot 1.50 meter hoger te maken dan feiteüjk is toegestaan. De welstandscommissie heeft over het plan positief geoordeeld. Het voldoet daarmee aan redelijke ei sen van welstand. Met de prijsuitreiking aan de win nares van de slagzinwedstrijd is zaterdagmorgen het avontuur Desert Run van Hans van Ee uit Soesterberg en Martijn van Rijn uit Amersfoort afgesloten. De op brengst van de sponsoractie die zij aan hun deelname hadden gekop peld, 12.560 euro, is overgemaakt naar War Child, Het wordt besteed aan een project voor de jeugd in Malakal, Soedan. ■e organisatiecommissie vindt het n een grotere sportiviteit getui- !s iedereen die meedoet ook jfp financiële bijdrage levert, zo- Jat de kosten door alle lopers wor- jo gedekt. Een wanklank was ook jat leden van de regelingscommis- Je onderweg een enkele keer een fijl opnieuw moesten ophangen, Imdat een aantal jongeren er ken- lelijk genoegen in schiep deze te Jerwijderen. Nu lijkt het misschien lat er één en ander aan de tocht (chortte, maar niets is minder waar. )e deelnemers hebben van de niet letalende wandelaars noch van de lenvijderde pijlen iets gemerkt. Jyoor hen was de 51e editie van [de Avondvierdaagse onder auspi- ■èn van de Nederlandse Wandel lond dan ook een feest. Ér verschenen op de eerste avond «aar liefst 520 deelnemers aan de Jtart. een record! Het hadden er lijfden meer kunnen zijn als de liet geregistreerde lopers zich ook Jadden ingeschreven. Op de vierde lag, donderdag, bleek dat alle 520 leelnemers de eindstreep hadden Behaald. Zowel op maandag als linsdag begon rond half zeven de Itoet voor de 5 en de 10 kilome ter zich in beweging te zetten op let Dorpsplein bij het dorpshuis Burgstede. liet was fris, droog en dus prettig ■ra te lopen. De tochten liepen zo- Ils gebruikelijk hoofdzakelijk door Be mooie bossen in de omgeving jan Soesterberg. Onderweg werden me lopers begeleid door de EHBO loesterberg en leden van de Plaat- lelijke Regelings Commissie (PRC) Die ook de kaartcontrole en het op- Juimen van eventuele rommel voor |un rekening namen. Op woensdag perd het warmer. De lopers op de 10 kilometer namen de route over Be Vlasakkers. Afscheid Dmdat het oversteken van de Amersfoortsestraat en de Van Veerden Poelmanweg de hoogste irioriteit qua veiligheid had van de PRC was de controle op de 5 ki- Jometer-route vervallen. Deze was litgezet door de terreinopzichter, Idjudant Kruidbos. Hij had ook ge- lorgd voor bakken water voor de 1 Dit drietal had een paraplu bij Iich, maar meer om snoep en bloe- jien aan de hangen dan om zich fgen de (uitgebleven) regen te be- \hermen. Foto: Eemland Pers. Beukenlaan 80-82 Soest Telefoon 035 - 750 18 20 www.ford-eemlandmotors.nl De stichting Islam en Burgerschap (I&B) organiseert - in samenwer king met Kontakt der Kontinenten - op 18 en 19 juni een conferentie voor Turkse en Marokkaanse imams, die de specifieke inburge ringcursus voor geestelijke bedie naren hebben gevolgd. De imanis praten over hun ervaringen (in het kader van de ontmoeting van tradities) en naar aanleiding van recente ontwikkelingen in Neder land. Ook vertegenwoordigers van de politiek, van koepelorganisaties en universiteiten zijn uitgenodigd. De doelstellingen van de conferentie zijn: de imams betrekken bij maat schappelijke ontwikkelingen; met elkaar van gedachten wisselen over recente ontwikkelingen en naden ken over oplossingen; en het be vorderen van een actieve dialoog met andere religies ;-§n levensbe schouwingen. Naast workshops en inleidingen (van onder anderen drs. Bart Ver- reijt, prof. dr. Mohammed Dera- oui, drs. Bas van den Berg en drs. Ronny Naftaniel) vindt op zater dagavond 18 juni om 20:00 uur een debat plaats over het thema: 'Wat verwacht de achterban van de imams?' Op zondagmiddag vindt om 14:30 uur een afsluitende bijeenkomst plaats met als thema: 'Een Ne derlandse imamopleiding of een specifieke inburgeringscursus voor imams die uit het buitenland ko men: een keuze of een combina- tie?' Bijdragen worden verwacht van de minister van integratiebe leid, mevrouw Rita Verdonk (ge vraagd), de voorzitter van het Con tactorgaan Moslims en Overheid (CMO) Ayhan Tonca, en de voor zitter van Islam en Burgerschap, Mohamed Sini. Anita van Rooijen uit Soesterberg was degene aan wie Hans van Ee zaterdag de prijs uitreikte, een bal lonvaart. Hij deed dat door.de win nares een ballonnetje te overhan digen om vast in de stemming te komen voor de door Dutch Bal- looning in Amersfoort beschikbaar gestelde en verzorgde vlucht voor twee personen die voor aanstaande zaterdag op het programma staat. Zij liet weten ernaar uit te kijken om de vlucht, samen met haar man, te maken. Op de peuterspeelzaal in Soester berg, waar ze werkzaam is, werd .haar aandacht voor de slagzin wedstrijd vooral getrokken door het goede doel, War Child. Ze le verde haar slagzin in bij Brands- ma Verf en Wand aan de Soes- terbergsestraat in Soest, één van de vele sponsors bij wie ook de prijsuitreiking was gearrangeerd. Samen met Sven Spiekerman van Brandsma overhandigde Hans van Ee de winnares de prijs. Zij liet we ten zich zeer op de ballonvlucht te verheugen. Twaalfde Voor Van Ee was de prijsuitreiking de definitieve afsluiting van Desert Run, de 110 km loop door de Sa hara. In een veld van 120 deelne mers eindigde hij als twaalfde. Zijn compagnon bleef hem een paar plaatsen voor: Van Rijn kwam als vijfde aan. Nu resten alleen de herinneringen en de beelden in de vorm van foto's en een DVD. 'Die kreeg ik toevallig gisteren binnen van de organisatie, dus toen heb ik alle beelden teruggezien van hoe het daar was. Vooral de tweede dag was heftig met een zandstorm, 't Was heel erg mooi om het terug te zien,' zei Van Ee. Desert Run was voor hem overi gens een eenmalige belevenis: 'Het Desert Runner Hans van Ee (l.) reikt een ballon uit aan Anita van Rooijen, goed voor een luchtreis met een echte ballon. In het mid den wordt Sven Spieker man van Brandsma Verf en Wand bedankt voor zijn aandeel als sponsor. Foto: Eemland Pers. is nu zand erover. Voorlopig ook geen nieuwe sportieve uitdagingen meer. Gewoon thuis aan de slag met schilderen en zo, beginnen met m'n studie communicatie en van baan veranderen. Een tweede keer Desert Run is er niet meer bij. We gaan ook nooit twee keer naar de zelfde vakantiebestemming.' honden die meeliepen, een gebaar dat zeer gewaardeerd werd door de hondeneigenaren. Het was voor Kruitbos tegelijk een afscheid van de Avondvierdaagse. Volgend jaar gaat hij met pensioen. Hij kan ze ker op een bedankje van de PRC rekenen. De stoet werd vooraf gegaan door het Show- en Twirlteam Soester berg en de drumfanfare Jonathan uit Zeist. Zij verzorgden onderweg en aan het einde op het Dorpsplein een show, die veel applaus oogst te. Dit betekende het einde van de Avondvierdaagse 2005 in Soester berg, waar alle deelnemers de fi nish haalden, al moest de EHBO wel een 25-tal lopers behandelen, onder meer voor blaren, zere en kels die ingetaped moesten worden en een knieblessure. Maar voor ie dereen gold: het wandelevenement was weer een groot succes. De 51e Avondvierdaagse in Soesterberg zit erop. Ook dit groepje begon niet met lege handen aan de feestelijke intocht. Foto: Eemland Pers. Opvallende deelnemers aan. de jntQcht van de Avondviérdaag^ twee ijsberen namens de ijsbaan vereniging. Foto: Eemland Pers. Donderdag was de laatste avond. Na de route gezamenlijk gelopen te hebben, verzamelden de wan delaars zich op het terrein van de ijsbaanvereniging, waar elke groep haar plekje toegewezen kreeg. De hele omgeving stond vol met men sen die de lopers binnenhaalden en trakteerden op bloemen en snoep. Rond 20:00 uur begon het défilé vanaf de ijsbaan richting het dorps huis. In het défilé liepen namens de ijsbaanvereniging ook twee 'ijsbe ren' mee, die uiteraard veel aan dacht trokken. Vandaag en morgen wordt de Dag van de Zorg bij Abrona gevierd met voorstellingen door Circus Althoff. In het kader van de fees- telijkheden zijn gisteren de eerste ^voprstellingeii gegeven, onder meer niét acrobaten', clowns, trapezewer kers, paarden die garant staan voor een middag of avond pure enter tainment. De voorstellingen zijn bedoeld voor alle zorgvragers en medewerkers en vrijwilligers van Abrona. De me dewerkers en vrijwilligers kunnen met hun eigen gezin het circus be zoeken. Daarnaast biedt Abrona het circus gratis aan basisscholen in Soesterberg en Zeist aan. De scholen hebben zeer enthousiast gereageerd en komen dan ook in groten getale het circus bezoeken. Het circus staat op het terrein van Abrona in Huis ter Heide. Een traditie bij de Avondvierdaag se is het inhalen van de deelnemers met bloemen en snoep. Een enkeling vindt daarvoor een originele manier. Deze deelnemer viste bepaald niet achter het net. Foto: Eemland Pers. plan Soesterberg-Kom. Daarin is onder meer opgenomen dat niet buiten het bouwvlak mag worden gebouwd. B. en W. willen hier nu tijdelijk van afwijken door het ver lenen van een bouwvergunning tot 8 september 2006, op voorwaarde dat er geen bezwaren worden in gediend. Tot die tijd heeft de school gele genheid een permanente uitbrei ding te realiseren, waarvoor de school ook in aanmerking komt. Het is niet mogelijk het noodlo- kaal binnen het bouwvlak neer te zetten, omdat dit dan in de weg zou staan voor het realiseren van de permanente uitbreiding, aldus Burgemeester en wethouders. Het is nog niets eens zo heel lang geleden dat het aantal leerlingen op de Carolusschool aan de Chris- tiaan Huijgenslaan onder het mini mum dreigde te raken. In de loop dér jaren is de balans echter naar dé andere kant omgeslagen, zelfs in die mate dat er nu een uitbrei ding op stapel staat. Omdat die uiteraard niet op stel en sprong gerealiseerd kan worden, is het noodzakelijk in de aanloop naar de aanbouw een noodlokaal te tsen. Burgemeester en wethou- zijn van plan op verzoek van Stichting Katholiek Onderwijs de school vrij- te verlenen van de bepalin- geldende bestemmings-

Soester Courant | 2005 | | pagina 15